صفحه 314 از 441 نخستنخست ... 214264304312313314315316324364414 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,131 به 3,140 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط fotros نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز
    من توی بروکر hycm و امارکتس ثبت نام کردم
    بعد از ثبت نام حدود دو سه بار با من از پیش شماره لندن تماس گرفته شد که فکر کنم از یکی از این بروکرهاست
    بنظر شما باید جوابشونو بدم یا نه؟
    واقعیتش از هک شدن و... ترسیدم و جواب ندادم
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله احتمالا از بروکر hycm با شما تماس گرفتن، بنده هم اون اوایل که توی این بروکر حساب باز کردم باهام تماس میگرفتن و صحبت میکردیم، البته بروکر hycm به زبان انگلیسی با شما صحبت میکنه، بروکر آمارکتس هم تماس میگیره اما با شماره ایران و خب قاعدتا فارسی هم صحبت میکنن، نگران نباشید، اگر دوست ندارید میتونید جواب ندید، اتفاق خاصی نمیافته، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما محمد جان، امیدوارم حالتون عالی باشه، سپاسگذارم بابت اطلاع رسانیتون، راستش من امروز یه سر رفتم وبسایت ارانته (سایت های زیادی هم داره، با پسوند های مختلف برای رگوله های مختلف)، تبلیغ سی تریدر رو میکنن اما زمانی که توی سایت اصلیشون گزینه platform رو میزنی فقط متاتریدر رو داره، اما حالا که شما هم لطف کردید و یادآوری کردید، فکر کنم در آینده سی تریدر رو ارائه بدن، که اگر این کار رو انجام بدن خیلی خوب میشه، از اونجایی که ارانته جزء برورکر های خوبی محسوب میشه که با ایرانی ها کار میکنه، عزیزانی که قصد افتتاح حساب با این بروکر خوب رو دارن، میتونن از امکانات بی نظیر سی تریدر هم استفاده کنن، تشکر مجدد از شما دوست عزیزم، امیدوارم سلامت و شاد باشید.
    سلام و روز بخیر خدمت همه دوستان
    https://errante.net/fa
    سایت فارسی ارانته
    من حساب دموی ارانته روی سی تریدر باز کردم خوبه. ریل رو هنوز راه ننداختن
    دو راه دارید برای دموی سی تریدر ارانته
    یکی برید تو سایتش و حساب دموی سی تریدر vip باز کنید.تیلورمید کلا قابل انتخاب نیست. دمو هم نداره. در ریل vip باز کردید 15000 دلار شارژ کردید میشه تیلورمید
    ارانته 4 لول حساب داره. استاندارد پریمیوم vip تیلورمید. اسپرد و کمیسیونها متفاوته و واریزیها.روی سی تریدر و متاتریدر حسابها یکیه
    در حالت vip باید 5000 دلار در ریل شارژ کنید . دمو هم که هیچی. اسپرد eurusd روی سی تریدر vip حدودا 4 پوینت و تیلورمید 1 پوینت هست. کمیسیون هر دو 3 دلار هست به ازای هر لات معامله(در مجموع). در مقایسه روبو 4.2 دلار هست.
    طبق تجربه ی من اسپرد روبو همین 1 پوینت هست ولی پایدارتره از ارانته(کلا سی تریدر رو میگم من). اسپرد روبو معمولا فیکس رو 1 پوینته ولی ارانته از 0 تا 3 پوینت متغیره. مزیت روبو واریزی کمتره. به نسبت 15000 دلار ارانته. عیب روبو نداشتن پشتیبانی فارسی و نگرفتن مشتری جدید ایرانیه.
    در مورد اسلیپج من در روبو یه مقدار اسلیپج اذیتم کرده جدیدا. (در تایم غیر خبر)
    دوستان روی سی تریدر ارانته ترید کنن تجربشون رو بگن
    اگر در سایت ارانته حساب سی تریدر باز کنید میشه vip
    ولی اگه اپلیکیشن موبایل اون رو نصب کنید و توی اپلیکیشن یه حساب دمو باز کنید میشه تیلورمید.بعد در لپتاپ اون حساب در دسترسه(راه من دراوردی)
    یه مقایسه با الپاری بکنم اینارو. الپاری اسپردش (mt4 ecn pro با واریزی 500 دلار) معمولا فیکس رو 2پوینته. کمیسیونش 3.4 دلاره
    یه عیب روبو اینه هر واریز و هر برداشت(حتی روزای بدون کمیسیون طبق تجربه ام) با تتر trc20(بهترین گزینه) 1 درصد برمیداره. ینی 1000 تا بذاری روبو فقط و برش داری میشه 980
    الپاری (طبق تجربه) 0.1 درصد برای برداشت و 0 درصد برای واریز کم میکنه.(با تتر tc20). 1000 تا بذاری الپاری فقط و برداری میشه 999. تازه این کمیسیون محدود به 1 الی 9 دلاره. ینی 1000000 دلار هم برداری بجای 1000 دلار 9 دلار برمیداره(که برای ما مهم هم نیست)
    سایت هر 3 هم فیلتره. پشتیبانی الپاری هم مثل ارانته خوبه(زنگ میزنن پیگیرن)
    من رو نت مخابرات هر سه پلتفرم( سی تردیدر روبو و ارانته و متاتریدر4 الپاری) رو بدون هیلترشکن استفاده میکنم.
    یه نکته یادم نره. روبو یه سری طرح تشویقی داره. یکیش اینه که سر ماه بسته به حجم تریدت (بالای 10 لات) 10 درصد کمیسیونت رو برمیگردونه(برید سایت پروموشن ها رو کامل بخونید. )و پولت بمونه تو روبو سر سال فک میکنم 10 دردصد میذاره روش(باز برید بخونید).
    الپاری یه همچین چیزایی داره ولی خیلی کاربردی نیس. میشه امتیاز و بعد باید بری بسته بخری و..(حوصله میخاد)
    موفق باشید
    ویرایش توسط mohamad1400 : 02-23-2023 در ساعت 12:45
    مرنج و مرنجان

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

Eric_Trade آواتار ها
    7,112 بار در 970 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 171 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام و درود

دوستان ادرس اصلی سایت فیبو چیه؟ چون میخوام ثبت نام کنم چندین سایت رو میاره. ممنون میشم اگر کمکم کنید.
    @Peace
    I NEVER GIVE UP

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از Eric_Trade عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Eric_Trade نمایش پست ها
    سلام و درود

دوستان ادرس اصلی سایت فیبو چیه؟ چون میخوام ثبت نام کنم چندین سایت رو میاره. ممنون میشم اگر کمکم کنید.
    @Peace
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، آدرس اصلی وب سایت فیبو رو خدمتتون قرار میدم، از طریق این آدرس ثبت نام کنید، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    https://www.fibogroup.com/

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    سلام و روز بخیر خدمت همه دوستان
    https://errante.net/fa
    سایت فارسی ارانته
    من حساب دموی ارانته روی سی تریدر باز کردم خوبه. ریل رو هنوز راه ننداختن
    دو راه دارید برای دموی سی تریدر ارانته
    یکی برید تو سایتش و حساب دموی سی تریدر vip باز کنید.تیلورمید کلا قابل انتخاب نیست. دمو هم نداره. در ریل vip باز کردید 15000 دلار شارژ کردید میشه تیلورمید
    ارانته 4 لول حساب داره. استاندارد پریمیوم vip تیلورمید. اسپرد و کمیسیونها متفاوته و واریزیها.روی سی تریدر و متاتریدر حسابها یکیه
    در حالت vip باید 5000 دلار در ریل شارژ کنید . دمو هم که هیچی. اسپرد eurusd روی سی تریدر vip حدودا 4 پوینت و تیلورمید 1 پوینت هست. کمیسیون هر دو 3 دلار هست به ازای هر لات معامله(در مجموع). در مقایسه روبو 4.2 دلار هست.
    طبق تجربه ی من اسپرد روبو همین 1 پوینت هست ولی پایدارتره از ارانته(کلا سی تریدر رو میگم من). اسپرد روبو معمولا فیکس رو 1 پوینته ولی ارانته از 0 تا 3 پوینت متغیره. مزیت روبو واریزی کمتره. به نسبت 15000 دلار ارانته. عیب روبو نداشتن پشتیبانی فارسی و نگرفتن مشتری جدید ایرانیه.
    در مورد اسلیپج من در روبو یه مقدار اسلیپج اذیتم کرده جدیدا. (در تایم غیر خبر)
    دوستان روی سی تریدر ارنته ترید کنن تجربشون رو بگن
    اگر در سایت ارانته حساب سی تریدر باز کنید میشه vip
    ولی اگه اپلیکیشن موبایل اون رو نصب کنید و توی اپلیکیشن یه حساب دمو باز کنید میشه تیلورمید.بعد در لپتاپ اون حساب در دسترسه(راه من دراوردی)
    یه مقایسه با الپاری بکنم اینارو. الپاری اسپردش (mt4 ecn pro با واریزی 500 دلار) معمولا فیکس رو 2پوینته. کمیسیونش 3.4 دلاره
    یه عیب روبو اینه هر واریز و هر برداشت(حتی روزای بدون کمیسیون طبق تجربه ام) با تتر trc20(بهترین گزینه) 1 درصد برمیداره. ینی 1000 تا بذاری روبو فقط و برش داری میشه 980
    الپاری (طبق تجربه) 0.1 درصد برای برداشت و 0 درصد برای واریز کم میکنه.(با تتر tc20). 1000 تا بذاری الپاری فقط و برداری میشه 999. تازه این کمیسیون محدود به 1 الی 9 دلاره. ینی 1000000 دلار هم برداری بجای 1000 دلار 9 دلار برمیداره(که برای ما مهم هم نیست)
    سایت هر 3 هم فیلتره. پشتیبانی الپاری هم مثل ارانته خوبه(زنگ میزنن پیگیرن)
    من رو نت مخابرات هر سه پلتفرم( سی تردیدر روبو و ارانته و متاتریدر4 الپاری) رو بدون هیلترشکن استفاده میکنم.
    یه نکته یادم نره. روبو یه سری طرح تشویقی داره. یکیش اینه که سر ماه بسته به حجم تریدت (بالای 10 لات) 10 درصد کمیسیونت رو برمیگردونه(برید سایت پروموشن ها رو کامل بخونید. )و پولت بمونه تو روبو سر سال فک میکنم 10 دردصد میذاره روش(باز برید بخونید).
    الپاری یه همچین چیزایی داره ولی خیلی کاربردی نیس. میشه امتیاز و بعد باید بری بسته بخری و..(حوصله میخاد)
    موفق باشید
    درود به جناب mohamad1400 بزرگوار، امیدوارم حالتون عالی باشه، سپاسگزارم بابت بررسی دقیق و موشکافانه، امیدواریم هر چه سریع تر پلتفرم سی تریدر رو برای حساب های ریل هم ارائه بدن، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ویرایش توسط Peace : 03-01-2023 در ساعت 11:51

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

146 بار در 33 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadgoodarzi نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر، سطح 1 صرافی نوبیتکس 500 هزار تومان میشه واریز کرد باتوجه به این من تونستم 9.57 تترخرید کنم برای شارژ حساب پرو سنت روبوفارکس باید 10 تتر شارژ کنم تا قابل ترید شه حساب یا چیز دیگه ای هست میشه توضیح بدید؟؟@Mohammad.Hashemi
    Peace@
    سلام محمد عزیز وقتت بخیر
    اگر موفق به دیپازیت و ترید در بروکر روبوفارکس شدین، بفرمایید که احراز هویت رو از طریق سایت انجام دادین یا تلگرام؟
  12. 6 کاربر برای این پست سودمند از ٍEH327 عزیز تشکر کرده اند:

Mohammadgoodarzi آواتار ها
    965 بار در 291 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ٍEH327 نمایش پست ها
    سلام محمد عزیز وقتت بخیر
    اگر موفق به دیپازیت و ترید در بروکر روبوفارکس شدین، بفرمایید که احراز هویت رو از طریق سایت انجام دادین یا تلگرام؟
    سلام وقت بخیر ، بله خوشبختانه حساب شارژ شد و متاتریدرمم قابل معامله شده
    Untitled.png
    از طریق سایت احراز هویتو انجام دادم.

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mohammadgoodarzi عزیز تشکر کرده اند:

146 بار در 33 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadgoodarzi نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر ، بله خوشبختانه حساب شارژ شد و متاتریدرمم قابل معامله شده
    Untitled.png
    از طریق سایت احراز هویتو انجام دادم.
    بسیار عالی
    ظاهرا شما اولین نفری هستین که بعد از محدودیت*های اخیر موفق به باز کردن حساب در روبوفارکس شدین. ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید که برای آدرس محل سکونت و احراز هویت چه مدارکی رو ثبت کردین؟ مدرک ثبت شده مربوط به ایران بود؟ ترجمه شده فرستادین؟
    پیشاپیش ممنون

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از ٍEH327 عزیز تشکر کرده اند:

Mohammadgoodarzi آواتار ها
    965 بار در 291 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ٍEH327 نمایش پست ها
    بسیار عالی
    ظاهرا شما اولین نفری هستین که بعد از محدودیت*های اخیر موفق به باز کردن حساب در روبوفارکس شدین. ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید که برای آدرس محل سکونت و احراز هویت چه مدارکی رو ثبت کردین؟ مدرک ثبت شده مربوط به ایران بود؟ ترجمه شده فرستادین؟
    پیشاپیش ممنون
    خواهش میکنم .من یه اکانت دمو از قبل داشتم ولی وریفای نشده بود نمیدونم این تاثیر داشته یا خیر، و برای ادرس محل سکونت بله ایران بود سند خونه به نام پدر و یک رسید بانک ملی که ادرس ومشخاصتم رو زده بود و مهر شده بود فرستادم ، کارت ملی هم برای احراز هویت. ادرستونم با گوگل ترنسلیت اینگلیسی بنویسد .........iran-tehran همین چیز خاصی نبود کشورم چون ایرانو نداره هند و افغانستان انتخاب کنید.

18. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mohammadgoodarzi عزیز تشکر کرده اند:

sadegh haghgoou آواتار ها
    1,099 بار در 152 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    ببخشید حساب روبوفارکس را چگونه باید شارژ کرد در ریل ؟
    ممنون میشم اگر امکان داره یک ویدیو که آموزشش داده بهم معرفی کنید .
    با تشکر
    . Work hard in silence, let your success be the noise

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از sadegh haghgoou عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 35 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 35 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع