صفحه 272 از 441 نخستنخست ... 172222262270271272273274282322372 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,711 به 2,720 از 4401

موضوع: بررسی بروکرها

96 بار در 14 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت دوستان

یه سوال فنی ، ما الان به تتر حساب بروکر رو شارژ میکنیم و اومدیم شبکه تتر نابود شد ، اونوقت تکلیف ما چیه؟

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از hamedyari عزیز تشکر کرده اند:

8,676 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1179 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedyari نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان

یه سوال فنی ، ما الان به تتر حساب بروکر رو شارژ میکنیم و اومدیم شبکه تتر نابود شد ، اونوقت تکلیف ما چیه؟
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، معمولا بروکر ها از قبل به فکر امنیت و استقامت شبکه های پرداخت هستن که اونا رو به عنوان یه درگاه واریز و برداشت انتخاب میکنند، معمولا هم از رمزارز های شناخته شده تر استفاده میکنند، همونطور که اطلاع دارید الان شبکه های واریز و برداشت پولی بسیاری وجود داره، اما بروکر ها فقط با بهترین ها کار میکنن، هم برای امنیت و اعتبار خودشون، و هم برای حفظ رضایت مشتری، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

1,993 بار در 484 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان ... وقتتون بخیر ... یه مشکلی هست که به شدت من وداره ازار میده و نمیدونم باهاش چکار کنم ....:
    توی بحث اینترنت و فیلتر شکن و پلتفرمها ... !!!
    یه مدت هست که از هر کدام جور میکنم اون یکی توش گیر میکنم .... مثلا :
    میخوام پلتفرم ctrader استفاده کنم ، دم به ساعت قطع میشه و وصل میشه ..درست وسط ترید کردنم قطع میشه و حالا باید صبر کنم وصل بشه تا ببینم چه بر سرم اومده !!!
    میخوام از پلتفرم Metatrader استفاده کنم ، یه اتفاق جالب دیگه پیش میاد !! وقتی از اینتر نت وای فای بدون فیلتر شکن استفاده میکنم ( روی لب تاب )، باز نمیکنه و حتما باید از فیلتر شکن استفاده منم ....خوب حالا جالب اینجاست که روی همین لب تاب اگربرای اینترنت از داده موبایلم استفاده کنم و به لب تابم بدم ، بدون فیلتر شکن، راحت Mtatrader را برام باز میکنه ...!!!! در حالی که هر دو اینتر نت همراه اول هست اولی 2020 و دومی داده موبایل ...حالا همین داستان روی خود موبایلم جور دیگه هست ...یعنی برای استفاده ار Meta در گوشی حتما باید از فیلتر شکن استفاده کنم ....!!! جالبه که با فیلتر شکن در گوشی دیگه پلتفرم ctrader جواب نمیده در حالی که توی لب تاب بدون فیلتر شکن باز میشد !!
    این موضوع تقاقض گونه برای استفاده از تلگرامم هم هست ، یعنی روی لب تابم اگر خواستم از تلگرام استفاده بکنم ، اگر از اینترنت 2020 استفاده کنم، تلگرام باز میشه و اگر از اینترنت داده برای لب تابم استفاده کنم تلگرامم باز نمیشه !!!! ( بدون فیلتر شکن )
    فیلتر شکن ها هم که هیچ .....!!!!همه شناسایی شده و بیخود ....

اگر از دوستان تجربه در این مورد داره عنایتی بفرمایید .... ممنونم
    @MEMO @Ali97 و دیگر دوستان ...

6. 6 کاربر برای این پست سودمند از ehsan51 عزیز تشکر کرده اند:

Ali97 آواتار ها
    20,532 بار در 2,541 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3638 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan51 نمایش پست ها
    سلام دوستان ... وقتتون بخیر ... یه مشکلی هست که به شدت من وداره ازار میده و نمیدونم باهاش چکار کنم ....:
    میخوام پلتفرم ctrader استفاده کنم ، دم به ساعت قطع میشه و وصل میشه ..درست وسط ترید کردنم قطع میشه و حالا باید صبر کنم وصل بشه تا ببینم چه بر سرم اومده !!!
    میخوام از پلتفرم Metatrader استفاده کنم ، یه اتفاق جالب دیگه پیش میاد !! وقتی از اینتر نت وای فای بدون فیلتر شکن استفاده میکنم ( روی لب تاب )، باز نمیکنه و حتما باید از فیلتر شکن استفاده منم ....خوب حالا جالب اینجاست که روی همین لب تاب اگربرای اینترنت از داده موبایلم استفاده کنم و به لب تابم بدم ، بدون فیلتر شکن، راحت Mtatrader را برام باز میکنه ...!!!! در حالی که هر دو اینتر نت همراه اول هست اولی 2020 و دومی داده موبایل ...حالا همین داستان روی خود موبایلم جور دیگه هست ...یعنی برای استفاده ار Meta در گوشی حتما باید از فیلتر شکن استفاده کنم ....!!! جالبه که با فیلتر شکن در گوشی دیگه پلتفرم ctrader جواب نمیده در حالی که توی لب تاب بدون فیلتر شکن باز میشد !!
    این موضوع تقاقض گونه برای استفاده از تلگرامم هم هست ، یعنی روی لب تابم اگر خواستم از تلگرام استفاده بکنم ، اگر از اینترنت 2020 استفاده کنم، تلگرام باز میشه و اگر از اینترنت داده برای لب تابم استفاده کنم تلگرامم باز نمیشه !!!! ( بدون فیلتر شکن )

@MEMO @Ali97 و دیگر دوستان ...
    یا حل میشه
    یا حلش میکنیم
    ما ذهن نیستیم بلکه ذهن داریم
    ما
    بدن نیستیم بلکه بدن داریم
    ما یک
    آگاهی هستیم که میتوانیم به ذهن و بدن آگاه باشیم

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از Ali97 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1179 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan51 نمایش پست ها
    میخوام از پلتفرم metatrader استفاده کنم ، یه اتفاق جالب دیگه پیش میاد !! وقتی از اینتر نت وای فای بدون فیلتر شکن استفاده میکنم ( روی لب تاب )، باز نمیکنه و حتما باید از فیلتر شکن استفاده منم ....خوب حالا جالب اینجاست که روی همین لب تاب اگربرای اینترنت از داده موبایلم استفاده کنم و به لب تابم بدم ، بدون فیلتر شکن، راحت mtatrader را برام باز میکنه ...!!!! در حالی که هر دو اینتر نت همراه اول هست اولی 2020 و دومی داده موبایل ...حالا همین داستان روی خود موبایلم جور دیگه هست ...یعنی برای استفاده ار meta در گوشی حتما باید از فیلتر شکن استفاده کنم ....!!! جالبه که با فیلتر شکن در گوشی دیگه پلتفرم ctrader جواب نمیده در حالی که توی لب تاب بدون فیلتر شکن باز میشد !!

@memo @ali97 و دیگر دوستان ...
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ببینید صحبت های شما برمیگرده به بحث فیلترینگ و اجرا شدن طرح صیانت، در اکثر اپراتور های همراه الان این طرح به صورت تقریبا نصفه و نیم کاره داره اجراء میشه، اما روی isp های مختلف فرق میکنه، از اونجایی که این شرکت ها خصوصی هستن، و محدودیت ها رو به صورت های متخلف ایجاد میکنن، اینم بگم اوایل با عوض کردن isp این مشکل رو میشد تقریبا حل کرد، اما الان دیگه تقریبا برای همه به یک صورته، مشکل فیلترشکن ها هم، به دو صورته، یا پهنایه باند رو کم میکنن، که اصلا نشه به سرورشون وصل شد، یا سرور های رو میزنن و میبندن، در حال حاضر مشکل اینترنت در ایران داره به یه بحران برای دوستانی که راه درآمدشون از طریق اینترنت هست بدل میشه، اما مطمئن باشید که همیشه اینطوری نخواهد بود، بالاخره باید برای اقشار جامعه بسته به نیازشون دسترسی آزاد فراهم کنن، البته این صحبتیه که مسئولین میکنن، حالا کی و چگونه، اون دیگه دسته خودشون هست، متاسفانه در حال حاضر راهی به غیر از تغییر فیلترشکن و روش های مختلف برای فرار از فیلترینگ وجود نداره، باید صبر کنیم ببینیم چی میشه، شما در وهله اول سعی بفرمایید از فیلترشکن های مختلف استفاده کنید، و در مورد راه های مختلف عبور از فیلترینگ مطالعه بفرمایید، اما در حال حاضر شرایط برای ترید، اصلا مطلوب نیست، امکان داره ضرر های جبران ناپذیری رو خدایی نکرده متحمل بشید، بنابراین فعلا تا یکی دو ماه، ترید رو باید بذاریم کنار، فعلا نظاره گر هستیم تا به امیدخدا شرایط مساعد بشه، هم برای ترید و هم برای اینترنت، امیدوارم هر چه سریع تر مشکلات حل شه، و اینترنت به حالت عادی برگرده، سلامت و شاد باشید.

10. 9 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

1,993 بار در 484 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ببینید صحبت های شما برمیگرده به بحث فیلترینگ و اجرا شدن طرح صیانت، در اکثر اپراتور های همراه الان این طرح به صورت تقریبا نصفه و نیم کاره داره اجراء میشه، اما روی isp های مختلف فرق میکنه، از اونجایی که این شرکت ها خصوصی هستن، و محدودیت ها رو به صورت های متخلف ایجاد میکنن، اینم بگم اوایل با عوض کردن isp این مشکل رو میشد تقریبا حل کرد، اما الان دیگه تقریبا برای همه به یک صورته، مشکل فیلترشکن ها هم، به دو صورته، یا پهنایه باند رو کم میکنن، که اصلا نشه به سرورشون وصل شد، یا سرور های رو میزنن و میبندن، در حال حاضر مشکل اینترنت در ایران داره به یه بحران برای دوستانی که راه درآمدشون از طریق اینترنت هست بدل میشه، اما مطمئن باشید که همیشه اینطوری نخواهد بود، بالاخره باید برای اقشار جامعه بسته به نیازشون دسترسی آزاد فراهم کنن، البته این صحبتیه که مسئولین میکنن، حالا کی و چگونه، اون دیگه دسته خودشون هست، متاسفانه در حال حاضر راهی به غیر از تغییر فیلترشکن و روش های مختلف برای فرار از فیلترینگ وجود نداره، باید صبر کنیم ببینیم چی میشه، شما در وهله اول سعی بفرمایید از فیلترشکن های مختلف استفاده کنید، و در مورد راه های مختلف عبور از فیلترینگ مطالعه بفرمایید، اما در حال حاضر شرایط برای ترید، اصلا مطلوب نیست، امکان داره ضرر های جبران ناپذیری رو خدایی نکرده متحمل بشید، بنابراین فعلا تا یکی دو ماه، ترید رو باید بذاریم کنار، فعلا نظاره گر هستیم تا به امیدخدا شرایط مساعد بشه، هم برای ترید و هم برای اینترنت، امیدوارم هر چه سریع تر مشکلات حل شه، و اینترنت به حالت عادی برگرده، سلامت و شاد باشید.
    ممنونم دوست عزیز.... توضیحاتت کامل و عالی بود ... .... واقعا سخت شده .... کاش میشد با یکی دو ماه مشکل حل بشه ...

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از ehsan51 عزیز تشکر کرده اند:

45 بار در 19 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، فیلتر شکن لنترن رو میتونید امتحان کنید، بعضی از دوستان استفاده کردن و راضی بودن، امیدوارم سلامت و شاد باشید.
    فیلترشکن برا ویندوز منظورم بود

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از hrmb1400 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1179 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hrmb1400 نمایش پست ها
    فیلترشکن برا ویندوز منظورم بود
    درود دوباره دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، لنترن ورژن ویندوز موجود است، سرچ بفرمایید مطمئنا پیدا خواهید کرد، امیدوارم موفق و شاد باشید.

16. 9 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,791 بار در 669 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان من یه مرورگر قدیمی دارم مخصوص اندرویده و میتونید باهاش فیلترینگ رو دور بزنید برای وصل شدن به بروکر میتونه به دردتون بخوره و کارتون رو راه میندازه.هر کس نیاز داره تلگرام بهم پیام بده تا براش بفرستم. نمیدونم اجازه دارم ایدی تلگرام رو اینجا بزارم یا نه به همین خاطر بهم پیام خصوصی بدید تا براتون بفرستم.
    سپاسگزارم

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

18. 8 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

39 بار در 14 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    اسپرد بروکر آلپاری اینقدر زیاده که حتی توی دمو هم نمیصرفه با این اسپردها پوزیشن گرفت مثلا eur/ cad حدود 5 تا 5.5 پیپ اسپرد داره یعنی اگه یه روند 20 پیپ 10 پیپ باید برای بروکر کنار بزاری طبق تعریف استاد باید تریدر فوق حرفه ای باشی بتونی نصف یه روند بگیری در عمل باید سوپر فوق حرفه ای باشی با این اسپرد ها چیزی برات بمونه دوستانی که تجربه کار ریل با این بروکر دارن میشه راهنمایی کنن از کدوم حساب استفاده میکنن؟ به جز یو رو یو اس دی فکر نمیکنم بقیه جفت ارزها بصرفه با این بروکر کار کرد

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از largan57 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع