صفحه 257 از 440 نخستنخست ... 157207247255256257258259267307357 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,561 به 2,570 از 4396

موضوع: بررسی بروکرها

Behnambaziar آواتار ها
    3,911 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.hashemi نمایش پست ها
    سلام بهنام جان ادرس منم تایید نکرد سند ماشین فرستادم ولی چون بیشتر از سه ماه از تاریخ صدورش گذشته بود تایید نکرد الانم که دیگه هیچ فبلترشکنی که کار بکنه ندارم و نمیتونم وارد سایت بشم .داداش متاتریدرش که فیلتره تو چطوری ترید میزنی اگه فیلترشکن خوب سراغ داری بگو ما هم تهیه کنیم
    سلام و عرض ادب.من از اول قطعی ها یعنی بیش از 3 ماه پیش از یه وی پی انی استفاده میکنم و غیر از حدود 40-50 روز پیش که چندروزی اذیت کرد در بقیه موارد کاملا پایدار وصل بودم و هیچ مشکلی نداشتم.والا بخدا میترسم اسمش رو بیارم همونم قطع کنن:dخصوصی واست میفرستم.
    ولی خب دیگه پرداخت ریالی ندارن باید با ارز دیجیتال خرید کنی.
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

bitshib آواتار ها
    1,378 بار در 299 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 15 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب.من از اول قطعی ها یعنی بیش از 3 ماه پیش از یه وی پی انی استفاده میکنم و غیر از حدود 40-50 روز پیش که چندروزی اذیت کرد در بقیه موارد کاملا پایدار وصل بودم و هیچ مشکلی نداشتم.والا بخدا میترسم اسمش رو بیارم همونم قطع کنن:dخصوصی واست میفرستم.
    ولی خب دیگه پرداخت ریالی ندارن باید با ارز دیجیتال خرید کنی.
    سلام و درود اقا بهنام عزیز
    من یک وی پی ان دانلود کردم که رایگان هست و برای ویندوز جواب میده
    اسمش و میزارم امیدوارم براتون مفید باشه
    betternet-VPN

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از bitshib عزیز تشکر کرده اند:

Amir_i70 آواتار ها
    742 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 186 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام بر همه عزیزان اقا در حال حاضر نیمشه روبوفارکس رو ثبت نام کرد؟ واس شماره تلفن ایران رو نداره . میشه یراهنمایی کنید ؟ @Peace
    ویرایش توسط Amir_i70 : 12-28-2022 در ساعت 18:53

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از Amir_i70 عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,779 بار در 666 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    بهنام جان درمورد اسلیپیج هم میشه یک توضیحی بدید که به چه معنیه
    سلام.چرا ارانته براتون حساب باز نمیکنه؟
    من بدون مشکل حساب باز کردم.تنها مشکلم تایید ادرس بود که با قبض اوکی نشد.بعد با پشتیبان صحبت کردم گفتن بیمه نامه و برگ سبز ماشینم رو کنار هم عکس بگیرم بفرستم تا تایید کنن و مشکل حل شد.
    برگ سبز ماشین هم چون تاریخ صدورش زمان زیادی گذشته بود به تنهایی قبول نمیکردن.
    در مورد تجربم هم تو این 1هفته باید بگم سرعت اردر گذاریش به شدت بالاست و همچنین توی 14ترید من حتی یه دونه اسلیپیج هم نداشتم.(روبو همه ی پوزیشن ها اسلیپیج داشت)
    حساب من ecn premium که حداقل واریزش 1000 دلاره و اسپرداش روی یورو دلار معمولا 10-11 پوینته که کمیسیون هم دریافت نمیکنه.اگر اسپرد پایینتر بخوای باید بالای 5000دلار شارژ کنی که در اون صورت اسپردش از روبو هم پایینتر میاد.
    واریزم هم با تتر بود که کمتر از 5دقیقه تایید شد.
    برداشت هنوز نداشتم.
    بنظر من بهترین انتخاب در حال حاضر همینه.باز اگر موردی دیدم اینجا پست میکنم

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

57 بار در 15 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_i70 نمایش پست ها
    سلام بر همه عزیزان اقا در حال حاضر نیمشه روبوفارکس رو ثبت نام کرد؟ واس شماره تلفن ایران رو نداره . میشه یراهنمایی کنید ؟ @Peace
    سلام
    من حساب دمو داشتم
    وریفای هم کردند با ایمیلی که زدم
    ولی قسمت دیپازیت غیر فعال بود که پیگیر شدم گفتند برای ایران غیرفعاله البته کاربرایی که قبلا ریل باز کردند مثل اینکه مشکلی ندارند

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Ehsaan عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.Hashemi نمایش پست ها
    بهنام جان درمورد اسلیپیج هم میشه یک توضیحی بدید که به چه معنیه
    اسلیپیج در واقع یعنی اینکه اوردر شما در قیمت مدنظر فعال نشه.مثلا استاپ شما توی پوزیشن خرید 1.200 باشه ولی توی 1.190 فعال بشه.این اختلاف میتونه توی تمام اوردر ها باشه،چه خرید و فروش یا تی پی و اوردرهای لیمیت.
    حالا کجا خودشو نشون میده؟من توی تایم 1 دقیقه ترید میزنم و مثلا استاپ من کلا 5 پیپه،یعنی با توجه به استاپی که دارم حجم معاملو تعیین میکنم.حالا فرض کن که استاپ من با 1پیپ اسلیپیج عمل کنه،یعنی 6 پیپ.من اگر 5درصد ریسک کرده باشم،با اون اسلیپیج ریسک من میشه 6 درصد.
    توی یک بالانس 10000دلاری 1درصد میشه 100دلار که برای من رقم سنگینیه و من نمیتونم هضمش کنم که چرا باید این ضرر بیشتر رو متحمل بشم.
    یا مثلا من یه سیستمی دارم که بک تست گرفتم شده 90درصد وین ریت،که پوزیشن های ریسک فری شده رو هم جزو همون 90درصد حساب کردم.حالا من میام پوزیشنی که تو سود رفته و طبق چک لیستم باید ریسک فری کنم رو ریسک فری میکنم،اما چون اسلیپیج زیاده قیمت میاد استاپ من رو چند پوینت بالاتر پایین تر فعال میکنه و باعث میشه در نهایت اون پوزیشن با ضرر کم بسته بشه که توی وین ریت کلی سیستم من تاثیر میزاره و وین ریتم میاد پایین.من بخاطر این اسلیپیج مجبورم استاپ رو با چند پوینت فاصله از نقطه ورود قرار بدم که یهو اسپرد زیاد میشه یا هرچیز دیگه ای،قیمت ریسک فری من رو میزنه و بعد میره تی پی رو تاچ میکنه.همون چند پوینتی که بخاطر اسلیپیج من استاپ رو تغییر دادم باعث میشه که من سود اون پوزیشن رو از دست بدم.
    اینا تمامش برای من چندین بار اتفاق افتاده و با بالانس سنگین توی حساب ریل واقعا به ادم فشار میاره.شاید به نظر بعضی ها چند پوینت اسلیپیج چیز مهمی نباشه،اما برای شخص من که توی 1 دقیقه ترید میزنم خیلی فاکتور مهمیه و روبو و آمارکتس از این نظر ضعیف ترین عملکردو دارن

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

12 بار در 3 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دوستان ببخشید الان الپاری انگلستان که استاد میگه معتبره همین ادرسه؟ alpariforex.org

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از alializadeh9080 عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,779 بار در 666 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام بهنام جان بابت اطلاعات و توضیح کاملت ازت سپاسگزارم با توجه به توضیحاتی که دادی میشه نتیجه گرفت که یکی از مهمترین دلایل اسلیپیچ سرعت پایین اردرگزاری توسط بروکره که عوامل دیگه ای هم در اون دخیله مثل سرعت اینترنت درسته
    اسلیپیج در واقع یعنی اینکه اوردر شما در قیمت مدنظر فعال نشه.مثلا استاپ شما توی پوزیشن خرید 1.200 باشه ولی توی 1.190 فعال بشه.این اختلاف میتونه توی تمام اوردر ها باشه،چه خرید و فروش یا تی پی و اوردرهای لیمیت.
    حالا کجا خودشو نشون میده؟من توی تایم 1 دقیقه ترید میزنم و مثلا استاپ من کلا 5 پیپه،یعنی با توجه به استاپی که دارم حجم معاملو تعیین میکنم.حالا فرض کن که استاپ من با 1پیپ اسلیپیج عمل کنه،یعنی 6 پیپ.من اگر 5درصد ریسک کرده باشم،با اون اسلیپیج ریسک من میشه 6 درصد.
    توی یک بالانس 10000دلاری 1درصد میشه 100دلار که برای من رقم سنگینیه و من نمیتونم هضمش کنم که چرا باید این ضرر بیشتر رو متحمل بشم.
    یا مثلا من یه سیستمی دارم که بک تست گرفتم شده 90درصد وین ریت،که پوزیشن های ریسک فری شده رو هم جزو همون 90درصد حساب کردم.حالا من میام پوزیشنی که تو سود رفته و طبق چک لیستم باید ریسک فری کنم رو ریسک فری میکنم،اما چون اسلیپیج زیاده قیمت میاد استاپ من رو چند پوینت بالاتر پایین تر فعال میکنه و باعث میشه در نهایت اون پوزیشن با ضرر کم بسته بشه که توی وین ریت کلی سیستم من تاثیر میزاره و وین ریتم میاد پایین.من بخاطر این اسلیپیج مجبورم استاپ رو با چند پوینت فاصله از نقطه ورود قرار بدم که یهو اسپرد زیاد میشه یا هرچیز دیگه ای،قیمت ریسک فری من رو میزنه و بعد میره تی پی رو تاچ میکنه.همون چند پوینتی که بخاطر اسلیپیج من استاپ رو تغییر دادم باعث میشه که من سود اون پوزیشن رو از دست بدم.
    اینا تمامش برای من چندین بار اتفاق افتاده و با بالانس سنگین توی حساب ریل واقعا به ادم فشار میاره.شاید به نظر بعضی ها چند پوینت اسلیپیج چیز مهمی نباشه،اما برای شخص من که توی 1 دقیقه ترید میزنم خیلی فاکتور مهمیه و روبو و آمارکتس از این نظر ضعیف ترین عملکردو دارن

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

16. 5 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.Hashemi نمایش پست ها
    سلام بهنام جان بابت اطلاعات و توضیح کاملت ازت سپاسگزارم با توجه به توضیحاتی که دادی میشه نتیجه گرفت که یکی از مهمترین دلایل اسلیپیچ سرعت پایین اردرگزاری توسط بروکره که عوامل دیگه ای هم در اون دخیله مثل سرعت اینترنت درسته
    نقدینگی هم مهمه.کمبود نقدینگی و عدم وجود خریدار/فروشنده تو اون قیمت میتونه باعثش باشه

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

8,676 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1175 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_i70 نمایش پست ها
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ابتدا پوزش میخوام بابت تاخیر در پاسخ، واقعیتش بنده حسابم مربوط به چند سال پیش میشه، آخرین باری که امتحان کردم و شماره ایران رو داشت توی همین تاپیک عکسش رو گذاشتم برای جناب حامد، اما حالا راه کارش رو خدمتتون عرض میکنم، بنده همچنان با روبوفارکس کار میکنم و مشکلی از بابت کار کردن با این بروکر ندارم، شما برای ثبت نام در بروکر روبو باید یه وی پی ان با آی پی آسیا داشته باشید، حالا یا کشور های عربی یا سنگاپور، یا هر جایی از آسیا، اینجوری شماره ایران رو واستون نمایش میده، در غیر این صورت شماره ایران رو نشون نمیده، امیدوارم هر چه سریع تر بتونید حسابتون رو بدون درد سر باز کنید، حالا اگر نهایتا نشد، بروکر های خوب دیگه ای هستند که با ایرانی ها کار میکنند و دوستان هم باهاشون کار کردند و راضی هستند، امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

20. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 30 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 30 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع