صفحه 325 از 440 نخستنخست ... 225275315323324325326327335375425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,241 به 3,250 از 4398

موضوع: بررسی بروکرها

Behnambaziar آواتار ها
    3,911 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط h94majid نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب من بروکر ارانته رو بررسی کردم طبق آموزش هایی که تو فیلم بررسی بروکر ها بود احتمالا این بروکر مشکوک هست به 2 دلیل
    1.در دو حساب این برکر کمیسون صفر هست ولی تنها راه درامد بروکر از راه کمیسیون هست
    2.سوآپ آزاد
    عکس انواع حساب رو براتون میزارم
    فایل پیوست 469308
    این استدلال درستی نیست،بروکر از اسپرد هم درآمد داره.
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

615 بار در 102 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    این استدلال درستی نیست،بروکر از اسپرد هم درآمد داره.
    سلام ممنون از جوابتون من بر اساس آموزش های دوره گفتم و اطلاعی از این مورد ندارم ولی سواپی که اصلا ندارد یک مورد بسیار مشکوک هست یک حسی دارم که فکر میکنم تمام این بروکر هایی که با ایرانی ها کار میکنن به نوعی مارکت میکر هستند در بروکر آمارکت بونس های با مبالغ خیلی زیاد میده که اصلا با آموزشی این دوره و عقل جور در نمیاد
    و من یتق الله یجعل له مخرجا و یرزقه من حیث لا یحتسب

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از h94majid عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام ممنون از جوابتون من بر اساس آموزش های دوره گفتم و اطلاعی از این مورد ندارم ولی سواپی که اصلا ندارد یک مورد بسیار مشکوک هست یک حسی دارم که فکر میکنم تمام این بروکر هایی که با ایرانی ها کار میکنن به نوعی مارکت میکر هستند در بروکر آمارکت بونس های با مبالغ خیلی زیاد میده که اصلا با آموزشی این دوره و عقل جور در نمیاد
    من خودم 3 ماه هست با ارانته کار میکنم.سواپ هم داره.اما قابلیت فعال کردن حساب اسلامی هم داره که خودتون میتونید فعالش کنید و سواپ رو پرداخت نکنید.
    در ضمن سواپ همیشه منفی نیست،خیلی وقت ها سواپ مثبته و بروکر یه مبلغی رو بهتون برمیگردونه.اینجوری نیست که همیشه بروکر از سواپ سود کنه.با توجه به نرخ بهره ی جفت ارز ها سواپ تعیین میشه و ممکنه مثبت یا منفی باشه.
    در مورد بونوس ها اطلاعی ندارم ولی اونجوری که شما فکر میکنید نیست و میشه به همین بروکر ها اعتماد کرد

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

615 بار در 102 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    من خودم 3 ماه هست با ارانته کار میکنم.سواپ هم داره.اما قابلیت فعال کردن حساب اسلامی هم داره که خودتون میتونید فعالش کنید و سواپ رو پرداخت نکنید.
    در ضمن سواپ همیشه منفی نیست،خیلی وقت ها سواپ مثبته و بروکر یه مبلغی رو بهتون برمیگردونه.اینجوری نیست که همیشه بروکر از سواپ سود کنه.با توجه به نرخ بهره ی جفت ارز ها سواپ تعیین میشه و ممکنه مثبت یا منفی باشه.
    در مورد بونوس ها اطلاعی ندارم ولی اونجوری که شما فکر میکنید نیست و میشه به همین بروکر ها اعتماد کرد
    عذرخواهی میکنم شما دوره فراکتال تاپیک آموزشی بروکر ecn دیدید؟
    سواپ به lp پرداخت میشه نه به بروکر اگه اشتباه میکنم خواهش میکنم بهم بگید
    و من یتق الله یجعل له مخرجا و یرزقه من حیث لا یحتسب

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از h94majid عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    عذرخواهی میکنم شما دوره فراکتال تاپیک آموزشی بروکر ecn دیدید؟
    سواپ به lp پرداخت میشه نه به بروکر اگه اشتباه میکنم خواهش میکنم بهم بگید
    منظور من این بود که سواپ دادن یا ندادن دلیلی بر کلاه بردار بودن بروکر نیست و خیلی وقت ها ممکنه سواپ شما مثبت باشه

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

elyas آواتار ها
    1,019 بار در 145 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 47 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و وقت بخیر
    دوستان یه مساله مهم بهش برخوردم لطفا پیگیری کنید نمیدونم چه کسی رو باید تگ کنم به ادمین سایت هم پیام دادم
    بنده تو اکانت ریل ترید میزنم اخبار رو هم چک میکنم همیشه و بیشتر از سایت اکادمی چک میکنم ساعت هیجده و سی خبر مهم داشتیم برای دلار و تو سایت این خبر درج نشده بود و باعث ضرر شد البته سایت های دیگه رو که چک کردم دیدم خبر مهم داشتیم ولی سایت اکادمی این خبر رو نزده بود
    میتونید نیگا کنید سوم مارس ساعت هیجده و سی بنده اگر اشتباه میکنم بهم اطلاع بدید

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از elyas عزیز تشکر کرده اند:

gerami_sh آواتار ها
    549 بار در 111 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ممنونم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ghaffar نمایش پست ها
    سلام.دوست عزیز.
    من خودم قبلا ارز دیجیتال کار میکردم.با صرافی کوینکس کار میکردم مشکلی هم با ایرانی ها نداشت.به تریدینگ ویو وصل میشد.
    الانم فارکس کار میکنم.تحلیلامو روی تردینگ ویو انجام میدم.ولی باز بسته کردن پوزیشنو روی گوشی با متا تردیدر ۴ انجام میدم.
    بروکر الپاری کار میکنم

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از gerami_sh عزیز تشکر کرده اند:

8 بار در 3 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام خدمت اعضای محترم
    یه سوالی خدمت تون دارم من حساب دمو بروکر الپاری کار میکنم چند روز گذشته در نمودار یورو دلار تایم یک ساعته خط روندی کشیدم که اخرین کندل خط روند را لمس نکرده بود و شدوی اون هم خیلی بالا تر از خط روند من بود و تایم 5 دقیقه اومدم دیدم قیمت داره زیر خط روندی ک کشیدم کندل میسازه این باگ طبیعیه یا مشکل آلپاریه؟ چون خیلی باگ خطرناکیه تو معاملات real

16. 3 کاربر برای این پست سودمند از kaveh.nasri عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,656 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh.nasri نمایش پست ها
    با سلام خدمت اعضای محترم
    یه سوالی خدمت تون دارم من حساب دمو بروکر الپاری کار میکنم چند روز گذشته در نمودار یورو دلار تایم یک ساعته خط روندی کشیدم که اخرین کندل خط روند را لمس نکرده بود و شدوی اون هم خیلی بالا تر از خط روند من بود و تایم 5 دقیقه اومدم دیدم قیمت داره زیر خط روندی ک کشیدم کندل میسازه این باگ طبیعیه یا مشکل آلپاریه؟ چون خیلی باگ خطرناکیه تو معاملات real
    سلام اقا کاوه
    این موردی که میفرمایید احتمالا یه خطایی از سمت خودتون وجود داره. چون بروکر همچین باگی نمیتونه ایجاد کنه
    شما برید تو سی تریدر همون منطقه رو چک کنید. همون کار رو انجام بدید. همینطور در تریدینگ ویو
    البته در جریان باشید که چارت بروکرها کمی با هم تفاوت دارن و طبیعیه و نباید مقایسه کنید
    ولی اینکه در یکساعته قیمت روی یک خط روند باشه بعد بیاید در ۵ دیقه ببینید زیر خط رونده، من تا حالا برنخوردم
    تو متاتریدر۴ الپاری روی گوشی، براتون یه خط روند روی ۱ساعته کشیدم . عکس بعدی همون قسمت در ۵ دیقه هست
    Screenshot_20230304-183912_MetaTrader 4.jpgScreenshot_20230304-183930_MetaTrader 4.jpg
    یه نکته رو هم مدنظر داشته باشید، افراد بسیار زیادی در ایران با بروکر الپاری کار میکنند. گرچه بروکرها همشون مشکلاتی دارند ولی این مورد عرف نیست و تا حالا گزارش نشده، و اصلا مربوط به خود متاتریدر میشه اگر فرضا باشه و بروکر به نظر من نمیتونه دخالتی در این امر داشته باشه.
    باز اگر عکسی دارید از اون منطقه ی مورد بررسی ارسال بفرمایید بررسی کنیم و ببینیم مشکل از کجاست
    با سپاس
    مرنج و مرنجان

18. 4 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

8 بار در 3 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    سلام اقا کاوه
    این موردی که میفرمایید احتمالا یه خطایی از سمت خودتون وجود داره. چون بروکر همچین باگی نمیتونه ایجاد کنه
    شما برید تو سی تریدر همون منطقه رو چک کنید. همون کار رو انجام بدید. همینطور در تریدینگ ویو
    البته در جریان باشید که چارت بروکرها کمی با هم تفاوت دارن و طبیعیه و نباید مقایسه کنید
    ولی اینکه در یکساعته قیمت روی یک خط روند باشه بعد بیاید در ۵ دیقه ببینید زیر خط رونده، من تا حالا برنخوردم
    تو متاتریدر۴ الپاری روی گوشی، براتون یه خط روند روی ۱ساعته کشیدم . عکس بعدی همون قسمت در ۵ دیقه هست
    Screenshot_20230304-183912_MetaTrader 4.jpgScreenshot_20230304-183930_MetaTrader 4.jpg
    یه نکته رو هم مدنظر داشته باشید، افراد بسیار زیادی در ایران با بروکر الپاری کار میکنند. گرچه بروکرها همشون مشکلاتی دارند ولی این مورد عرف نیست و تا حالا گزارش نشده، و اصلا مربوط به خود متاتریدر میشه اگر فرضا باشه و بروکر به نظر من نمیتونه دخالتی در این امر داشته باشه.
    باز اگر عکسی دارید از اون منطقه ی مورد بررسی ارسال بفرمایید بررسی کنیم و ببینیم مشکل از کجاست
    با سپاس
    ممنون از لطف شما و توضیحات تون
    متاسفانه عکسی ندارم و بعد هم که چک کردم درست شده بود فقط در اون لحظه که داشتم بررسی میکردم به این باگ برخوردم

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از kaveh.nasri عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 23 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 23 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع