صفحه 312 از 440 نخستنخست ... 212262302310311312313314322362412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,111 به 3,120 از 4395

موضوع: بررسی بروکرها

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1166 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mortezagh1366 نمایش پست ها
    سلام بزرگوار
    از بین این چند مورد کدوم یکی رو پیشنهاد میکنین؟ من تو روبو فارکس حساب دارم یه مدته خیلی اذیت میکنه. با هیچ نتی غیر از همراه اول کانکت نمیشه. اونم فقط سی تریدر.
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، از اونجایی که فرمودید مشکل اتصال دارید، توصیه میکنم با آلپاری کار کنید، متاتریدر آلپاری بدون نیاز به فیلترشکن باز میشه، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Mohammadgoodarzi آواتار ها
    965 بار در 291 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.Hashemi نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر برای واریز های مبلغ کم تاپ چنج به صرفه تره من خودم برای تمرین یه حساب سنتی با 2 دلار باز کردم که از طریق تاپ چنج کارمزد خیلی کمی دادم(ما به تفاوت قیمت دلار در صرافی ها و سایت تاپ چنج) و خیلی سریع هم حسابم شارژ شد فکر کنم کمتر از 1 دقیقه طول کشید ولی اگر میخواستم همون حساب رو با تتر شارژ کنم باید 1 تتر هم کمیسیون انتقال میدادم ولی درکل برای واریز های بالای 100 دلار به نظرم تتر خیلی بهتره
    سلام وقتتون بخیر خیلی ممنونم ، پس جفتشم ثبت نام میکنم لازم میشه.....

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mohammadgoodarzi عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ibrahim نمایش پست ها
    من بشخصه توو آلپاری باتتر دیپازیت کردم
    سلام ممنون بابت راهنماییتون.

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mohammadgoodarzi عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به جناب memo بزرگوار، امیدوارم حالتون عالی باشه، ابتدا تشکر میکنم از اطلاع رسانیتون در این ضمینه، راستش من شک کرده بودم که شاید اینجوری باشه، آخه خیلی از عزیزان بودن که حساب های قدیمی داشتن اما واریزی انجام نداده بودن و نمیتونستن کار کنن، گفتم احتمالا باید واریزی هم صورت گرفته باشه که حساب قابل استفاده باشه، حالا که حضرتعالی اطلاع رسانی کردید رفع ابهام شد، سپاس از شما، سلامت و شاد باشید.
    سلام وقتتون بخیر، اکانتی که من ساختم در روبو وریفای شد چطور میتونم متوجه بشم حساب قابل استفاده هست یا نه
    Untitled.png
    ویرایش توسط Mohammadgoodarzi : 02-21-2023 در ساعت 11:01

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mohammadgoodarzi عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1166 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadgoodarzi نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر، اکانتی که من ساختم در روبو وریفای شد چطور میتونم متوجه بشم حساب قابل استفاده هست یا نه
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، تبریک میگم واقعا این خیلی خوبه، تنها راهش اینه که یه مقدار حساب رو شارژ کنید ببینید میتونید ترید کنید یا نه؟
    اگر گزینه های واریز هم فعال باشه احتمالا مشکلی نخواهد بود، یه حساب ecn بسازید و 10 دلار شارژش کنید، بعد روی eurusd با حجم 0.01 ترید بزنید ببینید میشه یا نه؟
    البته این ها همه مشروط به اینه که اول اجازه واریزی مبلغ رو بده و حساب فعال بشه و بعد اجازه ترید بده، اگر دیدید که مشکلی وجود نداشت، میتونید به کارتون ادامه بدید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ویرایش توسط Peace : 02-21-2023 در ساعت 11:04

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1166 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    Untitled.png
    درود دوباره، الان که عکس رو هم آپلود کردید به احتمال خیلی زیاد حسابتون مشکلی نداره، امیدوارم تجربه ترید خوبی رو با این بروکر داشته باشید، سلامت و شاد باشید.

12. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود دوباره، الان که عکس رو هم آپلود کردید به احتمال خیلی زیاد حسابتون مشکلی نداره، امیدوارم تجربه ترید خوبی رو با این بروکر داشته باشید، سلامت و شاد باشید.
    سلامت باشید ، حسابی که الان ساختم پرو سنته مناسبه برای 10 دلار یا حساب دیگه ای بسازم؟ (احراز هویت نوبیتکس انجام بشه شارژش میکنم ببینم میشه باهاش کار کرد یا نه)

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mohammadgoodarzi عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1166 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    سلامت باشید ، حسابی که الان ساختم پرو سنته مناسبه برای 10 دلار یا حساب دیگه ای بسازم؟ (احراز هویت نوبیتکس انجام بشه شارژش میکنم ببینم میشه باهاش کار کرد یا نه)
    انشاءالله که میشه اصلا نگران نباشید، یه توضیح راجب حساب پرو سنت اینه که، در حساب های سنتی شما پولتون ضربه 100 میشه (سود و ضرر اما تقسیم بر 100 میشه)، یعنی علاوه به اون لوریجی که دارید، عدد حساب هم ضربه صد میشه، این برای اینه که بتونید روی 10 دلار همون مقدار %3 رو ریسک کنید، برای شروع خوبه بله، یه مقدار اسپردش بالاتر از ecn هست، اما از اونطرف میشه مدیریت سرمایه رو به خوبی رعایت کرد، چندتا پست قبل تر هم بنده توضیحاتی در مورد حساب های روبو به یکی از عزیزان دادم فکر کنم خودتون بودید، حالا برای احتیاط اون پست رو هم مطالعه بفرمایید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ویرایش توسط Peace : 02-21-2023 در ساعت 11:16

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 9 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    انشاءالله که میشه اصلا نگران نباشید، یه توضیح راجب حساب پرو سنت اینه که، در حساب های سنتی شما پولتون ضربه 100 میشه (سود و ضرر اما تقسیم بر 100 میشه)، یعنی علاوه به اون لوریجی که دارید، عدد حساب هم ضربه صد میشه، این برای اینه که بتونید روی 10 دلار همون مقدار %3 رو ریسک کنید، برای شروع خوبه بله، یه مقدار اسپردش بالاتر از ecn هست، اما از اونطرف میشه مدیریت سرمایه رو به خوبی رعایت کرد، چندتا پست قبل تر هم بنده توضیحاتی در مورد حساب های روبو به یکی از عزیزان دادم فکر کنم خودتون بودید، حالا برای احتیاط اون پست رو هم مطالعه بفرمایید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    پس با این حساب پرو سنت حساب مناسبیه، بیشتر میخوام ضعف روانشناسی و تجربه تریدریمو حل کنم ،همه ی پست های شمارو مطالعه کردم کاملا مفید بود ازتون ممنونم.
    و اینکه چطور میشه اطلاعاتی که وریفای شده رو چک کرد اگه یادتون باشه کشور ایران نبود ثبت کنم میخوام ببینم اگه درست نشده به پشتیبان پیام بدم...

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از Mohammadgoodarzi عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1166 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    پس با این حساب پرو سنت حساب مناسبیه، بیشتر میخوام ضعف روانشناسی و تجربه تریدریمو حل کنم ،همه ی پست های شمارو مطالعه کردم کاملا مفید بود ازتون ممنونم.
    و اینکه چطور میشه اطلاعاتی که وریفای شده رو چک کرد اگه یادتون باشه کشور ایران نبود ثبت کنم میخوام ببینم اگه درست نشده به پشتیبان پیام بدم...
    خواهش میکنم عزیزم، خوشحالم مطالب مثمر ثمر واقع شده و تونستید استفاده کنید، در رابطه با نام کشور، زمانی که حسابتون تیک سبز وریفای رو داشته باشه، از روی همون Residency proof کشورتون رو به ایران تغییر دادن، این اطلاعات رو از روی مدارکی که ارسال کردید ثبت میکنن، مثلا اگر از روی قبض تلفن منزل باشه، کدپستی و آدرس و... ثبت میکنن، اما چجوری میشه بهش دسترسی داشت، الان خودم هم یه سر زدم پلتفرم روبو، جایی رو پیدا نکردم، جایه نگرانی وجود نداره، متاسفانه روبو با همه خوبیاش، این رابط کاربریش یه مقدار گیج کننده هست، اما در کل این اطلاعات رو از همون مدارکی که ارسال کردید استخراج میکنن، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 17 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 17 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع