صفحه 269 از 441 نخستنخست ... 169219259267268269270271279319369 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,681 به 2,690 از 4406

موضوع: بررسی بروکرها

8,676 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza.FX نمایش پست ها
    اگه حساب مسدود کرد چی؟
    اگر بدون اطلاع قبلی این کار رو انجام بدن، که خب هیچی دیگه! از اول باید پول بذاریم حساب رو رشد بدیم...

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza.FX نمایش پست ها
    بخار فشار های که دارن به بروکر میارن وی مدتیه که حساب جدید ساختن برا ایرانیا رو برداشته و قطعی ها در روز اینا همش نشونه خوبی نیس بنظر من باید چندتا بروکر دیگه پشت دست داشته باشیم
    این قطع و وصل شدن منو نگران نمیکنه، حالا امروز هم من یه مقدار پول برداشت زدم، برای احتیاط، به یه دقیقه نکشید، اومد به کیف پولم، حساب های جدید رو آره دیگه فکر نکنم قبول کنن!

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام امین جان حالت چطوره

ببینید متاتریدر حالا نمیدونم واسه من اینطوریه یا دوستان دیگه هم تجربه ای دارند

من با اینترنت هات اسپات موبایلم که همراه اول هست خیلی راحت همه وبسایتها و پلتفرم هارو باز میکنم ولی با وای فای تی دی ال تی ای ایرانسل که سرعتش فوق العادست باز نمیکنه و طول میکشه تا باز شه این در صورتی هست که یک فایل 200 300 مگابایتی با این اینترنت توی 10 ثانیه دانلود میشه پس مشکل از سرعت نیست مشکل از فیلترینگی هست که فکر کنم روی این اینترنت ها هست

پیشنهاد میکنم با هات اسپات موبایل به پلتفرم ها وصل شید به طور مثال روبو فارکس پلتفرم هاش و حتی سی تریدرش که قطع هست با این اینترنت خیلی راحت باز میشه و مشکلی نداره
    فایل پیوست 444993

البته استاد از همون چند سال پیش هم میگفتند که روبومارکت قسمت اسیایی اون یعنی روبوفارکس یه مقدار شیطون هست

موفق باشید
    درود به جناب MEMO بزرگوار، در رابطه با فرمایش جناب امینو، ما اونموقع واسمون سوال بود که، پس استاد چطور برداشت بزنیم، ایشون فرمودن واسه برداشت های بالایه 10 هزار دلار باید خرد خرد، مثلا دوتا 5 هزارتا برداشت بزنیم، اون شیطنتش رو با درایت جناب امینو میشه برطرف کرد

6. 11 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

zurich آواتار ها
    117 بار در 16 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    سلام امین جان حالت چطوره

ببینید متاتریدر حالا نمیدونم واسه من اینطوریه یا دوستان دیگه هم تجربه ای دارند

من با اینترنت هات اسپات موبایلم که همراه اول هست خیلی راحت همه وبسایتها و پلتفرم هارو باز میکنم ولی با وای فای تی دی ال تی ای ایرانسل که سرعتش فوق العادست باز نمیکنه و طول میکشه تا باز شه این در صورتی هست که یک فایل 200 300 مگابایتی با این اینترنت توی 10 ثانیه دانلود میشه پس مشکل از سرعت نیست مشکل از فیلترینگی هست که فکر کنم روی این اینترنت ها هست

پیشنهاد میکنم با هات اسپات موبایل به پلتفرم ها وصل شید به طور مثال روبو فارکس پلتفرم هاش و حتی سی تریدرش که قطع هست با این اینترنت خیلی راحت باز میشه و مشکلی نداره
    فایل پیوست 444993

البته استاد از همون چند سال پیش هم میگفتند که روبومارکت قسمت اسیایی اون یعنی روبوفارکس یه مقدار شیطون هست

موفق باشید
    سلام و درود بله درست می فرمایید دقیقا همینطوره

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از zurich عزیز تشکر کرده اند:

mohammad76 آواتار ها
    12,076 بار در 2,591 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 524 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    آره منم دقیقا عین شما، تا دو روز پیش مشکلی نبود، ولی از دیروز کلا به هیچی وصل نمیشه، همه رو هم امتحان کردم، احتمالا یه ماه اسباب کشی کنم الپاری
    الان بررسی کردم دیدم آخرین نسخه سی تریدر ربو و سی تریدر شرکت خود سی تریدر با متای 5 ربو همخ وصل میشن اما نسخه 4.1 سی تریدر ربو قطع شده!
    «موفقیت مجموع تلاش*های کوچکی است که هر روز به*طور مداوم تکرار می*شوند.» رابرت کلییر

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از mohammad76 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad76 نمایش پست ها
    الان بررسی کردم دیدم آخرین نسخه سی تریدر ربو و سی تریدر شرکت خود سی تریدر با متای 5 ربو همخ وصل میشن اما نسخه 4.1 سی تریدر ربو قطع شده!
    منم از دیشب تا حالا اکثر بروکر ها رو که چک میکنم، یا کلا فیلتر هستن، یا هی قطع و وصل میشه و عملا نمیشه ترید کرد، به نظرم بهترین راه اینه که یه مقدار صبر کنیم تا اوضاع یه مقدار با ثبات بشه و بتونیم کار کنیم، چون محیط حال حاضر اصلا مطلوب نیست!

12. 11 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

mohammad76 آواتار ها
    یاد شده
    در 524 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    سلام دوستان
    دوستان میدونین بروکر فیبو چه تفاوتهایی نسب به ربو داره؟مخصوصا تو سی تریدرش؟از لحاظ دیتا قیمتی ،اسپرد،کمیسیون،سرعت اتصال و...
    «موفقیت مجموع تلاش*های کوچکی است که هر روز به*طور مداوم تکرار می*شوند.» رابرت کلییر

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از mohammad76 عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,656 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad76 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوستان میدونین بروکر فیبو چه تفاوتهایی نسب به ربو داره؟مخصوصا تو سی تریدرش؟از لحاظ دیتا قیمتی ،اسپرد،کمیسیون،سرعت اتصال و...
    سلام اقا محمد
    من فقط اسپردش رو میدونم
    سی تریدر روبو ر یورودلار اسپردش ۰.۱ هست
    سی تریدر فیبو ۱ پیپ هست. برا خود من نمیصرفه سی تریدر فیبو
    ولی اگر تایم فریم های بالا کار کنید شاید بتونید چشم پوشی کنید
    کمیسیون رو هم تو سایت ببیند
    سرعت اتصال و دیتای قیمتی رو نمیدونم حقیقتش
    من خودم با بررسیایی که کردم چون اسپرد برام مهم بود و متصل بودن پلتفرم بدون فیلترشکن و البته خود سایت بروکر( چون کلی پول پای فیلترشکن دادم. کلی تحقیق کردم. کلی وقت گذاشتم برای فیلترشکن. اخرش هم بجای خاصی نرسیدم. شما بهترین وی پی ان دنیا یا حتی چند تاشو خودت اصلشو از خود سایتش بخری دو روز کار میکنه. یا پینگش اذیته. یا قطع و وصله) به این نتیجه رسیدم عطای سی تریدر رو به لقاش ببخشم. سی تریدر رو یه روبو داره یه فیبو و ای سی ام و تریدرزوی. دو تای اخر معتبر نیستن و در ضمن اسپردا بالاس. باز تریدرزوی اسپرداش مناسبتره ولی اصلا هیچجا ثبت نشده و نمیشه روش حساب کرد. الان فقط روبو میشه سی تریدر کار کرد اونم بشرطی شرایطشو بپذیری و یه فیلترشکن خوب دایم الوصل داشته باشی. من که پیدا نکردم مخصوصا برای ویندوز مثل جام مقدسه.
    مرنج و مرنجان

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

mohammad76 آواتار ها
    یاد شده
    در 524 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    سلام اقا محمد
    من فقط اسپردش رو میدونم
    سی تریدر روبو ر یورودلار اسپردش ۰.۱ هست
    سی تریدر فیبو ۱ پیپ هست. برا خود من نمیصرفه سی تریدر فیبو
    ولی اگر تایم فریم های بالا کار کنید شاید بتونید چشم پوشی کنید
    کمیسیون رو هم تو سایت ببیند
    سرعت اتصال و دیتای قیمتی رو نمیدونم حقیقتش
    من خودم با بررسیایی که کردم چون اسپرد برام مهم بود و متصل بودن پلتفرم بدون فیلترشکن و البته خود سایت بروکر( چون کلی پول پای فیلترشکن دادم. کلی تحقیق کردم. کلی وقت گذاشتم برای فیلترشکن. اخرش هم بجای خاصی نرسیدم. شما بهترین وی پی ان دنیا یا حتی چند تاشو خودت اصلشو از خود سایتش بخری دو روز کار میکنه. یا پینگش اذیته. یا قطع و وصله) به این نتیجه رسیدم عطای سی تریدر رو به لقاش ببخشم. سی تریدر رو یه روبو داره یه فیبو و ای سی ام و تریدرزوی. دو تای اخر معتبر نیستن و در ضمن اسپردا بالاس. باز تریدرزوی اسپرداش مناسبتره ولی اصلا هیچجا ثبت نشده و نمیشه روش حساب کرد. الان فقط روبو میشه سی تریدر کار کرد اونم بشرطی شرایطشو بپذیری و یه فیلترشکن خوب دایم الوصل داشته باشی. من که پیدا نکردم مخصوصا برای ویندوز مثل جام مقدسه.
    تشکر محمد جان بابت پاسخ گویت
    سی تریدر از زمانی که فیلتر شدید اعمال شده تو کشور راحت کار میکرد بدون فیلترشکن و الان وصله اخرین نسخش

18. 7 کاربر برای این پست سودمند از mohammad76 عزیز تشکر کرده اند:

AliRj آواتار ها
    1,748 بار در 222 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من فصد باز کردن یک حساب ریل دارم
    قبلا توی بروکر روبوفارکس حساب داشتم اما ظاهرا میگن که روبوفارکس با ایرانی ها دیگه فعالیت نمیکنه؟آیا این درسته یا خیر؟
    یک حساب فغال توش دارم.
    انتخاب های راحت ، زندگی سخت به دنبال خواهد داشت. راه سخت را انتخاب کن و زندگی راحتی ​داشته باش.

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از AliRj عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 26 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 26 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع