صفحه 323 از 440 نخستنخست ... 223273313321322323324325333373423 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,221 به 3,230 از 4398

موضوع: بررسی بروکرها

gerami_sh آواتار ها
    548 بار در 111 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    تشکر از شما شاد باشید موفق و سالم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود دوباره خدمت شما، خیالتون راحت باشه، مشکلی پیش نخواهد اومد، صرافی BingX به صورت رسمی با ایرانی ها کار میکنه و میتونید احراز هویتتون رو انجام بدید، در مورد اینکه آیا با فیلترشکن وارد بشید یا نه، اگر سایتشون فیلتر بود باید با فیلترشکن وارد بشید، اما اگر بدونن که ایرانی هستید، مشکلی پیش نخواهد اومد، اگر میخوایید جایه هیچ شبهه باقی نمونه، میتونید به پشتیبانی صرافی پیام بدید تا مطمئن بشید، اما من از چندتا وب سایت که چک کردم، همکاری BingX با ایرانی ها رو تایید کرده بودن، سلامت و شاد باشید.

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از gerami_sh عزیز تشکر کرده اند:

Piri-hastam آواتار ها
    1,060 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بروکر ویندزور هم جزء بروکرهای خوبی محسوب میشه که با ایرانی ها همکاری میکنه، سابقه طولانی مدت حضور فعال رو داره، و رگولیشن های خوبی هم دارن (برای ما ایرانی ها البته)، اما چیزی که باعث میشه کمتر ازش صحبت بشه، به نظرم وجود بروکرهای بهتر نسبت به ویندزور هست، مثل روبو، خیلی از عزیزان با بروکر روبو کار میکردن، تعداد کمی بودن که با بقیه بروکر ها حساب داشتن، البته بنده خودم شخصا در بروکر ویندزور حساب وریفای شده دارم، اما هنوز توفیق همکاری با بروکر ویندزور رو نداشتم، ولی این چیزی از ارزش های این بروکر کم نمیکنه، ویندزور همچنان جزء پنج تا بروکر خوبی هست که با ایرانی ها کار میکنه، اگر پست های قبلی بنده رو مطالعه بفرمایید، بنده همیشه اسم بروکر ویندزور رو میاوردم، ولی خب اون موقع در مورد روبو مطمئن نبودم که آیا همچنان مشتری های جدید ایرانی رو قبول میکنه یا نه، این یه مقدار پرسش برانگیز شده، اگر بخوام روبو رو هم در لیست کنار بقیه بروکرهایی که با ایرانی ها کار میکنن قرار بدم، ابتدا روبو، بعد آلپاری و الی آخر، ویندزور هم رتبه 6 رو به خودش اختصاص میده با امتیاز 7 الی 7.5، خوشبختانه در حال حاضر تعداد قابل توجهی از بروکرهای خوب با ایرانی ها همکاری میکنن، و ویندزور هم قطعا یکی از اونها هستش، اینکه کمتر در موردش صحبت میشه، میتونه دلایل مختلفی داشته باشه، از نظر پشتیبانی میتونن یه مقدار بهتر عمل کنن (مخصوصا پشتیبانی آنلاین)، از نظر گوناگونی پلتفرم های معاملاتی، ویندزور فقط از پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 استفاده میکنه، حتی متاتریدر 5 رو هم ارائه نمیده، در مقایسه با روبو که 5 پلتفرم مختلف رو ارائه میده، اما نکات مثبت بروکر ویندزور: سابقه طولانی مدت و حضور فعال، ارائه رگوله قوی و قابل اعتماد برای ایرانی ها
    امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    توضیحتون خیلی کامل بود و بسیار سپاسگزار وقتی که گذاشتید هستم
    کاملا باهاتون موافقم که روبو بهتر هست و خودمم با روبو کار میکنم ولی ظاهرا روبو دیگه وریفای نمیکنه
    تا چند وقت پیش تنها راه وریفای کردن روبو از طریق تلگرام بود(همون وقتها که میگفتن روبو وریفای نمیشه ولی خب براحتی از طریق تلگرام امکانش بود)
    ولی یک ماه قبل از سال نو میلادی خیلی تلاش کردم از طریق تلگرام اکانت یکی از دوستان در اکادمی رو وریفای کنم ولی هرچه من و این دوستمون به تلگرام روبو پیام دادیم پاسخی ندادن و تا همین الانم هنوز جوابی ندادن
    ویرایش توسط Piri-hastam : 03-01-2023 در ساعت 10:50
    خدا تویی هستی که در فراسو به دنبال آنی

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از Piri-hastam عزیز تشکر کرده اند:

Mahdi_Javan آواتار ها
    2,210 بار در 492 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 35 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و عرض ادب و احترام به دوستان گرامی
    از دوستان کسی اطلاع داره کدوم بروکر، بستر معاملاتی برای رمزارزها رو داره؟ یه بروکری باشه که رمزارزها رو بشه درش معامله کرد و کمیسیون معقولی هم داشته باشه.
    منظورم بروکرهایی به غیر از بایننس و کوکوین و کوینکس و ... هستش. متشکرم
    مشتاقِ گل از سرزنشِ خار نترسد...!

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mahdi_Javan عزیز تشکر کرده اند:

8,676 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1175 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi_Javan نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب و احترام به دوستان گرامی
    از دوستان کسی اطلاع داره کدوم بروکر، بستر معاملاتی برای رمزارزها رو داره؟ یه بروکری باشه که رمزارزها رو بشه درش معامله کرد و کمیسیون معقولی هم داشته باشه.
    منظورم بروکرهایی به غیر از بایننس و کوکوین و کوینکس و ... هستش. متشکرم
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، معمولا بروکرهای فارکس برای معاملات رمزارز ها گزینه خوبی به حساب نمیان، در یکی از رادیوتیوب ها هم، جناب امینو به این موضوع اشاره میکنن که برای ترید رمزارز ها، بهتره از صرافی های مخصوص خودشون استفاده کنیم، صرافی های کوکوین و کوینکس جزء صرافی های خوبی محسوب میشن که با ایرانی ها همکاری میکنن و میتونید در این صرافی ها احراز هویت کنید، حتی بهترین بروکرهای فارکسی هم که وجود دارن در حال حاضر و با ایرانی ها کار میکنن هم، مثل روبو، برای ترید رمزارز مناسب نیستن، به دلایل سواپ و اسپرد، توصیه میکنم با یکی از این صرافی های کوکوین یا کوینکس کار کنید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

4,624 بار در 335 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    بروکر ارانته cTrader را به پلتفرم*های معاملاتی خود اضافه کرد!

لینک خبر : https://iranbroker.net/news/errante-...der-1-3-2023-2

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad Jabbari عزیز تشکر کرده اند:

Ghaffar آواتار ها
    1,737 بار در 449 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 57 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط gerami_sh نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی با بروکر bing x کار کرده؟ ایا برای ایرانی ها احراز هویت خوبه یا نباید انجام داد؟من با تریدینگ ویو کار میکنم و به این بروکر وصل میشه برای همین میخاستم باهاش کار کنم ولی هیچ شناختی ازش ندارم
    ممنون میشم راهنمایی کنید @oveys @Ghaffar @Ahmad_Ameri
    سلام.دوست عزیز.
    من خودم قبلا ارز دیجیتال کار میکردم.با صرافی کوینکس کار میکردم مشکلی هم با ایرانی ها نداشت.به تریدینگ ویو وصل میشد.
    الانم فارکس کار میکنم.تحلیلامو روی تردینگ ویو انجام میدم.ولی باز بسته کردن پوزیشنو روی گوشی با متا تردیدر ۴ انجام میدم.
    بروکر الپاری کار میکنم

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از Ghaffar عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,656 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان
    این چن روزه دو تا بچه ها اینجا گفتن روبو میشه حساب باز کرد. من اقدام کردم الان برای همسرم حساب باز کنم. پشتیبانی فارسیش که جمع شده به پشتیبانی ربات اصلی روبو پیام دادم ببینم چه مدارکی میخاد.گفت با ایرانیا کار نمیکنیم. در مورد خودم که اکانت دارم از قبل گفت مشکلی نیست و بخان قطع همکاری کنن اطلاع میدنScreenshot_20230301-182705_Telegram.jpg
    پیوست: کلا پشتیبانی روبو تو پیچه. اخرشم جواب سوال اصلیمو نداد و خدافظی کرد نذاشت حرفمو بزنم
    مرنج و مرنجان

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1175 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر رفقا

ارانته سایت اصلیش .com هست؟ یا .net

ممنون میشم سایت اصلیش رو معرفی کنید موفق باشید
    درود به جناب MEMO بزرگوار، امیدوارم حالتون عالی باشه، آدرس وبسایت ارانته به زبان فارسی رو براتون قرار میدم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید.
    https://errante.net/fa

16. 9 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1175 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این چن روزه دو تا بچه ها اینجا گفتن روبو میشه حساب باز کرد. من اقدام کردم الان برای همسرم حساب باز کنم. پشتیبانی فارسیش که جمع شده به پشتیبانی ربات اصلی روبو پیام دادم ببینم چه مدارکی میخاد.گفت با ایرانیا کار نمیکنیم. در مورد خودم که اکانت دارم از قبل گفت مشکلی نیست و بخان قطع همکاری کنن اطلاع میدنScreenshot_20230301-182705_Telegram.jpg
    پیوست: کلا پشتیبانی روبو تو پیچه. اخرشم جواب سوال اصلیمو نداد و خدافظی کرد نذاشت حرفمو بزنم
    درود به جناب mohamad1400 بزرگوار، ابتدا سپاسگزارم بابت پیگیری حضرتعالی، واقعا این موضوع احراز هویت در روبو برای مشتری های جدید ایرانی خیلی پرسش برانگیز شده، با وجود اینکه یکی از عزیزان چند روز پیش موفق به احراز هویت در روبو شدن، همچنان شبهات زیادی در این مورد وجود داره، امیدوارم در آینده در صورت قطع همکاری کامل، مشکلی برای مشتری های قدیمی تر روبو پیش نیاد، تشکر دوباره از شما بابت این پست مفیدتون، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

18. 9 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

615 بار در 102 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و عرض ادب و احترام من قبلا با ربو ترید دمو میزدم ولی با توجه به اینکه ربو دیگه با ایرانی ها کار نمیکنه یک حساب دمو در آلپاری باز کردم یک مدت که با این بروکر کار میکنم بعضی مواقع کندل ها در حد دو تا سه دقیقه دیر بروز میشه احساس میکنم این بروکر تا حدودی تو داده ها و قیمت ها دست میبره دوستان اگه با بروکری که با ایرانی ها کار میکنه سراغ دارن حداقل این باگ ها رو نداشته باشه به من معرفی کنند ممنون میشم
    و من یتق الله یجعل له مخرجا و یرزقه من حیث لا یحتسب

20. 7 کاربر برای این پست سودمند از h94majid عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 23 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 23 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع