صفحه 337 از 435 نخستنخست ... 237287327335336337338339347387 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,361 به 3,370 از 4341

موضوع: بررسی بروکرها

8,586 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1160 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidhd نمایش پست ها
    سلام دوستان روزتون بخیر
    میگم برای ساخت اکانت دمو در روبوفارکس :
    قبلا میشد با یه شماره خارجی ایمیل هم بهش بدی و اکانت دمو بیازی
    الان خواستم یه اکانت دمو دیگه بسازم میگه باید رجیستر بشه
    ایمیل رجیستر کردم ولی انگار باید واسه اکانت دمو هم با پاسپورت رجیستر کنی
    کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه
    ممنون میشم @Peace
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ابتدا سال نو رو خدمت شما و تمامی عزیزان در خانواده بزرگ آکادمی ویو تبریک عرض میکنم؛ در مورد سوالتون، از اونجایی که روبو دیگه مشتری های جدید ایرانی رو قبول نمیکنه، توصیه میکنم حساب دمو رو در یکی از بروکرهای:
    1: آلپاری
    2: Amarkets
    3: ارانته
    4: ویندزور
    5: HYCM
    6: فیبو
    افتتاح بفرمایید، در مورد احراز هویت در روبو واسه حساب دمو هم، احتمالا تغییراتی هستش که روبو جدیدا اعمال کرده، اگر حساب دمو رو در یکی از بروکرهایی که اسم بردم افتتاح بفرمایید، علاوه بر آشنایی با اسپرد و کمیسیون ها، در آینده هم میتونید حساب ریل رو همونجا افتتاح کنید و ضمن داشتن آشنایی قبلی، تجربه ترید خوبی رو خواهید داشت، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

380 بار در 98 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fx_mohammad_99 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ببخشید منظورتون کدوم بروکر بود؟ ریپلی نداشتید متوجه نشدم
    سلام عذرخواهی میکنم منظورم لایت فایننس

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از radmardhossein عزیز تشکر کرده اند:

Saman01 آواتار ها
    3,333 بار در 719 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 99 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر

در مورد بروکر سوال پرسیدید ..من شخصا واقعا از الپاری راضی ام هم از سرعت و هم اسپرد و هم نقل و انتقال ..به طور مثال من با کریپتو شارژ میکنم و زیر ده دقیقه معمولا حساب شارژ میشه

در مورد پلتفرم هم واقعا از لحاظ سرعت..قطعی و وصلی(قطعی نداشته برام تابحال) وسرعت اردر گذاری هم واقعا خوبه و کمیسیون نسبتا معقولی داره

بقیه بروکرها هم خیلی خوبن ولی من الپاری هم ریل و هم دمو راضی ام

موفق باشید
    سلام محمد جان
    این الپاری رو منظورتونه؟
    Screenshot (3).png
    ویرایش توسط Saman01 : 03-24-2023 در ساعت 03:28
    این جهان کوه است و فعل ما ندا، سوی ما آید ندا هارا صدا

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از Saman01 عزیز تشکر کرده اند:

omidhd آواتار ها
    1,348 بار در 307 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 15 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ابتدا سال نو رو خدمت شما و تمامی عزیزان در خانواده بزرگ آکادمی ویو تبریک عرض میکنم؛ در مورد سوالتون، از اونجایی که روبو دیگه مشتری های جدید ایرانی رو قبول نمیکنه، توصیه میکنم حساب دمو رو در یکی از بروکرهای:
    افتتاح بفرمایید، در مورد احراز هویت در روبو واسه حساب دمو هم، احتمالا تغییراتی هستش که روبو جدیدا اعمال کرده، اگر حساب دمو رو در یکی از بروکرهایی که اسم بردم افتتاح بفرمایید، علاوه بر آشنایی با اسپرد و کمیسیون ها، در آینده هم میتونید حساب ریل رو همونجا افتتاح کنید و ضمن داشتن آشنایی قبلی، تجربه ترید خوبی رو خواهید داشت، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    سلام دوست عزیز امیدوارم عالی باشی و سال نو خوبی رو برات ارزو میکنم
    از اونجایی که میخوام با ctrader کار کنم و فقط بین این بروکر هایی که نام بردید فقط فیبو هست که ctrader داره و منم شنیدم اکانت های ctrader اون market maker هست (یجا خوندم یکی از حساب هاش شیطنت میکنه و مارکت میکر هست دقیق یادم نیست کدوم)
    اگه اشتباه میکنم و جدیدا درست شده ممنون میشم راهنمایی کنی
    هرچیزی رو تمرین کنی ، در اون به مهارت میرسی
    سطح موفقیت ما به ندرت از سطح رشد شخصی ما فراتر میره

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از omidhd عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,615 بار در 365 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidhd نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز امیدوارم عالی باشی و سال نو خوبی رو برات ارزو میکنم
    از اونجایی که میخوام با ctrader کار کنم و فقط بین این بروکر هایی که نام بردید فقط فیبو هست که ctrader داره و منم شنیدم اکانت های ctrader اون market maker هست (یجا خوندم یکی از حساب هاش شیطنت میکنه و مارکت میکر هست دقیق یادم نیست کدوم)
    اگه اشتباه میکنم و جدیدا درست شده ممنون میشم راهنمایی کنی
    سلام دوست گرامی
    با اجازه peace عزیز
    برای سی تریدر
    یه گزینه روبو هست اگه از قبل حساب دارید. گزینه ی دیگه همین فیبو هست که اسپردش من دو ماه پیش استفاده کردم حدودا ۱ پیپ بود
    یه گزینه ی دیگه تریدرزوی هست که زیاد بروکر معتبری نیست.رگوله نداره. اسپردش بهتر از فیبو هست
    گزینه ی جدید ارانته هست. در حال حاضر حساب استاندارد رو روی سی تریدر ارایه میده. این حساب کمیسیون نداره و اسپردش به گفته ی بروکر ۱ پیپ هست. حداقل واریزی ۵۰ دلار است. حسابهایی با اسپرد بهتر هم داره ولی واریزی بالاتری نیاز دارن و اینکه هنوز ارائه نشدن. میتونید با پشتیبانی تلگرام در تماس باشید ببینید حساب مثلا vip شون کی ارایه میشه. این حساب اسپرد حدودا ۳ پوینت داره با حداقل واریزی ۵۰۰۰ دلار و کمیسیون ۳ دلار
    مرنج و مرنجان

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,039 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام وقت بخیر سال نو مبارک ، آرزوی بهترینارو براتون دارم
    من تا به امروز از طریق آی بی اقدام به شارژ یا برداشت از حسابم میکردم ، ولی میبینم دوستان مخالف کار با آی بی هستند که دلیلش رو نمیدونم . اگر توضیح بدین ممنون میشم.
    به همین خاطر بنده به بروکر پیام دادم که من رو از زیرمجموعه آی بی در بیارن ، آیا همین کفایت میکنه یا باید مجدد حساب جدید باز کنم؟ ( در این مورد هم توضیح بدین ممنون میشم)
    ____

سوال آخر ، برای شارژ حساب فیبو از طریق ارز دیجیتال درگاهی هست به اسم raidospare ، آیا باید ارز رو به این سایت انتقال بدم بعد به کیف پول بروکر بریزم؟ اگر کسی از دوستان از این طریق کار میکنه ممنون میشم آموزش کاملش رو بذاره . شاید سوال سایر دوستانم باشه
    با تشکر از همگی
    شانس هرگز کافی نیست.

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad_ali آواتار ها
    420 بار در 93 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hosseinbagheri نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر سال نو مبارک ، آرزوی بهترینارو براتون دارم
    من تا به امروز از طریق آی بی اقدام به شارژ یا برداشت از حسابم میکردم ، ولی میبینم دوستان مخالف کار با آی بی هستند که دلیلش رو نمیدونم . اگر توضیح بدین ممنون میشم.
    به همین خاطر بنده به بروکر پیام دادم که من رو از زیرمجموعه آی بی در بیارن ، آیا همین کفایت میکنه یا باید مجدد حساب جدید باز کنم؟ ( در این مورد هم توضیح بدین ممنون میشم)
    ____

سوال آخر ، برای شارژ حساب فیبو از طریق ارز دیجیتال درگاهی هست به اسم raidospare ، آیا باید ارز رو به این سایت انتقال بدم بعد به کیف پول بروکر بریزم؟ اگر کسی از دوستان از این طریق کار میکنه ممنون میشم آموزش کاملش رو بذاره . شاید سوال سایر دوستانم باشه
    با تشکر از همگی

سلام
    در مورد سوال اول اطلاعی ندارم و بقیه دوستان اگه اطلاع دارن میتونن کمکت کنن
    در مورد سوال دوم من خودم واریز برداشت تتر دارم که قبلا هم در یک پست به یکی از دوستان توضیح دادم که لینکش رو پایین میزارم
    امیدوارم به جوابتون برسین
    https://forum.academywave.com/showth...481#post395481
    "رسیدن به اوج روند تکاملی داره"

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad_ali عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,039 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ali نمایش پست ها
    سلام
    در مورد سوال اول اطلاعی ندارم و بقیه دوستان اگه اطلاع دارن میتونن کمکت کنن
    در مورد سوال دوم من خودم واریز برداشت تتر دارم که قبلا هم در یک پست به یکی از دوستان توضیح دادم که لینکش رو پایین میزارم
    امیدوارم به جوابتون برسین
    https://forum.academywave.com/showth...481#post395481
    سلام
    برای واریز نیاز نیست که از صرافی ایرانی انتقال بدیم به اون یکی کیف پول بعد از اونجا بزنیم به حساب بروکر، شماره حساب raidospare بروکر رو بهمون میده و از صرافی ایرانی به اون شماره حساب واریز میکنیم.
    ولی برای برداشت باید حتما کیف پول raidospare رو داشته باشیم و بعد از واریز وجه توسط بروکر اون رو انتقال بدیم به صرافی ایرانی، درسته؟
    سپاس از شما
    ویرایش توسط Hosseinbagheri : 03-24-2023 در ساعت 19:25
    شانس هرگز کافی نیست.

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

1,179 بار در 148 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    سلام peace عزیز
    سال نو رو به شما و همه دوستان در آکادمی تبریک میگم و امیدوارم سال خوبی توام با سلامتی داشته باشید
    خواستم تشکر کنم از راهنماییتون که باعث شد بالاخره بتونم در بروکر روبو حساب باز کنم
    اکانتم وریفای شده بود یبکبار 9.17 تتر مستقیم حسابم رو شارژ کردم نشد اما بار دوم 10.98 تا به ولت شارژ کردم و در حسابم نشست و بعد تز ولت به حسابم زدم
    از اونجایی که گفتین یک معامله هم انجام بده الآن انجام دادم و بالانسم 4 درصد افزایش دادم
    اوکیه ؟
    Screen Shot 3-24-2023 at 9.32 PM.png
    Screen Shot 3-24-2023 at 9.34 PM.png

ممنون از همگی
    ویرایش توسط jahani : 03-24-2023 در ساعت 21:41

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از jahani عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad_ali آواتار ها
    420 بار در 93 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hosseinbagheri نمایش پست ها
    سلام
    برای واریز نیاز نیست که از صرافی ایرانی انتقال بدیم به اون یکی کیف پول بعد از اونجا بزنیم به حساب بروکر، شماره حساب raidospare بروکر رو بهمون میده و از صرافی ایرانی به اون شماره حساب واریز میکنیم.
    ولی برای برداشت باید حتما کیف پول raidospare رو داشته باشیم و بعد از واریز وجه توسط بروکر اون رو انتقال بدیم به صرافی ایرانی، درسته؟
    سپاس از شما
    سلام
    اره همینجوره که میگی
    برای واریز به همون ادرس واریز کنی به محض اینکه به حساب Raidospare بشینه برات حساب فیبو شارژ میشه
    ولی برداشت از حساب فیبو رو بزنی پشتیبانی بروکر بررسی میکنه بعد از یه مدت میفرسته به همون ادرس کیف که توی Raidospare با همون email که حساب فیبو رو ثبت نام کردی و بعدش در Raidospare ثبت نام کردی

فقط واسه من توی کیف پول گزینه برداشت نداشت که همونجوری در پستی که قبلا نوشته بودم و به پشتیبانی Raido فرستادم گزینه برداشت هم اوکی شد
    "رسیدن به اوج روند تکاملی داره"

20. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad_ali عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع