صفحه 372 از 441 نخستنخست ... 272322362370371372373374382422 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,711 به 3,720 از 4401

موضوع: بررسی بروکرها

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط oxin999 نمایش پست ها
    سلام
    ICM رو چک کردم فقط متا 4 رو داره

https://www.icmtrader.com/

فایل پیوست 510164
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ابتدا تشکر میکنم بابت اطلاع رسانی حضرتعالی در این زمینه، بنده از اونجایی که خیلی وقته سراغ ICM نرفته بودم، متاسفانه اطلاعاتم در این مورد کامل و به روز نبود که به لطف شما به این موضوع پی بردم، احتمال مثل بروکر روبو ICM هم تصمیم گرفته که دیگه با C-trader کار نکنه، چون همونطور که مستحضر هستید، ICM قبلا C-trader رو ارائه میداد، ولی خب مثل اینکه دیگه چنین سیاستی رو در پیش نگرفتن که خب جای تعجبی هم نداره، وقتی روبو با C-trader کار نمیکنه، ICM هم کار نکنه، جای تعجب نداره واقعا، به هر حال هنوز ارانته و فیبو هستن و خب خوبه از این جهت، هر دو هم جزء بروکرهایی خوب محسوب میشن، یک بار دیگه سپاس و تشکر فراوان بابت اطلاع رسانیتون، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

245 بار در 52 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و درود خدمت دوستان
    کسی از دوستان در مورد مدیریت همزمان چند تا حساب اطلاعی داره
    اگه من به عنوان یک تریدر بخوام چنتا حساب رو به خودم وصل کنم ولی نخوام حساب پم ایجاد کنم امکانشهست؟

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از Wise Man عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Wise Man نمایش پست ها
    سلام و درود خدمت دوستان
    کسی از دوستان در مورد مدیریت همزمان چند تا حساب اطلاعی داره
    اگه من به عنوان یک تریدر بخوام چنتا حساب رو به خودم وصل کنم ولی نخوام حساب پم ایجاد کنم امکانشهست؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله در مورد متصل کردن همزمان چندین حساب به هم و ترید کردن؛ شما رو ارجاع میدم به این پست که یکی از عزیزان، سوالی مشابه سوال شما رو مطرح فرمودند و بنده هم تا جایی که دانش داشتم ایشون رو راهنمایی کردم، توصیه میکنم این پست و پست های بعد از اون که پیرامون همین موضوع صحبت و گفت و گو شده رو حتما مطالعه بفرمایید، اگر جایی ابهامی براتون پیش اومد، تگ بفرمایید در اسرع وقت پاسخگو خواهم بود، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

245 بار در 52 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله در مورد متصل کردن همزمان چندین حساب به هم و ترید کردن؛ شما رو ارجاع میدم به این پست که یکی از عزیزان، سوالی مشابه سوال شما رو مطرح فرمودند و بنده هم تا جایی که دانش داشتم ایشون رو راهنمایی کردم، توصیه میکنم این پست و پست های بعد از اون که پیرامون همین موضوع صحبت و گفت و گو شده رو حتما مطالعه بفرمایید، اگر جایی ابهامی براتون پیش اومد، تگ بفرمایید در اسرع وقت پاسخگو خواهم بود، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    خیلی ممنونم دوست عزیز

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از Wise Man عزیز تشکر کرده اند:

oxin999 آواتار ها
    5,057 بار در 145 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    سلام به دوستان گرامی
    از اونجایی که با پلتفرم سی تریدر کار میکنم و با توجه به اینکه روبو فارکس حساب های سی تریدر رو بسته و اینکه فقط چند بروکر این امکان رو برای تریدر های داخل کشور دارن
    میخواستم توضیحاتی رو درمورد بروکر ارانته بگم که این چند روز باهاش کار کردم.

دامنه فارسی سایتش : https://errante.net/fa/
    پشتیبانی فارسی تلگرام خیلی قوی داره : https://t.me/Errante_Persian_Support

لیست انواع حساب هایی که میشه کار کرد :
    photo_2023-06-13_16-31-01.jpg
    البته برای سی تریدر حساب پرمیوم هم داره که توی تصویر نیست

موردی که اذیت میکنه بخصوص برای اسکلپ توی تایم های پایین اسپرد توی حساب استاندارد هست که گاهی تا چند برابر روبو هست.
    ولی کمیسیون نداره ، حساب ریلی که روبو ترید زدم بین 25 تا 30 درصد کمیسیون کسر کرده بود.

روش های واریز برداشت :
    واریز و برداشت ریالی به صورت مستقیم
    پرفکت مانی
    والت کریپتو های بیت کوین ، ریپل ، اتریوم و تتر

اینم تریدی هایی هست که روی خبر cpi زدم البته حساب دمو، تی پی ها بدون مشکلی فعال شدن

01.png 02.png

شخصا هنوز واریز و برداشتی نداشتم ، بعدا از انجام توی همین پست قرار میدم

از دوستان اگر کسی تجربه کارکردن با این بروکر رو داره لطف کنه در اختیارمون بزاره که بتونیم بهتر استفاده کنیم.

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از oxin999 عزیز تشکر کرده اند:

147 بار در 40 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    بنده به مشکلی برخوردم اگه دوستان راهنمایی کنن بسیار ممنون می شم
    من با بروکر روبو فارکس حساب ریل رو کار می کنم ، برای برداشت از حساب قبلا پول رو به پرفکت مانی تبدیل می کردم و از پرفکت مانی بوسیله ایرانیکارت پول رو تبدیل به ریال می کردم .
    در حال حاضر که روبو دیگه با پرفکت مانی قطع همکاری کرده نمی دونم برای برداشت از چه کیف پولی استفاده کنم . به صورت کلی از دوستان اگر کسی می تونه کمک کنه که به جای پرفکت مانی از چی استفاده کنم و در کل مراحل برداشت از روبو تا تبدیل اون به ریال رو توضیح بدن ممنون می شم .

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mgh2190 عزیز تشکر کرده اند:

117 بار در 36 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    ممنون از توضیحاتتون
    اسپردهاش نسبت به روبو خیلی زیاده حتی حساب پرمیوم
    بروکر دیگه ای رو می شناسیذ که سی تریدر داشته باشه و اسپردش پایین تر باشه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط oxin999 نمایش پست ها
    سلام به دوستان گرامی
    از اونجایی که با پلتفرم سی تریدر کار میکنم و با توجه به اینکه روبو فارکس حساب های سی تریدر رو بسته و اینکه فقط چند بروکر این امکان رو برای تریدر های داخل کشور دارن
    میخواستم توضیحاتی رو درمورد بروکر ارانته بگم که این چند روز باهاش کار کردم.

دامنه فارسی سایتش : https://errante.net/fa/
    پشتیبانی فارسی تلگرام خیلی قوی داره : https://t.me/Errante_Persian_Support

لیست انواع حساب هایی که میشه کار کرد :
    photo_2023-06-13_16-31-01.jpg
    البته برای سی تریدر حساب پرمیوم هم داره که توی تصویر نیست

موردی که اذیت میکنه بخصوص برای اسکلپ توی تایم های پایین اسپرد توی حساب استاندارد هست که گاهی تا چند برابر روبو هست.
    ولی کمیسیون نداره ، حساب ریلی که روبو ترید زدم بین 25 تا 30 درصد کمیسیون کسر کرده بود.

روش های واریز برداشت :
    واریز و برداشت ریالی به صورت مستقیم
    پرفکت مانی
    والت کریپتو های بیت کوین ، ریپل ، اتریوم و تتر

اینم تریدی هایی هست که روی خبر cpi زدم البته حساب دمو، تی پی ها بدون مشکلی فعال شدن

01.png 02.png

شخصا هنوز واریز و برداشتی نداشتم ، بعدا از انجام توی همین پست قرار میدم

از دوستان اگر کسی تجربه کارکردن با این بروکر رو داره لطف کنه در اختیارمون بزاره که بتونیم بهتر استفاده کنیم.

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از yasamin عزیز تشکر کرده اند:

117 بار در 36 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    من همیشه از طریق تتر (trc20) انتقال می دم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mgh2190 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من با بروکر روبو فارکس حساب ریل رو کار می کنم ، برای برداشت از حساب قبلا پول رو به پرفکت مانی تبدیل می کردم و از پرفکت مانی بوسیله ایرانیکارت پول رو تبدیل به ریال می کردم .
    در حال حاضر که روبو دیگه با پرفکت مانی قطع همکاری کرده نمی دونم برای برداشت از چه کیف پولی استفاده کنم . به صورت کلی از دوستان اگر کسی می تونه کمک کنه که به جای پرفکت مانی از چی استفاده کنم و در کل مراحل برداشت از روبو تا تبدیل اون به ریال رو توضیح بدن ممنون می شم .

16. 5 کاربر برای این پست سودمند از yasamin عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mgh2190 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله درست میفرمایید، همونطور که مستحضر هستید، بروکر روبو دیگه نه با پرفکت مانی کار میکنه، و نه وب مانی، وب مانی رو فکر میکنم از بعد از قضیه اوکراین غیر فعال کردن اگه درست یادم باشه البته، پرفکت مانی رو هم از بعد از قضیه قطع همکاری با ایرانی ها و مسائل مهر 1401؛
    بگذریم، مهم اینه که الان راهکار چیه؟
    -خب
    در حال حاضر فقط یه راه حل برای واریز و برداشت بیشتر باقی نمونده و اون هم واریز و برداشت از طریق رمزارز هستش، که اتفاقا بسیار هم مقرون به صرفه و سادست؛ بنده، هم تجربه واریز و برداشت با وب مانی و پرفکت مانی رو داشتم و هم رمزارز؛ %100 رمزارز رو توصیه میکنم، از همه لحاظ بهتره.
    توصیه میکنم در یکی از صرافی ها فرهاد اکسچنج یا نوبیتکس ثبت نام بفرمایید و حسابتون رو احراز هویت کنید، در مورد این دو صرافی؛ فرهاد اکسچنج یه صرافی قدیمی هستش (تقریبا قدیمی ترین صرافی همین فرهاد اکسچنج هست، فکر میکنم از سال 83 فعالیت میکردن، خلاصه خیلی باسابقه هستن) نوبیتکس هم که خب بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در ایران هستش، بنده شخصا در هر دو صرافی حساب وریفای شده دارم، بعد از اینکه حسابتون رو وریفای کردید و مدارکتون تایید شد، با کارت بانکیتون، به هر مقداری که دوست دارید، تتر خریداری میکنید بر بستر trc20 و برای واریز؛ به کیف پولی که روبو به شما آدرسش رو میده واریز میکنید، به این صورت حسابتون شارژ میشه، برای برداشت ها هم، توصیه میکنم از کیف پول سخت افزاری استفاده کنید که بالاترین امنیت رو داره، حتی المقدور از کیف های صرافی استفاده نکنید، یا حتی اگر هم میخوایید استفاده کنید، فی الفور نقدش کنید و به ریال تبدیلش کنید، بهتر اینه که تتر رو در کیف پول خود صرافی زیاد نگه نداریم (به خاطر مسائل تحریم از طرف خود تتر)، بنده فقط زمانی که میخوام پولم رو به تومان خرج کنم مستقیم به کیف پول صرافی برداشت میزنم، اما اگر قصد دارید که پولتون رو سرمایه گذاری کنید و فعلا قصد خرج کردن ندارید، توصیه میکنم از کیف پول های سخت افزاری استفاده بفرمایید؛
    به این صورت از طریق رمزارز تتر میتونید واریز و برداشت داشته باشید؛ همچنین میتونید با بقیه رمزارزها هم کار کنید، اما بنده شخصا تتر رو ترجیح میدم، امیدوارم تونسته باشم کمکتون کرده باشم، سوال دیگه ای بود، تگ بفرمایید در اسرع وقت پاسخگو خواهم بود، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

18. 9 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasamin نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از توضیحاتتون
    اسپردهاش نسبت به روبو خیلی زیاده حتی حساب پرمیوم
    بروکر دیگه ای رو می شناسیذ که سی تریدر داشته باشه و اسپردش پایین تر باشه؟
    درود به شما، امیدوارم حالتون عالی باشه، در رابطه با سوالتون، با اجازه جناب oxin999، بنده حساب های Tailor made همین بروکر ارانته رو پیشنهاد میکنم که اسپرد به مراتب کمتری دارن؛ اما اگر همون هم کار ساز نبود، میتونید با بروکر خوب Fibo کار کنید که هم C-trader رو ارائه میده، و هم اسپردهای معقولی در قالب حساب های NDD دریافت میکنه، همچنین بروکر Tradersway هم هست، البته با ذکر این نکته که Tradersway رگوله هیچ جا رو نداره (در واقع به خاطر همین نداشتن قوانین دست و پاگیر رگولاتوری، مشتری های زیادی از آمریکا و اروپا با این بروکر کار میکنن، به دلیل ارائه لوریج های بالا)
    امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم، سلامت و شاد باشید.

20. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 27 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 27 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع