صفحه 263 از 441 نخستنخست ... 163213253261262263264265273313363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,621 به 2,630 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

341 بار در 102 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خیلی ممنون از راهنماییتون

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از Hassan9988 عزیز تشکر کرده اند:

341 بار در 102 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    [QUOTE=Peace;366892]درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بنده شخصا امارات رو ترجیح میدم، اما ترکیه هم برای تریدر ها و ترید کردن جایه خوبیه و میتونه عالی باشه، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.[/QUOTE
    خیلی ممنون از راهنماییتون

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از Hassan9988 عزیز تشکر کرده اند:

Erfanalk آواتار ها
    12,917 بار در 2,793 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2126 پست
    برچسب زده شده
    در 6 تاپیک
    سلام عزیزان
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    این تفاوت های ساختاری سی تریدر روبو با بقیه پلتفرم ها کم کم داره منو به شک و تردید میندازه
    گاهی مواقع هم اسپرد یورودلار میره رو 4پیپ و خیلی عجیبه واقعا
    پایینی سی تریدر روبو هست که با کل بروکرا متفاوته
    a.PNG
    اینم که مال تریدینگ ویو و fxcm هست و کل پتفرما همین ساختار رو داشتن
    b.PNG

مگه استاد نگفت که سی تریدر واسه خودش یه شرکت هست و بروکرا نمیتونن توش تخللی ایجاد کنن؟! _ پس دلیل اینا چیه؟!
    یه بارم که تقریبا 2 ماه پیش بود کلا سرورا قطع شد(حالا فکر کنم اشکال از سمت خود روبو بود) به مدت 16 ساعت و دیگه اون منطقه رو نشون نداد و مجبور بدیم از متا نگاه کنیم و تو سی تریدر ترید بزنیم

مخلصم

6. 8 کاربر برای این پست سودمند از Erfanalk عزیز تشکر کرده اند:

7,089 بار در 443 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 12 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    وقت بخیر به همه دوستان ...
    ............................................

من تا حالا با ارز دیچیتال ( واریز وبرداشت ) نداشتم . الان 4 روزه که دارم مطالب سایت های مختلف رو دنبال میکنم .

خب طبق گفته ها برای واریز و برداشت ( tether TRC20 ) مناسب هست . و انتقال غیر مستقیم به صرافی ایران

در مرحله بعد رسیدم به کیف پول نرم افزاری تراست والت و نصی اون روی گوشی ( اندروید ) و مرورگر کروم

این جا تتر رو توی ارزها نشون نمیده . توی قسمت سرچ هم باز همین رویه ادامه داره و رسیدم به قسمت اد کاستوم توکن

از اون جایی که تتر تی آرسی 20 روی شبکه ترون هست با شبکه اتریوم نمیشه آوردش شبکه ترون رو انتخاب کردم و از سایت ترون اسکن دات ارگ کانترکت و بقیه موارد رو سرچ کردم که باز هم موفق نشدم .

.................................................. ..............................................

مطالب بالا رو گفتم تا در جریان مسیر طی شده ام قرار بگیرید .

حالا ممکنه من اشتباه در سایت ترون اسکن سرچ کرده باشم و یا کلا مسیر رو اشتباه رفته باشم و راه کار دیگه ایی داشته باشه .

از دوستانی که نقل و انتقالات از طریق تراست والت یا هر کیف پول دیگه ایی دارن ممنون میشم کمک کنند برای برداشت از طریق tether TRC20 چی کار کنم ؟؟؟

تشکر.

.......................................

اسکرین شات از سرج تتر در تراست والت ( این ارزها رو میاره با شبکه هایی غیر از ترون )

Screenshot (3711).png

Screenshot (3712).png

Screenshot (3713).png

Screenshot (3714).png

Screenshot (3715).png
    ویرایش توسط Navit : 01-03-2023 در ساعت 14:51

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از Navit عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Erfanalk نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    امیدوارم حالتون عالی باشه
    این تفاوت های ساختاری سی تریدر روبو با بقیه پلتفرم ها کم کم داره منو به شک و تردید میندازه
    گاهی مواقع هم اسپرد یورودلار میره رو 4پیپ و خیلی عجیبه واقعا
    پایینی سی تریدر روبو هست که با کل بروکرا متفاوته
    a.PNG
    اینم که مال تریدینگ ویو و fxcm هست و کل پتفرما همین ساختار رو داشتن
    b.PNG

مگه استاد نگفت که سی تریدر واسه خودش یه شرکت هست و بروکرا نمیتونن توش تخللی ایجاد کنن؟! _ پس دلیل اینا چیه؟!
    یه بارم که تقریبا 2 ماه پیش بود کلا سرورا قطع شد(حالا فکر کنم اشکال از سمت خود روبو بود) به مدت 16 ساعت و دیگه اون منطقه رو نشون نداد و مجبور بدیم از متا نگاه کنیم و تو سی تریدر ترید بزنیم

مخلصم
    عرفان جان سلام
    من سی تریدر روبو و mt4 ecn pro الپاری رو رو سیستم دارم. چک کردم. در تریدینگ ویو شما چارت oanda رو هم چک کنی متوجه همین تفاوت میشی. لذا روبو نیست فقط. انگار بحث اخر ساله و .. یا تفاوت ساختاری بروکرا
    الپاری و روبو و oanda تقریبا یه چیزن تو کیس شما. fxcm فرق داره. باز خودتون چک کنید.
    مرنج و مرنجان

10. 8 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Navit نمایش پست ها
    وقت بخیر به همه دوستان ...
    ............................................

من تا حالا با ارز دیچیتال ( واریز وبرداشت ) نداشتم . الان 4 روزه که دارم مطالب سایت های مختلف رو دنبال میکنم .

خب طبق گفته ها برای واریز و برداشت ( tether TRC20 ) مناسب هست . و انتقال غیر مستقیم به صرافی ایران

در مرحله بعد رسیدم به کیف پول نرم افزاری تراست والت و نصی اون روی گوشی ( اندروید ) و مرورگر کروم

این جا تتر رو توی ارزها نشون نمیده . توی قسمت سرچ هم باز همین رویه ادامه داره و رسیدم به قسمت اد کاستوم توکن

از اون جایی که تتر تی آرسی 20 روی شبکه ترون هست با شبکه اتریوم نمیشه آوردش شبکه ترون رو انتخاب کردم و از سایت ترون اسکن دات ارگ کانترکت و بقیه موارد رو سرچ کردم که باز هم موفق نشدم .

.................................................. ..............................................

مطالب بالا رو گفتم تا در جریان مسیر طی شده ام قرار بگیرید .

حالا ممکنه من اشتباه در سایت ترون اسکن سرچ کرده باشم و یا کلا مسیر رو اشتباه رفته باشم و راه کار دیگه ایی داشته باشه .

از دوستانی که نقل و انتقالات از طریق تراست والت یا هر کیف پول دیگه ایی دارن ممنون میشم کمک کنند برای برداشت از طریق tether TRC20 چی کار کنم ؟؟؟

تشکر.
    سلام دوست عزیز
    چند راه رو خدمتتون میگم
    نیمدونم کدوم بروکر هستید. در هر حال شما با تتر trc20 برداشت میزنید
    1. یا به صرافی ایرانی که کاری نداره. اموزشش تو نت هست باز ساوالی بود بپرسید. اونجا نقد میکنید
    2. یا به ولت نرم افزاری . من خودم اتمیک ولت استفاده میکنم. یکی چون راحتتره. دوما چون اپ ویندوز داره. سوما چون به کاربر ایرانی سرویس میده و از پشتیبانیش میتونید استفاده کنید. نکته ای که یادتون باشه اینه که برای نقل و انتقال تتر trc20 که شبکه ی ترون هست همیشه مقداری ترون در کیف پولتون باشه. میتونید ترون رو از صرافی داخلی بخرید و انتقال بدید به اتمیک ولت مثلا در حد 50 ترون. اموزش اتمیک ولت به صورت مقاله در سایت اکادمی موجوده. در نهایت بخاید نقد کنید مقدار مورد نظر رو میزنید به صرافی داخلی و نقد میکنید
    3. به ولت سخت افزاری(مثلا لجر نانو ایکس 2022). امن تر از صرافی داخلی یا ولت نرم افزاریه. فقط بحث هزینه اش هست. و در نهایت بخاید نقد کنید مقدار مورد نظر رو انتقال میدید به صرافی داخلی(مثلا صرافی تبدیل)
    اگر مبالغ نقل و انتقالتون خیلی نیست یا همشو میخاید نقد کنید، مستقیم بزنید به صرافی داخلی. چون در هر تراکنش باید کارمزد بدید حدود 1 دلار. اگر مبالغ بالاس و قصد سیو کردن اون رو دارید تا مدتی، میتونید از ولت نرم افزاری یا ولت سخت افزاری استفاده کنید.
    اگر مبلغ جابجاییتون بالاست و تا بحال با کریپتو پول جابجا نکرید ابتدا مبلغ کمی در حد 10 20 تتر جابجا کنید که یه وقت در اثر اشتباه پولتون از بین نره. مطمین شدید کل پول رو جابجا کنید.
    موفق باشید
    مرنج و مرنجان

12. 8 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

7,089 بار در 443 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 12 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ممنونم محمد جان بابت راهنمایی هات . حتما استفاده می کنم . @mohamad1400

از سرچم توی سایت tronscan.org یک اسکرین شات میذارم اگر این آدرس کانترکت tether trc20 درست باشه ( اگر کسی از دوستان از درست بودنش اطلاع داره ممنون میشم اعلام کنه ) با فیلتر شکن موفق شدم توی اپ تراست والت پیداش کنم .

Screenshot (3717).png

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از Navit عزیز تشکر کرده اند:

894 بار در 44 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان یه سوال راجب حداقل دپوزیت برای افتتاح حساب داشتم
    مثلا اگرحداقل دپوزیت برای افتتاح حساب 100 دلار باشه و ما ترید کردیم و شد 10 دلار و دوباره خواستیم حسابو شارژکنیم حداقل دپوزیت از 100 دلار به بالاست؟
    در مورد شارژ حساب با ته مانده حساب های داخلی چی بازم حداقل 100 دلاره؟

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از M.KAZEMI عزیز تشکر کرده اند:

42 بار در 17 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقتتون بخیر . برای ایران کدوم بروکر بهتره از لحاظ بی درد سر بودن. و واریز و برداشت و کانکت به متاتریدر ۴ و ...? ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از hrmb1400 عزیز تشکر کرده اند:

miss.kazemi آواتار ها
    2,459 بار در 304 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    Peace@

سلام خدمت دوستان عزیز شب همگی بخیر
    بعد دوسال آموزش و تمرین میخوام اکانت ریل رو شروع کنم فقط هیچ تجربه ای در رابطه با شناخت بروکر ندارم دوستانی که اکانت ریل دارن میشه راهنمایی کنن کدوم بروکر بهتره؟>ممنونم از دوستانی که پاسخ میدن

20. 7 کاربر برای این پست سودمند از miss.kazemi عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 26 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 26 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع