صفحه 298 از 441 نخستنخست ... 198248288296297298299300308348398 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,971 به 2,980 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

1,919 بار در 458 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 19 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    نه برای هر هزار دلار یک درصد کم نمیکنه، کلا هر برداشتی که شما بزنی یک درصد کم میکنه، الان برای شما 2 درصد کم کرده که خب یک درصد بیشتره، ولی عرض کردم، جایه نگرانی نیست.
    سلام مجدد خدمت دوست عزیز ... در ادامه برداشتهام از روبو امروز هم برداشت انجام دادم ، چیزی حدود 7500 دلار و این دفعه بالای 4 % ازم کم کردند ....اونوقت به نظر شما این غیر عادی نیست ...کجای دنیا برای یک برداشت پول اینقدر کم میکنند ... ظاهرا هرچه میزان برداشت بیشتر بشه درصد کمیسیون بیشتر میکنند .... کاملا وارونه عمل میکنند !!!!

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از ehsan51 عزیز تشکر کرده اند:

tarokh آواتار ها
    6,089 بار در 951 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 187 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen A76 نمایش پست ها
    سلام عذر میخوام دوباره مزاحم میشم
    بنده برای شروع میخوام با ده دلار شروع کنم که خب قاعدتا لازمه که حساب سنتی داشته باشم
    بروکر فیبو گروپ رو زیرورو کردم ...حساب سنتی دارن اما مثل اینکه حجمی که ارائه میدن حداقل یکصدمه که خب این حجم درصد درگیر در هر معامله رو خیلی بالا میبره
    بروکری رو سراغ دارید که اولا به ایرانی ها حسودی نکنه و بخواد باهامون کار کنه،دوما سی تریدر هم داشته باشه،سوما حساب سنتی و چهارما حجم های پایین تر از یکصدم هم ارائه بده؟
    اگه هست ممنون میشم معرفی کنید
    عذر میخوام که مزاحم اوقات شما شدم...ممنونم
    تارخ جان در یه وبینار گمون میکنم صحبت های شمارو شنیدم که گفتید با 10 دلار شروع کردید
    اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید ممنون میشم بگین @tarokh
    سلام ارادت
    من والا تو روبوفارکس حساب سنتی باز کردم که اسپردش خیلی بالا بود.بعد مدتی حساب ecn باز کردم و با 10 دلار استارت زدم.ولی در کل تا جایی که من دیدم کمترین حجمی که ارائه میشه 0.01 هست و من پایین تر از این مقدار ندیدم
    in all chaos there is calculation

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از tarokh عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan51 نمایش پست ها
    سلام مجدد خدمت دوست عزیز ... در ادامه برداشتهام از روبو امروز هم برداشت انجام دادم ، چیزی حدود 7500 دلار و این دفعه بالای 4 % ازم کم کردند ....اونوقت به نظر شما این غیر عادی نیست ...کجای دنیا برای یک برداشت پول اینقدر کم میکنند ... ظاهرا هرچه میزان برداشت بیشتر بشه درصد کمیسیون بیشتر میکنند .... کاملا وارونه عمل میکنند !!!!
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، آره، این دیگه یه مقدار زیاده، با پشتیبانی تماس بگیرید، ببینید هر چقدر مقدار برداشت بالاتر باشه کمیسیون بیشتری کم میشه یا نه، و یه لطفی هم بکنید اگر از پشتیبانی جواب گرفتید اینجا هم اعلام کنید، سلامت و شاد باشید.

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط memo نمایش پست ها
    امین جان یه سوال
    من الان برای واریز با تاپ چنج به الپاری به مشکل برخوردم .. توی سایت بروکر میرم توی قسمت واریز وجه و همه کارهاشو میکنم و مستقیم میره توی تاپ چینج مجددا یوزر پس رو میزنم ولی ارور میده میگه اشتباهه درحالی که درستهفایل پیوست 459396
    چیکار باید کنم ممنون
    درود به جناب memo بزرگوار، امیدوارم حالتون عالی باشه، فکر کنم اگر مستقیم از خود تاپ چنج وارد بشید بهتره تا از آلپاری، یه بار اینطوری بزنید ببینید میشه یا نه، حالا من خودم تا حالا با تاپ چنج واریز و برداشتی نداشتم، بقیه دوستان محترم هم اگر نظر بدن خوبه، سلامت و شاد باشید.

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    راستی من اینو کلا یادم رفت بهتون بگم، همون لحظه که میخواید برداشت رو بزنید یه گزینه داره نوشته calculate commission اون رو بزنید براتون محاسبه میکنید، شاید اشکالی چیزی باشه، من هر بار که با تتر برداشت زدم همون 1 درصد کم کرده، حالا عجیبه واقعا 4 درصد خیلیه!

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    والا من تابحال تجربه واریز و برداشت نداشتم امین جان به حساب بروکر
    جایی هست کلیپی چیزی اموزش بده کلا اینا چجوریه ..مثلا حساب دلاریم توی بروکر رو بزنم توی تی سی و از اونجا انتقال بدم و...
    ممنون
    درود دوباره خدمت شما، آره اگر دسترسی داشته باشید، اول یوتیوب، اگر هم که دسترسی ندارید، آپارات آموزش تصویری شارژ حساب باید وجود داشته باشه، حتی در حد یه مقاله نوشتاری هم که بتونه کارتون رو راه بندازه خوبه، سرچ بفرمایید، امیدوارم مشکلتون حل شه، سلامت و شاد باشید.

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

1,249 بار در 136 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان چند تا vpn رایگان برای متا معرفی میکنید ک اگ وی پی انم قط شد بشه روش حساب کرد

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از sadegh4242 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh4242 نمایش پست ها
    سلام دوستان چند تا vpn رایگان برای متا معرفی میکنید ک اگ وی پی انم قط شد بشه روش حساب کرد
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، شخصا vpn های رایگان رو توصیه نمیکنم، اما پاسخ سوالتون:
    1: لنترن
    2: سایفون
    3: بترنت
    4: ویندسکرایب (10 گیگ رایگان)
    سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

1,919 بار در 458 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 19 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام مجددد خدمت امین جان ... من تقریبا به این نتیجه رسیدم که این 4% باید از تفاوت خریدار و فروشنده در زمان خرید ترون در صرافی نوبیتکس باشد و ربطی به کمیسیون روبو ندارد ...و جوابی که اونها (روبو) بهم دادند لین بود ....
    Please be informed that credit/withdrawal of funds to/from the trading account is made with conversion by internal rate, which can be checked in your member's area prior to deposit/withdrawal.
    هر چند هنوز برام خیلی واضح نشده !!! چون من از طریق روبو دلارهام رو تبدیل به ترون کردم که مستقیما به کیف پول داخل نوبیتکس وارد شده و نهایتا یک عملیات خرید ترون این وسط اتفاق افتاده و فروش رخ نداده که اینطور بخوام اسپرد بدم ...در مورد اون محاسبه کمیسیون هم درست فرمودید و اون وکه زدم اعلام میکرد که حدودا زیر یک درصد کمیسیون میگیره ....
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    راستی من اینو کلا یادم رفت بهتون بگم، همون لحظه که میخواید برداشت رو بزنید یه گزینه داره نوشته calculate commission اون رو بزنید براتون محاسبه میکنید، شاید اشکالی چیزی باشه، من هر بار که با تتر برداشت زدم همون 1 درصد کم کرده، حالا عجیبه واقعا 4 درصد خیلیه!
    ویرایش توسط ehsan51 : 02-08-2023 در ساعت 15:59

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از ehsan51 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    سلام مجددد خدمت امین جان ... من تقریبا به این نتیجه رسیدم که این 4% باید از تفاوت خریدار و فروشنده در زمان خرید ترون در صرافی نوبیتکس باشد و ربطی به کمیسیون روبو ندارد ...و جوابی که اونها (روبو) بهم دادند لین بود ....
    Please be informed that credit/withdrawal of funds to/from the trading account is made with conversion by internal rate, which can be checked in your member's area prior to deposit/withdrawal.
    هر چند هنوز برام خیلی واضح نشده !!! چون من از طریق روبو دلارهام رو تبدیل به ترون کردم که مستقیما به کیف پول داخل نوبیتکس وارد شده و نهایتا یک عملیات خرید ترون این وسط اتفاق افتاده و فروش رخ نداده که اینطور بخوام اسپرد بدم ...در مورد اون محاسبه کمیسیون هم درست فرمودید و اون وکه زدم اعلام میکرد که حدودا زیر یک درصد کمیسیون میگیره ....
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، منم با شما هم نظرم، امکان داره که اون %4 اسپردش باشه، اگر توی اون ماشین حساب زده %1 این %3 چیزی به جز این نمیتونه باشه! ولی سابقه نداشته کلا!

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع