صفحه 205 از 440 نخستنخست ... 105155195203204205206207215255305 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,041 به 2,050 از 4400

موضوع: بررسی بروکرها

385 بار در 98 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط M0rteza1400 نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخام داخل الپاری حساب باز کنم بنظرتون حسلب ecn باز کنم یا pro ecn اصلا نمیدونم این دومی چیه زده اسپرد از0
    فقط با ecn pro کار کنید چون اسپرد ecn در یورو دلار 13 پوینت هست. ولی در ecn pro مثل روبوفارکس 2 تا 5 پوینت هست.من فعلا موجودیم کمه ولی به 500 دلار برسم میرم الپاری.

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از radmardhossein عزیز تشکر کرده اند:

148 بار در 19 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دوستان به خاطر فیلتر شدن ترمینال ها و سرور های روبوفارکس تو متاتریدر یه مقدار بررسی کردم اطلاعات بدست اومده یکم نگرانم کرد.اخه فیلتر کردن ترمینال متاتریدر دیگه نوبر بود اصلا سابقه نداشته

اینترنت ملی در حال فاز استارت خوردنه بخش هاییش استارت خورده ولی کامل نه خیلی طول میکشه تا راه اندازی بشه.ساختار اینترنت ملی به گونه ای که بعد راه اندازی کامل(با تشکر فراوان از چینی ها) دیگه امکان استفاده از vpn یا اپ های فیلتر شکن رایگان وجود نخواهد داشت

پس وقتی به صورت کامل راه اندازی شود تمام ترمینال های تمام بروکر ها غیر قابل استفاده خواهد بود.

تنها راهش استفاده از اینترنت ماهواره ای است .که برای تهیه اش باید چند ماهی صبر کرد چون حدودا 600 هزار نفر تو صف انتظار خریدشن.برای ما ایرانیان هم که برای تهیه ش باید یا تو یکی از کشور های خارج از ایران آشنا و فامیل داشته باشیم یا خودمون پاشیم بریم ترکیه یا یه کشور دیگه بعد از سفارش و تحویل بیاریم ایران.

هزینه شم حدودا 2500 دلار برای خرید تجهیزاتشه و 500 دلار ماهانه سرعتشم بالای 50 مگ است.اگه بخواییم به پول ایران دلار 30 هزار تومانی حساب کنیم برای یک سال با احتساب هزینه ی دیش و مودم 255 میلیون تومان هزینه داره که این برای تریدر های تازه کار ایرانی بشدت مشکل ایجاد می کنه ولی برای تریدرهای قدیمی هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت
    .

احتمالا این مشکل متاتریدر روبو فارکس به خاطر اینترنت ملی باشد.اگه اینترنت ملی راه اندازی شود باتوجه به هزینه ی اینترنت ماهواره ای برای تریدر های تازه کار با سرمایه کم معنیش یعنی خداحافظ ترید کردن.(البته امیدوار باشیم)

البته یه راه حل دیگه هم داره که تو این مدت یک بروکر بیاد مستقیما با دولت ایران قرارداد ببنده که منکه چشمم آب نمخوره.کدوم بروکری حاضر با این خنگا قرارداد همکاری ببنده با توجه به تحریمها که دیگه نوبره

هر چند امیدوارم این محدودیت تو ترمینال روبو رو بردارن.وبه راحتی وصل بشه دوستان هم تو این مدت می تونن از vpn یا فیلترشکن های رایگان فعلا استفاده کنن.فقط باید تو متا تو تنظیماتش پروکسی رو فعال کنن تا با pc مچ بشه.
    هر چند با توجه به گذشته ی تاریخ چند ده سال اخیر من مطمعنم یه راه هم واسه دور زدن اینترنت ملی پیدا خواهد شد فقط کمی زمان خواهد برد به قول معروف دست بالای دست بسیار است.فقط تا اون موقع احتمالا تریدر های ایرانی کمی اذیت خواهند شد

هر چند خود چینی ها برای عبور ازفیلتر از چند روش استفاده می کنند البته همشون تو همه ی ایلات چین جواب نمی ده
    (دولت هم دو واقع این اینترنت ملی رو از چین وارد کرده و تو این زمینه قرارداد همکاری امضا کرده اند.)
    این ها رو تو چین استفاده می کنند برای عبور از فیلتر

1. مرورگر تور (Tor)
    2. VPNهای غیرمتمرکز (Decentralized): وی.پی.ان.هایی که از فناوری بلاک چین استفاده می*کنند.
    3. پروکسی های اوپن سورس
    4. ابزارهایی نظیر ShadowsSocks

خلاصه که تریدرهای ایرانی برای ترید کردن باید کلی تلاش کنن
    چون روش های بالا معلوم نیست بعد راه اندازی جواب بدن یا نه
    خودمم دارم روش هراز گاهی تحقیق می کنم چیز خاصی پیدا کردم حتما به اشتراک میزارم

با آرزوی موفقیت برای همه ی تریدر های ایرانی
    ویرایش توسط saaed : 09-27-2022 در ساعت 03:01

4. 11 کاربر برای این پست سودمند از saaed عزیز تشکر کرده اند:

83 بار در 27 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ممنون دوست عزیز اره برای اسکالپ میخام فقط این کمسیون که میگیره کجا مینویسه از کجا بفهمم چقدره داخل اون کادر زیر متا که نیست
    سلام مجدد
    خواهش میکنم
    جزییات استیتمنت رو از بخش هیستوری متا که بگیرید هزینه کمیسیون هر تریدتون قد شده دوست عزیز

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از disturbed عزیز تشکر کرده اند:

1,004 بار در 159 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط disturbed نمایش پست ها
    سلام مجدد
    خواهش میکنم
    جزییات استیتمنت رو از بخش هیستوری متا که بگیرید هزینه کمیسیون هر تریدتون قد شده دوست عزیز
    سلام ارادت چیزی به اسم کمسیون نمیبینم27.9.PNG

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از M0rteza1400 عزیز تشکر کرده اند:

385 بار در 98 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام ارادت چیزی به اسم کمسیون نمیبینم27.9.PNG
    سلام روی همین جدول کلیک راست کنید و تیک گزینه کمیسیون رو بزنید.

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از radmardhossein عزیز تشکر کرده اند:

Mojtahedi آواتار ها
    1,089 بار در 352 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط saaed نمایش پست ها
    دوستان به خاطر فیلتر شدن ترمینال ها و سرور های روبوفارکس تو متاتریدر یه مقدار بررسی کردم اطلاعات بدست اومده یکم نگرانم کرد.اخه فیلتر کردن ترمینال متاتریدر دیگه نوبر بود اصلا سابقه نداشته

اینترنت ملی در حال فاز استارت خوردنه بخش هاییش استارت خورده ولی کامل نه خیلی طول میکشه تا راه اندازی بشه.ساختار اینترنت ملی به گونه ای که بعد راه اندازی کامل(با تشکر فراوان از چینی ها) دیگه امکان استفاده از vpn یا اپ های فیلتر شکن رایگان وجود نخواهد داشت

پس وقتی به صورت کامل راه اندازی شود تمام ترمینال های تمام بروکر ها غیر قابل استفاده خواهد بود.

تنها راهش استفاده از اینترنت ماهواره ای است .که برای تهیه اش باید چند ماهی صبر کرد چون حدودا 600 هزار نفر تو صف انتظار خریدشن.برای ما ایرانیان هم که برای تهیه ش باید یا تو یکی از کشور های خارج از ایران آشنا و فامیل داشته باشیم یا خودمون پاشیم بریم ترکیه یا یه کشور دیگه بعد از سفارش و تحویل بیاریم ایران.

هزینه شم حدودا 2500 دلار برای خرید تجهیزاتشه و 500 دلار ماهانه سرعتشم بالای 50 مگ است.اگه بخواییم به پول ایران دلار 30 هزار تومانی حساب کنیم برای یک سال با احتساب هزینه ی دیش و مودم 255 میلیون تومان هزینه داره که این برای تریدر های تازه کار ایرانی بشدت مشکل ایجاد می کنه ولی برای تریدرهای قدیمی هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت
    .

احتمالا این مشکل متاتریدر روبو فارکس به خاطر اینترنت ملی باشد.اگه اینترنت ملی راه اندازی شود باتوجه به هزینه ی اینترنت ماهواره ای برای تریدر های تازه کار با سرمایه کم معنیش یعنی خداحافظ ترید کردن.(البته امیدوار باشیم)

البته یه راه حل دیگه هم داره که تو این مدت یک بروکر بیاد مستقیما با دولت ایران قرارداد ببنده که منکه چشمم آب نمخوره.کدوم بروکری حاضر با این خنگا قرارداد همکاری ببنده با توجه به تحریمها که دیگه نوبره

هر چند امیدوارم این محدودیت تو ترمینال روبو رو بردارن.وبه راحتی وصل بشه دوستان هم تو این مدت می تونن از vpn یا فیلترشکن های رایگان فعلا استفاده کنن.فقط باید تو متا تو تنظیماتش پروکسی رو فعال کنن تا با pc مچ بشه.
    هر چند با توجه به گذشته ی تاریخ چند ده سال اخیر من مطمعنم یه راه هم واسه دور زدن اینترنت ملی پیدا خواهد شد فقط کمی زمان خواهد برد به قول معروف دست بالای دست بسیار است.فقط تا اون موقع احتمالا تریدر های ایرانی کمی اذیت خواهند شد

هر چند خود چینی ها برای عبور ازفیلتر از چند روش استفاده می کنند البته همشون تو همه ی ایلات چین جواب نمی ده
    (دولت هم دو واقع این اینترنت ملی رو از چین وارد کرده و تو این زمینه قرارداد همکاری امضا کرده اند.)

1. مرورگر تور (Tor)
    2. VPNهای غیرمتمرکز (Decentralized): وی.پی.ان.هایی که از فناوری بلاک چین استفاده می*کنند.
    3. پروکسی های اوپن سورس

سلام وقتتون بخیر
    ممنون از اظلاعات بسیار عالی که به ما دادید
    اعداد اشتباهه، این عدد هزینه ها نمیشه.
    بازم میتونیم صبر کنیم موقعی که راه اندازی شد اینترنت ماهواره ای و اون زمان در موردش صحبت کنیم
    مرغ را پر می برد تا آشیان پر مردم همت است ای مردمان

منگر این را که حقیری و ضعیف بنگر اندر همت خود ای شریف

هرکه را شد همت عالی پدید هرچه جست آن چیز، حالی شد پدید

هرکه را یک ذره همت داد دست کرد او خورشید را زان ذره پست

نقطه ملک جهان ها همت است پر و بال مرغ جان ها همت است

هر دلی که همت عالی نیافت ملکت بی منتها حالی نیافت

همت آمد همچو مرغی تیز پر هر زمان در سِیر خود سر تیزتر

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mojtahedi عزیز تشکر کرده اند:

Ghaffar آواتار ها
    1,728 بار در 448 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 57 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام.دوستان.وقتتون بخیر.من از بروکر ها زیاد سر در نمیارم.کسی میتونه راهنماییم کنه.که کدوم بروکر خوبه که حساب باز کنم برای دمو.؟در مورد اسپرد و پیپ یه ذره توضیح بدع.ممنونم

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از Ghaffar عزیز تشکر کرده اند:

hootan.hagh آواتار ها
    11,104 بار در 953 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 132 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط saaed نمایش پست ها

.

1. مرورگر تور (Tor)
    3. پروکسی های اوپن سورس

سلام ارادت
    اه اندازی کامل اینترنت ملی چه مقدار زمان میبره به نظرت رفیق ؟

من زاده ی ایرانم .

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از hootan.hagh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtahedi نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    ممنون از اظلاعات بسیار عالی که به ما دادید
    اعداد اشتباهه، این عدد هزینه ها نمیشه.
    بازم میتونیم صبر کنیم موقعی که راه اندازی شد اینترنت ماهواره ای و اون زمان در موردش صحبت کنیم
    نه دیگه اعداد درستن دیگه جمعن میشه 8500 دلار.هر چند خود سایتش گفته که 500 دلار ماهیانه به 100 دلار کاهش خواهد یافت.نمی دونم شاید داده
    ولی حق با شماست بدون تردید صبر نتیجه خواهد داد
    چون هدف اینترنت ماهواره ای وصل کردن کل جوامع انسانی حتی دورافتاده ترین روستاها به صورت نتورک به هم است.الان خیلی گرونه.ولی اینطور که گفته شده در آینده تمام گوشی های موبایل خودشون سخت افزار مورد نیاز برای اینترنت ماهواره ای رو خواهند داشت.و تو چشم اندازشون گفته شده که برای تحقق این امر اینترنت ماهواره ای رایگان خواهد بود.(البته از روی علاقه به چشم و ابروی ما نیست)چون وقتی رایگان بشه تمام اپراتور های ارائه دهنده ی اینترنت دنیا ورشکسته خواهند شد و دولت ها دهنشون وا خواهد ماند.واین پروژه برای کسی که اونو مدیریت می کنه قدرت زیادی به همراه خواهد داشت
    به صورت ساده ارتباطات و تعاملات کل جوامع انسانی در کف دستان ایلان ماسک خواهد بود.
    هر چند این موضوع سیاسی به ما تریدر ها زیاد مربوط نیست.ولی خوب ما تریدر ها از اینترنت ماهواره ای بشدت استقبال می کنیم بدون شکل دولت ها هم مخصوصا چین برای مسدود سازی و کاهش سرعت اینترنت ماهواره ای پروژ های پارازیت اندازی با تکنولوژی جدید را شروع خواهد کرد کشور ما هم با توجه به خنگ بودن مسئولین بالا دستی و عدم انطباق و انطعاف پذیری با دنیای جدید از این بی نصیب نخواهد ماند مثل قبل که روی رسیور های شبکه های ماهواره ای پارازیت مینداختن.البته الان با تکلونوژی جدید. هرچند در گسترش این شبکه زیاد تاثیری نخواهد داشت.ولی اینترنت ماهواره ای تا باید این مراحل رو طی کنه حداقل 5 سال زمان نیاز خواهد داشت.

ما تریدر ها فقط این چند سال رو به جلو کمی اذیت خواهیم شد و دولت ها هم یا باید خودشونو تطبیق بدن یا در این عصر جدید(با توجه به متاورس) حل خواهند شد و به تاریخ خواهند پیوست.

در کل برای ما تریدر ها هیچ مشکلی نخواهد نداشت فقط کمی اذیت خواهیم شد.
    به قول معروف آینده دنیای جدید مال تریدرهاست.و به نفع تریدرهاست.

18. 10 کاربر برای این پست سودمند از saaed عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hootan.hagh نمایش پست ها
    سلام ارادت
    اه اندازی کامل اینترنت ملی چه مقدار زمان میبره به نظرت رفیق ؟
    زیاد راجبش تخصصی تحقیق نکردم .ولی باتوجه به کشور های دیگه که این پروژ رو دارن پروژه ی بسیار سنگین و زمان بر و بسیار پر هزینه ای است هزینه ی مربوط به پروژه ی سایر کشور ها بالا تر از 100 میلیارد دلار بود.چون زیرساخت های زیادی میخواد.با توجه به فشل بود نظام اقتصادی ایران و کسری بودجه ی شدید دولت در سال های آینده حداقل فکر کنم یه ده سالی طول میکشه.

ولی خوب باتوجه به حساسیت موضوع در کشور ما امکانش زیاده که دولت چین با گرفتن قراردادهایی پرسود این رو به صورت رایگان در کشور ما در سریعترین زمان پیاده سازی کنه.منظور قرارداد یعنی دولت بیاد بخش های بزرگ اقتصادی و منابعی رو به صورت قرارداد های چند ده ساله به دولت چین واگذار کنه یا امتیاز بنگاه های بزرگ اقتصادی یا امتیاز واردات صادرات کالاهایی خاص رو به چین بده که خوب خود چین از این موضوع سود های چند ده برابری بسیار بیش تر از هزینه ای که برای پیاده سازی اینترنت ملی در کشورمان هزینه کرده در طول زمان خواهد کرد
    ویرایش توسط saaed : 09-29-2022 در ساعت 03:21

20. 9 کاربر برای این پست سودمند از saaed عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع