صفحه 306 از 441 نخستنخست ... 206256296304305306307308316356406 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,051 به 3,060 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Owj... نمایش پست ها
    ممنون از شما دوست خوبم بابت لطف و توجهتون
    حالا یه سوال دیگه در مورد بروکر آلباری
    اینکه استاد تو فایلهای دوره به نظر میرسید نظر مساعدی رو آلباری ندارن ومیگفتن تعهدی به اون صورت نداره
    آیا این همون الباری هست؟
    میشه در صورت امکان لینک وب سایتشون رو بزارید
    باز ممنونم
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، خواهش میکنم عزیزم، خوشحال میشم بتونم به عزیزان کمک کنم، آره جناب امینو در مورد آلپاری میفرمایند که آلپاری UK بروکر معبتر و رگوله شده ای هست، اما آلپاری روسیه خوب نیست، حالا نمیدونم این آلپاری که دوستان باهاش کار میکنن دقیقا کدومش هست، اما تعداد خیلی زیادی از ایرانی ها با این آلپاری که نمیدونیم ماله UK هست یا روسیه کار میکنن!
    آدرس سایتشون اینه:
    https://alpariforex.org/
    پست های قبلی رو هم که مطالعه بفرمایید، همچنان گزارش منفی از آلپاری نداشتیم، حالا اگر دو دل هستید، میتونید با Amarkets یا ارانته کار کنید، اونا هم بروکر های خوبی هستن، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Owj... آواتار ها
    229 بار در 71 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، خواهش میکنم عزیزم، خوشحال میشم بتونم به عزیزان کمک کنم، آره جناب امینو در مورد آلپاری میفرمایند که آلپاری UK بروکر معبتر و رگوله شده ای هست، اما آلپاری روسیه خوب نیست، حالا نمیدونم این آلپاری که دوستان باهاش کار میکنن دقیقا کدومش هست، اما تعداد خیلی زیادی از ایرانی ها با این آلپاری که نمیدونیم ماله UK هست یا روسیه کار میکنن!
    آدرس سایتشون اینه:
    https://alpariforex.org/
    پست های قبلی رو هم که مطالعه بفرمایید، همچنان گزارش منفی از آلپاری نداشتیم، حالا اگر دو دل هستید، میتونید با Amarkets یا ارانته کار کنید، اونا هم بروکر های خوبی هستن، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    مجدد ممنونم ازتون بابت محبتی که دارید،
    امیدوارم تو تمام مراحل زندگی موفق و سرآمد باشید،

اگه کس دیگه ای از دوستان هم اطلاعاتی از آلپاری داره ممنون میشم به اشتراک بزاره.
    پروردگارا ... اگر در این جهان کسی هست ، که تاب دیدن خوشبختی مرا ندارد ، آنچنان خوشبختش کن ... که خوشبختی مرا از یاد ببرد ...

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از Owj... عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,746 بار در 664 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان یه خبر خوب به نظر میرسه محدودیتهای اینترنت داره برداشته میشه متاتریدر روبو من تا دیشب فقط با اینترنت هات اسپات همراه اول بالا میومد ولی از امروز صبح با ایرانسل هم بالا میاد ولی یکم اختلال داره و قطع وصل میشه امیدوارم به زودی از شر این طرح صیانت مزخرف راحت بشیم و مجبور نباشیم هر روز دنبال فیلترشکن و کانفینگ بگردیم @Peace

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

aminem آواتار ها
    1,760 بار در 171 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.Hashemi نمایش پست ها
    سلام دوستان یه خبر خوب به نظر میرسه محدودیتهای اینترنت داره برداشته میشه متاتریدر روبو من تا دیشب فقط با اینترنت هات اسپات همراه اول بالا میومد ولی از امروز صبح با ایرانسل هم بالا میاد ولی یکم اختلال داره و قطع وصل میشه امیدوارم به زودی از شر این طرح صیانت مزخرف راحت بشیم و مجبور نباشیم هر روز دنبال فیلترشکن و کانفینگ بگردیم @Peace
    سلام سیم کارت من 2 هفته پیش اوکی شد ولی برای متا 4 هنوز سیم کارت ایرانسل جواب نمیده باید با همراه اول کانکت بشم ولی متا5 درست شده

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از aminem عزیز تشکر کرده اند:

aminem آواتار ها
    1,760 بار در 171 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط blacktiger نمایش پست ها
    باسلام مجدد دوستان حتما حتما dns دستگاهتونو تغییر بدین بعد ترید بزنین،سرعت لود چارت ها واردرها خیلی بالا میره،من شخصا cloud flare 1.1.1.1 استفاده میکنم،dns های دیگه هم هست یه تستی بکنین.
    به امید موفقیت همه
    سلام نمیشه یه آموزش مختصر بدید این تغییر dns رو

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از aminem عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,746 بار در 664 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و درود اره هنوز اختلالاتی وجود داره mt4 من دیروز با ایرانسل وصل میشد ولی امروز وصل نمیشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminem نمایش پست ها
    سلام سیم کارت من 2 هفته پیش اوکی شد ولی برای متا 4 هنوز سیم کارت ایرانسل جواب نمیده باید با همراه اول کانکت بشم ولی متا5 درست شده

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

1,652 بار در 198 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقت بخیر
    یه سوال داشتم icm trader بروکر خوبیه؟

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از erfan7627 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan7627 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، فکر کنم منظورتون ICM brokers باشه، آره؟ یه چک بفرمایید چون ICM trader من اولین باره که میشنوم!

16. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan7627 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ابتدا پوزش میخوام، فکر کنم یه مقدار زود قضاوت کردم!
    امان از دست این بروکر ها با تغییر اسمشون!
    ICM trader همون ICM capital خودمون هست، اولین بروکری که من توش حساب باز کردم همین ICM capital بود، ولی خوشبختانه هیچ وقت باهاشون کار نکردم، اما گویا الان به دلیل قوانین و رگولیشن ها، تغییر اسم داده و مشتری های ایرانی رو با رگوله جدید و دفتر جدیدشون در نیجریه با نام ICM trader قبول میکنن، همون موقع هم که ICM capital بود، بروکر سطح پایینی محسوب میشد، چه برسه به الان که به ایرانی ها با یه اسم دیگه و یه دفتر دیگه سرویس میده، توصیه نمیکنم با این بروکر کار کنید، حداقل میتونم اسم پنج تا بروکر بهتر از ICM رو بیارم.
    ببینید متاسفانه در فارکس این کلمه capital معضلی شده! یه بروکر داریم جزء بروکر های خوب محسوب میشه به اسم IC markets (بروکر استرالیایی با امتیاز اعتماد بالا)، یه ICM brokers داریم اون دیگه از این ICM capital بدتر! الان هم که این ICM traders که دیگه جدیدترینه! قبلش هم که خب بروکر لایت فارکس به لایت فایننس تغییر اسم داده بود، در کل بروکر های شعب مختلف با رگوله و قوانین مختلف دارن، اما توصیه میشه حتی الامکان با بروکر هایی کار کنید که تعداد مشتری های بیشتری دارن و سابقه طولانی مدت کار با ایرانی ها رو دارن، پشتیبانی و رضایت مشتری ها، سرعت واریز و برداشت ها هم بسیار مهم هستن، برای اطلاع از بروکر های خوب میتونید پست های قبلی بنده رو مطالعه بفرمایید، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید.
    ویرایش توسط Peace : 02-17-2023 در ساعت 08:26

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

77 بار در 17 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    میری تنظیمات گوشی قسمت وای فای،اون مودمی که بهش وصلی یه علامت i داره میزنی بعدdns رو ازحالت اتوماتیک میزاری manual بعد تو قسمت add میزنی 1.1.1.1و سیو میکنی وتمام،فقط بعد هربارکه حالت هواپیما فعال کنی باید دوباره این مسیرو بری،سعی کن هرازچندگاهی یه نگاهی بندازی ببینی یوقت سوییچ نکرده باشه رو حالت اتوماتیک واینکه ممکنه توقسمت manual هم عددش تغییر کرده باشه،اونو پاک کن دوباره همین 1.1.1.1 رو بزن.البته دی ان اس های دیگه هم هست ولی این فعلا ازبقیه بهتره ولی مسیر همشون همینه اعدادش فقط فرق میکنه.موفق باشید

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از blacktiger عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 40 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 40 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع