صفحه 309 از 441 نخستنخست ... 209259299307308309310311319359409 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,081 به 3,090 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ibrahim نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    اگر از حساب ecnالپاری برداشت بزنیم و بالانس کمتر از 500 بشه حساب همچنان اکتیو میماند یا دی اکتیو میشه؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، به احتمال خیلی زیاد حساب غیرفعال میشه و امکان معامله وجود نخواهد داشت، به علت اینکه در متاتریدر تمام واریز و برداشت ها ثبت میشه و معلوم میشه که اون مبلغ برداشت زده شده، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ویرایش توسط Peace : 02-19-2023 در ساعت 15:31

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

yusof آواتار ها
    625 بار در 81 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان من آلپاری حساب proecn باز کردم و تا حالا یک خروج 1000دلار داشتم. خیلی اسپردهاش فوق العاده هستن و وسوسه انگیز

واقعیتش یک حساب روبوفارکس وریفای شده هم دارم که میتونم باهاش کار کنم اما بخاطر فیلترینگ که متاتریدر بالا نمیومد کلا ولش کردم اومدم آلپاری...

دوستان با تجربه بنظر شما من کار درستی کردم که از روبو اومدم آلپاری؟؟؟ یا باید با vpn و هر کلکی هست با روبو کار کنم؟

اگر نظرتون به اینه که با روبو کار کنم بهتره لطفا راهنماییم کنید که چیکار کنم تا متاتریدر روبو راه بیوفته؟؟؟

من احتمال میدم که ماهیانه 1000دلار برداشت از حساب داشته باشم انشاالله... با این تفاسیر چکارکنم؟

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از yusof عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yusof نمایش پست ها
    سلام دوستان من آلپاری حساب proecn باز کردم و تا حالا یک خروج 1000دلار داشتم. خیلی اسپردهاش فوق العاده هستن و وسوسه انگیز

واقعیتش یک حساب روبوفارکس وریفای شده هم دارم که میتونم باهاش کار کنم اما بخاطر فیلترینگ که متاتریدر بالا نمیومد کلا ولش کردم اومدم آلپاری...

دوستان با تجربه بنظر شما من کار درستی کردم که از روبو اومدم آلپاری؟؟؟ یا باید با vpn و هر کلکی هست با روبو کار کنم؟

اگر نظرتون به اینه که با روبو کار کنم بهتره لطفا راهنماییم کنید که چیکار کنم تا متاتریدر روبو راه بیوفته؟؟؟

من احتمال میدم که ماهیانه 1000دلار برداشت از حساب داشته باشم انشاالله... با این تفاسیر چکارکنم؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، از اونجایی که فرمودید تجربه خوبی از کار کردن با آلپاری داشتید و برداشت هم زدید پس خیالتون راحته، میتونید همچنان با آلپاری کار کنید، اتصال به متاتریدر روبو میتونه از روش های مختلف با پروکسی و استفاده از سرور مجازی باشه، که میتونه هزینه بر و وقت گیر باشه، از اونطرف ممکنه یه روش امروز جواب بده، اما فردا از کار بیافته، اینکه توصیه میکنم همچنان با آلپاری کار کنید، آلپاری هم بروکر خوبیه، سابقه طولانی مدت کار کردن با ایرانی ها رو داره و هنوز که هنوزه توی هیچ شرایطی با ایران قطع همکاری نکرده، جدیدا هم که واریز و برداشت رمزارز رو اضافه کردن دیگه خیلی خیلی بهتر شده، امیدوارم همچنان تجربه خوبی از کار کردن با آلپاری داشته باشید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

yusof آواتار ها
    625 بار در 81 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، از اونجایی که فرمودید تجربه خوبی از کار کردن با آلپاری داشتید و برداشت هم زدید پس خیالتون راحته، میتونید همچنان با آلپاری کار کنید، اتصال به متاتریدر روبو میتونه از روش های مختلف با پروکسی و استفاده از سرور مجازی باشه، که میتونه هزینه بر و وقت گیر باشه، از اونطرف ممکنه یه روش امروز جواب بده، اما فردا از کار بیافته، اینکه توصیه میکنم همچنان با آلپاری کار کنید، آلپاری هم بروکر خوبیه، سابقه طولانی مدت کار کردن با ایرانی ها رو داره و هنوز که هنوزه توی هیچ شرایطی با ایران قطع همکاری نکرده، جدیدا هم که واریز و برداشت رمزارز رو اضافه کردن دیگه خیلی خیلی بهتر شده، امیدوارم همچنان تجربه خوبی از کار کردن با آلپاری داشته باشید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

خیلی ممنون دوست عزیزم خیلی لطف کردی
    یکی از دوستانم که تریدر 10ساله موفق و مدرس هست و 25000دلار در روبو حساب داشت الان تلفنی صحبت کردم باهاش گفت بخاطر اسپردهای بالا با روبو تصفیه کردم اومدم آمارکتس...
    گفت روزی 5000 دلار هم خروج زده با آمارکتس...

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از yusof عزیز تشکر کرده اند:

Amirhfain آواتار ها
    564 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ibrahim نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    اگر از حساب ecnالپاری برداشت بزنیم و بالانس کمتر از 500 بشه حساب همچنان اکتیو میماند یا دی اکتیو میشه؟

سلام دوست من وقتتون بخیر.

من این مورد برام پیش اومده و حسابم در حال حاضر فعال و قابل معامله هست.
    موفق باشید

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Amirhfain عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhfain نمایش پست ها
    سلام دوست من وقتتون بخیر.

من این مورد برام پیش اومده و حسابم در حال حاضر فعال و قابل معامله هست.
    موفق باشید
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ممنون بابت اطلاع رسانی، یه سوال، آیا 500 دلار که واریز کردید بلافاصله بعدش برداشت زدید و حساب همچنان فعال بود و میشد باهاش ترید کرد؟ یا ضرر کردید و مبلغ کم شد؟
    اگر به این شکل باشه که، مثلا حساب ecn آلپاری که حداقل موجودی 500 دلار میخواد، 500 دلار رو واریز کنیم، و بعد 400 دلارش رو برداشت بزنیم، مشکلی نباشه و بشه ترید زد، باگ بزرگی وجود داره!

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Amirhfain آواتار ها
    564 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ممنون بابت اطلاع رسانی، یه سوال، آیا 500 دلار که واریز کردید بلافاصله بعدش برداشت زدید و حساب همچنان فعال بود و میشد باهاش ترید کرد؟ یا ضرر کردید و مبلغ کم شد؟
    اگر به این شکل باشه که، مثلا حساب ecn آلپاری که حداقل موجودی 500 دلار میخواد، 500 دلار رو واریز کنیم، و بعد 400 دلارش رو برداشت بزنیم، مشکلی نباشه و بشه ترید زد، باگ بزرگی وجود داره!

سلام مجدد.ببین عزیز این 500 دلار فقط برای فعال شدن حساب هست.بله من روی دوتا حساب pro-ecn هردو حالت کال کردن.و بلافاصله برداشت رو تجربه کردم و اوکی بوده تو این یکی دوسال

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از Amirhfain عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhfain نمایش پست ها
    سلام مجدد.ببین عزیز این 500 دلار فقط برای فعال شدن حساب هست.بله من روی دوتا حساب pro-ecn هردو حالت کال کردن.و بلافاصله برداشت رو تجربه کردم و اوکی بوده تو این یکی دوسال
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، سپاس بابت به اشتراک گذاشتن تجربتون، یکی از دوستان بنده هم یه زمانی، این کار رو انجام میدادن، حالا نمیدونم بروکرش آلپاری بود یا نه، اما قبلش ایشون چندتا معامله 0.01 باز میکردن و بعد از چند ثانیه میبستن معاملات رو، و بعد برداشت میزدن، البته این قضیه مربوط به چند سال پیشه، الان ممکنه فرق کرده باشه، به هر حال، بنده فکر میکنم، بهتره در چارچوب قوانین بروکرها جلو بریم که در آینده مشکلی پیش نیاد، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

385 بار در 98 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیز
    من میخوام در بروکر لایت فارکس که جدیدا اسمش شده لایت فایننس حساب باز کنم از نظر کمیسیون و اسپرد با بروکر الپاری مقایسه کردم یکیه و مزیتی که داره میشه زیر ۱۰۰ دلار یعنی از ۵۰ دلار حساب باز کرد.خواستم نظر دوستان رو که با این بروکر کار کردن بدونم از نظر اسلیپیج و سرعت اوردرگذاری و پشتیبانی.البته خودم میخوام تو حساب دمو یک ماه ترید بزنم اگر خوب بود هم خودمم همینجا اطلاع میدم.

18. 4 کاربر برای این پست سودمند از radmardhossein عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط radmardhossein نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    من میخوام در بروکر لایت فارکس که جدیدا اسمش شده لایت فایننس حساب باز کنم از نظر کمیسیون و اسپرد با بروکر الپاری مقایسه کردم یکیه و مزیتی که داره میشه زیر ۱۰۰ دلار یعنی از ۵۰ دلار حساب باز کرد.خواستم نظر دوستان رو که با این بروکر کار کردن بدونم از نظر اسلیپیج و سرعت اوردرگذاری و پشتیبانی.البته خودم میخوام تو حساب دمو یک ماه ترید بزنم اگر خوب بود هم خودمم همینجا اطلاع میدم.
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، اگر پست های قبلی بنده رو مطالعه بفرمایید، میبینید که بنده نظر مثبتی راجب این بروکر ندارم، حداقل میتونم 5 تا بروکر بهتر از لایت فارکس رو بهتون معرفی کنم، برای خودم شخصا خوش سابقه بودن یه بروکر مهم تره تا اسپرد و کمیسیون، اگر از دوستان خیلی قدیمی تری که در فارکس بودن بپرسید، متوجه میشید که اون اوایل که لایت فارکس اومد و بونس های خوب ارائه داد، بعدش موقع برداشت ها به مشکل برخوردن، بنابراین نظر خیلی از دوستان راجب این بروکر همچنان منفی هستش، بنده در قالب یک لیست هم اسامی بروکر های خوبی که با ایرانی ها کار میکنن رو آوردم که صرفا نظر شخصیه خودم هست، توصیه میکنم حتما مطالعه بفرمایید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

20. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع