صفحه 279 از 441 نخستنخست ... 179229269277278279280281289329379 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,781 به 2,790 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر
    محمد جان امارکتس و الپاری هم هستند البته اگر ای سی ان واقعی باشند
    فیبو گروپ هم دوستان خواستید باز کنید حساب ndd باز کنید چون یک نگاه کردم حساب به غیر از ndd هم داره ولی مارکت میکره

موفق باشید
    سلام memo عزیز
    این دوستمون پلتفرم سی تریدر رو میخاستن. که فیبوگروپ داره و تریدرزوی . اولی اسپردش بالاس دومی معتبر نیس زیاد
    مرنج و مرنجان

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

alikhosravi80 آواتار ها
    976 بار در 178 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    هیچ من که به فیلترشکنی برای لپتاپ نتونستم پیدا کنم. میتونید نتتون رو عوض کنید . مثلا الپاری متاتریدر۴ برای من روی نت مخابرات بدون مشکل کار میکنه. تا چند روز پیش سی تریدر روبو هم بدون مشکل روی همین نت کار میکرد. ولی جفت اینها روی نت همراه ایرانسل کار نمیکنه.
    کلا فیلترشکنی هم پیدا کنید ترید زدن باهاش ریسکیه چون بهترین فیلترشکنها هم قطعی وصلی دارن یا ممکنه بسته شن و کارتون میره رو هوا. بروکرهای مختلف رو روی نتتون امتحان کنید. الپاری روبو ارانته امارکتس فیبوگروپ ویندزور های سی ام یو اس جی. اینها خودشون سرورها و پروکسی هایی فعال میکنن که وصل میشن و میتونید یه حساب دمو روی همشون باز کنید ببینید کدومشون رو نت شما کار میکنه
    ممنونم ازتون چجوری پروکسی فعال میکنن دوستانی توی ریل ترید میزنن توی رادیوتیوب رفتن ممنونم جواب بدن این مدت چیکار میکنن
    این جهان کوه است و فعل ما ندا/سوی ما آید نداها را صدا (مولانا)

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از alikhosravi80 عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mobhamname نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    به جز بروکر روبو فارکس برکری هست که حساب ECN با پلتفرم Ctrader رو داشته باشه و با ایرانی ها کار بکنه؟؟ @Peace
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله بروکر های tradersway و فیبوگروپ هر دو ctrader رو ارائه میدن، هر دو این بروکر های هم بروکر های خوبی هستن، از نظر رتبه بندی، اول فیبو و بعد هم tradersway امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    البته بروکر ICM هم هست، اما یکی از دوستان گزارش دادن، که با ایرانی ها قطع همکاری کرده، ولی خب نسبت به فیبو، رتبه پایین تری داره، فیبو هنوز بهتره.
    ویرایش توسط Peace : 01-20-2023 در ساعت 21:09

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alikhosravi80 نمایش پست ها
    ممنونم ازتون چجوری پروکسی فعال میکنن دوستانی توی ریل ترید میزنن توی رادیوتیوب رفتن ممنونم جواب بدن این مدت چیکار میکنن
    خود متاتریدر بروکرها سرورهایی داره شما لازم نیست کاری کنید. فقط نصب کنید باز کنید و منتظر باشید تا وصل شه. نهایتا پایین چپ متاتریدر سرورها رو عوض کنید و روی هر سرور ۴ ۵ دقیقه صبر کنید ببینید وصل میشه یا نه. گرچه اینکار لازم نیست خود متاتریدر سرورها رو امتحان میکنه و وصل میکنه. میتونید به سایت ایران برور یه سر بزنید. و اینکه به پشتیبانی هر بروکر پیام بدید و در مرود این موضوع بشون بگید. مثلا میگن فلان سرور وصل میشه یا شاید سرور یا پروکسی بتون بدن که تو متاریدر وارد کنید. امارکتس فکر میکنم برای کاربرای ایرانی پرکسی داده که تو ایران بروکر موجوده
    مرنج و مرنجان

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

supreme آواتار ها
    58 بار در 15 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan120 نمایش پست ها
    سلام
    سی تریدر روبو این اواخر با نت معمولی برای من جوابگو نیست
    دوستان همچین مشکلی دارید؟
    برای حل مشکل پیشنهاد دارید؟
    من قبلا سابقه خرید vps از شرکت معتبر داشتم ولی انقدر اذیت کردند که لغو اشتراک کردم.شرکت مناسب ارایه دهنده سرویس خوب میشناسید معرفی کنید
    سلام و درود دوست عزیز
    یه سایت خارجی هست که پرداخت با کریپتو هم داره و با قیمت مناسب میتونی ازش VPS بخری.
    vps2day.com
    کم رنگ ترین جوهرها از قویترین حافظه ها ماندگارترند!

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از supreme عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط supreme نمایش پست ها
    سلام و درود دوست عزیز
    یه سایت خارجی هست که پرداخت با کریپتو هم داره و با قیمت مناسب میتونی ازش VPS بخری.
    vps2day.com
    سلام وقتتون بخیر
    شما خودتون تهیه و استفاده کردید؟ این روزا کارا هست؟
    مرنج و مرنجان

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

282 بار در 45 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان خسته نباشید.
    ببخشید من نمیدونستم دقیقا این سوالم رو باید کجا میپرسیدم معذرت می خوام اگر جاش اینجا نیست.
    من دو تا اینترنت دارم یکی adsl آسیاتک و یکی هم ایرانسل
    متا تریدر 4 و تریدینگ ویو و سیی تریدر هم دارم
    می خوام درس ها رو تمرین کنم ولی متاسفانه خیلی بد چارت ها باز میشن
    شانسی یه موقع باز میشن یه موقع نه
    بخاطر همین هم مشکل تمرین کردن دارم هم مشکل اینکه بعدا که خواستم برم تو ریل چطور باید با این اینترنت ها ترید بزنم
    میشه لطفا راهنمایی کنید
    مثلا فیلتر شکنی معرفی کنید یا چارتی که فیلتر نباشه
    خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از omid_jafari عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid_jafari نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید.
    ببخشید من نمیدونستم دقیقا این سوالم رو باید کجا میپرسیدم معذرت می خوام اگر جاش اینجا نیست.
    من دو تا اینترنت دارم یکی adsl آسیاتک و یکی هم ایرانسل
    متا تریدر 4 و تریدینگ ویو و سیی تریدر هم دارم
    می خوام درس ها رو تمرین کنم ولی متاسفانه خیلی بد چارت ها باز میشن
    شانسی یه موقع باز میشن یه موقع نه
    بخاطر همین هم مشکل تمرین کردن دارم هم مشکل اینکه بعدا که خواستم برم تو ریل چطور باید با این اینترنت ها ترید بزنم
    میشه لطفا راهنمایی کنید
    مثلا فیلتر شکنی معرفی کنید یا چارتی که فیلتر نباشه
    خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در مورد تمرین، میتونید روی تریدینگ ویو تمرین کنید، اما به یاد داشته باشید که باید در تریدینگ ویو ثبت نام کنید، اما احتیاجی نیست که اشتراک پولی رو تهیه کنید، فقط همون اشتراک رایگان رو ثبت نام کنید تا بتونید از امکانات اولیه تریدینگ ویو استفاده کنید، یادتون باشه تریدینگ ویو، اگر وارد حساب نشید، اجازه فعال کردن حتی یه دونه اندیکاتور هم به شما نمیده! پس این رو در اسرع وقت حتما انجام بدید، اونجا میتونید تمرین هاتون رو، روی هر چارتی که بخواید انجام بدید، در مورد اینکه متاتریدر فیلتر هست و برای حساب ریل ممکنه مشکل ساز بشه، خب شما طبق فرمایشاتون فرمودید که فعلا در حال تمرین هستید، تا بخواید وارد ریل بشید قبلش هم باید چند ماه دمو کار کرده باشید، بنابراین یه مقدار زمان میبره تا جناب امینو اجازه باز کردن حساب ریل رو به حضرتعالی بدن، ایشالله تا اون موقع راه کار های متفاوتی برای ما تریدر ها پیدا میشه، حتی همین الان هم که سرعت اینترنت بسیار پایینه، من دیروز تونستم یه دونه ترید بزنم و خوشبختانه موفق آمیز هم بود و مشکل زیادی نبود، شما با تمام قدرت بچسبید به تمرینات، مو به مو طبق نقشه راه جلو بیاید، و اجازه ندید این افکار، مزاحم تمرکز شما بشه، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

16. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

282 بار در 45 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، در مورد تمرین، میتونید روی تریدینگ ویو تمرین کنید، اما به یاد داشته باشید که باید در تریدینگ ویو ثبت نام کنید، اما احتیاجی نیست که اشتراک پولی رو تهیه کنید، فقط همون اشتراک رایگان رو ثبت نام کنید تا بتونید از امکانات اولیه تریدینگ ویو استفاده کنید، یادتون باشه تریدینگ ویو، اگر وارد حساب نشید، اجازه فعال کردن حتی یه دونه اندیکاتور هم به شما نمیده! پس این رو در اسرع وقت حتما انجام بدید، اونجا میتونید تمرین هاتون رو، روی هر چارتی که بخواید انجام بدید، در مورد اینکه متاتریدر فیلتر هست و برای حساب ریل ممکنه مشکل ساز بشه، خب شما طبق فرمایشاتون فرمودید که فعلا در حال تمرین هستید، تا بخواید وارد ریل بشید قبلش هم باید چند ماه دمو کار کرده باشید، بنابراین یه مقدار زمان میبره تا جناب امینو اجازه باز کردن حساب ریل رو به حضرتعالی بدن، ایشالله تا اون موقع راه کار های متفاوتی برای ما تریدر ها پیدا میشه، حتی همین الان هم که سرعت اینترنت بسیار پایینه، من دیروز تونستم یه دونه ترید بزنم و خوشبختانه موفق آمیز هم بود و مشکل زیادی نبود، شما با تمام قدرت بچسبید به تمرینات، مو به مو طبق نقشه راه جلو بیاید، و اجازه ندید این افکار، مزاحم تمرکز شما بشه، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ممنونم از پاسختون دوست عزیز.
    همونطور که گفتم تریدینگ ویو هم دارم.
    هم اپ هم سایت برای من بدون فیلتر شکن باز نمیشه
    اگر شما بدون وی پی ان یمتونید بازش کنید از چه اینترنتی استفاده میکنید؟
    من دوره ی پرایس اکشن رو تموم کردم می خواستم که تا آخر ماه اول میلادی تمرین کنم و بعد از این ماه ترید دمو رو شروع کنم.

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از omid_jafari عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid_jafari نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون دوست عزیز.
    همونطور که گفتم تریدینگ ویو هم دارم.
    هم اپ هم سایت برای من بدون فیلتر شکن باز نمیشه
    اگر شما بدون وی پی ان یمتونید بازش کنید از چه اینترنتی استفاده میکنید؟
    من دوره ی پرایس اکشن رو تموم کردم می خواستم که تا آخر ماه اول میلادی تمرین کنم و بعد از این ماه ترید دمو رو شروع کنم.
    سلام اقا امید
    من اینترنت adsl مخابرات دارم. تا دیروز که بگم خدمتتون متاتریدر ۴ الپاری بدون مشکل وصل میشه. پیشنهاد میکنم در الپاری ثبت نام کنید یه حساب دمو باز کنید mt4 ecn pro demo و ببینید وصل میشه یا نه روی نت هایی که دارید یا نه.اگر وصل شد که روی همون تمرین کنید اگر نشد مثلا بروکر امارکتس، ارانته، usgfx و .. رو باز همون روال رو طی کنید ببینید وصل میشید یا نه برای تمرین و ترید دمو. اگر اینها هم وصل نشدندکه احتمالشکمه، نتتون روعوض کنید. من روی نت adsl مخابرات که الان دارم فعلا متاتریدر الپاری وصله، تا دیروز سی تریدر روبو هم وصل بود. ببینید با کدوم پلتفرم راحتترید. در ضمن تریدینگ ویو روی مروگر کروم لپتاپ هم تا دیروز وصل بود و مشکلی نداشت.
    خود سایت الپاری تا چند وقت پیش بدون فیلترشکن باز میشد ولی جدیدا باز نمیشه و فیلترشکن میخاد. Alapriforex.org.
    میتونید ثبت نام رو توی گوشی و با فیلترشکن گوشی انجام بدید. در تلگرام به پشتیبان الپاری erfanalpari@ پیام بدید راهنماییتون کنن یا به صفحه ی الپاری در بسایت ایران بروکر مراجعه کنید برای راهنمایی ثبت نام
    موفق باشید
    ویرایش توسط mohamad1400 : 01-21-2023 در ساعت 11:51
    مرنج و مرنجان

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 41 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 41 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع