سلام به دوستان عزیز... من با این موضوع آشنا نبودم ... بعد از دیدن این پست رفتم راجع بهش مطالعه کردم... جالب هست فقط اگر کسی تجربه اش را دارد لطفا برامون بگه . سیستم ما روزانه 3 درصد به بالا سود میده، اونوقت توی قوانین سایت پراپی نوشته نباید با حجم بالا بزنید که بخواید 80 درصد سود تارگت رو بگیرید و ... خب کل تارگت اینها 8 درصد هست... میشه 3 روز ... گیر نمیدن به ماها؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
سلام مهران جان وقت بخیر _ امیدوارم حالتون عالی باشید
نصف اکادمی رو پراپ هست مهران جان
از پراپ ها دو شرکت معتبر داریم (معتبر هم نگیم اگه , رزومه و گذشته خوبی دارن و جز اینا بقیه کلاهبرداری هستند)
1) سرمایه گذار برتر
2) پراپی
دومی پشتیبانیش خیلی قویه
اگه بخوای گروه های مخصوص پراپ هم بفرستم که اونجا راحت تر سوالاتت رو از بقیه بپرسی _ تو شخصی شمارت رو بفرست تا جمعه تو تلگرام بفرستم (این گروها یک تیمی هم دارن که اعتبار پراپ هارو مورد بررسی قرار میدن و به تریدرا خبر میدن)
خودم تو گروه تلگرامی بچه های اکادمی خودمون بودم و خیلی از دوستان اینجا دارن کار میکنن و سود میبرن با حساب های چند هزار دلاری منم کم کم واردش میشم به شخصه
میتونی تو خود سایت هاشون هم شرایطشون رو بخونی (اعم از اینکه 80 درصد سود برای شماست _ برای برداشتن حساب مثلا 5000 دلاری باید 65 دلار بپردازی برای شرکت و طی 10 تا 60 ماه باید 10 درصد رشد بدی تو قسمت دمو و دراوداون بالای 12 نداشته باشی و تو یک روز هم 5 درصد ضرر نکنی که با مدیریت سرمایه کاملا قابل حل هست _ تا ریل رو بدن بهت و وووو.... _خود سایتا کامل نوشتن)
سوالی داشتی در خدمتم
مطمینم موفق هستید