صفحه 291 از 441 نخستنخست ... 191241281289290291292293301341391 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,901 به 2,910 از 4401

موضوع: بررسی بروکرها

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen A76 نمایش پست ها
    سلام عذر میخوام دوباره مزاحم میشم
    بنده برای شروع میخوام با ده دلار شروع کنم که خب قاعدتا لازمه که حساب سنتی داشته باشم
    بروکر فیبو گروپ رو زیرورو کردم ...حساب سنتی دارن اما مثل اینکه حجمی که ارائه میدن حداقل یکصدمه که خب این حجم درصد درگیر در هر معامله رو خیلی بالا میبره
    بروکری رو سراغ دارید که اولا به ایرانی ها حسودی نکنه و بخواد باهامون کار کنه،دوما سی تریدر هم داشته باشه،سوما حساب سنتی و چهارما حجم های پایین تر از یکصدم هم ارائه بده؟
    اگه هست ممنون میشم معرفی کنید
    عذر میخوام که مزاحم اوقات شما شدم...ممنونم
    تارخ جان در یه وبینار گمون میکنم صحبت های شمارو شنیدم که گفتید با 10 دلار شروع کردید
    اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید ممنون میشم بگین @tarokh
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ببینید اگر حساب سنتی فیبو مثل حساب سنتی روبو باشه، قاعدتا میشه معامله کرد، به دلیل اینکه در حساب سنتی روبو هم، حداقل میزان حجم همون 0.01 هست، ولی خب خیلی از عزیزان حساب سنتی دارن و کار میکنن، در حساب سنتی پول شما ضربه 10,000 میشه، یعنی اگر 10 دلار واریزی داشته باشید انگار حسابتون 100,000 دلار هست، نحوه محسابه سود و ضرر به این صورت نیست که ضرر و سودتون هم 10,000 باشه، هر چقدر سود بکنید تقسیم بر 10,000 میشه، مثلا اگر با حساب سنتی 1 لات معامله باز کنید، تقریبا 30 سنت ریسک کردید، و سود و ضررتون هم به همین شکلی که عرض کردم محسابه میشه، این رو یه وقت با اهرم اشتباه نکنید، برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی فیبو صحبت کنید، فقط دوتا بروکر هستن که شرایطی که فرمودید رو دارن، روبو و فیبو، روبو که خب متاسفانه دیگه مشتری جدید قبول نمیکنه، میمونه، فیبو، فیبو هم بروکر خوبی هست، این رو حتما از خود فیبو بپرسید، چون میگم در روبو که به این شکل بود، اساسا حساب های سنتی ساخته شده بودن برای اکسپرت ها، به خاطر اینه که محاسبه حجم، سود و ضررشون به این شکل هست، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Hosseinbagheri آواتار ها
    31,106 بار در 1,268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 147 پست
    برچسب زده شده
    در 4 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen A76 نمایش پست ها
    سلام عذر میخوام دوباره مزاحم میشم
    بنده برای شروع میخوام با ده دلار شروع کنم که خب قاعدتا لازمه که حساب سنتی داشته باشم
    بروکر فیبو گروپ رو زیرورو کردم ...حساب سنتی دارن اما مثل اینکه حجمی که ارائه میدن حداقل یکصدمه که خب این حجم درصد درگیر در هر معامله رو خیلی بالا میبره
    بروکری رو سراغ دارید که اولا به ایرانی ها حسودی نکنه و بخواد باهامون کار کنه،دوما سی تریدر هم داشته باشه،سوما حساب سنتی و چهارما حجم های پایین تر از یکصدم هم ارائه بده؟
    اگه هست ممنون میشم معرفی کنید
    عذر میخوام که مزاحم اوقات شما شدم...ممنونم
    تارخ جان در یه وبینار گمون میکنم صحبت های شمارو شنیدم که گفتید با 10 دلار شروع کردید
    اگر شما هم اطلاعاتی در این زمینه دارید ممنون میشم بگین @tarokh
    سلام وقت بخیر
    دوست عزیزمون کاملا پاسخ شمارو دادند، منم تجربم رو میگم خدمتتون.
    بنده حساب سنتی فیبو داشتم، در حساب سنتی هر دلار شما در 100 ضرب میشه یعنی 10 دلار شما میشه 1000 دلار، و شما با بالانس 1000 دلار کار میکنید.
    فقط یکم اسپرد زیاد هست که میشه باهاش کنار اومد.
    فیبو سی تریدر داره اما حساب سنتیش فقط روی متا4 هست.
    بین بروکر هایی که با ایران کار میکنند فکر میکنم فیبو از همه بهتر باشه برای حساب سنتی
    و اینم بگم 10 دلار چون پول خیلی کمیه زیاد شمارو تکون نمیده و حس همون دمو رو داره. (برای من البته)
    موفق باشید
    شانس هرگز کافی نیست.

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از Hosseinbagheri عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,908 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    دو تا عکس میذارم
    یکی حساب دموی سی تریدر ارانته روی موبایل
    یکی حساب دموی الپاری ecn pro متاتریدر 4
    فایل پیوست 456240فایل پیوست 456241
    سلام.بروکر ارانته 3 نوع حساب ارایه میده.حساب زیر 1000دلاری تحت عنوان استاندارد با اسپرد 14 15 پوینت
    حساب پرمیوم بین 1000تا 5000دلار اسپرد 10 پوینت
    حساب وی آی پی با مبلغ بیش از 5000دلار که اسپرد یورو دلارش همون مث روبو اکثرا زیر 5 پوینت هست
    چیزی که من الان چک کردم توی سی تریدر دموش و حساب پرمیومش اسپرد همون 10 پوینت هست و تفاوتی با متاتریدرش نداره و شما احتمالا حساب vip رو میگید که اسپرد پایینی داره که برای حساب ریل نیاز به سرمایه ی بیش از 5000دلاری داره.
    اگر زیر 5000 سرمایه باشه با اسپرد 1 پیپ نمیشه توی تیک چارت ترید زد و اصلا نمیصرفه.
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

3,101 بار در 991 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 113 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ممنونم از شما لطف کردید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hosseinbagheri نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    دوست عزیزمون کاملا پاسخ شمارو دادند، منم تجربم رو میگم خدمتتون.
    بنده حساب سنتی فیبو داشتم، در حساب سنتی هر دلار شما در 100 ضرب میشه یعنی 10 دلار شما میشه 1000 دلار، و شما با بالانس 1000 دلار کار میکنید.
    فقط یکم اسپرد زیاد هست که میشه باهاش کنار اومد.
    فیبو سی تریدر داره اما حساب سنتیش فقط روی متا4 هست.
    بین بروکر هایی که با ایران کار میکنند فکر میکنم فیبو از همه بهتر باشه برای حساب سنتی
    و اینم بگم 10 دلار چون پول خیلی کمیه زیاد شمارو تکون نمیده و حس همون دمو رو داره. (برای من البته)
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ببینید اگر حساب سنتی فیبو مثل حساب سنتی روبو باشه، قاعدتا میشه معامله کرد، به دلیل اینکه در حساب سنتی روبو هم، حداقل میزان حجم همون 0.01 هست، ولی خب خیلی از عزیزان حساب سنتی دارن و کار میکنن، در حساب سنتی پول شما ضربه 10,000 میشه، یعنی اگر 10 دلار واریزی داشته باشید انگار حسابتون 100,000 دلار هست، نحوه محسابه سود و ضرر به این صورت نیست که ضرر و سودتون هم 10,000 باشه، هر چقدر سود بکنید تقسیم بر 10,000 میشه، مثلا اگر با حساب سنتی 1 لات معامله باز کنید، تقریبا 30 سنت ریسک کردید، و سود و ضررتون هم به همین شکلی که عرض کردم محسابه میشه، این رو یه وقت با اهرم اشتباه نکنید، برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی فیبو صحبت کنید، فقط دوتا بروکر هستن که شرایطی که فرمودید رو دارن، روبو و فیبو، روبو که خب متاسفانه دیگه مشتری جدید قبول نمیکنه، میمونه، فیبو، فیبو هم بروکر خوبی هست، این رو حتما از خود فیبو بپرسید، چون میگم در روبو که به این شکل بود، اساسا حساب های سنتی ساخته شده بودن برای اکسپرت ها، به خاطر اینه که محاسبه حجم، سود و ضررشون به این شکل هست، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از MohsenA76 عزیز تشکر کرده اند:

peyman0137@gmail.com آواتار ها
    562 بار در 206 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    بروکر ارانته چطور بروکری است ؟
    آیا مورد تااید قرار گرفته ؟
    پیمان

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از [email protected] عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط [email protected] نمایش پست ها
    سلام
    بروکر ارانته چطور بروکری است ؟
    آیا مورد تااید قرار گرفته ؟
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله بروکر ارانته بروکر خوبی محسوب میشه، و میشه گفت اومده که جایه خالی "روبو" رو پر کنه، جدیدا شروع کرده به کار کردن با ایرانی ها و امتیاز اعتماد خوبی هم داره، ولی خب عرض کردم، چون بروکر جدیدی هست، همچنان تجربه کار باهاش کمه، اما از نظر رگوله ها، پشتیبانی، پلتفرم های معاملاتی و امتیاز اعتماد (همون Trust factor) وضعیت خوبی داره، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

12. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

20 بار در 7 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان بروکر مطمعنی که اسپردش مثه روبوفارکس باشه برای افتتاح با 500 دلار چی سراغ دارین؟ من با سی تریدر کار میکردم ولی میزان اسپرد پایین مهم تره برام مثلا فیبو که تست کردم اسپرد بعضی حفت ارزاش بالاس اسپرد طلاش هم بین 38 تا 45 پیپه که بنظرم خوب نیست

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از mohamdrezateh عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamdrezateh نمایش پست ها
    سلام دوستان بروکر مطمعنی که اسپردش مثه روبوفارکس باشه برای افتتاح با 500 دلار چی سراغ دارین؟ من با سی تریدر کار میکردم ولی میزان اسپرد پایین مهم تره برام مثلا فیبو که تست کردم اسپرد بعضی حفت ارزاش بالاس اسپرد طلاش هم بین 38 تا 45 پیپه که بنظرم خوب نیست
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، از اونجایی که فرمودید، صرفا اسپرد براتون مهمه، بنده بروکر آلپاری رو پیشنهاد میکنم، آلپاری سابقه طولانی مدت کار با ایرانی ها رو داره و دارای پشتیبانی قوی هست، بعد از اینکه روبو دیگه مشتری های جدید رو قبول نکرد، خیلی از عزیزانی که قصد ایجاد حساب ریل رو دارن، در این بروکر حساب باز کردن، پست های قبلی هم اگر مطالعه بفرمایید، اکثرا نظر مثبتی راجب این بروکر داشتن، حساب ecn pro آلپاری، کمترین میزان اسپرد رو داره، مثلا روی EUR/USD اسپرد صفر هست و فقط کمسیون پرداخت میکنید، بعد از آلپاری هم بنده اسم چندتا بروکر رو قرار میدم که امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه:
    2: Amarkets
    3: ارانته
    4: ویندزور
    5: HYCM
    سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

16. 9 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

20 بار در 7 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، از اونجایی که فرمودید، صرفا اسپرد براتون مهمه، بنده بروکر آلپاری رو پیشنهاد میکنم، آلپاری سابقه طولانی مدت کار با ایرانی ها رو داره و دارای پشتیبانی قوی هست، بعد از اینکه روبو دیگه مشتری های جدید رو قبول نکرد، خیلی از عزیزانی که قصد ایجاد حساب ریل رو دارن، در این بروکر حساب باز کردن، پست های قبلی هم اگر مطالعه بفرمایید، اکثرا نظر مثبتی راجب این بروکر داشتن، حساب ecn pro آلپاری، کمترین میزان اسپرد رو داره، مثلا روی EUR/USD اسپرد صفر هست و فقط کمسیون پرداخت میکنید، بعد از آلپاری هم بنده اسم چندتا بروکر رو قرار میدم که امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه:
    2: Amarkets
    3: ارانته
    4: ویندزور
    5: HYCM
    سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ممنون دوست عزیز از زاهنماییتون ... من خودمم طبق بررسی که کردم بنظر الپاری منطقی ترینه از نظر اسپرد ... بروکر ارانته حسابای اسپرد پایینش بالای 1000 دلار ورودی میخواد اونطور که من سرچ کردم ... بازم ممنون

18. 4 کاربر برای این پست سودمند از mohamdrezateh عزیز تشکر کرده اند:

peyman0137@gmail.com آواتار ها
    562 بار در 206 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 25 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله بروکر ارانته بروکر خوبی محسوب میشه، و میشه گفت اومده که جایه خالی "روبو" رو پر کنه، جدیدا شروع کرده به کار کردن با ایرانی ها و امتیاز اعتماد خوبی هم داره، ولی خب عرض کردم، چون بروکر جدیدی هست، همچنان تجربه کار باهاش کمه، اما از نظر رگوله ها، پشتیبانی، پلتفرم های معاملاتی و امتیاز اعتماد (همون Trust factor) وضعیت خوبی داره، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    دوست عزیزم یک سوالی که فکر من را خیلی درگیر میکنه در مورد بروکر ارانته اونم این است که آیا این بروکر را با آی پی ثابت وارد بشویم ؟ منظورم اینه که از فیلترشکن با آی پی ثابت ؟ با نیازی نیست ؟
    پیمان

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از [email protected] عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 34 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 34 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع