صفحه 33 از 441 نخستنخست ... 2331323334354383133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 321 به 330 از 4404

موضوع: بررسی بروکرها

24 بار در 3 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ......................

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از mojib عزیز تشکر کرده اند:

24 بار در 3 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_saheb نمایش پست ها
    سلام
    من شاید نتونم به اون صورت بگم پشیتبانی بگید یک پی دی اف هست براتون ارسال میکنه چجوری واریز برداشت انجام بدید
    ..................
    ویرایش توسط mojib : 02-16-2021 در ساعت 19:35 دلیل: حل شدن مشکل

4. 9 کاربر برای این پست سودمند از mojib عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    11,007 بار در 787 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی زارع نمایش پست ها
    ممنون که جواب دادی اقا یاشار عزیز
    میتونیم از حساب وبمانی که به اسم ما هست پول واریز کنیم به حساب بروکری که به اسم ما نیست؟
    والا تا اونجاایی من بروکر های خارجی رو دیدم اکثرا از حساب های پی پال و نتلر یا مستر کارت و ویزا کارت و انتقال بانکی استفاده میکنند
    این وبمانی ردی به جا نمیذاره مگه از شما شات حساب وبمانی بخوان
    اما توصیه ام اینه که طرف که به اسمش میخواید حساب باز کنید 1- پولتون رو درجا میتونه بخوره حتی اگر ادم درجه یک مثل پدر مادر.... باشه2- مشکل مالیاتی برای خود طرف پیش میاد چون مثل ایران نیست اونجا راه فرار از مالیات وجود نداره. به محض اولین سود و اولین دوره مالیاتی سریع طرف رو خفت میکنن مالیات بر درامد ازش میگیرن 3- اگه بفهمن اینکار غیر مجازه انجام بده ممکنه حساب رو ببندن. و هزار اتفاق دیگه
    اگر میخواید از بروکر های خارجی استفاده کنید یک اقامت دائم یا چند ساله از یک کشور بگیرید(حالا اگه شرایط فراهم بود) بعد ازونجا اقدام کنید لطفا اینکارا نتیجه خوبی نداره
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

6. 18 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

32,623 بار در 1,097 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 293 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام به هیچ وجه این کار رو نکنید که بعد درد سر نشه به نام همون شخص یک وبمانی باز کنید از وبمانی خودتون به وبمانی ایشون انتقال بدید و شارژ کنید یا بالعکس
    چون در غیر این صورت ممکنه همون ابتدا یا بعد از گرفتن سود از بازار بروکر از این موضوع که طبق قوانین هم نیست معمولا سو استفاده کنه و پولتون رو نده
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی زارع نمایش پست ها
    ممنون که جواب دادی اقا یاشار عزیز
    میتونیم از حساب وبمانی که به اسم ما هست پول واریز کنیم به حساب بروکری که به اسم ما نیست؟

8. 24 کاربر برای این پست سودمند از ghoolak عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 293 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    ممنون از توضیحات خوبتون ،تا اونجایی که بررسی کردم نیاز به سیتیزنشیپ، اقامت چند ساله یا دائم نیست شما ازتون آدرس شماره تماس و پستال کد میخخوان موقع ثبت نام و در انتها تماس که اثبات بشه شما در اون کشور اسکان دارید و این ادرس متعلق به شماست ،برای بعضی از بروکرها مثل دوکاسکپی با توجه به ایرانی بودن منبع پول هم اهمیت داره که می پرسند
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_saheb نمایش پست ها
    والا تا اونجاایی من بروکر های خارجی رو دیدم اکثرا از حساب های پی پال و نتلر یا مستر کارت و ویزا کارت و انتقال بانکی استفاده میکنند
    این وبمانی ردی به جا نمیذاره مگه از شما شات حساب وبمانی بخوان
    اما توصیه ام اینه که طرف که به اسمش میخواید حساب باز کنید 1- پولتون رو درجا میتونه بخوره حتی اگر ادم درجه یک مثل پدر مادر.... باشه2- مشکل مالیاتی برای خود طرف پیش میاد چون مثل ایران نیست اونجا راه فرار از مالیات وجود نداره. به محض اولین سود و اولین دوره مالیاتی سریع طرف رو خفت میکنن مالیات بر درامد ازش میگیرن 3- اگه بفهمن اینکار غیر مجازه انجام بده ممکنه حساب رو ببندن. و هزار اتفاق دیگه
    اگر میخواید از بروکر های خارجی استفاده کنید یک اقامت دائم یا چند ساله از یک کشور بگیرید(حالا اگه شرایط فراهم بود) بعد ازونجا اقدام کنید لطفا اینکارا نتیجه خوبی نداره

10. 19 کاربر برای این پست سودمند از ghoolak عزیز تشکر کرده اند:

yashar_saheb آواتار ها
    11,007 بار در 787 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 27 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghoolak نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    ممنون از توضیحات خوبتون ،تا اونجایی که بررسی کردم نیاز به سیتیزنشیپ، اقامت چند ساله یا دائم نیست شما ازتون آدرس شماره تماس و پستال کد میخخوان موقع ثبت نام و در انتها تماس که اثبات بشه شما در اون کشور اسکان دارید و این ادرس متعلق به شماست ،برای بعضی از بروکرها مثل دوکاسکپی با توجه به ایرانی بودن منبع پول هم اهمیت داره که می پرسند
    سلام وقت بخیر محمد جان
    خواهش میکنم بله درست میگید
    نیازی به سیتیزن شیپ نیست اما دو مشکل هست 1- ایدی کارت حتما میخواند ( کارت ملی ما تو کشور خودمون نهایت اعتبارش در حد کرایه پلی استیشن هم نیست وای بحال بقیه کشورها) واسه احراز هویت که سیتیزن های کشور های خوب مشکلی ندارند اما مهاجرها میتونن با مذاکره کردن با بروکر راضی شون کنند بگن اقامتی چیزی دارند براشون حساب بازکنن .این خیلی از ایرانیارو اذیت میکنه مثلا بروکر banx و jpmorgan بدون معرف معتبر اصلا برای ایرانیا مهاجر حساب باز نمیکنند 2-مشکل بعدی نقل و انتقال پوله بروکر های خارجی مخصوصا اروپا و امریکا بیشتر از طریق ویزا کارت و پیپال و.... که این سرویس ها زیادی میونه خوبی با ما ندارند درسته میشه پیپال گرفت یا مستر کارت فیزیکی از اذربایجان گرفت اما زیاد بهشون اعتباری نیست نمیشه روشون حساب کرد. ی دوستی میگفت زیر آبی میشه رفت اما زیر ابی نمیشه نفس کشید.
    درمورد دوکاسکپی هم من زیاد اطلاعی ندارم اما شدنش میشه اما یکمی انتقال پولش سخته و یکبار هم فکر کنم توی یکی از وبینارها بحثش شد که مالیات بر درامد اعمال میکنه...
    بیزنس اصلی تریدینگ هم در اروپا امریکاست کسی که بخواد در لول های بالا کارکنه هدج فاند و شرکت و.. بزنه اونجا پتانسیل که میخواد هست هفتاد درصد تریدر هایی ایرانی خوبی که میشناسم مهاجرت میکنن اون 30 درصد هم به خاطر خانواده و.. اینا نمیرن
    در کل تریدینگ در ایران ریسک بالایی داره مثلا همین هات فارکس تازه جمع کرد قبل اون فارکس تایم جمع کرد قبل اون تیک میل جمع کرد و... برای من همین کوچ از هات فارکس چند روز وقتم رو میگیره حالا اون بروکر هایی که بالا میکشدند رو نمیگم که کلا زندگی ادم پوچ میکنن.
    موفق باشی.
    "it's not knowing what to do;it's doing what you know"

Tony Robbins

12. 20 کاربر برای این پست سودمند از yashar_saheb عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Parsi آواتار ها
    17,530 بار در 1,402 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 352 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام دوستان وقتتون بخیر باشه.
    میخواستم در مورد دو بروکر icm و ifc market بدونم. تا اونجا که من دیدم نظرات خیلی مختصر در مورد این دو بیان شده در تاپیک. و اینکه من از دمو ifc market استفاده میکنم شکل کندل ها در تایم پایین اوکی بوده تا الان و باگ خاصی نداشته. یه عکس از مشخصاتشون بارگذاری میکنم، اطلاعات خودم از رگوله ها محدود هست. ممنون میشم نظر و تجربه تون رو با من به اشتراک بذارید.
    Screen Shot 02-17-2021 at 06.10 ب.ظ.png

سپاس گزارم
    باور کنید که باورهای شما، خود حقیقت را خلق میکنند.

14. 16 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Parsi عزیز تشکر کرده اند:

ashkan آواتار ها
    40,952 بار در 2,237 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 305 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام به هیچ وجه این کار رو نکنید که بعد درد سر نشه به نام همون شخص یک وبمانی باز کنید از وبمانی خودتون به وبمانی ایشون انتقال بدید و شارژ کنید یا بالعکس
    چون در غیر این صورت ممکنه همون ابتدا یا بعد از گرفتن سود از بازار بروکر از این موضوع که طبق قوانین هم نیست معمولا سو استفاده کنه و پولتون رو نده
    سلام محمد جان ارادت. این بروکر roboforex هست Rtrade من چون کارم استانبول هست اونجا حساب رو باز کردم.داخل ایران هم میشه باز کرد ولی چون فیلتر هست سایت رو باز نمیکنه و با فیلتر شکن هم که باز کنید باید با vpn آسیایی باشه تا برای تآیید تلفن ایران رو بیاره.بروکر خوبیه محمد جان من راضیم جدیدن برداشت با تتر هم گذاشته که خیلی خوبه.در خدمتم محمد جان.

16. 14 کاربر برای این پست سودمند از ashkan عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 293 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    ممنون لطف کردی عزیز ممنون بابت توضیحاتت اشکان جان
    انشالله موفقیتتون رو سریع تر ببینیم و کیف کنیم از موفقیت دوستان خوبی مثل شما و خوشحالم که برنامه داری و طبق برنامه جلو میری قطعا موفقیتتون رو خواهیم دید

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan نمایش پست ها
    سلام محمد جان ارادت. این بروکر roboforex هست Rtrade من چون کارم استانبول هست اونجا حساب رو باز کردم.داخل ایران هم میشه باز کرد ولی چون فیلتر هست سایت رو باز نمیکنه و با فیلتر شکن هم که باز کنید باید با vpn آسیایی باشه تا برای تآیید تلفن ایران رو بیاره.بروکر خوبیه محمد جان من راضیم جدیدن برداشت با تتر هم گذاشته که خیلی خوبه.در خدمتم محمد جان.

18. 14 کاربر برای این پست سودمند از ghoolak عزیز تشکر کرده اند:

ashkan آواتار ها
    40,952 بار در 2,237 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 305 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    ممنون لطف کردی عزیز ممنون بابت توضیحاتت اشکان جان
    انشالله موفقیتتون رو سریع تر ببینیم و کیف کنیم از موفقیت دوستان خوبی مثل شما و خوشحالم که برنامه داری و طبق برنامه جلو میری قطعا موفقیتتون رو خواهیم دید
    سلامت باشی محمد عزیز ممنون از شما با این اخلاق دل نشین و خون گرمتون. و ممنون که کنارمون هستید و با تجربیاتتون تو این مسیر ما رو راهنمایی میکنید سپاس.

20. 13 کاربر برای این پست سودمند از ashkan عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع