صفحه 335 از 441 نخستنخست ... 235285325333334335336337345385435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,341 به 3,350 از 4401

موضوع: بررسی بروکرها

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط jahani نمایش پست ها
    سلام
    من روبو رو وریفای کردم اومدم شارژش کنم تو نوبیتکس به علت اینکه سطح کاربری من 1 هستش و در انتظار برای تایید سطح 2 هست
    نه و خورده ای تتر از شبکه trc 20 به روبو زدم اما هنوز خبری از شارژ حساب نشده
    این 2 گزینه رو زدم آیا درست عمل کردم
    فایل پیوست 475027
    میگم نکنه چون کمترین واریزی بابت بازکردن حساب 10 تا بوده شارژ نشده چون من مستقیم حساب رو شارژ کردم طبق تصویر
    الآن به پشتیبانی روبو تو تلگرام پیام بدم ؟
    و اینکه این نه و خورده ای تتر کجا رفته ؟
    ممنون
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، اگر آدرس کیف رو اشتباه نزده باشید و دقیقا به همون آدرسی که روبو در اختیارتون قرار داده مبلغ رو واریز کردید حسابتون به زودی شارژ میشه، اما توصیه میکنم برای اطمینان بیشتر به پشتیبانی پیام بدید تا خیالتون راحت بشه، امیدوارم مشکلی نباشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Warlock آواتار ها
    113 بار در 39 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط radmardhossein نمایش پست ها
    یک سوال در مورد تتر داشتم.من اخباری در مورد فریز تتر شنیده بودم.خواستم بدونم کسی از دوستان که با تتر واریز برداشت انجام میدن مشکلی برای حسابشون پیش نیومده بخصوص حسابهای با موجودی زیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله متاسفانه این مشکل ممکنه بوجود بیاد و تتر فریز بشه، شرکت تتر در هر زمان و هر مکان توانایی این رو داره که دارایی ها رو فریز کنه، یه سری نکات امنیتی وجود داره و توصیه میشه این نکات رو مد نظر قرار بدید:
    1: چند کیف پول داشته باشید و برای خرید با کیف پول اصلیتون کار نکنید
    2: با آی پی ایران وارد صرافی ها نشید
    3: مستقیم از صرافی های ایرانی به صرافی ها خارجی ارسال کنید، اول به کیف پول خودتون و بعد مبلغ رو انتقال بدید
    4: مبالغ مازاد رو در صرافی ذخیره نکنید
    تحریم های تتر جدی هستن و باید خیلی محتاط باشید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    دوستان سلام ودرود
    فرمایش peace عزیز کاملا متین و درسته.
    حالا با این وجود اصلا چرا تتر؟ خب گزینه های دیگه رو امتحان کنینن مثلا فیبو، ترون هم قبول میکنه یا که اکثرا بیت و اتریوم دارند. تازه تو مقایسه ای که داشتم لایت کوین و برخی دیگه از ارزها قابل مبادله و تبادل بودند.
    بنظرم مستقیم از ایران به صرافی خارجی نزنیم بهتره! این وسط یه ولت مثل تراست ولت میتونه حاشیه امن خوبی برای تطابق آدرس ها و یه مینی بانک برای انتقال بین بروکرها باشه. رمز ارزهایی که غیرمتمرکز هستن تو بحث فریز شدن؛ واسشون مشکلی پیش نمیاد.
    تتر تو هر شبکه ای؛ و رمز ارزای دیگه توی شبکه bep20 کار نشن خیلی خیلی بهتره و اون امنیته براتون حاکمه.
    شاید جایی رو اشتباه کرده باشم اما صرفا بیان نظر و تجربه است که امیدوارم چیزای بیشتری ازتون یاد بگیرم

یه سوال خارج از بحث و بسیار مهم:
    توی تاپیک ها؛ بین صحبت و پست های ارسالی دوستان چطور میشه سرچ درباره موضوع خاصی داشت؟؟؟
    مثلا من در همین تاپیک دوست دارم تمام پست هایی که کلمه فیبو توشون هست رو بخونم... چیکار کنم؟
    ویرایش توسط Warlock : 03-17-2023 در ساعت 21:08

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از Warlock عزیز تشکر کرده اند:

4,032 بار در 215 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، از صحبتاتون اینجور برداشت کردم که، حساب ریل دارید و واریزی هم انجام دادید، اگر حدسم درست بوده، مشکلی نیست و میتونید همچنان با روبو کار کنید، اما مشروط به اینکه، هم حسابتون ریل بوده باشه، و هم واریزی انجام داده باشید، ولی اگر حسابتون دمو بوده و اصلا تجربه حساب ریل نداشتید و فقط اکانت وریفای شده داشتید، فکر نمیکنم بتونید با روبو کار کنید، یه نکته این هم خدمتتون عرض میکنم، اگر همچنان در قسمت Deposit، قابلیت واریز و برداشت برای شما وجود داره، پس مشکلی نخواهد بود، بنده هم مثل شما با روبو کار میکنم، و مشکلی خاصی برام بوجود نیومده، امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ممنون دوست عزیز خیلی لطف کردین بله من حسابم ریل هست و هر روز هم ترید میکنم واریز برداشتم هم دارم پس در این صورت طبق فرمایش شما مشکلی نداره
    اشک هایی که پس از هر شکست میریزیم همان عرقیست که برای پیروزی نریخته ایم
    (هیتلر)

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از ALX1370 عزیز تشکر کرده اند:

1,188 بار در 148 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، اگر آدرس کیف رو اشتباه نزده باشید و دقیقا به همون آدرسی که روبو در اختیارتون قرار داده مبلغ رو واریز کردید حسابتون به زودی شارژ میشه، اما توصیه میکنم برای اطمینان بیشتر به پشتیبانی پیام بدید تا خیالتون راحت بشه، امیدوارم مشکلی نباشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    سلام مجدد
    ممنون از راهنماییتون
    اما روبو من شارژ نشد
    فکر کنم تیکت باید پر کنم
  8. 6 کاربر برای این پست سودمند از jahani عزیز تشکر کرده اند:

77 بار در 17 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط jahani نمایش پست ها
    سلام
    من روبو رو وریفای کردم اومدم شارژش کنم تو نوبیتکس به علت اینکه سطح کاربری من 1 هستش و در انتظار برای تایید سطح 2 هست
    نه و خورده ای تتر از شبکه trc 20 به روبو زدم اما هنوز خبری از شارژ حساب نشده
    این 2 گزینه رو زدم آیا درست عمل کردم
    هATTACH]475027[/ATTACH]
    میگم نکنه چون کمترین واریزی بابت بازکردن حساب 10 تا بوده شارژ نشده چون من مستقیم حساب رو شارژ کردم طبق تصویر
    الآن به پشتیبانی روبو تو تلگرام پیام بدم ؟
    و اینکه این نه و خورده ای تتر کجا رفته ؟
    ممنون
    [دوست عزیز حتما پیگیری کن من خودم به ده دلاری روبو با پرفکت مانی زدم قبول نکرد رفتم یازده دلار زدم تاشارژ شد چون کمیسیون وهزینه انتقال کم میش

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از blacktiger عزیز تشکر کرده اند:

1,188 بار در 148 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط blacktiger نمایش پست ها
    [دوست عزیز حتما پیگیری کن من خودم به ده دلاری روبو با پرفکت مانی زدم قبول نکرد رفتم یازده دلار زدم تاشارژ شد چون کمیسیون وهزینه انتقال کم میش
    سلام دوست عزیز
    اتفاقا من هم به دوستم همین حرف شما رو زدم گفتم بیاییم ۱۲ یا ۱۳ تتر شارژ کنیم ببینیم چی میشه چون کمتر از ۱۰ تا که حساب نداره
    اما دوستم گفت بهت اجازه ترید نمیده اما حسابت باید شارژ بشه
    تیکت پرکردم
    یعنی اون ۱۰ دلارتون بعدا اضافه شد یا کلا پرید ؟
    پرفکت مانی رو من ندیدم تو گزینه های واریز و برداشت
    ممنون
    ویرایش توسط jahani : 03-20-2023 در ساعت 11:32

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از jahani عزیز تشکر کرده اند:

Fx_mohammad_99 آواتار ها
    450 بار در 129 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقت بخیر

با بروکرa market حساب ریل نداشتید ببینید چطوره?
    ممنون میشم اگه تجربه یا اطلاعاتی درباره معتبر بودن یا ن داری بگید
    حساب باز کردم تا مطمعن نشم دپوزیت نمیکنم
    ○γνῶθι_εαυτόν

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از Fx_mohammad_99 عزیز تشکر کرده اند:

Fx_mohammad_99 آواتار ها
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در رابطه با بروکر روبو، متاسفانه راهی وجود نداره، اگر حسابتون ریل بود و مبلغی رو هم واریز کرده بودید میشد باهاش کار کرد، اما چون حسابتون دمو بوده و تاحال به بروکر روبو، مبلغی رو واریز نکردید، بروکر حسابتون رو مسدود کرده، در مورد بروکر آلپاری هم، بنده شخصا با بروکر آلپاری کار نمیکنم، اما دوستان زیادی دارم که با این بروکر کار میکنن و راضی هستن، بعد از بروکر روبو که دیگه با ایرانی ها قطع همکاری کرد، بروکر آلپاری میتونه گزینه خوبی باشه، لینک وبسایت آلپاری رو خدمتتون قرار میدم، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

سلام دوست عزیز

بعد رفتن روبو دنبال بروکرم منم و الان توی Amarketحساب باز کردم و وریفای شد فقط با یک شناسنامه و حساب ای سی انش اسپردش صفره

خیلی تعریفش شنیده بودم ولی یکم مشکوکه ب نظرم

و الپاری ب نظرتون از بین بقیه فعلا بهتره؟
    ○γνῶθι_εαυτόν

16. 5 کاربر برای این پست سودمند از Fx_mohammad_99 عزیز تشکر کرده اند:

40 بار در 7 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fx_mohammad_99 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

بعد رفتن روبو دنبال بروکرم منم و الان توی Amarketحساب باز کردم و وریفای شد فقط با یک شناسنامه و حساب ای سی انش اسپردش صفره

خیلی تعریفش شنیده بودم ولی یکم مشکوکه ب نظرم

و الپاری ب نظرتون از بین بقیه فعلا بهتره؟
    من خودم با ربو کار کردم و بازگشت کمسیون هم داشتم، اما دوماه پیش متوجه شدم ربو این امکان رو برداشته برای همین با مشورت یکی از دوستان این ماه الپاری ثبت نام کردم. برای حساب های ecn زیر 500 دلار اسپردش بالاس حداقل برای کسایی که تایم پایین کار میکنن خوب نیست ولی ecn بالای 500 دلار هم کمسیون کمتری از ربو میگیره و هم اسپردش از ربو کمتره. فعلا تو این 20 روز که خوب بوده
    در مورد Amarket من هم تعریفش رو زیاد شنیدم ولی بدیش اینه رگوله معتبری نداره اما کسایی که کار میکنن راضین

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از pooya.H عزیز تشکر کرده اند:

Fx_mohammad_99 آواتار ها
    یاد شده
    در 18 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ali نمایش پست ها
    از طریق رمز ارز واریز و برداشت بزن
    یه صرافی ایرانی احراز هویت کن بعد تتر (تتر TRC20 یا همون USDT TRC20)بخر و از طریق گزینه کیف پول Raidospare که داخل گزینه های بروکر فیبوگروپ هست استفاده کن
    هر جا مشکلی برخوردی میتونی از پشتیبانی فیبوگروپ هم سوال کنی
    من دارم همین جوری واریز و برداشت میزنم
    سوال دیگه ای هم داشتی بازم بپرس من یا بقیه دوستان تا جایی که بتونیم راهنماییت میکنیم
    تنها یه مورد هست که برای خودم پیش اومد که میگم شاید برای شما هم پیش بیاد
    اینکه برای واریز که اصلا مشکلی نیست راحت انجام میشه
    فقط برای برداشت شما ابتدا درخواست برداشت میزنی بعد از 1 یا 2 روز انتقال انجام میشه به کیف پول Raidospare
    البته هنگام برداشت از بروکر میخواد که در کیف پول Raidospare ثبت نام کنی که این کار رو انجام میدی
    بعد شما ثبت نامت انجام میشه
    فقط برای من تی کیف پول گزینه withdrawal وجود نداشت که از پشتیبانی فیبو سوال کردم گفت این متن رو به پشتیبانی کیف پول raidospare ([email protected]) بزنم که فرستادم و مشکل حل شد
    این متن رو:
    Hello!The withdraw option is not active for my account (No: RDC.................) , please check and activate it, thank you.
    جای نقطه چین شماره کیف یا number wallet داخل فیبو هست که اینجا بنویس و بفرست
    اینا رو گفتم اگه مثل من گزینه withdrawal داخل Raidospare برات فعال نبود

سلام دوست عزیز چنتا سوال داشتم دربارع فیبو

اول این که راضی هستید ازش؟
    و حساب ای سی انش کمترین دپوزیت چقدره؟
    و با شناسنامه هم اهراز هویت میکنه؟

ممنون میشم جواب بدبد
    ○γνῶθι_εαυτόν

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از Fx_mohammad_99 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 33 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 33 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع