صفحه 58 از 441 نخستنخست ... 848565758596068108158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 571 به 580 از 4406

موضوع: بررسی بروکرها

بامبو آواتار ها
    473 بار در 95 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط arashirani نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر
    ساعت پاسخگویی شون برای واریز و برداشت از ساعت 14 تا 20 هست به وقت ایران. من چندین سال هست که عمدتا بصورت ریالی واریز و برداشت رو انجام دادم. مشکلی نبوده تا الان و پاسخگو هستن. احتمالا خارج از تایم تعریف شده مراجه داشتین بهشون شما
    موفق باشین
    وقت بخیر دوست عزیز

از ساعت 4تا5/30بعد از ظهربود که به شماره ها پیامک دادم ولی کسی جوابی نداد
    حالا تو این واریز وبرداشتهای ریالی که انجام میدین مثلا از ابتدای مرحله واریز درنظر بگیریم دقیقا چند ساعت یا چند دقیقه طول میکشه پول تو حساب شما تو روبوفارکس بشینه؟برداشت همین طور

آیا پولی به عنوان کارمزد این نمایندگیهاشون از شما میگیرن؟

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از بامبو عزیز تشکر کرده اند:

Sajjad007 آواتار ها
    1,743 بار در 211 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliakbarazaryar نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میتونه روش واریز و برداشت بروکر روبوفارکس رو توضیح بده ؟ممنون
    سلام دوست عزیز
    یکی اینکه با وبمانی یا پرفکت مانی میتونی شارژ کنی
    و روش دیگه با استفاده از ارز های دیجیتال هست
    که روش واریز و برداشت با ارز های دیجیتال تو لینک زیر کاملا تصویری پست شده
    "روش تست شده"
    https://forum.academywave.com/showth...ll=1#post65885

4. 12 کاربر برای این پست سودمند از Sajjad007 عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    26,697 بار در 2,362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1281 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک

بررسی بروکر Windsor

سلام دوستان امیدوارم حالتون عالی باشه
    براتون بررسی بروکر ویندزور و میزارم که با اجازه از صاحب اثر اینجا باتون ارسال میکنم.

بروکری با 30 سال سابقه! بروکر ویندزور در سال 1988 فعالیت خودش رو توی بازار های مالی آغاز کرده و جزو قدیمی ترین و اولین بروکر ها به حساب میاد پس تا آخر این بررسی همراه ما باشید!

✅رگولاتوری ها:

بروکر ویندزور تحت رگولاتوری قبرس (برای اروپایی ها) با license no. 030/04 و IFSC بلیز فعالیت می کند.

✅انواع حساب:

بروکر ویندزور دو نوع حساب پرایم و زیرو ارایه میکند:

حساب پرایم: با 100 دلار میتونید حساب پرایم در این بروکر افتتاح کنید، این حساب هیچ کمیسیونی نداره و اسپرد ها از 1 پیپ بر روی جفت ارز های اصلی آغاز میشه، حداکثر لوریج این حساب 1:500 هست و میتوانید با این حساب هج هم بکنید، میتونید حساب رو به حساب اسلامی (بدون سوآپ) تغییر بدید.

نماد های قابل معامله: جفت ارز ها، کمودیتی ها، سهام، شاخص ها، فلزات و اوراق قرضه خزانه داری 2،5 و 10 ساله آمریکا و اوراق قرضه خزانه داری آلمان

اسپرد تمام جفت ارز ها و نماد های قابل معامله رو میتونید اینجا ببینید: https://en.windsorbrokers.com/mt4-prime/

حساب زیرو: حداقل میزان دیپوزیت این حساب 2500 دلار هست، این حساب زیرو اسپرد هست یعنی اسپرد های صفر یا نزدیک به صفر داره اما کمیسیون هم داره، کمیسیون این حساب 8 دلار برای هر لات هست.
    این حساب قابلیت تبدیل شدن به حساب اسلامی (بدون سوآپ) رو نداره و مثل حساب پرایم توی این حساب هم میتونید هج کنید.

نماد های قابل معامله: جفت ارز ها، کمودیتی ها، سهام، شاخص ها، فلزات و اوراق قرضه خزانه داری 2،5 و 10 ساله آمریکا و اوراق قرضه خزانه داری آلمان

اسپرد تمام جفت ارز ها و نماد های قابل معامله رو میتونید اینجا ببینید: https://en.windsorbrokers.com/mt4-products/

✅انواع روش های واریز و برداشت:

برای واریز یا برداشت ریالی از بروکر ویندزور میتونید از صرافی های معتبر مثل ایران بورس آنلاین استفاده کنید.

✅پشتیبانی:

بروکر ویندزور پشتیبانی فارسی داره، اما در کل پشتیبانی بسیار کندی دارن، به شخصه 2-3 بار ایمیل دادم و ایمیل رو جواب ندادن (حدود 2 ماه پیش) بنابراین از لحاظ پشتیبانی نمره قابل قبولی رو نمیگیرن. (پینوشت ۱)

منبع: آشنایی با فارکس و بروکرها

پینوشت ۱: این نظر شخصی نویسنده این متن هست

امیدوارم براتون مفید باشه

شاد و پر از انرژی های مثبت باشین
    I have my Own Dream, I have my Own Goal, I'm LIVING it

6. 17 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

753 بار در 170 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام به همه دوستان.
    یه سوال داشتم که برای اتصال به سایت روبوفارکس، ثبت نام و واریز و برداشت و ... باید با فیلتر شکن وصل بشیم؟ و باید حتماً آی پی ثابت باشه؟
    و سوال دیگه اینکه لینک shdj رسمی روبوفارکس این سایت هست؟ roboforex.com

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از AmirrezaHAM عزیز تشکر کرده اند:

Soroosham آواتار ها
    26,697 بار در 2,362 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1281 پست
    برچسب زده شده
    در 7 تاپیک

راهنمای انتخاب بروکر

سلام دوستان
    امیدوارم حالتون عالی باشه

تو چندروز آینده یکسری مطالب جامع و کامل برای نحوه انتخاب بروکر خوب میزارم براتون که این هم با اجازه از صاحب اثر ارسال میکنم.

برای اینکه ما بتونیم یک بروکر انتخاب کنیم اول باید تعریف درستی از بروکر ها داشته باشیم‼️
    بروکر (کارگزار) واسطه ای بین خریدار یا فروشنده در هر بازار مالی هست، در واقع توی بازار فارکس وقتی بخواید چیزی رو خرید کنید، سیستمی که برای شما یک فروشنده پیدا می کنه و معامله رو انجام میده رو بهش بروکر میگن.

حالا بروکر ها به چند دسته تقسیم میشن؟

بروکر ها به دو دسته Dealing Desk (DD) و No Dealing Desk (NDD) تقسیم میشن.

خب حالا این دوتا یعنی چی، اول بریم سراغ بروکر های Dealing Desk یا بروکر هایی که میز معامله دارند، به این بروکر ها، مارکت میکر یا بازار ساز هم گفته میشه. این بروکر ها از طریق اسپرد و تامین نقدینگی واسه مشتری های خودش درآمد کسب می کنن.

بروکرهای با میز معامله به معنای واقعی کلمه برای مشتریان خود بازار ایجاد می‎کنن، یعنی که آنها اغلب سمت دیگر معامله مشتری را بر عهده می‎گیرن. ممکن است شما فکر کنید پس در این حالت سود بروکر در ضرر مشتری است، ولی در واقع اینطوری نیست.

مارکت میکرها، هم قیمت پیشنهادی فروش و هم قیمت پیشنهادی خرید را ارائه می‎دهند، به این معنی که آنها هم سفارشات خرید و هم سفارشات فروش مشتریان خود را اجرا می کنند. آنها نسبت به تصمیمات یک معامله‎گر انفرادی و تکی بی‎تفاوت هستند. در نتیجه به اینکه یک تریدر خاص سود می کند یا ضرر کاری ندارند.

معامله از طریق یک بروکر با میز معامله اینطوری انجام می شود:

به عنوان مثال، شما به بروکر با میز معامله خود، سفارش خرید برای 100000 واحد EUR/USD می‎دهید. برای پر کردن معامله شما (یعنی انجام سفارش خرید شما)، کارگزار شما ابتدا سعی می‎کند یک سفارش فروش مناسب با خرید شما از سایر مشتریان خود پیدا کند. در صورتی که چنین سفارشی یافت نشود معامله شما را به تامین‎کننده نقدینگی خود منتقل می کند. تامین کننده نقدینگی (Liquidity Provider) یک نهاد بزرگ و معتبر جهانی است مثل بانکهای بزرگ که به راحتی دارایی مالی خرید و فروش می‎کند.

خب حالا بریم سراغ بروکر های No Dealing Desk یا بروکر های بدون میز معامله:

همونطور که از اسمش پیداست، کارگزار های بدون میز معامله (NDD) سفارشات مشتریان خودشون رو از طریق میز معامله انجام نمی‎دهند. یعنی که آنها در سمت دیگر معاملات مشتریان خود قرار ندارند و فقط دو طرف معامله را بهم پیوند می‎زنند.

بروکرهای بدون میز معامله شبیه سازندگان پل هستند: آنها برای اتصال دو ناحیه صعب‎العبور به یکدیگر، سازه‎ای ایجاد می‎کنند. آنها هم می‎توانند کمیسیون بسیار کمی برای انجام معامله دریافت کنند یا اینکه فقط با اندکی افزایش اسپردراصطلاحا مارک‎آپ نمایند.

کارگزار فارکس بدون میز معامله، هم می‎تواند STP و هم می‎تواند STP + ECN باشد.

بروکر STP در فارکس چیست؟

برخی از بروکرها ادعا می‎کنند که آنها بروکرهای ECN واقعی هستند، ولی در حقیقت، آنها فقط دارای یک سیستم STP هستند.

کارگزاران فارکس دارای سیستم STP، سفارشات مشتریان خود را مستقیماً به تأمین‎کنندگان نقدینگی خود هدایت می‎کنند که این تامین‎کنندگان به بازار بین بانکی دسترسی دارند.

کارگزاران بدون میز معامله STP معمولاً تأمین‎کنندگان نقدینگی زیادی دارند و هر تامین کننده‎ای، قیمت پیشنهادی فروش و قیمت پیشنهادی خرید مختص به خود را دارد.

به عنوان مثال، بروکر بدون میز معامله STP شما، سه تامین‎کننده نقدینگی مختلف دارد. در سیستمشان، آنها سه جفت قیمت پیشنهادی خرید و فروش مشاهده خواهند کرد. سپس سیستم آنها، این قیمت‎های پیشنهادی خرید و فروش را از بهترین به بدترین مرتب می‎کند.

بروکر ECN فارکس چیست؟

از سویی دیگر، کارگزاران فارکس ECN واقعی به سفارشات مشتریان خود اجازه می‎دهند تا با سفارشات سایر مشارکت‎کنندگان در ECN تعامل داشته باشند.

مشارکت‎کنندگان می‎توانند بانک‎ها، بازرگانان خرده‎پا، صندوق‎های پوشش ریسک و حتی سایر بروکرها باشند. به طور خلاصه، شرکت‎کنندگان با ارائه بهترین قیمت‎های پیشنهاد خرید و فروش خود با یکدیگر به معامله می‎پردازند.

همچنین، ECN به مشتریان خود، امکان مشاهده عمق بازار را می‎دهد.

عمق بازار نشان می*دهد که سفارشات خرید و فروش سایر شرکت‎کنندگان بازار چه هستند. به دلیل ماهیت ECN، اضافه کردن یک مقدار ثابت به اسپرد سخت است. بنابراین بروکرهای ECN معمولاً از طریق یک کمیسیون اندک به ازاء هر معامله درآمد کسب می کنند.

منبع: آشنایی با فارکس و بروکرها

I have my Own Dream, I have my Own Goal, I'm LIVING it

10. 14 کاربر برای این پست سودمند از Soroosham عزیز تشکر کرده اند:

aminem آواتار ها
    1,762 بار در 171 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    وقت دوستان بخیر
    ببخشید سوال در مورد پلتفرم متاتریدر5 دارم
    چطور باید تو تایم فریم های پایین به زمان گذشته برگردیم من هر کاری میکنم تو تایم یک دقیقه به قبل از سال 2021 نمیره و همینطور تو تایم های بالا هم این مشکل رو دارم

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از aminem عزیز تشکر کرده اند:

arashirani آواتار ها
    8,480 بار در 324 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام دوست من
    آی دی تلگرامی رو که من از طریق اون باهاشون در ارتباط هستم قرار میدم خدمتتون( این آیدی رو خود پشتیبانی انگلیسی زبان سایت به من داده بود)
    @Roboforexpersian2
    بستگی به مبلغ داره که چقدر زمان ببره. اگر مبلغ بالا باشه چه توو واریز چه توو برداشت چون حواله بانکی پایا یا ساتنا زمان میبره باید صبر کنید که توو سیستم بانکی خودمون این حواله ها رو سیستم بشینن که خوب این موضوع دیگه ربطی به بروکر نداره. ولی مبالغ پایین حدودا 7.8 دقیقه چه واریز چه برداشت رو انجام میدن.
    نرخ خرید و فروششون تفاوت داره. مثلا دلار رو 23900 بهتون میفروشن برای واریز و برای برداشت حدود 23500 میخرن ازتون. حدودا یه اخلاف 400.500 تومنی داره نرخ خرید و فروششون که تقریبا همین حدود کمیسیون رو هم برای چنج دلار به وبمانی باید پرداخت کنیم از طریق شارژ مستقیم.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط بامبو نمایش پست ها
    وقت بخیر دوست عزیز

از ساعت 4تا5/30بعد از ظهربود که به شماره ها پیامک دادم ولی کسی جوابی نداد
    حالا تو این واریز وبرداشتهای ریالی که انجام میدین مثلا از ابتدای مرحله واریز درنظر بگیریم دقیقا چند ساعت یا چند دقیقه طول میکشه پول تو حساب شما تو روبوفارکس بشینه؟برداشت همین طور

آیا پولی به عنوان کارمزد این نمایندگیهاشون از شما میگیرن؟

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از arashirani عزیز تشکر کرده اند:

بامبو آواتار ها
    473 بار در 95 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط arashirani نمایش پست ها
    سلام دوست من
    آی دی تلگرامی رو که من از طریق اون باهاشون در ارتباط هستم قرار میدم خدمتتون( این آیدی رو خود پشتیبانی انگلیسی زبان سایت به من داده بود)
    @Roboforexpersian2
    بستگی به مبلغ داره که چقدر زمان ببره. اگر مبلغ بالا باشه چه توو واریز چه توو برداشت چون حواله بانکی پایا یا ساتنا زمان میبره باید صبر کنید که توو سیستم بانکی خودمون این حواله ها رو سیستم بشینن که خوب این موضوع دیگه ربطی به بروکر نداره. ولی مبالغ پایین حدودا 7.8 دقیقه چه واریز چه برداشت رو انجام میدن.
    نرخ خرید و فروششون تفاوت داره. مثلا دلار رو 23900 بهتون میفروشن برای واریز و برای برداشت حدود 23500 میخرن ازتون. حدودا یه اخلاف 400.500 تومنی داره نرخ خرید و فروششون که تقریبا همین حدود کمیسیون رو هم برای چنج دلار به وبمانی باید پرداخت کنیم از طریق شارژ مستقیم.
    موفق باشید
    ممنون سپاسگزارم

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از بامبو عزیز تشکر کرده اند:

241 بار در 20 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان من نزدیک 30000 دلار میخوام شارژ کنم حسابمو کدوم بروکر رو برای امنیت پولم پیشنهاد میکنین؟

18. 4 کاربر برای این پست سودمند از ali ghorbani عزیز تشکر کرده اند:

753 بار در 170 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soroosham نمایش پست ها
    سلام آقا امیررضا
    امیدوارم حالتون عالی باشه

من یکی یکی توضیح میدم خدمتتون.

۱. آیا آموزش هاتون تموم شده؟ اگر تموم شده اجازه استاد برای باز کردن حساب ریل و گرفتین؟
    ۲. اگر آره و استیمنتتون هم ارسال کردین بسته به انتخاب خودتون داره و اصلا نمیشه مستقیم گفت کدوم بروکر مناسب شما هست و باید کاملا بعد بررسی خودتون باشه تا بهترین انتخاب با شرایط شما باشه. ولی تا الان دوستان با روبو مشکلی نداشتن
    ۳. گفتین که تازه واردین، پس فرقی نداره فعلا براتون کدوم بروکر بهتر هست، چون شما قرار نیست پول واقعی واریز کنین و قرار بر تمرین در دمو دارین. پس اصلا عجله نکنین و براساس نقشه راه بیاین جلو وگرنه همون بحث آزمون و خطایی که خودتون گفتین اتفاق میافته.
    ۴. فایل ها و بیاین جلو استاد و دوستان در رابطه با سوالاتتون کامل توضیح دادن.
    ۵. برای ترید کردن نه نیازی به فیلترشکن نیست و شما روی پلتفرمی که بروکرتون ارایه میده ترید و تمرین میکنین. که در حال حاضر با متا تریدر ۴ میتونین شروع کنین. ( لینک دانبود هر بروکر با بروکر دیگه فرق داره چون دیتاها متفاوت هست و باید از سایت خودش دانلود کنین.
    ۶. یکسری مطالب و میتونین با سرچ کردن تو گوگل پیدا کنین
    ۷. سوال سومتون هم در مورد اول جواب دادم. کاملا به خودتون بستگی داره و هیچ برتری به نظر من نسبت به هم ندارن و فقط فقط بسته به شرایط شماست.

آخرین چیزی که میتونم بگم اینه که عجله نکنین و به فکر درآمدزایی سریع نباشین و با دقت و براساس نقشه راه بیاین جلو.

سپاس از لطفتون سروش عزیز،
    خوشبختانه آدم عجولی نیستم و با تجربه تقریباً 1.5 ساله تو بورس ایران فهمیدم که این سبک بازار پول خوبی توش هست ولی نه یک شبه و سریع و کار و ممارثت و تمرین و تمرکز لازم داره و سعیمو می کنم که طبق نقشه راه بیام جلو.
    سوالام برای این بود که کمی از گیجی در بیام و اینکه وقتی می خوام تمریناتم رو انجام بدم روی پلتفرم انجام بدم که دستم و چشمم به محیطش عادت کنه برای تریدهای آتی.و آدرس بروکر رو هم برای ثبت نام برای اکانت دمو می خواستم نه اکانت ریل.
    من قبلاً کمی با متا4 کار کردم ولی حقیقتش چون اهل تکنولوژی و نرم افزار هستم خیلی به نظرم عقب مونده و قدیمیه. تو گروه ها گشتم ولی مطلب زیادی پیدا نکردم. به نظر شما CTrader چطوره؟ چون من سرچ که کردم به نظرم مدرن تر و بهتر از متاتریدر اومد.
    باز هم ممنون از پاسخ ها و پست های خوبتون.
    برقرار و شاد باشید.

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از AmirrezaHAM عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 33 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 33 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع