صفحه 362 از 435 نخستنخست ... 262312352360361362363364372412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,611 به 3,620 از 4341

موضوع: بررسی بروکرها

Mehrdad az آواتار ها
    3,817 بار در 511 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط h94majid نمایش پست ها
    ممنون سایتش که فیلتر هست چطور میشه استفاده کرد؟
    سلام از Hotspot shield میتونید استفاده کنید رایگان هست

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

Mehrdad az آواتار ها
    3,817 بار در 511 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 29 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقت به خیر
    من تاپیکی غیر اینجا پیدا نکردم این سوالم رو بپرسم
    از بین عزیزان کسی با حساب های پراپ کار کرده تا الان ؟ممنون میشم اگر تجربه ای دارید در اختیارم بزارید
    یا اینکه شرکت معتبری در این زمینه سراغ دارید؟

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mehrdad az عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,843 بار در 2,791 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2114 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت به خیر
    من تاپیکی غیر اینجا پیدا نکردم این سوالم رو بپرسم
    از بین عزیزان کسی با حساب های پراپ کار کرده تا الان ؟ممنون میشم اگر تجربه ای دارید در اختیارم بزارید
    یا اینکه شرکت معتبری در این زمینه سراغ دارید؟
    سلام مهران جان وقت بخیر _ امیدوارم حالتون عالی باشید
    نصف اکادمی رو پراپ هست مهران جان
    از پراپ ها دو شرکت معتبر داریم (معتبر هم نگیم اگه , رزومه و گذشته خوبی دارن و جز اینا بقیه کلاهبرداری هستند)
    1) سرمایه گذار برتر
    2) پراپی
    دومی پشتیبانیش خیلی قویه
    اگه بخوای گروه های مخصوص پراپ هم بفرستم که اونجا راحت تر سوالاتت رو از بقیه بپرسی _ تو شخصی شمارت رو بفرست تا جمعه تو تلگرام بفرستم (این گروها یک تیمی هم دارن که اعتبار پراپ هارو مورد بررسی قرار میدن و به تریدرا خبر میدن)
    خودم تو گروه تلگرامی بچه های اکادمی خودمون بودم و خیلی از دوستان اینجا دارن کار میکنن و سود میبرن با حساب های چند هزار دلاری منم کم کم واردش میشم به شخصه
    میتونی تو خود سایت هاشون هم شرایطشون رو بخونی (اعم از اینکه 80 درصد سود برای شماست _ برای برداشتن حساب مثلا 5000 دلاری باید 65 دلار بپردازی برای شرکت و طی 10 تا 60 ماه باید 10 درصد رشد بدی تو قسمت دمو و دراوداون بالای 12 نداشته باشی و تو یک روز هم 5 درصد ضرر نکنی که با مدیریت سرمایه کاملا قابل حل هست _ تا ریل رو بدن بهت و وووو.... _خود سایتا کامل نوشتن)
    سوالی داشتی در خدمتم
    مطمینم موفق هستید
    ویرایش توسط Erfanalk : 05-27-2023 در ساعت 23:36

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,701 بار در 655 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 86 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام امین جان وقتت بخیر این برنامه برای من وصل نمیشه با اینترنت همراه اول هستم
    شما با چه اینترنتی وصل میشید و با کدوم پروتکل و لوکیشن؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، توصیه میکنم از Windscribe استفاده بفرمایید، هم به خاطر اینکه از یه پروتکل خاص استفاده میکنه که هنوز محدود نشده، و هم به دلیل اینکه در ابتدا به شما 10 گیگ رایگان هدیه میده، میتونید در ابتدا استفاده بفرمایید، اگر مثمر ثمر واقع شد و ازش راضی بودید، اشتراکش رو تهیه کنید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ویرایش توسط Mohammad.Hashemi : 05-28-2023 در ساعت 01:16

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

8,586 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1159 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.Hashemi نمایش پست ها
    سلام امین جان وقتت بخیر این برنامه برای من وصل نمیشه با اینترنت همراه اول هستم
    شما با چه اینترنتی وصل میشید و با کدوم پروتکل و لوکیشن؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، راستش بنده شخصا از Windscribe استفاده نمیکنم، و صرفا بر اساس تحقیقاتی که قبلا انجام دادم این فیلترشکن رو معرفی کردم، خودم از پروکسی استفاده میکنم، اما از اونجایی که خب، نصب و راه اندازی پروکسی میتونه یه کم زمانبر و هزینه بر تر از صرفا خرید اشتراک یه فیلترشکن باشه، Windscribe رو معرفی میکنم، اون اوایل که حتی Nord و Express vpn هم از کار افتاده بودن و کار نمیکردن، این Windscribe همچنان کار میکرد، بعدش طی یه سری تحقیقات متوجه شدم که از یه پروتکل خاص استفاده میکرد که هنوز محدود نشده بود، به نظرم در حال حاضر بهترین راه، استفاده از سرور های فیلترنشده خود بروکرها هستش، الان در حال حاضر، متاتریدر 5 روبو فیلتر نیست، متاتریدر 4 آلپاری فیلتر نیست، میشه به جای صرف هزینه، با یکی از این بروکرها کار کرد، در مورد Windscribe هم حدودا یکی دو ماه پیش، به یکی از عزیزان معرفی کردم، ایشون دانلود کردن و راضی بودن، دیگه از اون به بعد به عزیزان معرفی میکنم، ولی خب، در گذشته هم پروکسی رو معرفی کردم و چندتا کانال یوتیوب هم که آموزش های نصبش رو قرار دادن هم معرفی کردم، در پست های قبلی هستش، به هر حال امیدوارم مشکل اتصال به اینترنت برای همه حل بشه، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

sanjari_ch آواتار ها
    1,864 بار در 364 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    در حال حاضر بروکری که ایران و همچنین پلتفرم سی تریدر رو ساپور کنه رو معرفی بفرمایید؟

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از sanjari_ch عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1159 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sanjari_ch نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در حال حاضر بروکری که ایران و همچنین پلتفرم سی تریدر رو ساپور کنه رو معرفی بفرمایید؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بروکرهایی که Ctrader رو ارائه میدن رو به ترتیب امتیاز اعتبار خدمتتون معرفی میکنم:
    1: ارانته
    2: فیبو
    3: Tradersway
    4: ICM
    همچنین بروکر روبو هم هست، اما متاسفانه از مهر 1401 دیگه با مشتری های جدید ایرانی کار نمیکنه و فقط تریدرهایی که قبلا حساب ریل داشتن میتونن با این بروکر کار کنن، اما بنده شخصا ارانته و فیبو رو توصیه میکنم، بروکرهای بسیار خوبی هستن، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

14. 10 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

sanjari_ch آواتار ها
    1,864 بار در 364 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ممنون از راهنماییتون
    کدام یک اسپرد کمتری دارند از گزینه هایی که معرفی کردین؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بروکرهایی که Ctrader رو ارائه میدن رو به ترتیب امتیاز اعتبار خدمتتون معرفی میکنم:
    1: ارانته
    2: فیبو
    3: Tradersway
    4: ICM
    همچنین بروکر روبو هم هست، اما متاسفانه از مهر 1401 دیگه با مشتری های جدید ایرانی کار نمیکنه و فقط تریدرهایی که قبلا حساب ریل داشتن میتونن با این بروکر کار کنن، اما بنده شخصا ارانته و فیبو رو توصیه میکنم، بروکرهای بسیار خوبی هستن، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

16. 5 کاربر برای این پست سودمند از sanjari_ch عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1159 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sanjari_ch نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    کدام یک اسپرد کمتری دارند از گزینه هایی که معرفی کردین؟
    درود دوباره خدمت شما، خواهش میکنم عزیزم، خوشحال میشم بتونم به عزیزان کمک کنم، در رابطه با اسپرد، بستگی به نوع حساب شما داره، اکثرا حساب هایی با اسپرد کم ارائه میدن، اما میزان واریزی شما قاعدتا برای حساب های ECN و NDD بالاتر هستش، توصیه میکنم، یه سر به وبسایت های این بروکرها بزنید، و در قسمت Account type معمولا اسپردها رو نمایش میدن، اما در کل بخوام خدمتتون پیشنهاد کنم، ارانته و فیبو رو توصیه میکنم، در فیبو کمترین اسپرد رو حساب NDD داره و در ارانته هم کمترین اسپرد رو فکر میکنم حساب Tailor made داره، ایشالله تجربه خوبی از ترید در هر کدوم از بروکر ها خواهید داشت، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

18. 12 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,701 بار در 655 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 86 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام امین جان امیدوارم حالت عالی باشه دوست من
    راستش من متا4 الپاری برام بالا میاد ولی خیلی قطع و وصل میشه مخصوصا وقتی سرور رو میزارم رو المان در حال حاضر فقط سنگاپور و هند استیبل هستن که اونها هم پینگشون خیلی بالاست فکر کنم اگه با فیلترشکن وصل بشم این مشکل حل بشه ممنون از راهنماییت تا حالا چیزی درباره پروکسی نشنیدم میشه یه بار دیگه اموزشش رو بزارید
    سپاسگزارم
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، راستش بنده شخصا از Windscribe استفاده نمیکنم، و صرفا بر اساس تحقیقاتی که قبلا انجام دادم این فیلترشکن رو معرفی کردم، خودم از پروکسی استفاده میکنم، اما از اونجایی که خب، نصب و راه اندازی پروکسی میتونه یه کم زمانبر و هزینه بر تر از صرفا خرید اشتراک یه فیلترشکن باشه، Windscribe رو معرفی میکنم، اون اوایل که حتی Nord و Express vpn هم از کار افتاده بودن و کار نمیکردن، این Windscribe همچنان کار میکرد، بعدش طی یه سری تحقیقات متوجه شدم که از یه پروتکل خاص استفاده میکرد که هنوز محدود نشده بود، به نظرم در حال حاضر بهترین راه، استفاده از سرور های فیلترنشده خود بروکرها هستش، الان در حال حاضر، متاتریدر 5 روبو فیلتر نیست، متاتریدر 4 آلپاری فیلتر نیست، میشه به جای صرف هزینه، با یکی از این بروکرها کار کرد، در مورد Windscribe هم حدودا یکی دو ماه پیش، به یکی از عزیزان معرفی کردم، ایشون دانلود کردن و راضی بودن، دیگه از اون به بعد به عزیزان معرفی میکنم، ولی خب، در گذشته هم پروکسی رو معرفی کردم و چندتا کانال یوتیوب هم که آموزش های نصبش رو قرار دادن هم معرفی کردم، در پست های قبلی هستش، به هر حال امیدوارم مشکل اتصال به اینترنت برای همه حل بشه، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

20. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 10 مهمان ها)

1. abbasali.fx1

کلمات کلیدی این موضوع