صفحه 397 از 441 نخستنخست ... 297347387395396397398399407 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,961 به 3,970 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

89 بار در 18 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان درمورد شرکتهای که پراپ کار میکنند تحربه دارید و اینکه کدومشون با ایرانیها کار میکنند

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از MEHDI-SRT عزیز تشکر کرده اند:

zamani_m آواتار ها
    2,801 بار در 258 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEHDI-SRT نمایش پست ها
    سلام دوستان درمورد شرکتهای که پراپ کار میکنند تحربه دارید و اینکه کدومشون با ایرانیها کار میکنند
    درود سه شرکت ایرانی سرمایه گذار برتر ، پراپی و تریدرکامبت تا الان اکی بوده اند در مورد خارجی هم فاندد نکست (FundedNext می دونم که تا الان با ایران کار میکند.

ذکر این نکته ضروری هست که هر شرکت قوانین خاص خود را دارد و شما باید با مطالعه کامل و بررسی شرایط اقدام کنید.
    ویرایش توسط zamani_m : 09-08-2023 در ساعت 16:27

.The time you start to "SEE" then you will have no more questions

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از zamani_m عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    11,000 بار در 787 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    دوست عزیز من تجربه ی کار در حساب ریل در الپاری روبو و لایت فایننس رو دارم
    من هم سر همین استرس از روبو خارج شدم. چون یه دور تو بایننس این اتفاق برام افتاد
    گرچه هنوز روبو کاری نکرده و میگه نخواهم کرد. پشتیبانی فارسیش رو تعطیل کرده در تلگرام (اون دو تا شماره که ریالیم کار میکردن و مورد تایید روبو بودن) و اگر در مورد این مساله زیاد از پشتیبانی روبو سوال بپرسید میپیچونه شما رو چون طبعا رگولاتوری هم میتونه بشون به جای ما پیام بده
    من نمیدونم ینی مطمین نیستم که روبو حتما قبل قطع همکاری خبر بده. این دیگه ریسکیه که هر کی تو روبو کار میکنه باید بپذیره. من تاوقتی سی تریدر داشت برام قابل پذیرش بود ولی الان اصلا برای من نمیصرفه
    چون الپاری پرو اسپرد کمتری داره گرچه کمیسیونش بیشتره. روی یورودلار میگم. ولی پشتیبانی الپاری خب پیگیرتر جوابگوتر و در دسترستره شما توتلگرام پیام بده سریع و کارا جواب میده
    و طبق تجربم به غیر از تایم اخبار موردی توی ترید در الپاری ندیدم. تا خودتون تست نکردید حرف هیچ کسو باور نکنید. دو هفته زمان بذارید 30 تا بروکره کلا با همه تست کنید. یهو میبینید طلا تو فلان بروکر بهتره یورو تو فلان
    موردی هم در روبو بود که در الپاری نیست. روبو موقع واریز و تاکید میکنم و برداشت کمیسیون برمیداره. شما بخای 1000 تا بریزی روبو و برداری هیچ کاریم نکنی (طبق بار اخری که کردم) 23 تتر ازت رفته. حالا دوستی گفت روبو یه روزایی نمیگیره. من خودم چک کردم تو اون روزا هم ازم گرفت. پشتیبانم جوابگو نبود. حالا یا خطای سیستمی بوده یا ..
    کمیسیونی هم که در سی تریدر میدادم بالا بود در روبو. حدودا 4.2 دلار در هر ترید در هر لات. ولی خب گزینه بهتری با اسپرد بهتر نبود و الانم نیست. فقط ارانته تیلورمید هست که 15000 تا میخاد گرچه اینم من پشتیبانش حرف زدم نفهمیدم چی میگه یه بار اینجا گفتم چی گفته
    خلاصه سی تریدر الان فقط تاپ اف ایکس. اونم رو یورو با اسپرد 5 پوینتی و کامیشن 6 دلاری.
    روبو سی تریدرش اواخر به یه سریا ضرر زد یهو یه روز قطع میشد در صورتی که سی تریدر بروکر دیگه کار میکرد. همینجا بحثش بود روزای قطعی با بچه ها . یکی استاپ نذاشته بود .... منم یادم ترید داشتم استرس داشتم و کلا قط بود
    حالا متا
    پرو الپاری باز میگم من بد ندیدم از الپاری . همه چیش به راه بود الا سایتش که اذیت میکنه مخصوصا با گوشی. اونم خیلی مهم نیست. واریز که یه سنت هم برنمیداره(که نبایدم برداره روبو من نمیدونم فازش چیه) برداشتم معقوله که رو مبالغ بالا اصلا دیده نمیشه (مثل روبو دصدی نیست شما روبو 10000 تا برداری 100 تا کم میکنه فک کن 5 میلیون).الپاری سقفشو بسته
    حالا باز اینا نظرات منه استاد اگه میگه روبو بهتر از الپاریه حتما یه چیزی میدونه. ولی من تو این مدت چیزی ندیدم. ایران بروکرم برید کامنتا رو بخونید. یا جایی مثل فارکس پیس ارمی خلاصه نظر کاربرا(نه مغرضین) رو بپرسید
    من با روبو پدرکشتگی ندارم. خیلی چیزاش خوبه ولی همونا رو جای دیگه هم ارایه میده. باز تصمیم شخصیه.
    ارانته و امارکتس کار نکردم بخاطر اسپرد . اسپردم اونی که جایی نوشته ملاک نیست خودتون باید حساب باز کنید ببینید. یا یکی که تو ریله اسکرین شات بده بتون
    یواس جی هم بحث اسپرده.
    اخیرا یکی دوماهه برخوردم به لایت فایننس. یه دوستی اینجا گفت رفتم چک کردم. الانم حسابم اونجاست.اسپردش میشه گفت رو جفت ارزای اصلی بهترین اسپردیه که دیدم. کامیشنش به نسبت اسپردش معقوله. رو جفت ارزای اصلی 3.5 دلار. تو تریدها فعلا شیطنتی ندیدم البته تایم اخبار رو در هر بروکری بودید مستثنی بدونید. گرچه بعضی بروکرا تو خبر داستانشون بیشتره مثل الپاری. اکثر شکایات از الپاری مال تایم اخباره. و در کل بدونید هر که امد به جهان نقش خرابی دارد. بجای جهان ایران بذارید
    لایت فایننس پشتیبانیش بد نیست ولی خب به پای بقیه نمیرسه. اگر حساسید رو پاسخگویی سریع و کارا بدونسد قوی نیست
    واریز برداشتا اکیه مث الپاری. سایتش از الپاری بهتره اپ هم داره که کاراست برا کارهایی که دارید تو بروکر. خلاصه من چون اسپرد برام مهمه ترجیحم لایت فایننسه یکی اعتبار براش مهمه الپاری ترجیحشه و ..
    یه پیشنهادم دارم . من در سایت سیمیلار وب که شبیه الکسا هست و امار سایتارو میده اکثر بروکرا و صرافیارو چک کردم. اگه دوست داشتید یه چک کنید
    نهایتا تجربه استاد بیشتره و اگه میگن روبو بهترینه الان لابد یه چیزی میدونن. البته اگه گفته باشن تا الان. و در مورد الپاریم اگه گفتن اگه این الپاری رو بگن. ولی من خودم سر داستان بایننس ترسیدم درومدم از روبو
    موفق باشید
    سلام والا بروکر ها با ایرانیا مثل دزدا برخورد میکنن انگار ما بدهکار اوناییم هر وقت عشقشون کشید میان هروقت عشقشون کشید میرن سرمایه ما هم مفته هر واریز برداشت 0.5درصدشو بگیرن 1.5درصد هم اقای صرافی بگیره 1درصد کارمزد تراکنش حالا اینا رفت و برگشت اینا 10 درصد سرمایه مون رو دود کنیم بخاطر این بروکر تصمیم گرفته فردا بره خوب تو سوییس هم نیستیم که بگیم حالا اشکال نداره ریال نگه میداریم هر وقت خواستیم چینج میکنیم من دلار رو20 تومن گرفت الان 50 تومن هست خوب اگه ریال نگه میداشتم پول ی ادامس هم برام نمونده بود
    اما الان بروکرای شما گفتین من چک میکنم ببینم کدومش بهتر هست برای من فقط فقط مطئن بودن و کارمزد پایینش مهم هست اینکه سرکارمون نذاره حساب ecn خوب داشته باشه وسالام زنگ زدم جواب ندن مهم هنیست فقط یکدفعه مثل هات فارکس و روبو سرکارمون نذارن
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

goudarzi72 آواتار ها
    157 بار در 48 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دوستان چه بروکری رو مناسب داو جونز میدونید.
    سپاس گزارم
    گنج خواهی در طلب رنجی ببر __ خرمن ار می بایدت تخمی بکار

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از goudarzi72 عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    11,000 بار در 787 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    دوست عزیز من تجربه ی کار در حساب ریل در الپاری روبو و لایت فایننس رو دارم
    من هم سر همین استرس از روبو خارج شدم. چون یه دور تو بایننس این اتفاق برام افتاد
    گرچه هنوز روبو کاری نکرده و میگه نخواهم کرد. پشتیبانی فارسیش رو تعطیل کرده در تلگرام (اون دو تا شماره که ریالیم کار میکردن و مورد تایید روبو بودن) و اگر در مورد این مساله زیاد از پشتیبانی روبو سوال بپرسید میپیچونه شما رو چون طبعا رگولاتوری هم میتونه بشون به جای ما پیام بده
    من نمیدونم ینی مطمین نیستم که روبو حتما قبل قطع همکاری خبر بده. این دیگه ریسکیه که هر کی تو روبو کار میکنه باید بپذیره. من تاوقتی سی تریدر داشت برام قابل پذیرش بود ولی الان اصلا برای من نمیصرفه
    چون الپاری پرو اسپرد کمتری داره گرچه کمیسیونش بیشتره. روی یورودلار میگم. ولی پشتیبانی الپاری خب پیگیرتر جوابگوتر و در دسترستره شما توتلگرام پیام بده سریع و کارا جواب میده
    و طبق تجربم به غیر از تایم اخبار موردی توی ترید در الپاری ندیدم. تا خودتون تست نکردید حرف هیچ کسو باور نکنید. دو هفته زمان بذارید 30 تا بروکره کلا با همه تست کنید. یهو میبینید طلا تو فلان بروکر بهتره یورو تو فلان
    موردی هم در روبو بود که در الپاری نیست. روبو موقع واریز و تاکید میکنم و برداشت کمیسیون برمیداره. شما بخای 1000 تا بریزی روبو و برداری هیچ کاریم نکنی (طبق بار اخری که کردم) 23 تتر ازت رفته. حالا دوستی گفت روبو یه روزایی نمیگیره. من خودم چک کردم تو اون روزا هم ازم گرفت. پشتیبانم جوابگو نبود. حالا یا خطای سیستمی بوده یا ..
    کمیسیونی هم که در سی تریدر میدادم بالا بود در روبو. حدودا 4.2 دلار در هر ترید در هر لات. ولی خب گزینه بهتری با اسپرد بهتر نبود و الانم نیست. فقط ارانته تیلورمید هست که 15000 تا میخاد گرچه اینم من پشتیبانش حرف زدم نفهمیدم چی میگه یه بار اینجا گفتم چی گفته
    خلاصه سی تریدر الان فقط تاپ اف ایکس. اونم رو یورو با اسپرد 5 پوینتی و کامیشن 6 دلاری.
    روبو سی تریدرش اواخر به یه سریا ضرر زد یهو یه روز قطع میشد در صورتی که سی تریدر بروکر دیگه کار میکرد. همینجا بحثش بود روزای قطعی با بچه ها . یکی استاپ نذاشته بود .... منم یادم ترید داشتم استرس داشتم و کلا قط بود
    حالا متا
    پرو الپاری باز میگم من بد ندیدم از الپاری . همه چیش به راه بود الا سایتش که اذیت میکنه مخصوصا با گوشی. اونم خیلی مهم نیست. واریز که یه سنت هم برنمیداره(که نبایدم برداره روبو من نمیدونم فازش چیه) برداشتم معقوله که رو مبالغ بالا اصلا دیده نمیشه (مثل روبو دصدی نیست شما روبو 10000 تا برداری 100 تا کم میکنه فک کن 5 میلیون).الپاری سقفشو بسته
    حالا باز اینا نظرات منه استاد اگه میگه روبو بهتر از الپاریه حتما یه چیزی میدونه. ولی من تو این مدت چیزی ندیدم. ایران بروکرم برید کامنتا رو بخونید. یا جایی مثل فارکس پیس ارمی خلاصه نظر کاربرا(نه مغرضین) رو بپرسید
    من با روبو پدرکشتگی ندارم. خیلی چیزاش خوبه ولی همونا رو جای دیگه هم ارایه میده. باز تصمیم شخصیه.
    ارانته و امارکتس کار نکردم بخاطر اسپرد . اسپردم اونی که جایی نوشته ملاک نیست خودتون باید حساب باز کنید ببینید. یا یکی که تو ریله اسکرین شات بده بتون
    یواس جی هم بحث اسپرده.
    اخیرا یکی دوماهه برخوردم به لایت فایننس. یه دوستی اینجا گفت رفتم چک کردم. الانم حسابم اونجاست.اسپردش میشه گفت رو جفت ارزای اصلی بهترین اسپردیه که دیدم. کامیشنش به نسبت اسپردش معقوله. رو جفت ارزای اصلی 3.5 دلار. تو تریدها فعلا شیطنتی ندیدم البته تایم اخبار رو در هر بروکری بودید مستثنی بدونید. گرچه بعضی بروکرا تو خبر داستانشون بیشتره مثل الپاری. اکثر شکایات از الپاری مال تایم اخباره. و در کل بدونید هر که امد به جهان نقش خرابی دارد. بجای جهان ایران بذارید
    لایت فایننس پشتیبانیش بد نیست ولی خب به پای بقیه نمیرسه. اگر حساسید رو پاسخگویی سریع و کارا بدونسد قوی نیست
    واریز برداشتا اکیه مث الپاری. سایتش از الپاری بهتره اپ هم داره که کاراست برا کارهایی که دارید تو بروکر. خلاصه من چون اسپرد برام مهمه ترجیحم لایت فایننسه یکی اعتبار براش مهمه الپاری ترجیحشه و ..
    یه پیشنهادم دارم . من در سایت سیمیلار وب که شبیه الکسا هست و امار سایتارو میده اکثر بروکرا و صرافیارو چک کردم. اگه دوست داشتید یه چک کنید
    نهایتا تجربه استاد بیشتره و اگه میگن روبو بهترینه الان لابد یه چیزی میدونن. البته اگه گفته باشن تا الان. و در مورد الپاریم اگه گفتن اگه این الپاری رو بگن. ولی من خودم سر داستان بایننس ترسیدم درومدم از روبو
    موفق باشید
    سلام مجدد میگم این الپاری گفتین این دفتر مرکزیش جای مطمئنی مثل قبرس یا حداقل ترکیه هم نیست تو یک جزیره خودمختاری در افریقا در کشور اتحاد قمر یا کومور هست
    شما باهاش کار کردید مطمئن بود؟
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط goudarzi72 نمایش پست ها
    دوستان چه بروکری رو مناسب داو جونز میدونید.
    سپاس گزارم
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه؛
    راستش بنده تا کنون Dow Jones رو ترید نکردم و تجربه خاصی نسبت به اسپرد و کمیسیون این نماد به خصوص ندارم، بنده با بروکر روبوفارکس کار میکنم و یکی از دوستان بنده Dow Jones رو در روبو ترید میکنه و مشکل خاصی مبنی بر زیاد بودن کمیسیون و اسپرد گزارش نکردن، اما همونطور که مستحضر هستید، متاسفانه بروکر روبو دیگه از مهر 1401 مشتری جدید ایرانی رو قبول نمیکنه و صرفا با مشتری های قدیمی که حساب ریل داشتن کار میکنه، ولی از اون طرف، گزینه های متعدد زیادی به غیر از روبو وجود دارن، بنده در ادامه نام چندین بروکری که از نظر بنده بروکرهای خوبی محسوب میشن رو خدمتتون عرض میکنم؛ امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه:
    1: آلپاری
    2: Amarkets
    3: ارانته
    4 : ویندزور
    5: HYCM
    6: Fibo
    به احتمال قوی اکثر این بروکرها ترید بر روی شاخص ها رو پشتیبانی میکنند و از نظر اسپرد هم، معمولا حساب های ECN یا NDD بهترین اسپرد و کمیسیون رو خواهند داشت؛
    امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

12. 9 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

goudarzi72 آواتار ها
    157 بار در 48 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه؛
    راستش بنده تا کنون Dow Jones رو ترید نکردم و تجربه خاصی نسبت به اسپرد و کمیسیون این نماد به خصوص ندارم، بنده با بروکر روبوفارکس کار میکنم و یکی از دوستان بنده Dow Jones رو در روبو ترید میکنه و مشکل خاصی مبنی بر زیاد بودن کمیسیون و اسپرد گزارش نکردن، اما همونطور که مستحضر هستید، متاسفانه بروکر روبو دیگه از مهر 1401 مشتری جدید ایرانی رو قبول نمیکنه و صرفا با مشتری های قدیمی که حساب ریل داشتن کار میکنه، ولی از اون طرف، گزینه های متعدد زیادی به غیر از روبو وجود دارن، بنده در ادامه نام چندین بروکری که از نظر بنده بروکرهای خوبی محسوب میشن رو خدمتتون عرض میکنم؛ امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه:
    1: آلپاری
    2: Amarkets
    3: ارانته
    4 : ویندزور
    5: HYCM
    6: Fibo
    به احتمال قوی اکثر این بروکرها ترید بر روی شاخص ها رو پشتیبانی میکنند و از نظر اسپرد هم، معمولا حساب های ECN یا NDD بهترین اسپرد و کمیسیون رو خواهند داشت؛
    امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

درود و سپاس دوست گرامی
    من حساب روبو فعال قدیمی دارم فقط میترسم که حسابم رو ببندن و گرنه کمیسیون اسپرد برا شاخص ها عالیه تو روبو فقط استرس تحریم رو دارم که حسابم به مشکل بر بخوره.
    گنج خواهی در طلب رنجی ببر __ خرمن ار می بایدت تخمی بکار

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از goudarzi72 عزیز تشکر کرده اند:

Ha Khani آواتار ها
    2,198 بار در 674 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام و عرض ادب
    در ابتدا از اینکه این سوال رو در این تاپیک مطرح میکنم عذر میخوام.
    دوستانی که تجربه پراپ تریدینگ دارند؛ چه سایتی رو پیشنهاد میکنید؟
    ...If U never TRY, U will never know

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از Ha Khani عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط goudarzi72 نمایش پست ها
    درود و سپاس دوست گرامی
    من حساب روبو فعال قدیمی دارم فقط میترسم که حسابم رو ببندن و گرنه کمیسیون اسپرد برا شاخص ها عالیه تو روبو فقط استرس تحریم رو دارم که حسابم به مشکل بر بخوره.
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه؛
    خب بسیار عالی که در روبو حساب دارید، اگر حسابتون مربوط به قبل از مهر 1401 میشه و واریزی داشتید، میتونید به راحتی ترید کنید، اما من باب قطع ناگهانی همکاری روبو با مشتری های قدیمی متاسفانه تضمینی وجود نداره و با پذیرش این ریسک باید کار کنید، اما علی ایها الحال بقیه بروکرها هم مثل آلپاری و ارانته، اسپردهای خیلی خوبی دارن، مخصوصا اسپرد Pro ECN آلپاری؛ به هر حال امیدوارم تجربه ترید خوبی در هر کدام از این بروکرها داشته باشید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ha Khani نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    در ابتدا از اینکه این سوال رو در این تاپیک مطرح میکنم عذر میخوام.
    دوستانی که تجربه پراپ تریدینگ دارند؛ چه سایتی رو پیشنهاد میکنید؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در مورد پرسشی که مطرح فرمودید، یکی از عزیزان هم سوالی مشابه سوال شما مطرح فرمودند و بنده هم در حد دانشم سعی کردم ایشون رو راهنمایی کنم، لینک پست مربوطه رو اینجا خدمتتون قرار میدم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

20. 10 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 22 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 22 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع