صفحه 217 از 440 نخستنخست ... 117167207215216217218219227267317 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,161 به 2,170 از 4398

موضوع: بررسی بروکرها

8,676 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1175 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtzpouya نمایش پست ها
    سلام دوستان.من قبلا که ترید میکردم در بروکر امارکتس حساب ecn ریل داشتم میخواستم بدونم کدوم از دوستان در امارکتس حساب ریل دارند و ایا برای برداشت مشکلی داشتند یا خیر؟
    البته من واریز ریالی داشتم
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، یه سوال، واریز ریالی که انجام دادید از طریق پشتیبانی فارسی در تلگرام انجام دادید؟

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    4,411 بار در 958 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 177 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، یه سوال، واریز ریالی که انجام دادید از طریق پشتیبانی فارسی در تلگرام انجام دادید؟
    سلام و درود به شما دوست گرامی.من برج پنج امسال واریز کردم و از طریق واتس اپ با پشتیبانی در ارتباط بودم و ازشون راهنمایی گرفتم که چند تا صرافی برای واریز ریالی بهم گفتن و من از طریق صرافی ویشارژ 200 دلار واریز داشتم.
    E-mail: [email protected]
    Instagram: MTz_trader

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1175 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    سلام و درود به شما دوست گرامی.من برج پنج امسال واریز کردم و از طریق واتس اپ با پشتیبانی در ارتباط بودم و ازشون راهنمایی گرفتم که چند تا صرافی برای واریز ریالی بهم گفتن و من از طریق صرافی ویشارژ 200 دلار واریز داشتم.
    درود دوباره دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ببینید توصیه میشه که در حد امکان واریز و برداشت ریالی نداشته باشید، دلایل مختلفی وجود داره اما فکر میکنم حتی جناب امینو هم، دقیقا یادم نیست کجا اما دقیقا اینو یادمه که ایشون توصیه کردند در حد امکان از طریق شخص سوم پول رو به بروکر واریز نکنید، من خودم یه بار این کار رو انجام دادم، اما بعدش کلا اون حساب رو بستم و یه حساب دیگه باز کردم، (اون البته تو یه بروکر دیگه بود، تو ای مارکتس نبود) اگر در مورد صرافی های ایرانی سوال دارید در خدمتم، میتونم چندتا صرافی خوب که خودم باهاشون کار کردم معرفی کنم جهت واریز و برداشت، ببینید توصیه میکنم که از طریق پرفکت مانی یا تتر واریز و برداشت داشته باشید، حالا نمیدونم ای مارکتس واسه برداشت امکان برداشت با تتر رو داره یا نه، اما خودم شخصا که با تتر کار میکنم خیلی راضی هستم و به شما هم پیشنهاد میکنم، در کل دوست من، جای نگرانی وجود نداره، اما برای مبالغ بالا در هر بروکری، باید خیلی محتاط باشید، البته ای مارکتس جزء پنج تا بروکر خوبی هست که به ایرانی ها سرویس میده، بنده تجربه کار باهاشون رو نداشتم، اما دوستانی بودند که کار کردند و راضی هم بودند، امیدوارم شما هم تجربه ترید خوبی رو با این بروکر داشته باشید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    یاد شده
    در 177 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    درود دوباره دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ببینید توصیه میشه که در حد امکان واریز و برداشت ریالی نداشته باشید، دلایل مختلفی وجود داره اما فکر میکنم حتی جناب امینو هم، دقیقا یادم نیست کجا اما دقیقا اینو یادمه که ایشون توصیه کردند در حد امکان از طریق شخص سوم پول رو به بروکر واریز نکنید، من خودم یه بار این کار رو انجام دادم، اما بعدش کلا اون حساب رو بستم و یه حساب دیگه باز کردم، (اون البته تو یه بروکر دیگه بود، تو ای مارکتس نبود) اگر در مورد صرافی های ایرانی سوال دارید در خدمتم، میتونم چندتا صرافی خوب که خودم باهاشون کار کردم معرفی کنم جهت واریز و برداشت، ببینید توصیه میکنم که از طریق پرفکت مانی یا تتر واریز و برداشت داشته باشید، حالا نمیدونم ای مارکتس واسه برداشت امکان برداشت با تتر رو داره یا نه، اما خودم شخصا که با تتر کار میکنم خیلی راضی هستم و به شما هم پیشنهاد میکنم، در کل دوست من، جای نگرانی وجود نداره، اما برای مبالغ بالا در هر بروکری، باید خیلی محتاط باشید، البته ای مارکتس جزء پنج تا بروکر خوبی هست که به ایرانی ها سرویس میده، بنده تجربه کار باهاشون رو نداشتم، اما دوستانی بودند که کار کردند و راضی هم بودند، امیدوارم شما هم تجربه ترید خوبی رو با این بروکر داشته باشید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    بسیار ممنون بابت. راهنمایی خوب شما و بسیار در آینده مفید خواهد. بود برام.
    چه مشکلاتی می*تونه برام پیش بیاد از طریق واریز صرافی؟
    شما از چه بروکری استفاده میکنید؟

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    یاد شده
    در 177 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    یه سوال دیگه داشتم دوست گرامی راجع*به تتر.
    امکانش هست تتر رو مستقیما به اسکناس یورو یا دلا. چنج* کنم که پول به حساب بانکی نیاد؟؟
    خیلی ممنون از شما

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1175 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    بسیار ممنون بابت. راهنمایی خوب شما و بسیار در آینده مفید خواهد. بود برام.
    چه مشکلاتی می*تونه برام پیش بیاد از طریق واریز صرافی؟
    شما از چه بروکری استفاده میکنید؟
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ببینید واریز از طریق صرافی هیچ مشکلی نداره، به شرطی که حساب داشته باشید توی اون صرافی و خودتون مستقیم تتر یا پرفکت مانی رو واریز کنید به حسابتون در بروکر، شاید من اشتباه متوجه شدم، چون حضرتعالی فرمودید واریز ریالی داشتید، به این معنی هست که شما ریال تحویل دادید به شخصی و اون شخص برای شما پرفکت مانی تهیه کرده و به حساب شما در بروکر واریز کرده، این واریز ریالی از طریق شخص سوم هست که میتونه مشکل ساز بشه، وقتی شما خودتون میتونید این کار رو انجام بدید، چرا یه شخص دیگه؟
    اگر من اشتباه متوجه شدم، شما بنده رو اصلاح کنید.
    در مورد واریز از طریق شخص ثالث و مشکلاتی که میتونه بوجود بیاد، که خب مهم ترینش خطایه انسانیه، شخص ممکنه واریزی رو اشتباه بزنه و پشتیبانی هم نکنه، به علت اینکه، اگر قوانین صرافی ها رو بخونید، تاکید بر این شده که حساب به اسم خود فرد باشه، و از اجاره دادن یا در اختیار گذاشتن حساب به دست اشخاص غیر خودداری کنند، به همین دلیل بود که بنده این توصیه رو خدمت شما کردم، که حتما خودتون شخصا همه کار ها رو انجام بدید، درسته، واریز ریالی راحت تره، اما اگر با تتر یا پرفکت مانی از حساب خودتون واریز کنید، مقبول تر هستش.
    در مورد بروکر، بنده خودم از روبوفارکس استفاده میکنم، و راضی هم هستم، همه این آپشن های واریز و برداشتی هم داره و خیلی راحته، اگر قصد داشتید تشریف بیارید روبو، میتونید پست های قبلی بنده رو در همین تاپیک مطالعه بفرمایید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1175 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    یه سوال دیگه داشتم دوست گرامی راجع*به تتر.
    امکانش هست تتر رو مستقیما به اسکناس یورو یا دلا. چنج* کنم که پول به حساب بانکی نیاد؟؟
    خیلی ممنون از شما
    درود دوباره دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، اتفاقا بنده خودم یه مدت پیگیر این بودم که، از بروکر تتر برداشت بزنم، بریزم توی کیف پول سخت افزاری و بعد یه صراف پیدا کنم که تتر رو واسم چنج کنه به دلار، چند نفر هم پیدا کردم، اما همشون مثله بقیه صرافی های دیگه، فقط تتر رو به ریال تبدیل میکردند، نمیدونم شاید بتونید شخصی رو پیدا کنید که این کار رو برای شما انجام بده، به علت قوانین جدید که وضع شده، خرید دلار برای افرادی که گذرنامه همراه با روادید ندارند، یا به اقتضای شغلشون دلار لازم ندارند، غیر قانونی محسوب میشه، به همین علت خیلی ها ممکنه این کار رو انجام ندن، اما در کل تتر در کیف پول، حکم همون دلار در جیب شما رو داره، تازه همه مزایایه یه رمزارز رو هم داره، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

14. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

hootan.hagh آواتار ها
    11,105 بار در 953 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 132 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    درود دوباره دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، اتفاقا بنده خودم یه مدت پیگیر این بودم که، از بروکر تتر برداشت بزنم، بریزم توی کیف پول سخت افزاری و بعد یه صراف پیدا کنم که تتر رو واسم چنج کنه به دلار، چند نفر هم پیدا کردم، اما همشون مثله بقیه صرافی های دیگه، فقط تتر رو به ریال تبدیل میکردند، نمیدونم شاید بتونید شخصی رو پیدا کنید که این کار رو برای شما انجام بده، به علت قوانین جدید که وضع شده، خرید دلار برای افرادی که گذرنامه همراه با روادید ندارند، یا به اقتضای شغلشون دلار لازم ندارند، غیر قانونی محسوب میشه، به همین علت خیلی ها ممکنه این کار رو انجام ندن، اما در کل تتر در کیف پول، حکم همون دلار در جیب شما رو داره، تازه همه مزایایه یه رمزارز رو هم داره، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    سلام ارادت
    این کار با وجود اینکه با توجه به قوانین جاری در کشور غیر قانونی محسوب میشود اما شدنیه ،
    ولی
    میزان ریزش بسیار بالایی میگیرند برای تبدیل تتر به دلار و البته عدد هم مطرح است اینجا زیر ۱۰۰۰ دلار خیلی کم انجام میدهند مگر اینکه رفاقتی باشه و ریزش بالایی میگیرند .

من زاده ی ایرانم .

16. 5 کاربر برای این پست سودمند از hootan.hagh عزیز تشکر کرده اند:

hamid502 آواتار ها
    338 بار در 64 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام برای تبدیل رمز ارز و یا خریدش و فروش میتونید در ابا تتر ثبت نام کنید و بعد از احراز هویت خرید ویا فروش بزنید ویا به کیف پول انتقال بدیدScreenshot_۲۰۲۲-۱۰-۲۸-۱۶-۲۶-۱۱-۳۹۰_com.android.chrome.jpg
    می گویند چشم نامرده پای انسان مرد است . چشم راه را دور نشان میده پا میگه حرکت کن من تو را می رسونم فقط باید حرکت کرد آرام و پیوسته ............

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از hamid502 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1175 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hootan.hagh نمایش پست ها
    سلام ارادت
    این کار با وجود اینکه با توجه به قوانین جاری در کشور غیر قانونی محسوب میشود اما شدنیه ،
    ولی
    میزان ریزش بسیار بالایی میگیرند برای تبدیل تتر به دلار و البته عدد هم مطرح است اینجا زیر ۱۰۰۰ دلار خیلی کم انجام میدهند مگر اینکه رفاقتی باشه و ریزش بالایی میگیرند .
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، فرمایش حضرتعالی کاملا درسته، اینکار فقط به صورت حضوری ممکنه و باید به قول شما آشنایی داشته باشید با اون شخص صراف، اما خودم شخصا ترجیح نمیدنم این کار رو، اولا دردسر های خاص خودشو داره، دوما، الان دیگه همه پرداخت ها رو میشه با رمزارز ها انجام داد، فقط تهیه یه کیف پول سخت افزاری امن و خوب بهترین گزینه میتونه باشه، تشکر میکنم از شما و امیدوارم همیشه شاد و ثروتمند باشید دوست گرامی.

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 50 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 50 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع