صفحه 399 از 441 نخستنخست ... 299349389397398399400401409 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,981 به 3,990 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

aliinjector آواتار ها
    90 بار در 33 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و وقت بخیر
    دوستان من یه پوزیشنی روی ارانته پلتفرم سی تریدر باز کرده بودم (gbpcad) که به شکل عجیبی استاپ خورده شما میتونید راهنمایی کنید ببینم به چه دلیل این اتفاق افتاده؟! حساب ریل نیست و دمو هست ، ازنظر مالی مشکلی پیش نیومده اما برام جای سواله که چجوری این استاپ خورده!
    قبلا تجربه استاپ خوردن موقع خبر (اسلیپیج) رو داشتم، ولی این تایم نه خبری بوده نه اسپرد زیاد بوده نه ....

تنها چیزی که احتمال میدم اینه که ساعت دقیقا ۱:۳۰ شب بوده* (چهارشنبه) اما قیمت به استاپ من نرسیده حتی به اون سمت هم نرفته!
    ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه

Screenshot 2023-09-27 at 03.05.54.png

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از aliinjector عزیز تشکر کرده اند:

ایوب رحیمی آواتار ها
    202 بار در 53 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    میخواستم تو بروکر ربوفارکس حساب ریل و دمو باز کنم لطفا راهنماییم کنید
    هرکس می تواند در دریای آرام ملوان باشد،
    اما در دریای خروشان چه؟

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از ایوب رحیمی عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,908 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliinjector نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    دوستان من یه پوزیشنی روی ارانته پلتفرم سی تریدر باز کرده بودم (gbpcad) که به شکل عجیبی استاپ خورده شما میتونید راهنمایی کنید ببینم به چه دلیل این اتفاق افتاده؟! حساب ریل نیست و دمو هست ، ازنظر مالی مشکلی پیش نیومده اما برام جای سواله که چجوری این استاپ خورده!
    قبلا تجربه استاپ خوردن موقع خبر (اسلیپیج) رو داشتم، ولی این تایم نه خبری بوده نه اسپرد زیاد بوده نه ....

تنها چیزی که احتمال میدم اینه که ساعت دقیقا ۱:۳۰ شب بوده* (چهارشنبه) اما قیمت به استاپ من نرسیده حتی به اون سمت هم نرفته!
    ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه

Screenshot 2023-09-27 at 03.05.54.png
    اسپرد توی اون تایم خیلی زیاده مخصوصا روی این جفت ارزها.طبیعیه و مشکل خاصی از سمت بروکر وجود نداره
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

4,036 بار در 369 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEHDI-SRT نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه حساب ریل توی روبو دارم میخواستم بدونم برای واریز و برداشت کدوم کیف پول دیجیتال رو پیشنهاد میدید؟
    تتر trc20

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از hamzehv عزیز تشکر کرده اند:

aliinjector آواتار ها
    90 بار در 33 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    اسپرد توی اون تایم خیلی زیاده مخصوصا روی این جفت ارزها.طبیعیه و مشکل خاصی از سمت بروکر وجود نداره
    ممنون که راهمایی کردی
    آخه فاصله ۴۲ پیپ هست در این حد طبیعیه؟

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از aliinjector عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,908 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliinjector نمایش پست ها
    ممنون که راهمایی کردی
    آخه فاصله ۴۲ پیپ هست در این حد طبیعیه؟
    معمولا چهارشنبه ها هم سواپ خیلی زیاده هم اسپرد.امشب هم اسپردش رو توی اون تایم چک کنید و چهارشنبه هفته دیگه هم چک کنید ببینید نزدیک اون مقدار میشه یا نه.اون زمان باز شدن مارکت استرالیا و نیوزلند هم هست و اخبار اونها هم تاثیر گذارن.به نظر من شیطنت بروکر نیست
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

385 بار در 98 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت دوستان.دوتا سوال داشتم که ممنونم میشم راهنمایی کنید.الان من میخوام کپی ترید انجام بدم و نیاز به سرور مجازی دارم برای خرید vps چه مشخصات و کدوم کشور باشه بهتره؟
    سوال دومم اینکه الان بهترین کیف پول برای کار مخصوصا تتر که مشکلی نداشته باشه چی پیشنهاد میدید؟چون در تراس ولت دیدم که تتر میخواین انتقال بدین ترون رو کم میکنه ولی انتقال تتر انجام نمیشه.

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از radmardhossein عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط radmardhossein نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان.دوتا سوال داشتم که ممنونم میشم راهنمایی کنید.الان من میخوام کپی ترید انجام بدم و نیاز به سرور مجازی دارم برای خرید vps چه مشخصات و کدوم کشور باشه بهتره؟
    سوال دومم اینکه الان بهترین کیف پول برای کار مخصوصا تتر که مشکلی نداشته باشه چی پیشنهاد میدید؟چون در تراس ولت دیدم که تتر میخواین انتقال بدین ترون رو کم میکنه ولی انتقال تتر انجام نمیشه.
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در مورد خرید vps بهتره که از کشورهای اروپایی استفاده بفرمایید تا پینگ پایین تری دریافت کنید، کشورهای دیگه ای هم هستن، اما اصولا کیفیت خوب vps بیشتر به اون شرکت ارائه دهنده برمیگرده تا صرفا موقعیت مکانی، در مورد کیف پول هم، بنده توصیه میکنم از کیف های پول سخت افزاری استفاده بفرمایید که بالاترین امنیت ممکن رو دارن، مخصوصا کیف پول ترزور که میشه گفت بهترین گزینه برای نگهداری رمزارز شماست؛ امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

385 بار در 98 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در مورد خرید vps بهتره که از کشورهای اروپایی استفاده بفرمایید تا پینگ پایین تری دریافت کنید، کشورهای دیگه ای هم هستن، اما اصولا کیفیت خوب vps بیشتر به اون شرکت ارائه دهنده برمیگرده تا صرفا موقعیت مکانی، در مورد کیف پول هم، بنده توصیه میکنم از کیف های پول سخت افزاری استفاده بفرمایید که بالاترین امنیت ممکن رو دارن، مخصوصا کیف پول ترزور که میشه گفت بهترین گزینه برای نگهداری رمزارز شماست؛ امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    خیلی ممنونم بابت راهنمایی الان از کشورهای اروپایی بنظر شما کدوم کشور رو تهیه کنم.برای شروع فعلا زیر 500 دلار دارم.من شنیدم تو انتقال تتر با شبکه trc20 ترون بابت کارمزد کم میشه ولی تتر رو انتقال نمیده/میخواستم بدونم درسته؟

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از radmardhossein عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط radmardhossein نمایش پست ها
    خیلی ممنونم بابت راهنمایی الان از کشورهای اروپایی بنظر شما کدوم کشور رو تهیه کنم.برای شروع فعلا زیر 500 دلار دارم.من شنیدم تو انتقال تتر با شبکه trc20 ترون بابت کارمزد کم میشه ولی تتر رو انتقال نمیده/میخواستم بدونم درسته؟
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، خواهش میکنم عزیزم، خوشحال میشم بتونم به عزیزان کمک کنم؛ در مورد پرسش هایی که مطرح فرمودید:
    بین کشورهای اروپایی، آلمان، هلند، فرانسه و انگلیس کشور های خوبی هستن، آلمان خب طبیعتا از نظر موقعیت جغرافیایی نزدیک ترین کشور هست و قاعدتا باید بهترین پینگ رو ارائه بده، اما همونطور که پیش تر هم خدمتتون عرض کردم، سعی کنید حتی المقدور از شرکت های باکیفیت VPS خریداری کنید تا بهترین نتیجه رو داشته باشید، در مورد قیمت هم، ارزان ترین VPS رو خریداری کنید، زیاد احتیاج به سخت افزار قدرتمندی برای شروع کار نیست واقعا؛ در مورد کارمزد تتر هم، در پست قبلیتون فرمودید در Trust wallet اینجوریه که خب بنده متاسفانه تجربه کار با Trust wallet رو ندارم متاسفانه، اما قاعدتا هر کارمزدی باید بعد از انجام موفقیت آمیز تراکنش کم بشه، اگر مشاهده میشه که گاها کارمزدهایی من باب تراکنش های ناموفق کم میشه، میتونید با پشتیبانی تماس بگیرید و علت رو ازشون جویا بشید که آیا این طبیعی هست یا نه؛ علی ایها الحال امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

20. 9 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 38 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 38 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع