صفحه 330 از 441 نخستنخست ... 230280320328329330331332340380430 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,291 به 3,300 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ramazanmansoori نمایش پست ها
    سلام
    بروکرمن فیبوگروپ است وزمان واریز وبرداشت این کار بایک واسطه ی حقیقی انجام میگیرد .میخواستم بدانم ایا امکان برداشت وواریز بدون واسطه مقدور هست یا نه .
    خیلی
    خوشحالم از اینکه وجود دارید وامیدوارم همیشه وجود داشته باشید
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، توصیه میشه حتی الامکان از طریق شخص واسطه واریز و برداشتی به حسابتون نداشته باشید، توصیه میکنم در صرافی نوبیتکس حساب باز کنید و احراز هویت رو انجام بدید؛ بعد از طریق صرافی میتونید مبالغ رو به حسابتون در فیبو انتقال بدید، در مورد آموزش های مروبطه هم پیشنهاد میکنم در آپارات ویدیوهای مرتبط رو ببینید، امیدوار سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alimohammadi نمایش پست ها
    سلام دوستان یه بروکر به من معرفی میکنید برای دمو که اسپرد نداشته باشه
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، میتونید از حساب های ECN استفاده بفرمایید که کمترین میزان اسپرد رو دارن، حسابی که بنده پیشنهاد میکنم، حساب pro ecn بروکر آلپاری هستش، بقیه بروکرها هم، با عناوین مختلف حساب هایی با کمترین اسپرد رو ارائه میدن، میتونید از اون حساب ها استفاده کنید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad_ali آواتار ها
    437 بار در 98 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ramazanmansoori نمایش پست ها
    سلام
    بروکرمن فیبوگروپ است وزمان واریز وبرداشت این کار بایک واسطه ی حقیقی انجام میگیرد .میخواستم بدانم ایا امکان برداشت وواریز بدون واسطه مقدور هست یا نه .
    خیلی
    خوشحالم از اینکه وجود دارید وامیدوارم همیشه وجود داشته باشید
    از طریق رمز ارز واریز و برداشت بزن
    یه صرافی ایرانی احراز هویت کن بعد تتر (تتر TRC20 یا همون USDT TRC20)بخر و از طریق گزینه کیف پول Raidospare که داخل گزینه های بروکر فیبوگروپ هست استفاده کن
    هر جا مشکلی برخوردی میتونی از پشتیبانی فیبوگروپ هم سوال کنی
    من دارم همین جوری واریز و برداشت میزنم
    سوال دیگه ای هم داشتی بازم بپرس من یا بقیه دوستان تا جایی که بتونیم راهنماییت میکنیم
    تنها یه مورد هست که برای خودم پیش اومد که میگم شاید برای شما هم پیش بیاد
    اینکه برای واریز که اصلا مشکلی نیست راحت انجام میشه
    فقط برای برداشت شما ابتدا درخواست برداشت میزنی بعد از 1 یا 2 روز انتقال انجام میشه به کیف پول Raidospare
    البته هنگام برداشت از بروکر میخواد که در کیف پول Raidospare ثبت نام کنی که این کار رو انجام میدی
    بعد شما ثبت نامت انجام میشه
    فقط برای من تی کیف پول گزینه withdrawal وجود نداشت که از پشتیبانی فیبو سوال کردم گفت این متن رو به پشتیبانی کیف پول raidospare ([email protected]) بزنم که فرستادم و مشکل حل شد
    این متن رو:
    Hello!The withdraw option is not active for my account (No: RDC.................) , please check and activate it, thank you.
    جای نقطه چین شماره کیف یا number wallet داخل فیبو هست که اینجا بنویس و بفرست
    اینا رو گفتم اگه مثل من گزینه withdrawal داخل Raidospare برات فعال نبود
    ویرایش توسط Mohammad_ali : 03-10-2023 در ساعت 16:18
    "رسیدن به اوج روند تکاملی داره"

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad_ali عزیز تشکر کرده اند:

390 بار در 123 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    سلام.اون اختلاف بخاطر اسپرد هست.توی همون بروکر آلپاری از حساب ecn pro استفاده کنید اسپرد کمتر میشه
    سلام ممنونم از شما
    موفقیت عادت های مثبتی است که هر روز انجام میدهیم

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از Alimohammadi عزیز تشکر کرده اند:

390 بار در 123 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، میتونید از حساب های ECN استفاده بفرمایید که کمترین میزان اسپرد رو دارن، حسابی که بنده پیشنهاد میکنم، حساب pro ecn بروکر آلپاری هستش، بقیه بروکرها هم، با عناوین مختلف حساب هایی با کمترین اسپرد رو ارائه میدن، میتونید از اون حساب ها استفاده کنید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    سلام با تشکر از شما
    موفقیت عادت های مثبتی است که هر روز انجام میدهیم

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از Alimohammadi عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alimohammadi نمایش پست ها
    سلام دوستان یه بروکر به من معرفی میکنید برای دمو که اسپرد نداشته باشه
    سلام علی اقا
    بهترین حساب هم مقداری اسپرد داره شده حتی یه پوینت
    کمترین اسپردی که سراغ دارم من
    روبو سی تریدر حساب ای سی ان
    ارانته سی تریدر حساب تیلورمید
    الپاری حساب mt4 ecn pro
    و دوستان میگن لایت فارکس حسابی با اسپرد کم داره

ویرایش: ارانته روی سی تریدر هنوز تیلورمید رو ارایه نداده. و روی متاتریدر هم همین اسپرد رو داره که در دسترسه
    ویرایش توسط mohamad1400 : 03-12-2023 در ساعت 09:03
    مرنج و مرنجان

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

arash.smart آواتار ها
    97 بار در 34 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، به دلیل قوانین تاپیک، ترجیح دادم که اینجا پاسخ سوالتون رو عرض کنم، ممنون میشم سوالات مربوط به بروکرها رو در تاپیک "بررسی بروکرها" مطرح بفرمایید؛
    در مورد سوال حضرتعالی، متاسفانه روبو در حال حاضر مشتری های جدید ایرانی رو قبول نمیکنه، اگر قصد افتتاح حساب دمو دارید، مانعی نیست، اما توصیه میکنم که حساب دمو رو؛ در همون بروکری باز کنید که بعدا هم قصد دارید با اون بروکر حساب ریل افتتاح کنید، به دلیل اینکه هم اسپرد و کمیسون میاد دستتون، و هم بعدا مشکل این رو ندارید که بخواید دنبال یه بروکر دیگه واسه حساب ریل بگردید، اسم چندتا از بروکرهای خوبی که با ایرانی ها کار میکنن رو عرض میکنم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه.
    1: آلپاری
    2: Amarkets
    3: ارانته
    4: ویندزور
    5: HYCM
    6: فیبو
    سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    با عرض سلام و احترام خدمت جنابعالی و تشکر بابت پاسخگویی تون ممنون میشم باز هم سوال بنده رو جواب دهید،
    1- با توجه به بروکرهایی که معرفی کردید با توجه به اقامتم در ایران کدومشون پیشنهاد می دهید برای باز کردن حساب به جهت داشتن کمترین اسپرد و کارمزد و معتبر بودن اون در زمان برداشتها....
    2-میشه یه توضیح اجمالی در خصوص روش پرداخت پول به حساب بروکرها را بفرمایید که چطوری انجام میشه و پرفکت مانی و یا وب مانی کدومش بهتره ومعتبر هستن و حتما باید از یکی ازین دوتا استفاده کنم و اینکه شما با کدومش کار میکنید؟
    3-شما از چه کیف پولی استفاده میکنید؟
    4- به طورکلی در هر رفت و برگشت چند درصد کارمزد کم میشه از پولم؟
    عذرخواهی میکنم که سوالاتم یکم زیاد شد.
    ویرایش توسط arash.smart : 03-11-2023 در ساعت 15:37
    Let’s learn from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از arash.smart عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash.smart نمایش پست ها
    با عرض سلام و احترام خدمت جنابعالی و تشکر بابت پاسخگویی تون ممنون میشم باز هم سوال بنده رو جواب دهید،
    1- با توجه به بروکرهایی که معرفی کردید با توجه به اقامتم در ایران کدومشون پیشنهاد می دهید برای باز کردن حساب به جهت داشتن کمترین اسپرد و کارمزد و معتبر بودن اون در زمان برداشتها....
    2-میشه یه توضیح اجمالی در خصوص روش پرداخت پول به حساب بروکرها را بفرمایید که چطوری انجام میشه و پرفکت مانی و یا وب مانی کدومش بهتره ومعتبر هستن و حتما باید از یکی ازین دوتا استفاده کنم و اینکه شما با کدومش کار میکنید؟
    3-شما از چه کیف پولی استفاده میکنید؟
    4- به طورکلی در هر رفت و برگشت چند درصد کارمزد کم میشه از پولم؟
    عذرخواهی میکنم که سوالاتم یکم زیاد شد.
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، خواهش میکنم عزیزم، خوشحال میشم بتونم کمک کنم؛ پاسخ سوالاتتون به ترتیب:
    1: بهترین بروکر از نظر اسپرد در حال حاضر بروکر آلپاری هستش که حساب ECN pro رو ارائه میده، کمترین میزان اسپرد رو داره، و نسبت به بقیه بروکرهای موجود، سابقه بیشتری از کار کردن با ایرانی ها رو داره، البته همه اون بروکرهایی که خدمتتون عرض کردم خوبن
    2: بهترین روش واریز و برداشتی که بنده توصیه میکنم از طریق رمزارز هستش، توصیه میکنم یه حساب در صرافی نوبیتکس افتتاح کنید و از طریق این صرافی، به کیف پول بروکرتون واریز و برداشت انجام بدید، در مورد پرفکت مانی و وبمانی، بعضی از بروکرها ممکنه دیگه با وب مانی کار نکنن ( به دلیل تحریم ها)، پرفکت مانی هم، احراز هویتش خیلی سخته، بنابراین همون رمزارز ها بهترین گزینه میتونن باشن
    3: بنده از کیف پول صرافی نوبیتکس استفاده میکنم، اگر بخوایید میتونید از کیف پول های سخت افزاری هم استفاده کنید، منتها برای نقد کردن درآمد دلاری به ریال، میبایست مبلغ رو به کیف صرافی انتقال بدید، بنابراین میتونید هنگام برداشت، مبلغ رو مستقیم به کیف پولتون در صرافی انتقال بدید
    4: عمدتا کارمزد ها 1 درصد هستش، اما ممکنه بعضی وقتا یه مقدار بیشتر هم بشه، اما چیزی نیست که بخواد خیلی نگرانی بوجود بیاره
    امیدوارم تونسته باشم کامل پاسخ داده باشم، بازم اگر سوالی داشتید، خوشحال میشم بتونم راهنمایی کنم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

16. 11 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

arash.smart آواتار ها
    97 بار در 34 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، خواهش میکنم عزیزم، خوشحال میشم بتونم کمک کنم؛ پاسخ سوالاتتون به ترتیب:
    1: بهترین بروکر از نظر اسپرد در حال حاضر بروکر آلپاری هستش که حساب ECN pro رو ارائه میده، کمترین میزان اسپرد رو داره، و نسبت به بقیه بروکرهای موجود، سابقه بیشتری از کار کردن با ایرانی ها رو داره، البته همه اون بروکرهایی که خدمتتون عرض کردم خوبن
    2: بهترین روش واریز و برداشتی که بنده توصیه میکنم از طریق رمزارز هستش، توصیه میکنم یه حساب در صرافی نوبیتکس افتتاح کنید و از طریق این صرافی، به کیف پول بروکرتون واریز و برداشت انجام بدید، در مورد پرفکت مانی و وبمانی، بعضی از بروکرها ممکنه دیگه با وب مانی کار نکنن ( به دلیل تحریم ها)، پرفکت مانی هم، احراز هویتش خیلی سخته، بنابراین همون رمزارز ها بهترین گزینه میتونن باشن
    3: بنده از کیف پول صرافی نوبیتکس استفاده میکنم، اگر بخوایید میتونید از کیف پول های سخت افزاری هم استفاده کنید، منتها برای نقد کردن درآمد دلاری به ریال، میبایست مبلغ رو به کیف صرافی انتقال بدید، بنابراین میتونید هنگام برداشت، مبلغ رو مستقیم به کیف پولتون در صرافی انتقال بدید
    4: عمدتا کارمزد ها 1 درصد هستش، اما ممکنه بعضی وقتا یه مقدار بیشتر هم بشه، اما چیزی نیست که بخواد خیلی نگرانی بوجود بیاره
    امیدوارم تونسته باشم کامل پاسخ داده باشم، بازم اگر سوالی داشتید، خوشحال میشم بتونم راهنمایی کنم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    بسیار سپاسگزارم از پاسخ کامل و عالی تون دوست عزیز.
    Let’s learn from others mistakes, because life is not too long for us to experience all thing

18. 4 کاربر برای این پست سودمند از arash.smart عزیز تشکر کرده اند:

1,228 بار در 313 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام دوستان
    من برای احرازمحل سکونت از پلیس +10 برگه گرفتم
    آیا برای احراز تو پرفکت مانی و یا بروکر فقط برگه ترجمه رسمی رو بفرستم یا اصل برگه رو که به فارسی هست رو هم بفرستم ؟
    ممنون @Peace
    ویرایش توسط jahani.alireza68 : 03-12-2023 در ساعت 22:04

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از jahani.alireza68 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع