صفحه 366 از 435 نخستنخست ... 266316356364365366367368376416 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,651 به 3,660 از 4341

موضوع: بررسی بروکرها

1,888 بار در 362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقت ب خیر

جناب امین دررابطه با بروکر ربو فارکس گفتن بهتره از حساب ecn استفاده کنید . نوع حسابهای برکر فیبو گروپ اسامیش فرق داره لطفا اگر کسی اطلاع داره بهم بگه کدوم حساب کارگزاری فیبو گروپ معادل یا شبیه حساب ecnدر بروکر ربو فارکس هست .

نمیدونم از کدوم حساب بهتره استفاده کنم
    من آفریده خودم هستم

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از !!!AT عزیز تشکر کرده اند:

8,586 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1160 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط !!!AT نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت ب خیر

جناب امین دررابطه با بروکر ربو فارکس گفتن بهتره از حساب ecn استفاده کنید . نوع حسابهای برکر فیبو گروپ اسامیش فرق داره لطفا اگر کسی اطلاع داره بهم بگه کدوم حساب کارگزاری فیبو گروپ معادل یا شبیه حساب ecnدر بروکر ربو فارکس هست .

نمیدونم از کدوم حساب بهتره استفاده کنم
    درود به شما، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله فرمایش جناب امینو در رابطه با حساب های ECN کاملا درسته، اما بعضا، بروکرهایی هستن، که حساب های مشابه ECN رو ارائه میدن، اما بدون عنوان کردن نام ECN، مثل همین بروکر Fibo که حساب های No dealing desk رو ارائه میده که مشخصات بسیار مشترکی با حساب های ECN داره، توصیه میکنم با حساب NDD بروکر Fibo کار کنید که بهترین اسپرد ها رو ارائه میده، امیدوارم تجربه ترید خوبی از کار کردن با این بروکر داشته باشید، سلامت و شاد باشید.

4. 13 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

1,888 بار در 362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خیلی سپاسگذارم از راهنمایی جامع و کاملتون
    همچنین شما سلامت و برقراررباشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله فرمایش جناب امینو در رابطه با حساب های ECN کاملا درسته، اما بعضا، بروکرهایی هستن، که حساب های مشابه ECN رو ارائه میدن، اما بدون عنوان کردن نام ECN، مثل همین بروکر Fibo که حساب های No dealing desk رو ارائه میده که مشخصات بسیار مشترکی با حساب های ECN داره، توصیه میکنم با حساب NDD بروکر Fibo کار کنید که بهترین اسپرد ها رو ارائه میده، امیدوارم تجربه ترید خوبی از کار کردن با این بروکر داشته باشید، سلامت و شاد باشید.
    من آفریده خودم هستم

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از !!!AT عزیز تشکر کرده اند:

317 بار در 37 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirmmoon نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من متاتریدر 4 نصب دارم و حسابم برای roboforex هست . اصلا کانکت نمیشه و در زیر صفحه سمت راست پیام No conection میزنه
    مشکل از روبوفارکسه یا مشکل اینترنته یا وی پی ان؟ ctrader کار میکنه البته اونم مدام قطع و وصل میشه ولی متاتریدر اصلا لاگین هم نمیشه
    اگر کسی میدونه لطفا بگه که مشکل از چیه
    ممنون
    سلام ،روبوفارکس متاتریدر 4 با نت همراه اول وصل میشه و متا 5 روبوفارکس با نت ایرانسلم کار می*کنه مشکلی نداره،

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1990 عزیز تشکر کرده اند:

hoseinrahimi آواتار ها
    30,265 بار در 4,516 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 586 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیز

دوستانی که از قبل احراز هویت در روبو دارن مشکلی برای واریز و برداشت نداشتن تا حالا؟

ممنون میشم دوستانی که حساب ریل از قبل دارن پاسخ بدن
    درک زمان .......تغییر زندگی.......

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از hoseinrahimi عزیز تشکر کرده اند:

8,586 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1160 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinrahimi نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز

دوستانی که از قبل احراز هویت در روبو دارن مشکلی برای واریز و برداشت نداشتن تا حالا؟

ممنون میشم دوستانی که حساب ریل از قبل دارن پاسخ بدن
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله همونطور که مستحضر هستید، متاسفانه بروکر روبو، از مهر ماه 1401 دیگه مشتری های جدید ایرانی رو قبول نکرد و فقط با مشتری های قدیمی که حساب ریل داشتن و قبلش هم واریزی داشتن کار میکنه، بنده با این بروکر کار میکنم، یه حساب قدیمی دارم که مربوط به قبل از این قضایای قطع همکاری و اینها هستش، همچنان هم با روبو کار میکنم، خوشبختانه تا کنون مشکلی من باب واریز و برداشت نداشتم خداروشکر، اما امکان قطع همکاری کامل وجود داره! که خب باید برای چنین مواقعی هم آماده باشیم، همونطور که روبو بی خبر همکاریش رو به صورت کامل با ایرانی ها قطع کرد، امکان داره حتی دیگه به مشتری های قدیمی هم خدمات نده، به هر حال امیدوارم عزیزان برای همه سناریوها آمادگی لازم رو داشته باشن، همچنین توصیه میکنم پست های قبلی بنده و جناب mohamad1400 بزرگوار رو راجب بروکرهای خوبی که با ایرانی ها کار میکنن رو مطالعه بفرمایید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

12. 10 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

hoseinrahimi آواتار ها
    30,265 بار در 4,516 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 586 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله همونطور که مستحضر هستید، متاسفانه بروکر روبو، از مهر ماه 1401 دیگه مشتری های جدید ایرانی رو قبول نکرد و فقط با مشتری های قدیمی که حساب ریل داشتن و قبلش هم واریزی داشتن کار میکنه، بنده با این بروکر کار میکنم، یه حساب قدیمی دارم که مربوط به قبل از این قضایای قطع همکاری و اینها هستش، همچنان هم با روبو کار میکنم، خوشبختانه تا کنون مشکلی من باب واریز و برداشت نداشتم خداروشکر، اما امکان قطع همکاری کامل وجود داره! که خب باید برای چنین مواقعی هم آماده باشیم، همونطور که روبو بی خبر همکاریش رو به صورت کامل با ایرانی ها قطع کرد، امکان داره حتی دیگه به مشتری های قدیمی هم خدمات نده، به هر حال امیدوارم عزیزان برای همه سناریوها آمادگی لازم رو داشته باشن، همچنین توصیه میکنم پست های قبلی بنده و جناب mohamad1400 بزرگوار رو راجب بروکرهای خوبی که با ایرانی ها کار میکنن رو مطالعه بفرمایید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ممنون از شما دوست عزیز

لطف کردید.
    درک زمان .......تغییر زندگی.......

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از hoseinrahimi عزیز تشکر کرده اند:

715 بار در 83 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام وقت به خیر
    من با بروکر ارانته کار میکنم(فقط چون سی تریدر داره)
    توی دمو هیچ مشکلی بابت قطعی ندارم ولی تا اکانت لایو رو باز میکنم به صورت مرتب و مدام قطع و وصل میشه
    از پشتیبانی پرسیدم میگه فقط از اینترنته در صورتی هیچ مشکلی ندارم در دمو و اصلا قطع نمیشه
    حتی با وب و فیلتر شکن هم همینه
    دوستان اگه تجربه مشابهی داشتن ممنون میشم راهنمایی کنن
    بر خیری که شخصا می توانید برسانید تمرکز کنید،
    نه بر مسایلی که باقی می ماند و یا حل شان دست شما نیست.
    پیتر سینگر (فیلسوف اخلاق )

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از SAM.T عزیز تشکر کرده اند:

farahanifar آواتار ها
    1,591 بار در 125 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به دوستان عزیز... من با این موضوع آشنا نبودم ... بعد از دیدن این پست رفتم راجع بهش مطالعه کردم... جالب هست فقط اگر کسی تجربه اش را دارد لطفا برامون بگه . سیستم ما روزانه 3 درصد به بالا سود میده، اونوقت توی قوانین سایت پراپی نوشته نباید با حجم بالا بزنید که بخواید 80 درصد سود تارگت رو بگیرید و ... خب کل تارگت اینها 8 درصد هست... میشه 3 روز ... گیر نمیدن به ماها؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام مهران جان وقت بخیر _ امیدوارم حالتون عالی باشید
    نصف اکادمی رو پراپ هست مهران جان
    از پراپ ها دو شرکت معتبر داریم (معتبر هم نگیم اگه , رزومه و گذشته خوبی دارن و جز اینا بقیه کلاهبرداری هستند)
    1) سرمایه گذار برتر
    2) پراپی
    دومی پشتیبانیش خیلی قویه
    اگه بخوای گروه های مخصوص پراپ هم بفرستم که اونجا راحت تر سوالاتت رو از بقیه بپرسی _ تو شخصی شمارت رو بفرست تا جمعه تو تلگرام بفرستم (این گروها یک تیمی هم دارن که اعتبار پراپ هارو مورد بررسی قرار میدن و به تریدرا خبر میدن)
    خودم تو گروه تلگرامی بچه های اکادمی خودمون بودم و خیلی از دوستان اینجا دارن کار میکنن و سود میبرن با حساب های چند هزار دلاری منم کم کم واردش میشم به شخصه
    میتونی تو خود سایت هاشون هم شرایطشون رو بخونی (اعم از اینکه 80 درصد سود برای شماست _ برای برداشتن حساب مثلا 5000 دلاری باید 65 دلار بپردازی برای شرکت و طی 10 تا 60 ماه باید 10 درصد رشد بدی تو قسمت دمو و دراوداون بالای 12 نداشته باشی و تو یک روز هم 5 درصد ضرر نکنی که با مدیریت سرمایه کاملا قابل حل هست _ تا ریل رو بدن بهت و وووو.... _خود سایتا کامل نوشتن)
    سوالی داشتی در خدمتم
    مطمینم موفق هستید
    شکست جزئی از پیروزی هست ... من شکست هام رو خوردم و اینبار میخوام بهترین نسخه خودم باشم

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از farahanifar عزیز تشکر کرده اند:

380 بار در 98 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط farahanifar نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز... من با این موضوع آشنا نبودم ... بعد از دیدن این پست رفتم راجع بهش مطالعه کردم... جالب هست فقط اگر کسی تجربه اش را دارد لطفا برامون بگه . سیستم ما روزانه 3 درصد به بالا سود میده، اونوقت توی قوانین سایت پراپی نوشته نباید با حجم بالا بزنید که بخواید 80 درصد سود تارگت رو بگیرید و ... خب کل تارگت اینها 8 درصد هست... میشه 3 روز ... گیر نمیدن به ماها؟
    سلام عزیز من سوال کردم گفتن که با یک معامله نباید ۸۰ درصد تارگت رو بگیرید.میتونید حد سود بزارید.

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از radmardhossein عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع