صفحه 373 از 441 نخستنخست ... 273323363371372373374375383423 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,721 به 3,730 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

abbasali.fx1 آواتار ها
    5,815 بار در 692 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله متاسفانه بروکر روبو در اطلاعیه اخیری که منتشر کرده، اعلام کرده که دیگه حساب های C-trader رو پشتیبانی نخواهد کرد، و این برای اون دسته از عزیزانی که با C-trader کار میکنن ممکنه نگرانی رو بوجود بیاره، اما جای هیچ نگرانی نیست، به علت اینکه همچنان بروکرهای خوبی وجود دارن که حساب های C-trader رو ارائه میدن و مشکلی هم از جهت همکاری با ما ایرانی ها ندارن؛ این بروکرها عبارت هستند از:
    1: ارانته
    2: فیبو
    بروکر ارانته که به تازگی شروع به همکاری با ایرانی ها کرده، بروکر خوبی محسوب میشه که امتیاز اعتماد قابل قبولی در ساید forexPeacearmy داره، بروکر خوب Fibo هم، یه بروکر خوب و با سابقه هستش که سابقه درخشانی از همکاری با ایرانی ها داره، بنده طی این مدتی که در فارکس مشغول هستم، هیچ گزارشی از عزیزان مبنی بر کارشکنی و مشکل جدی از طرف Fibo نشنیدم و مشاهده نکردم، بروکر Fibo همواره تونسته مشتری هاشو راضی نگه داره و خدماتشو به بهترین نحو ارائه بده، جهت همکاری با این بروکر، جای هیچ نگرانی وجود نداره، امیدوارم تجربه ترید خوبی در هر کدوم از این بروکرها رو داشته باشید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    سلام عزیزم
    مرسی بایت توضیحات و راهنماییت❤

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از abbasali.fx1 عزیز تشکر کرده اند:

568 بار در 77 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    دوستان کسی با کارگزاری فیبوگروپ آشنایی داره؟ نسبت به آلپاری چطوره؟ ممنون میشم اگه کسی اطلاع داشت راهنمایی کنه

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از mohsenhn عزیز تشکر کرده اند:

oxin999 آواتار ها
    5,058 بار در 145 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasamin نمایش پست ها
    ممنون از اطلاعات مفیدتون
    حساب Tailor made برای سی تریدر هست؟ اگر امکان داره بفرمایید اسپرد eur/usd چنده؟
    سپاسگزارم
    سلام
    پیشتیبانش که پرسیدم گفت
    سی تریدر فقط استاندارد و پریمیوم برای بروکر ارانته ارایه میشه

photo_2023-06-13_16-31-01.jpg
    ویرایش توسط oxin999 : 06-14-2023 در ساعت 00:13

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از oxin999 عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenhn نمایش پست ها
    دوستان کسی با کارگزاری فیبوگروپ آشنایی داره؟ نسبت به آلپاری چطوره؟ ممنون میشم اگه کسی اطلاع داشت راهنمایی کنه
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله در مورد مقایسه بروکر آلپاری و فیبو؛ هر دو از نظر بنده بروکرهای خوبی محسوب میشن که با ایرانی ها همکاری میکنن و خدماتشون رو ارائه میدن، بروکر آلپاری سابقه طولانی تری نسبت به فیبو داره و تا الان مشکل خاصی نبوده.
    بزرگترین حسن Fibo ارائه دادن پلتفرم معاملاتی C-trader هستش که خب بروکر آلپاری این گزینه رو نداره، آلپاری فقط متاتریدر 4 و 5 رو ارائه میده، در مورد انواع حساب ها هم؛ هر دو بروکر، حساب هایی تحت عناوین مختلف ارائه میدن که در نهایت هر دو حساب شبیه هم هستن و دسترسی مستقیم به مارکت رو به شما ارائه میدن و اسپردهای بسیار جذابی تجربه خواهید کرد؛ در بروکر آلپاری بهترین نوع حساب از نظر بنده حساب Pro ECN هست و در بروکر Fibo هم بهترین حساب که کمترین اسپرد رو داره، حساب NDD هستش، در کل عزیزم، هر دو بروکر بروکرهای خوبی هستن، متاسفانه از بعد از قضیه قطع سرویس C-trader در روبو، عزیزانی که صرفا با C-trader ترید میکنن، به Fibo روی خواهد آورد و این برای Fibo یه امتیاز محسوب خواهد شد، به هر حال امیدوارم تجربه ترید خوبی در هر کدام از این بروکرها داشته باشید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود دوباره خدمت شما، امیدوارم حالتون عالی باشه، راستش اسم این حساب رو از بررسی هایی که جناب mohamad1400 بزرگوار دوست عزیزم، انجام داده بودند، خدمت شما عرض کردم، در مورد اینکه آیا حساب مربوط به C-trader میشه راستش اطلاع ندارم، اما به احتمال زیاد، از اونجایی که پایین ترین اسپرد رو خواهد داشت، در پلتفرم معاملاتی C-trader هم ارائه خواهد شد، در مورد اسپرد روی EUR/USD هم فکر میکنم مثل روبو باشه که بین 0 تا نهایتا 1 پیپ بگیره، البته من باب تبلیغات، گفته میشه 0 اما، وقتی مراجعه میشه و دقیق بررسی میشه، متوجه میشید که همه جا هم 0 نیست واقعا، بعضی جاها اسپرد تا 1 پیپ هم میاد بالا، ولی خب برای EUR/USD چنین اسپردی همچنان جذاب محسوب میشه، البته با ذکر این نکته که حساب Tailor made فکر میکنم واریزی بالای 5,000 دلار بخواد اگر اشتباه نکنم، توصیه میکنم برای کسب اطلاعات بیشتر حتما به وبسایتشون یه سر بزنید؛ اگر به نظرتون خوب نیومد، میتونید با بروکر خوب Fibo هم کار کنید که به نظرم چیزی از ارانته کم نداره، حتی سابقه بیشتری از همکاری با ما ایرانی ها داره، به هر حال امیدوارم تجربه ترید خوبی از ترید در هر کدوم از این بروکرا داشته باشید، سلامت و شاد باشید.
    سلام و ارادتمند دوستان
    ارانته بهترین گزینه برای سی تریدره به شرطها و شروطها
    حساب تیلور مید باشه
    برا اینم باید واریزیتون ناقابل 15000 تا باشه
    اسپرد 0 الی 1 پوینت. دوستمون اشتباه لفظی داشتند گفتند پیپ
    کمیسیونش هم مناسب تر از روبو هست
    پشتیبانیشم هم انصافا خوبه
    میتونید روی گوشی راحت از گوگل پلی دانلود کنید یا برید و ثبت نام کنید و یه حساب دمو باز کنید
    از طریق خود سایت برای دمو همون طور که چند وقت پیش بررسی کردم و خدمتتون عرض کردم وقتی دمو باز میکنید تیلورمید رو بتون نمیده بلکه نهایتا وی ای پی میده که اسپردش حدودا 3 پوینته. چیزی نزدیک روبو
    ولی اگر از خود سی تریدرش چه تو گوشی چه تو پیسی حساب باز کنید میتونید تیلورمید رو هم چک کنید. قبلا فک میکنم اسکرینش رو گذاشتم اینجا
    در هر حال اسپردش خوبه دیگه زیر این نداریم. الان کمترین اسپرد مال الپاری پرو ای سی ان متا4 هست. دوستانی که قصدشون تایم پایینه منظور تیک چارت و نه خود سی تریدر میتونن 500 تا بذارن الپاری این حسابو باز کنن
    بعد رو مانیتور دیگه رو لپتاپ دیگه یا نه رو همون سیستم یا تهش تو گوشی یه سی تریدر بریزن و تیک چارتو ببینن. اسپرد الپاری پرو ای سی ان متا4 هم 0 و 1 پوینت هست. ولی خب 500 کجا 15000 کجا. کمیسیون هم الپاری رو این حساب حدودا 3.5 میگیره
    ارانته هم دقیق یادم نیست ولی همین حدوداس میتونید از پشتیبانی تلگرامش بپرسید. روبو حدودا رو 1 لات 4.2 میگرفت البته سی تریدر رو میگم رو متا نزدم
    کش بکای روبو اگر حجم بالا کار میکنید رو فعال کنید. کش بک رو کمیسیون
    الپاری هم داره اینو
    ارانته رو نمیدونم بپرسید
    مرنج و مرنجان

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط oxin999 نمایش پست ها
    سلام
    پیشتیبانش که پرسیدم گفت
    سی تریدر فقط استاندارد و پریمیوم برای بروکر ارانته ارایه میشه

photo_2023-06-13_16-31-01.jpg
    سلام اکسین جان
    بله من هم الان یادم افتاد که پرسیدم چند وقت پیش و همینو گفتن
    ولی انگار در دست اقدام هست که تیلور مید رو هم روی سی تریدر ارایه بدن. اگر اشتباه نکنم
    با این حساب من جدیدا بررسی نکردم ولی پارسال همه سی تریدرای موجود رو چک کردم از لحاظ اسپرد تریدرزوی بهتر بود. ولی خب بحث رگولاتوری داره گرچه peace عزیز بحثی رو مطرح کردند که جای تامل داره
    مرنج و مرنجان

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

khoshroomahdi آواتار ها
    29,161 بار در 2,286 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 287 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک

هزینه معاملات در فارکس

سلام دوستان
    برخی به اشتباه میان مثلا اسپرد یک اکانت بدون کمیسیون رو با اکانت با کمیسیون مقایسه می کنند
    در معاملات فارکس که معمولا بچه های انجمن انجام میدهند و اکثرا اسکلپر هستند ما سواپ فقط نداریم
    ولی اسپرد و کمیسیون رو داریم حالا در یک ترید بروکر چقدر هزینه از ما میگیرد
    هزینه معاملات = کمیسیون +اسپرد+سواپ
    حالا چطور میتونیم اکانتی که کمیسیون نداره رو با اکانتی که کمیسیون داره مقایسه کنیم

فرض کنید شما یک لات یورو دلار در بروکر روبو ترید میزنید(کمیسیون روبو ۴.۲ دلار هست و میانگین اسپردش معمولا روی 0.2 است یا 0.1)
    هزینه معامله = کمیسیون ۴ دلار+ اسپرد که اگر 0.2 بگیریم میشه ۲ دلار +سواپ(فعلا در نظر نمیگیریم) = ۶ دلار تقریبا در یورو دلار به ازای هر لات ما هزینه میدیم

حالا یک لات در حساب استاندارد ارانته که بدون کمیسیون هست میخایم ترید بزنیم( در دو نوع اکانتی که در سی تریدر فعلا ارایه میشه کمیسیون نداره و فقط اسپرد )
    هزینه معامله= کمیسیون که صفر۰+اسپرد که که میانگینش 1.1 پیپ هست+ سواپ(فعلا در نظر نمیگیریم)= ۱۱ دلار

همونطور که می بینید در بروکر روبو ترید به صرفه تره حالا تفاوتش چقدره؟ خیلی زیاد نیست که بخواد به چشم بیاد یعنی در حد 0.5 پیپ اسپرد در این اکانت با هم تفاوت دارند اما اگر همین ترید در اکانت پریمیوم ارانته بزنیم که اسپرد تقریبا ۳۰ درصد کمتره اختلاف به 0.1 پیپ میرسه که واقعا دیگه به چشم نمیاد اما بدی ارانته اینه که برای این اکانت حداقل هزار دلار واریزی میخاد
    نتیجه هر یک دلار کمیسیون میشه 0.1 پیپ در یورو دلار
    حالا اگر سواپ در نظر بگیریم سواپ روی روبو برای خرید ۱۲ دلار و در ارانته برای خرید یورو دلار ۹ دلار که اگر بروکر بلند مدتی باشید و تریدتون شبها باز باشه میبینید که عملا فرقی بین این حساب ها وجود نخواهد داشت.
    ارانته دو نوع حساب دیگه هم که داره که تقریبا برابر با حساب پرایم روبو میشه و حتی بالاترین نوع حسابش از روبو هم بهتره که حد اقل واریزی ۱۵۰۰۰ دلار میخاد.
    حالا اگر کسی سی تریدر میخاد به نظر من بروکر ارانته با وجود واریز و برداشت ریالی و سایت خوبی که دارند و پشتیبانی از تتر بر بستر ترون میتونه گزینه خوبی باشه من خودم شخصا رفتم این بروکر و تا چند ماه دیگه اگر راضی بودم باز اینجا پست میزنم
    نکته بعد اینکه بعضی از دوستان فکر می کنند کمیسیون متاتریدر و سی تریدر با هم فرق داره! کمیسیون بروکر تعیین می کنه و نه پلتفرم. پس هیچ فرقی بین کمیسیون متاتریدر و سی تریدر در یک بروکر نیست اما ممکنه اسپردها فرق کنه در بروکر روبو من از پشتیبانی که پرسیدم تامین کننده های مالی سی تریدر و متاتریدرشون با هم تفاوت داشت و اگر در بروکری تامین کننده های سی تریدر و متاتریدر یکی باشه قاعدتا اسپرد هم نباید تفاوت داشته باشه.
    دوستان عزیز: در این زمینه هرکس باید خودش تجربه شخصی داشته باشه و خیلی نمیشه رو حرف دیگران حساب کرد یا به دیگران یک بروکر پیشنهاد داد پس اینکه بعضی از دوستان در انجمن می پرسند به نظرتون من کدوم بروکر برم سوالی هست که اگر کسی دنبال دردسر نباشه جوابتون قاعدتا نمیده بالاخره گزینه های ما بین بد و بدتر هست
    نکته اخرم بگم اگر کسی سی تریدر کار می کنه و خارج از ایران قطعا بروکر icmarket* براش بهترین گزینه است که در بین گزینه هایی که دوست عزیزمون به عنوان بهترین بروکرها نوشته بودند نبود گفتم اینجا بگم. حجم معاملات ماه قبلشون بیش از 1.2 تریلیون دلار بوده
    ویرایش توسط khoshroomahdi : 06-14-2023 در ساعت 12:59

14. 17 کاربر برای این پست سودمند از khoshroomahdi عزیز تشکر کرده اند:

mohammad1985 آواتار ها
    465 بار در 42 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط khoshroomahdi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برخی به اشتباه میان مثلا اسپرد یک اکانت بدون کمیسیون رو با اکانت با کمیسیون مقایسه می کنند
    در معاملات فارکس که معمولا بچه های انجمن انجام میدهند و اکثرا اسکلپر هستند ما سواپ فقط نداریم
    حالا چطور میتونیم اکانتی که کمیسیون نداره رو با اکانتی که کمیسیون داره مقایسه کنیم

فرض کنید شما یک لات یورو دلار در بروکر روبو ترید میزنید(کمیسیون روبو ۴.۲ دلار هست و میانگین اسپردش معمولا روی 0.2 است یا 0.1)
    هزینه معامله = کمیسیون ۴ دلار+ اسپرد که اگر 0.2 بگیریم میشه ۲ دلار +سواپ(فعلا در نظر نمیگیریم) = ۶ دلار تقریبا در یورو دلار به ازای هر لات ما هزینه میدیم

حالا یک لات در حساب استاندارد ارانته که بدون کمیسیون هست میخایم ترید بزنیم( در دو نوع اکانتی که در سی تریدر فعلا ارایه میشه کمیسیون نداره و فقط اسپرد )
    هزینه معامله= کمیسیون که صفر۰+اسپرد که که میانگینش 1.1 پیپ هست+ سواپ(فعلا در نظر نمیگیریم)= ۱۱ دلار

همونطور که می بینید در بروکر روبو ترید به صرفه تره حالا تفاوتش چقدره؟ خیلی زیاد نیست که بخواد به چشم بیاد یعنی در حد 0.5 پیپ اسپرد در این اکانت با هم تفاوت دارند اما اگر همین ترید در اکانت پریمیوم ارانته بزنیم که اسپرد تقریبا ۳۰ درصد کمتره اختلاف به 0.1 پیپ میرسه که واقعا دیگه به چشم نمیاد اما بدی ارانته اینه که برای این اکانت حداقل هزار دلار واریزی میخاد
    حالا اگر سواپ در نظر بگیریم سواپ روی روبو برای خرید ۱۲ دلار و در ارانته برای خرید یورو دلار ۹ دلار که اگر بروکر بلند مدتی باشید و تریدتون شبها باز باشه میبینید که عملا فرقی بین این حساب ها وجود نخواهد داشت.
    ارانته دو نوع حساب دیگه هم که داره که تقریبا برابر با حساب پرایم روبو میشه و حتی بالاترین نوع حسابش از روبو هم بهتره که حد اقل واریزی ۱۵۰۰۰ دلار میخاد.
    حالا اگر کسی سی تریدر میخاد به نظر من بروکر ارانته با وجود واریز و برداشت ریالی و سایت خوبی که دارند و پشتیبانی از تتر بر بستر ترون میتونه گزینه خوبی باشه من خودم شخصا رفتم این بروکر و تا چند ماه دیگه اگر راضی بودم باز اینجا پست میزنم
    نکته بعد اینکه بعضی از دوستان فکر می کنند کمیسیون متاتریدر و سی تریدر با هم فرق داره! کمیسیون بروکر تعیین می کنه و نه پلتفرم. پس هیچ فرقی بین کمیسیون متاتریدر و سی تریدر در یک بروکر نیست اما ممکنه اسپردها فرق کنه در بروکر روبو من از پشتیبانی که پرسیدم تامین کننده های مالی سی تریدر و متاتریدرشون با هم تفاوت داشت و اگر در بروکری تامین کننده های سی تریدر و متاتریدر یکی باشه قاعدتا اسپرد هم نباید تفاوت داشته باشه.
    دوستان عزیز: در این زمینه هرکس باید خودش تجربه شخصی داشته باشه و خیلی نمیشه رو حرف دیگران حساب کرد یا به دیگران یک بروکر پیشنهاد داد پس اینکه بعضی از دوستان در انجمن می پرسند به نظرتون من کدوم بروکر برم سوالی هست که اگر کسی دنبال دردسر نباشه جوابتون قاعدتا نمیده بالاخره گزینه های ما بین بد و بدتر هست
    نکته اخرم بگم اگر کسی سی تریدر کار می کنه و خارج از ایران قطعا بروکر icmarket* براش بهترین گزینه است که در بین گزینه هایی که دوست عزیزمون به عنوان بهترین بروکرها نوشته بودند نبود گفتم اینجا بگم. حجم معاملات ماه قبلشون بیش از 1.2 تریلیون دلار بوده

سلام خسته نباشی دوست عزیز.منم نظرم ارانته هست.فقط یه سوال حساب های پریمیوم یا حساب وی آی پی دیگه چیه نشنیدم؟
    سوال بعدی اینکه تو کدوم مدل حساباش فعالیت کنیم استاندارد؟یا چی؟

16. 5 کاربر برای این پست سودمند از mohammad1985 عزیز تشکر کرده اند:

117 بار در 36 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    بروکر ارانته برای حساب سی تریدرش دو مدل حساب داره اولی استاندارد و دومی پرمیوم که هر دو بدون کمیسیون هست ولی در اسپرد کمی با هم متفاوت هستند و حداقل واریزی حساب پرمیوم 1000 دلار است
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1985 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشی دوست عزیز.منم نظرم ارانته هست.فقط یه سوال حساب های پریمیوم یا حساب وی آی پی دیگه چیه نشنیدم؟
    سوال بعدی اینکه تو کدوم مدل حساباش فعالیت کنیم استاندارد؟یا چی؟
    errante.jpg
    ویرایش توسط yasamin : 06-14-2023 در ساعت 16:33

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از yasamin عزیز تشکر کرده اند:

146 بار در 33 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط khoshroomahdi نمایش پست ها
    سلام دوستان

سلام، ممنون از پست مفیدتون.
    اگر اشتباه نکنم، در هر معامله 2 بار اسپرد لحاظ میشه، یکبار هنگام باز کردن معامله و یک بار هم هنگام تسویه و بستن معامله. با این اوصاف ما باید میانگین اسپرد بروکر ارانته رو 2.2 پیپ در نظر بگیریم که برابر با 22 دلار کمیسیون میشه و واقعا تفاوت معناداری رو ایجاد میکنه. حتی در حساب پرمیوم ارانته هم ما باید به طور میانگین 1.5 پیپ اسپرد بابت هر معامله پرداخت کنیم که برابر 15 دلار کمیسیون هست و 2.5 برابر حساب ecn روبو میشه. ممنون میشم اگر اشتباه میکنم من رو تصحیح بفرمایید.

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از ٍEH327 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع