صفحه 274 از 441 نخستنخست ... 174224264272273274275276284324374 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,731 به 2,740 از 4403

موضوع: بررسی بروکرها

Behnambaziar آواتار ها
    3,909 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت بخیر.پلتفرم متاتریدر 4 در بروکر ارانته از ابتدای ژانویه بدون ف.ی.ل.ت.ر شکن متصل میشه و سرعت نسبتا خوبی داره(تک و توک قطع میشه اما مجدد خیلی زود متصل میشه)
    من با اینترنت های ثابت و همراه ایرانسل تست کردم مشکلی نداشت.
    دوستانی که مشکل اتصال دارن امتحان کنند شاید حل شه مشکلتون.
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

2. 7 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

Saman.b آواتار ها
    7,309 بار در 669 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 73 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک
    سلام دوستان

برای گرفتن 20 یویرو رایگان و سرور مجازی در سایت هتزنر میتونید از لینک زیر ثبت نام کنید (این 20 یویرو فقط تا 1 مارچ 2023 اعتبار داره)، برای افرادی که جدید ثبت نام و احراز هویت کنند کار میکنه و نه یوزرهای قدیمی:
    https://hetzner.cloud/?ref=ObUH4HMEIYoF

بعد از ثبت نام برای مشاهده 20 یورو هدیه به تب Usage برید و اونجا 20 یورو هدیه را میبینید.
    photo_2023-01-13_17-09-16.jpg

**
    مثل اینکه اگر فردی 3 ماه متوالی فاکتورش را به موقع پرداخت کنه از این نوع لینکها میگیره و دیگران میتونند باهاش ثبت نام کننند.**

برای یادگیری استفاده از سرور مجازی هم آموزشهای خیلی زیادی توی نت و یوتیوب هست، من خودم از این کانال دیدم:
    https://m.youtube.com/playlist?list=...M-05Us5vj939tz
    ویرایش توسط Saman.b : 01-13-2023 در ساعت 17:13

4. 10 کاربر برای این پست سودمند از Saman.b عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر.پلتفرم متاتریدر 4 در بروکر ارانته از ابتدای ژانویه بدون ف.ی.ل.ت.ر شکن متصل میشه و سرعت نسبتا خوبی داره(تک و توک قطع میشه اما مجدد خیلی زود متصل میشه)
    من با اینترنت های ثابت و همراه ایرانسل تست کردم مشکلی نداشت.
    دوستانی که مشکل اتصال دارن امتحان کنند شاید حل شه مشکلتون.
    سلام بهنام جان
    من هم روی الپاری حساب mt4 ecn pro تا چند روز پیش خونه بودم و نت مخابرات داشتم و بدون قندشکن باز میشد. الان دو روزه میرم کتابخونه و نت همراه ایرانسل دارم و مشکل داره اتصالم و مجبور هیلترشکن بزنم. بک تست هم روی سی تریدر روبو دارم میگیرم اون هم دقیقا همین موضوع صادقه. در مورد خود سایت الپاری هم همین موضوع صادقه. لذا افرادی که میتونن توصیه میکنم برن رو نت ثابت خانگی (مخابرات برا من جواب بود)
    مرنج و مرنجان

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saman.b نمایش پست ها
    سلام دوستان

برای گرفتن 20 یویرو رایگان و سرور مجازی در سایت هتزنر میتونید از لینک زیر ثبت نام کنید (این 20 یویرو فقط تا 1 مارچ 2023 اعتبار داره)، برای افرادی که جدید ثبت نام و احراز هویت کنند کار میکنه و نه یوزرهای قدیمی:
    https://hetzner.cloud/?ref=ObUH4HMEIYoF

بعد از ثبت نام برای مشاهده 20 یورو هدیه به تب Usage برید و اونجا 20 یورو هدیه را میبینید.
    photo_2023-01-13_17-09-16.jpg

**
    مثل اینکه اگر فردی 3 ماه متوالی فاکتورش را به موقع پرداخت کنه از این نوع لینکها میگیره و دیگران میتونند باهاش ثبت نام کننند.**

برای یادگیری استفاده از سرور مجازی هم آموزشهای خیلی زیادی توی نت و یوتیوب هست، من خودم از این کانال دیدم:
    https://m.youtube.com/playlist?list=...M-05Us5vj939tz
    سلام سامان جان
    شماره از وی پی اس خارجی استفاده میکنید؟ در این دو سه ماهه کارتون رو راه انداخته؟ من اوایل اختلالات، از پارس پک( که یک نفر معرفی کرد و گفت حتی در اختلالات ۹۸ این سرویس قطعی نداشته) سرور مجازی گرفتم ولی دو سه روز جواب بود و بعد قطع شد و خودشون هم پذیرفتن که کاری نمیتونن بکنن و من دیگه تمدید نکردم.
    مرنج و مرنجان

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

Saman.b آواتار ها
    7,309 بار در 669 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 73 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    سلام سامان جان
    شماره از وی پی اس خارجی استفاده میکنید؟ در این دو سه ماهه کارتون رو راه انداخته؟ من اوایل اختلالات، از پارس پک( که یک نفر معرفی کرد و گفت حتی در اختلالات ۹۸ این سرویس قطعی نداشته) سرور مجازی گرفتم ولی دو سه روز جواب بود و بعد قطع شد و خودشون هم پذیرفتن که کاری نمیتونن بکنن و من دیگه تمدید نکردم.
    سلام
    نه من قبلا نداشتم. تازه امروز با همین 20 یوروی هدیه گرفتم.

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از Saman.b عزیز تشکر کرده اند:

fotros آواتار ها
    35 بار در 7 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام بهنام جان
    من هم روی الپاری حساب mt4 ecn pro تا چند روز پیش خونه بودم و نت مخابرات داشتم و بدون قندشکن باز میشد. الان دو روزه میرم کتابخونه و نت همراه ایرانسل دارم و مشکل داره اتصالم و مجبور هیلترشکن بزنم. بک تست هم روی سی تریدر روبو دارم میگیرم اون هم دقیقا همین موضوع صادقه. در مورد خود سایت الپاری هم همین موضوع صادقه. لذا افرادی که میتونن توصیه میکنم برن رو نت ثابت خانگی (مخابرات برا من جواب بود)
    سلام محمد جان
    ممنون از شما ، این موضوع برای بنده هم صدق میکنه

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از fotros عزیز تشکر کرده اند:

Baha آواتار ها
    514 بار در 104 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    بسیار قابل تامل بود
    ممنون

دوستان سلام وقتتون بخیر

بروکر usgfx که با ایرانیها هم کار میکنه اخیرا یه گزارش از تریدرای ایرانی تو سال ۲۰۲۲ داده که بنظرم جالب و قابل تامله. گفتم بفرستم اینجا شاید بکار کسی اومد. خلاصه اش اینه که تنها ۲ درصد از تریدرای ایرانی طی دو سال متوالی سودده بودند. البته این امار مختص این بروکره ولی در هر حال یک جامعه ی اماری قابل اتکاست. یکی چون این بروکر جزو بروکرای معتبره دوم اینکه مربوط به ایرانی هاست که ما رو شامل میشه. سوم اینکه طی دو سال بوده و میانگین رو نشون میده. درسی که من میگیرم ازین امار اینه که کار، کار سختیه و تلاش میطلبه. گرچه میدونم ما بچه های اکادمی اینجا قطعا از نرم جامعه ی اماری تریدرا بالاتریم(با توجه به نتیجه ی بچه ها، رادیوتیوبها و ..) و چه بسا اون دو درصد از بچه های ما باشن. در ضمن یاد یه حرفی از استاد افتادم تو یه فایلی که میگفتن تو این کار یا باید عالی باشی یا هیچی. این امار همینو نشون میده. یا جزو ۲ درصدی یا هیچی( اگر جزو دو درصد نباشی بهترین حالتش اینه که تو دو سال سر به سر بودی یعنی دو سال درامد صفر داشتی) . پس تلاش کنیم هم خودمون هم میانگین نتایج اکادمی و در نهایت میانگین نتایج تریدرای ایرانی رو بالا ببریم.
    این گزارش در کانال تلگرام بروکر به ادرس usgfxpersian@ پست شده

بدین وسیله جهت شفاف سازی حداکثر ریسک موجود در مارکت فارکس ، و افزایش آگاهی تریدرها به خصوص کاربران تازه کار ، آمار درصد کاربران سود ده و ضرر ده در سال کاری 2022 به شرح زیر اعلام میگردد.
    جامعه آماری ارایه شده مختص به کاربران ایرانی میباشد.
    لطفا و اکیدا به اطلاعات ارائه شده دقت لازم داشته باشید و با آگاهی از ریسک بسیار زیاد مارکت فارکس ، اقدام به سرمایه گزاری و معامله گری نمائید.
    در مارکت فارکس این احتمال بالقوه وجود دارد که قسمت اعظم یا کل سرمایه خود را به راحتی از دست بدهید ، لذا قبل از اقدام به هر گونه سرمایگذاری ، اطلاعات کافی را از منابع آموزشی که به وفور و به صورت رایگان در دسترس تمامی افراد وجود دارد ، بدست آورید و سپس اقدام به سرمایه گزاری کنید.
    لطفا دقت بفرمایید که بروکر به هیچ وجه وظیفه آموزش ندارد و کاربران باید با دانش و اطلاعات کافی به اقدام به معامله گری نمایند.
    در ادامه آمار درصدی تریدر های ایرانی فعال در بروکر USGFX در سال 2022 ارایه میگردد.
    در سال 2022 از تعداد 94872 حساب کاربران ایرانی تعداد 42692 حساب فعال بوده است و تعداد 30098 ضررده بوده اند و تعداد 10673 حساب نه سودی کسب کرده اند و نه ضرر و تعداد 1921 حساب سود ده بوده اند
    حساب هایی که موجودی آنها بیشتر از 3 درصد افت کرده است ضررده و حساب هایی که موجودی آنها بیشتر از 3% رشد کرده اند سود ده و حساب هایی که بین +3 تا -3 درصد موجودی آنها تغییر کرده است ، نه سود ده و نه ضررده در نظر گرفته شده اند
    بر اساس آمار ارایه شد
    ه 70.5 درصد از تریدر ها ضررده 25 درصد از تریدر ها نه سود ده و نه ضرر ده و تنها 4.5 درصد از تریدر ها سود ده بوده اند.
    بالاترین مبلغ ضرردهی در یک حساب 443087.43 دلار و بالاترین مبلغ سوددهی در یک حساب 663041.12 دلار بوده است .
    در ادامه نکته مهم این است که از 4.5 درصد از 1921 حساب ، حساب های سوده در سال 2022 تعداد 853 حساب در سال قبل یعنی سال 2021 هم سود ده بوده اند به این معنی که 44 درصد افراد سود ده در سال 2022 در سال قبل از آن یعنی سال 2021 هم سود ده بوده اند باز هم به این معنی که تنها 2 درصد از حساب ها در دو سال متمادی سود ده بوده اند.

14. 8 کاربر برای این پست سودمند از Baha عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر یک سوال

چرا در تریدها شماره اکانت رو میپوشانند که مشخص نباشه ؟
    مگر به رمز کابین ما دسترسی دارند ؟

برام سواله ممنون موفق باشید @Peace
    سلام ممو جان اگر منظورت استاد یا بچه های اکادمی هستن من حدسم اینه به منظور اینه که هویت یا حساب فرد شناسایی نشه. پیرو اون بحثی که استاد راجع به حسابشون تو دوره فراکتالی کردن و ندادن پول توسط بروکر و..
    مرنج و مرنجان

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEMO نمایش پست ها
    وقت بخیر یک سوال

چرا در تریدها شماره اکانت رو میپوشانند که مشخص نباشه ؟
    مگر به رمز کابین ما دسترسی دارند ؟

برام سواله ممنون موفق باشید @Peace
    درود به جناب MEMO بزرگوار، امیدوارم حالتون عالی باشه، من فکر میکنم یه بخشش برمیگرده به مسئله امنیت حساب و جلوگیری از هک شدن حساب، به دلیل اینکه در متاتریدر، two step verification وجود نداره و میشه بار ها رمز های مختلف رو امتحان کرد برای رخنه به حساب، از اون جهت عزیزان بهتره که حساب هاشون رو مخفی نگه دارن، بالاخره کار از محکم کاری عیب نمیکنه، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

18. 12 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

universe آواتار ها
    126 بار در 27 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    دوستان عزیز
    هر چه تلاش میکنم وارد بروکر الپاری بشم نمیتونم ایا بروکر الپاری فیلتر شده
    اگه فیلتر شده از چه فیلتر شکنی استفاده کنیم
    باتشکر از همه دوستان
    Mindlessness is consciousness without thought

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از universe عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع