صفحه 314 از 441 نخستنخست ... 214264304312313314315316324364414 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,131 به 3,140 از 4403

موضوع: بررسی بروکرها

146 بار در 33 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadgoodarzi نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر ، بله خوشبختانه حساب شارژ شد و متاتریدرمم قابل معامله شده
    فایل پیوست 466464
    از طریق سایت احراز هویتو انجام دادم.
    بسیار عالی
    ظاهرا شما اولین نفری هستین که بعد از محدودیت*های اخیر موفق به باز کردن حساب در روبوفارکس شدین. ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید که برای آدرس محل سکونت و احراز هویت چه مدارکی رو ثبت کردین؟ مدرک ثبت شده مربوط به ایران بود؟ ترجمه شده فرستادین؟
    پیشاپیش ممنون

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از ٍEH327 عزیز تشکر کرده اند:

Mohammadgoodarzi آواتار ها
    965 بار در 291 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ٍEH327 نمایش پست ها
    بسیار عالی
    ظاهرا شما اولین نفری هستین که بعد از محدودیت*های اخیر موفق به باز کردن حساب در روبوفارکس شدین. ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید که برای آدرس محل سکونت و احراز هویت چه مدارکی رو ثبت کردین؟ مدرک ثبت شده مربوط به ایران بود؟ ترجمه شده فرستادین؟
    پیشاپیش ممنون
    خواهش میکنم .من یه اکانت دمو از قبل داشتم ولی وریفای نشده بود نمیدونم این تاثیر داشته یا خیر، و برای ادرس محل سکونت بله ایران بود سند خونه به نام پدر و یک رسید بانک ملی که ادرس ومشخاصتم رو زده بود و مهر شده بود فرستادم ، کارت ملی هم برای احراز هویت. ادرستونم با گوگل ترنسلیت اینگلیسی بنویسد .........iran-tehran همین چیز خاصی نبود کشورم چون ایرانو نداره هند و افغانستان انتخاب کنید.

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mohammadgoodarzi عزیز تشکر کرده اند:

sadegh haghgoou آواتار ها
    1,099 بار در 152 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    ببخشید حساب روبوفارکس را چگونه باید شارژ کرد در ریل ؟
    ممنون میشم اگر امکان داره یک ویدیو که آموزشش داده بهم معرفی کنید .
    با تشکر
    . Work hard in silence, let your success be the noise

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از sadegh haghgoou عزیز تشکر کرده اند:

8,676 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh gh نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    ببخشید حساب روبوفارکس را چگونه باید شارژ کرد در ریل ؟
    ممنون میشم اگر امکان داره یک ویدیو که آموزشش داده بهم معرفی کنید .
    با تشکر
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، برای شارژ حساب روبو، توصیه میشه از طریق تتر حسابتون رو شارژ کنید، برای این کار، باید از طریق یه صرافی، تتر رو خریداری کنید و به کیف پول روبو انتقال بدید، توصیه میکنم آموزش های مربوطه رو در آپارات یا ترجیحا یوتیوب ببینید، کافیه سرچ کنید "شارژ حساب روبوفارکس" ویدیوهایه قدیمی تر نحوه شارژ کردن حساب از طریق وب مانی یا پرفکت مانی رو آموزش میدن، ترجیحا ویدیوهایه جدیدتر رو ببینید که در مورد شارژ کردن حساب با تتر آموزش میدن، صرافی های پیشنهادی برای خرید تتر هم، بنده نوبیتکس و فرهاد اکسچنج رو توصیه میکنم، نوبیتکس یه مقدار سریع تره، اما فرهاد اکسچنج سابقه طولانی داره، لینک یه آموزش هم خدمتتون قرار میدم امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، برای شارژ حساب روبو، توصیه میشه از طریق تتر حسابتون رو شارژ کنید، برای این کار، باید از طریق یه صرافی، تتر رو خریداری کنید و به کیف پول روبو انتقال بدید، توصیه میکنم آموزش های مربوطه رو در آپارات یا ترجیحا یوتیوب ببینید، کافیه سرچ کنید "شارژ حساب روبوفارکس" ویدیوهایه قدیمی تر نحوه شارژ کردن حساب از طریق وب مانی یا پرفکت مانی رو آموزش میدن، ترجیحا ویدیوهایه جدیدتر رو ببینید که در مورد شارژ کردن حساب با تتر آموزش میدن، صرافی های پیشنهادی برای خرید تتر هم، بنده نوبیتکس و فرهاد اکسچنج رو توصیه میکنم، نوبیتکس یه مقدار سریع تره، اما فرهاد اکسچنج سابقه طولانی داره، لینک یه آموزش هم خدمتتون قرار میدم امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    سلام ممنونم از پاسخگویی و راهنمایی خوب شما

ببخشید بزرگوار خواستم نظر و پیشنهاد حضرت عالی برای تهیه تتر را بدونم که از کجا تهیه کنم .
    با تشکر

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از sadegh haghgoou عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh gh نمایش پست ها
    سلام ممنونم از پاسخگویی و راهنمایی خوب شما

ببخشید بزرگوار خواستم نظر و پیشنهاد حضرت عالی برای تهیه تتر را بدونم که از کجا تهیه کنم .
    با تشکر
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، خواهش میکنم عزیزم، نظر لطفتونه، خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم، در رابطه با خرید تتر، برای خرید تتر باید در یکی از صرافی های نوبیتکس یا فرهاد اکسچنج (صرافی های دیگه هم میتونید کار کنید، خودم شخصا این دو تا رو توصیه میکنم و صرفا نظر شخصی هست) حساب باز کنید و احراز هویت کنید، یکی دو روز احراز هویت طول میکشه، بعد در همون صرافی که احراز هویت کردید و حسابتون فعال شده، به هر مقدار که میخوایید میتونید تتر یا هر رمزارز دیگه رو خرید کنید، هر کدوم از این صرافی ها یه کیف پول دارن، فرض کنیم شما در نوبیتکس حسابتون رو فعال کردید و 100 تتر خریداری کردید، این 100 تتر در کیف پول شما در نوبیتکس هست، برای انتقال اون به حسابتون در روبو، روبو به شما یه آدرس کیف پول میده، شما اون مبلغ رو از کیف پول نوبیتکس انتقال میدید به کیف پول روبو، به این صورت حسابتون شارژ میشه، به این صورت شما میتونید تتر رو تهیه کنید و برای شارژ حسابتون ازش استفاده کنید، امیدوارم کامل توضیح داده باشم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، خواهش میکنم عزیزم، نظر لطفتونه، خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم، در رابطه با خرید تتر، برای خرید تتر باید در یکی از صرافی های نوبیتکس یا فرهاد اکسچنج (صرافی های دیگه هم میتونید کار کنید، خودم شخصا این دو تا رو توصیه میکنم و صرفا نظر شخصی هست) حساب باز کنید و احراز هویت کنید، یکی دو روز احراز هویت طول میکشه، بعد در همون صرافی که احراز هویت کردید و حسابتون فعال شده، به هر مقدار که میخوایید میتونید تتر یا هر رمزارز دیگه رو خرید کنید، هر کدوم از این صرافی ها یه کیف پول دارن، فرض کنیم شما در نوبیتکس حسابتون رو فعال کردید و 100 تتر خریداری کردید، این 100 تتر در کیف پول شما در نوبیتکس هست، برای انتقال اون به حسابتون در روبو، روبو به شما یه آدرس کیف پول میده، شما اون مبلغ رو از کیف پول نوبیتکس انتقال میدید به کیف پول روبو، به این صورت حسابتون شارژ میشه، به این صورت شما میتونید تتر رو تهیه کنید و برای شارژ حسابتون ازش استفاده کنید، امیدوارم کامل توضیح داده باشم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    سلام خیلی ممنونم از اینکه هستید و محبت دارید و کمک میدهید
    ببخشید سوالاتم زیاد هست راستش من هرچی بلد شدم فقط از استاد دهقان یاد گرفتم و
    جسارتن روش برداشتش هم به همین طریق هست در نوبیتکس؟

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از sadegh haghgoou عزیز تشکر کرده اند:

ایوب رحیمی آواتار ها
    203 بار در 53 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله در حال حاضر فقط سه تا بروکر هستن که با ایرانی ها کار میکنن و حساب Ctrader هم ارائه میدن،
    1: فیبو
    2: تریدرزوی
    3: ICM
    با ذکر این نکته که بروکر ICM تحت یه رگولاتوری جدید و دفتر جدید در نیجریه به ایرانی ها خدمات میده، خودم شخصا فیبو رو توصیه میکنم، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    سلام دوست عزیز
    شما حساب ریل دارید؟با کدام بروکر و چه نو حسابی هست
    هرکس می تواند در دریای آرام ملوان باشد،
    اما در دریای خروشان چه؟

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از ایوب رحیمی عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1174 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ایوب رحیمی نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما حساب ریل دارید؟با کدام بروکر و چه نو حسابی هست
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله بنده قبل از اینکه وارد آکادمی بشم یه حساب ریل داشتم و همچنان هم با همون حساب کار میکنم، حساب ریل اصلی بنده در بروکر روبو فارکس هستش، البته در بروکر های دیگه هم احراز هویت کردم، اما حساب ریل ندارم، نوع حساب هم ecn هستش، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

ایوب رحیمی آواتار ها
    203 بار در 53 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله بنده قبل از اینکه وارد آکادمی بشم یه حساب ریل داشتم و همچنان هم با همون حساب کار میکنم، حساب ریل اصلی بنده در بروکر روبو فارکس هستش، البته در بروکر های دیگه هم احراز هویت کردم، اما حساب ریل ندارم، نوع حساب هم ecn هستش، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ممنونم از پاسخ گوییتون
    دوست عزیز میشه لطف کنید آدرسشو بفرستید برام تا ثبتنام کنم هم برا حساب ریل هم حساب دمو
    هرکس می تواند در دریای آرام ملوان باشد،
    اما در دریای خروشان چه؟

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از ایوب رحیمی عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع