صفحه 10 از 440 نخستنخست ... 891011122060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 4400

موضوع: بررسی بروکرها

sarsabz آواتار ها
    6,655 بار در 230 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    چقدر خوب. محبت می کنی برادر. از نظر سطح اعتباری و سیف بودن هم موارد بهتر رو اشاره کنی ممنون. توضیحات فوق العاده بود. سپاس
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliflash نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    همونطور که دوستان در پست های بالاتر گفتند الپاری و fxtm جفتش مال یک نفر هستش ( مال یک آقای روس) ، پس سیاست هاش هم احتمالا برای ما ایرانی ها یکیه. من باهاش کار نکردم اما پلتفرم رو نصب کردم و کندل هاشو دیدم قبلا. دقیقا 2 بروکر مثل هم هستند، با همون نقص که در توضیح بالا گفتم، حتی کابین مشتری در هر 2 سایت ظاهرش دقیقا یکیه. حالا تواین وضعیت از بین این 2 تا که هیچ فرقی هم ندارند من ترجیح میدم از اون خوش نام تره که fxtm باشه استفاده کنم.البته الان رفتم در آلپاری در مورد سواپ و حساب اسلامی بپرسم که انلاین نبودند چون امروز یکشنبه است. اما در fxtm که فقط 3 روز سواپ فری میکنه که خب خیلی خیلی کمه. من بروکر سراغ دارم مادام العمر سواپ فری نگه میداره بی قید و شرط که حالا معرفی میکنم خدمتتون یکم ازشون مطمئن بشم دارم تحقیق میکنم.

کلا fxtm اگر کندل 1 دقیقه رو در برخی مواقع درست بزنه و مدت سواپ اسلامیش رو درست کنه، من احساس میکنم برای ما ایرانیا گزینه خوبیه.
    ...

2. 35 کاربر برای این پست سودمند از sarsabz عزیز تشکر کرده اند:

AlSam آواتار ها
    2,388 بار در 50 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستای عزیز
    در وبینار امروز یک بحث هایی راجع به بروکر بود که خواستم منم اطلاعاتم رو اینجا انتقال بدم خدمتتون.
    اول از همه چیز این رو عرض کنم که ما 2 نوع اسپرد داریم.
    1) ثابت
    2) شناور
    ثابت خودش به 2 نوعه:
    الف) ثابتی که اصلا اصلا تغییر نمیکنه و یا شاید در بالای 95% مواقع ثابته و تغییر نمیکنه! اما در 5% مواقع که اکثرا لحظات اخبار و حساس بازار هستند تغییر میکنه.
    ب) ثابتی که اسپرد نمادهاش معمولا از صفر شروع میشه اما فیکس نیست و مثل شناور بالا و پایین میره ولی معمولا در یک محدوده خاص اما معمولا این حساب ها کمیسیون اضافی دارند.

در کل همه دنبال بروکری میگردند که اسپرد پرداخت نکنند! بروکری هم که اسپرد نگیره بهش زیاد اعتباری نیست! چون واقعا چه دلیلی داره یک بروکر بیاد و همینطور از اسپرد و درآمدش بگذره!
    پس برای عدم پرداخت اسپرد، پولتون رو به هر بروکری ندین! چون امنیت اصل سرمایه شما مهم تره!
    اما بعضی از این بروکر ها در عوض نگرفتن اسپرد از شما کمیسیون بیشتری میگیرند! و اسپرد رو در کمیسیون جبران میکنند که این خیلی مهمه و باید بهش حتما دقت کنید. به قول معروف یه جا تخفیف میدن ولی جای دیگه جبران میکنند!

یک چیزی که باید در انتخاب بروکر بهش دقت کنید و شاید خیلیاتون بهش دقت نمیکنید و همه فکر و ذکرتون فقط پول و برداشت و واریز و اسپرده، نحوه نمایش کندله!
    بروکری رو انتخاب کنید که در همه تایم فریم ها کندل هارو خوب و درست و بدون شادو های اضافی نمایش بده. وقتی 5 تا بروکر رو با هم نصب کنید تازه به حرفم میرسید که بینشون چه فرقایی هست.

1) بروکر fxtm در ایران برای واریز و برداشت خیلی خوبه و نرخش به بازار ایران خیلی نزدیکه! کندل هاش کاملا شبیه آلپاری هستش و هیچ فرقی نداره انگار از یک سرورمیگیرن جفتشون. فقط ایرادش اینه در تایم فریم 1 دقیقه در بعضی از نمادها کندل های منظمی نداره!
    اسپردش شناوره ولی پایینه و منطقیه عددهاش و زیاد بالا پایین نمیپره. سواپ فریش فقط 3 روزه و برای بلندد مدت کار ها خوب نیست!

2) بروکر fbs.com که واریز برداشت ریالی نداره اما حساب اسلامی داره و حساب اسپرد صفر هم داره که برای اسکالپ عالیه به جز طلا که اسپردش شناوره و البته به گفته خودشون به خاطر کروناست. اینم بگم در عوض اسپرد صفر ازتون کمیسیون میگیره.
    هیچ چیز تواین بازار مجانی نیست. از این سایت میتونید اطلاعات بگیرید و معمولا پشتیبانی همیشه پاسخگو هستش https://iranfbs.com

3) بروکر IFC Markets که واریز و برداشت ریالی داره اما نه با قیمت کف بازار و با قیمت پرفکت مانی و وب مانی! کندل ها خیلی منظم هستند. پوزیشن رو تا 14 روز بدون سواپ باز نگه میداره ولی بعد از 14 روز تحت هر عنوان اتومات چه در سود چه در ضرر میبنده!!!! اسپرد این بروکر ثابته ثابت هستش در MT4 مثلا در طلا 4.5 پیپه و نه بالا میره نه پایین.و این شاید یک جورایی یک امتیاز باشه. ولی در MT5 اسپرد شناوره و متغیره .

4) بروکر windsor این بر.کر بروکر خوبی هستش و با ایرانی ها کار میکنه و واریز و برداشت ریالی داره. اما باید توضیحاتی راجع بهش بدم خدمتتون، 2 نوع حساب داره اول prime که خب اسپردش بالاتره به نسبت و اون یکی حساب واگر شما اسکالپر باشین و خیلی براتون اسپرد مهم و حیاتیه بهتره از حساب zero استفاده کنید که یک مشکل داره و اونم اینه که مبلغ افتتاح حساب زیرو 2500 دلار هستش که خب این به نسبت زیاده برای افتتاح حساب و یا حتی تست حساب یا تست بروکر. اینم بگم که حساب زیرو تبدیل به حساب اسلامی و سواپ فری نمیشه ولی حساب prime رو میشه اسلامی هم کرد. برای حساب prime شما به 100 دلار احتیاج دارین. در هر پوزیشن هم بیشتر از 50 لات نمیشه بزنید.

5) بروکر roboforex که من باهاش زیاد کار نکردم ولی از استاد و بقیه بچه ها شنیدم که راضی بودن ولی فقط مییتونم بگم اسپرد ها معمولی هستند و نه خیلی بالا هستند و نه خیلی پایین ولی کندل ها عالی! از وضعیت واریز و برداشت مطلع نیستم. اگر پیگیر بودین براتون پیگیری میکنم. تو سایتشون اکانت دارم اگر سوالی بود بگید بپرسم.

6) بروکر superforex لطفا تا آخرش رو بخونین!!!!!!! این اون بروکری هستش که همه دنبالشین! همه چیز صفر! اسپرد صفر و ثابت! واریز برای افتتاح حساب 1 دلار! نصب کنید تا باورتون بشه! اماااااااااااااااااااااا!! !!!!! من یکبار هم نشده برم اینجا پشتیبانیش آنلاین باشه.
    پس اسپرد صفر همچینم ملاک نیست! اول ببینید اصل سرمایتون رو دارید کجا میزارید. من شخصا با اینا کار نکردم یعنی دوست ندارم به هر قیمتی با هر کسی کار کنم. معرفی هم کردم که شما ببینید اگر بروکری هم هست که اسپرد صفرمیده دلیل نمیشه پولمون رو ببریم اونجا.
    مگر این که الان 10-20 نفر از شماها پیدا بشین بگین ما با اینا مثلا داریم مدتها کار میکنیم ومورد تایید هستند در غیر اینصورت بی گدار به اب نزنید.

خب فعلا این اطلاعات رو از این بروکرها داشته باشید، تصمیم نهایی با خودتون.
    لطفا بازهم تحقیق کنبد. سوالی هم بود من در خدمتم.
    باز هم براتون از بروکرهای خارجی که اصلا ایرانی ها باهاشون کار نمیکنن پست میذارم و شاید بتونیم باهاشون کانکت بشیم.
    یکیشون رو بخوام بگم بروکر
    yadix هستش که بروکر خوبه که حساب مخصوص اسکالپ داره و طلا رو با 3 رقم اعشار نشون میده (فوق العاده است) و من باهاشون صحبت کردم و با ایرانی ها هم کار میکنن فقط مشکل اینه که وب مانی و پرفکت مانی ندارن و به جاش حساب نتلر و ​اسکریل دارن.

امیدوارم این اطلاعات براتون مفید بوده باشه، موفق و پیروز باشید.
    خیلی ممنون از بابت این اطلاعات مفصل و دقیق.

4. 28 کاربر برای این پست سودمند از AlSam عزیز تشکر کرده اند:

Mir Tohid آواتار ها
    37,007 بار در 1,076 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 320 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    سلام عرض ادب. برادر دستتون درد نکنه عالی بود. بازم تشکر

یه بروکری هست من چندین بار ایمیل زدم براشون ولی پاسخی نگرفتم.
    در سایتشون هم ظاهرا امکان کار با وبمانی رو دارن. این رو هم ببینید اطلاعاتی دارین راجب سابقه و مورد اعتماد بودنش. سپاس

لینک بروکر: https://www.rtm500.com/

سلام دوستای عزیز
    در وبینار امروز یک بحث هایی راجع به بروکر بود که خواستم منم اطلاعاتم رو اینجا انتقال بدم خدمتتون.
    1) ثابت
    2) شناور
    ثابت خودش به 2 نوعه:
    الف) ثابتی که اصلا اصلا تغییر نمیکنه و یا شاید در بالای 95% مواقع ثابته و تغییر نمیکنه! اما در 5% مواقع که اکثرا لحظات اخبار و حساس بازار هستند تغییر میکنه.
    ب) ثابتی که اسپرد نمادهاش معمولا از صفر شروع میشه اما فیکس نیست و مثل شناور بالا و پایین میره ولی معمولا در یک محدوده خاص اما معمولا این حساب ها کمیسیون اضافی دارند.

در کل همه دنبال بروکری میگردند که اسپرد پرداخت نکنند! بروکری هم که اسپرد نگیره بهش زیاد اعتباری نیست! چون واقعا چه دلیلی داره یک بروکر بیاد و همینطور از اسپرد و درآمدش بگذره!
    پس برای عدم پرداخت اسپرد، پولتون رو به هر بروکری ندین! چون امنیت اصل سرمایه شما مهم تره!
    اما بعضی از این بروکر ها در عوض نگرفتن اسپرد از شما کمیسیون بیشتری میگیرند! و اسپرد رو در کمیسیون جبران میکنند که این خیلی مهمه و باید بهش حتما دقت کنید. به قول معروف یه جا تخفیف میدن ولی جای دیگه جبران میکنند!

یک چیزی که باید در انتخاب بروکر بهش دقت کنید و شاید خیلیاتون بهش دقت نمیکنید و همه فکر و ذکرتون فقط پول و برداشت و واریز و اسپرده، نحوه نمایش کندله!
    بروکری رو انتخاب کنید که در همه تایم فریم ها کندل هارو خوب و درست و بدون شادو های اضافی نمایش بده. وقتی 5 تا بروکر رو با هم نصب کنید تازه به حرفم میرسید که بینشون چه فرقایی هست.

1) بروکر fxtm در ایران برای واریز و برداشت خیلی خوبه و نرخش به بازار ایران خیلی نزدیکه! کندل هاش کاملا شبیه آلپاری هستش و هیچ فرقی نداره انگار از یک سرورمیگیرن جفتشون. فقط ایرادش اینه در تایم فریم 1 دقیقه در بعضی از نمادها کندل های منظمی نداره!
    اسپردش شناوره ولی پایینه و منطقیه عددهاش و زیاد بالا پایین نمیپره. سواپ فریش فقط 3 روزه و برای بلندد مدت کار ها خوب نیست!

2) بروکر fbs.com که واریز برداشت ریالی نداره اما حساب اسلامی داره و حساب اسپرد صفر هم داره که برای اسکالپ عالیه به جز طلا که اسپردش شناوره و البته به گفته خودشون به خاطر کروناست. اینم بگم در عوض اسپرد صفر ازتون کمیسیون میگیره.
    هیچ چیز تواین بازار مجانی نیست. از این سایت میتونید اطلاعات بگیرید و معمولا پشتیبانی همیشه پاسخگو هستش https://iranfbs.com

3) بروکر IFC Markets که واریز و برداشت ریالی داره اما نه با قیمت کف بازار و با قیمت پرفکت مانی و وب مانی! کندل ها خیلی منظم هستند. پوزیشن رو تا 14 روز بدون سواپ باز نگه میداره ولی بعد از 14 روز تحت هر عنوان اتومات چه در سود چه در ضرر میبنده!!!! اسپرد این بروکر ثابته ثابت هستش در MT4 مثلا در طلا 4.5 پیپه و نه بالا میره نه پایین.و این شاید یک جورایی یک امتیاز باشه. ولی در MT5 اسپرد شناوره و متغیره .

4) بروکر windsor این بر.کر بروکر خوبی هستش و با ایرانی ها کار میکنه و واریز و برداشت ریالی داره. اما باید توضیحاتی راجع بهش بدم خدمتتون، 2 نوع حساب داره اول prime که خب اسپردش بالاتره به نسبت و اون یکی حساب واگر شما اسکالپر باشین و خیلی براتون اسپرد مهم و حیاتیه بهتره از حساب zero استفاده کنید که یک مشکل داره و اونم اینه که مبلغ افتتاح حساب زیرو 2500 دلار هستش که خب این به نسبت زیاده برای افتتاح حساب و یا حتی تست حساب یا تست بروکر. اینم بگم که حساب زیرو تبدیل به حساب اسلامی و سواپ فری نمیشه ولی حساب prime رو میشه اسلامی هم کرد. برای حساب prime شما به 100 دلار احتیاج دارین. در هر پوزیشن هم بیشتر از 50 لات نمیشه بزنید.

5) بروکر roboforex که من باهاش زیاد کار نکردم ولی از استاد و بقیه بچه ها شنیدم که راضی بودن ولی فقط مییتونم بگم اسپرد ها معمولی هستند و نه خیلی بالا هستند و نه خیلی پایین ولی کندل ها عالی! از وضعیت واریز و برداشت مطلع نیستم. اگر پیگیر بودین براتون پیگیری میکنم. تو سایتشون اکانت دارم اگر سوالی بود بگید بپرسم.

6) بروکر superforex لطفا تا آخرش رو بخونین!!!!!!! این اون بروکری هستش که همه دنبالشین! همه چیز صفر! اسپرد صفر و ثابت! واریز برای افتتاح حساب 1 دلار! نصب کنید تا باورتون بشه! اماااااااااااااااااااااا!! !!!!! من یکبار هم نشده برم اینجا پشتیبانیش آنلاین باشه.
    پس اسپرد صفر همچینم ملاک نیست! اول ببینید اصل سرمایتون رو دارید کجا میزارید. من شخصا با اینا کار نکردم یعنی دوست ندارم به هر قیمتی با هر کسی کار کنم. معرفی هم کردم که شما ببینید اگر بروکری هم هست که اسپرد صفرمیده دلیل نمیشه پولمون رو ببریم اونجا.
    مگر این که الان 10-20 نفر از شماها پیدا بشین بگین ما با اینا مثلا داریم مدتها کار میکنیم ومورد تایید هستند در غیر اینصورت بی گدار به اب نزنید.

باز هم براتون از بروکرهای خارجی که اصلا ایرانی ها باهاشون کار نمیکنن پست میذارم و شاید بتونیم باهاشون کانکت بشیم.
    yadix هستش که بروکر خوبه که حساب مخصوص اسکالپ داره و طلا رو با 3 رقم اعشار نشون میده (فوق العاده است) و من باهاشون صحبت کردم و با ایرانی ها هم کار میکنن فقط مشکل اینه که وب مانی و پرفکت مانی ندارن و به جاش حساب نتلر و ​اسکریل دارن.

ویرایش توسط Mir Tohid : 05-03-2020 در ساعت 14:05

_______ برنده ، بازنده ای است که یک بار دیگر هم تلاش کرده
    _______

6. 26 کاربر برای این پست سودمند از Mir Tohid عزیز تشکر کرده اند:

Amir.AZ آواتار ها
    9,957 بار در 278 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عرض سلام و وقت بخیر
    ممنون از اطلاعات جامع و خوبی که به اشتراک گذاشتید، جز ecn (اونم نه هر بروکری) سعی کنید سراغ حساب دیگه ای نرید، حساب فیکس اکثرا مارکت میکر هستن و توسط بروکر دستکاری میشند و در مواقع خبر یا باز و بسته شدن مارکت اسپرد رو حتی تا 4 یا 5 برابر افزایش میدن و همیشه ثابت و فیکس نیست.
    سلام دوستای عزیز
    1) ثابت
    2) شناور
    ثابت خودش به 2 نوعه:

8. 30 کاربر برای این پست سودمند از Amir.AZ عزیز تشکر کرده اند:

Amir.AZ آواتار ها
    9,957 بار در 278 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام آقا صادق، ممنون بابت پست خوبتون، موارد خوبی رو عنوان کردید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh1000 نمایش پست ها
    ما دو تا الپاری داریم.
    Alpari international
    Alpari limited

اولی یعنی alpari international با آدرس های
    Alpari.org و alpari-market.com
    به همراه fxtm زیر مجموعه exinity هستند و سرمایگزار هر دو یک شخص هست .
    حساب های بانکی ، حساب های الکترونیکی ، انواع حساب ، شرایط ترید و ... همگی یکی هستند فقط fxtm با رگوله Belize با ایران کار می کنه و alpari international با رگوله Mauritius
    دومی یعنی alpari limited با آدرس های
    Alpari.com و alpariforex.org
    همون شعبه ای از الپاری هست که در روسیه ثبت شده بود و به تازگی از روسیه اخراج شد.
    الان هم با رجیستر Saint Vincent داره کار می کنه که اصلا رگوله محسوب نمیشه.

10. 27 کاربر برای این پست سودمند از Amir.AZ عزیز تشکر کرده اند:

aliflash آواتار ها
    22,064 بار در 641 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 115 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mir Tohid نمایش پست ها
    سلام عرض ادب. برادر دستتون درد نکنه عالی بود. بازم تشکر

یه بروکری هست من چندین بار ایمیل زدم براشون ولی پاسخی نگرفتم.
    در سایتشون هم ظاهرا امکان کار با وبمانی رو دارن. این رو هم ببینید اطلاعاتی دارین راجب سابقه و مورد اعتماد بودنش. سپاس

لینک بروکر: https://www.rtm500.com/
    سلام و عرض ادب،
    میر توحید عزیز من این بروکر رو بررسی میکنم اما در کل بروکری که حتی پشتیبانی انلاین نداره فکر نمیکنم خیلی قوی باشه. این جزو پیش پا افتاده ترین امکاناتیه که یک بروکر به عنوان خدمات پشتیبانی باید ارائه بده اما ازش خبری نیست.

12. 30 کاربر برای این پست سودمند از aliflash عزیز تشکر کرده اند:

fxramin آواتار ها
    17,726 بار در 548 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 149 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک
    با سلام خدمت رفقای عزیز.تو این سالها من با تمام این بروکرها جز روبو کار کردم .تقریبا همه سر و ته یه کرباسن.تو لیستتون علاوه بر موارد گفته فیبو و هات فارکس رو هم اضافه کنین بد نیست.من افرادی رو میشناسم که تا حجم 200 هزار دلار سالها باهاشون کار میکنن.راحت واریز و برداشت دارن.یه بروکری هم هست تیم پرایس اکشن اقای خاکستر باهاش کار میکنن.راضی هم هستن.اوربکس.به شخصه تست نکردم.ولی اونور رفقایی دارم خیلی راضین از همه شرایطش.

موفق باشید
    یا حق

14. 44 کاربر برای این پست سودمند از fxramin عزیز تشکر کرده اند:

hamoon آواتار ها
    52,918 بار در 1,830 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 568 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک
    عالی ممنون از اطلاعات بسیار بسیار مفیدت علی جان فوق العاده عالی و راهگشا بود

سلام و عرض ادب
    همونطور که دوستان در پست های بالاتر گفتند الپاری و fxtm جفتش مال یک نفر هستش ( مال یک آقای روس) ، پس سیاست هاش هم احتمالا برای ما ایرانی ها یکیه. من باهاش کار نکردم اما پلتفرم رو نصب کردم و کندل هاشو دیدم قبلا. دقیقا 2 بروکر مثل هم هستند، با همون نقص که در توضیح بالا گفتم، حتی کابین مشتری در هر 2 سایت ظاهرش دقیقا یکیه. حالا تواین وضعیت از بین این 2 تا که هیچ فرقی هم ندارند من ترجیح میدم از اون خوش نام تره که fxtm باشه استفاده کنم.البته الان رفتم در آلپاری در مورد سواپ و حساب اسلامی بپرسم که انلاین نبودند چون امروز یکشنبه است. اما در fxtm که فقط 3 روز سواپ فری میکنه که خب خیلی خیلی کمه. من بروکر سراغ دارم مادام العمر سواپ فری نگه میداره بی قید و شرط که حالا معرفی میکنم خدمتتون یکم ازشون مطمئن بشم دارم تحقیق میکنم.

کلا fxtm اگر کندل 1 دقیقه رو در برخی مواقع درست بزنه و مدت سواپ اسلامیش رو درست کنه، من احساس میکنم برای ما ایرانیا گزینه خوبیه.

16. 31 کاربر برای این پست سودمند از hamoon عزیز تشکر کرده اند:

Mir Tohid آواتار ها
    یاد شده
    در 320 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    درسته فرمایشتون. ولی لورج نهایتا 1:300 داره برا برخی حساب ها و در کل لورج 1:100 هستش.

حالا چرا جواب ایمیلمو ندادن نمیدونم!

سلام و عرض ادب،
    میر توحید عزیز من این بروکر رو بررسی میکنم اما در کل بروکری که حتی پشتیبانی انلاین نداره فکر نمیکنم خیلی قوی باشه. این جزو پیش پا افتاده ترین امکاناتیه که یک بروکر به عنوان خدمات پشتیبانی باید ارائه بده اما ازش خبری نیست.

_______

18. 31 کاربر برای این پست سودمند از Mir Tohid عزیز تشکر کرده اند:

Mir Tohid آواتار ها
    یاد شده
    در 320 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    بروکر هات فارکس هم موقعه باز کردن حساب در سایت اصلی وقتی ایران رو انتخاب میکنیم ارور میده و منتقل میشیم به یه آی بی دیگه! که کشور ایران اونجا بدون مشکل انتخاب میشه!
    دوستانی که حساب دارن راضی هستن؟ البته صرف این آی بی بگیم بکل بد هست درست نیست.

سایت اصلی موقعه ثبت نام
    01.png

بعد انتقال:
    02.png

_______

20. 33 کاربر برای این پست سودمند از Mir Tohid عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 26 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 26 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع