صفحه 262 از 441 نخستنخست ... 162212252260261262263264272312362 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,611 به 2,620 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

علی رهنماپور آواتار ها
    245 بار در 75 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت دوستا ن
    ااینرنت من پلتفرم هارو در روز بالا نمیاره میخواستم بدونم شما هم با مشکلات مواجه هستید یا نه ممنون میشم راهمنایی کنید

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از علی رهنماپور عزیز تشکر کرده اند:

sir_mhj آواتار ها
    458 بار در 192 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود دوباره، ببینید سوال خیلی راحته اما جوابش واقعا پیچیده و طولانیه، علتش هم به خاطر تغییر هر روزه قوانین مربوطه بین طرفین هست، همه افراد ثروتمند در کشور های مختلف زمانی که تشریف میبرند پیش یه CPA برای کم تر کردن مالیات همین سوال ساده رو میپرسند اما اون شخص مجبوره با آره یا نه جواب بده، اما پشتش یه عالمه کار و به قول خودشون setup وجود داره، ببینید، بروکر های خوب عمدتا روش های واریز و برداشت متعددی ندارند، به علته اینکه طبق رگلاتوری های اون کشور باید کار کنند، به همین علته که در آمریکا که بیشترین تعداد تریدر رو داره فقط چهارتا بروکر سرویس میدند، و در SEC رگوله شدند، این برای اینه که جلویه پول شویی گرفته بشه ( اما هدف اصلی اینه که بتونند رصد کنند همه پول ها رو) که بتونند روش مالیات ببندند و درآمد دولت رو تامین کنند، حالا در کشور هایی که مالیات رو میشه عملا صفر کرد مثل امارات، بروکر های خیلی خوبی وجود دارند و میتونید شما با این بروکر ها کار کنید، پول رو راحت به حساب بانکیتون واریز کنید و خرج کنید و در طول سال حتی یک سنت هم مالیات ندید، اما همین الان که من دارم صحبت میکنم، امارات خیز برداشته برای اینکه مالیات رو به 9 درصد افزایش بده، اما از اونطرف موناکو همچنان مالیات صفر در صد رو میگیره، حالا ما در کل دو نمومه مالیات داریم یه capital gain tax داریم که میشه مالیات بر درآمد، یه Corporate tax داریم که میشه مالیات روی شرکت ها و موسسه ها، هر دو رو عملا میشه به صفر نزدیک کرد، اما بسیار فرایند پیچیده و هزینه بری هست اما در بلند مدت همیشه به صرفه تر هستش، جواب کوتاه به سوال شما بله هست حالا یه چندتا مثلا میزنم از کشور هایی که مالیات صفر دارند و همه بروکر های خوبی که در دنیا وجود دارند هم تا اونجایی که من چک کردم باهاشون کار میکنند:
    امارات متحده عربی: مالیات بر درآمد سالیانه صفر، و اکثر بروکر های خوب مشکلی ندارند.
    موناکو، مالیات بر درآمد صفر هست اما مالیات شرکتی 25 درصد ( یعنی اگر حسابی که در بروکر باز میکنید، corporate account باشه مشمول مالیات میشه)
    سنت کیتس و نیویس ( یه جزیره هست با جمعیت کمتر از 50 هزارتا و مالیات بسیار نا چیز) دوباره همه بروکر ها باهاش کار میکنند
    همین دومینیکا که خودتون فرمودید، دقیقا مثله سنت کیتس و نیویس هست
    یه سری کشور های هاشیه خلیج فارس:
    قطر
    بحرین
    کویت
    و بعضی کشور های دیگه که مطمئنم اگر اسمشونو بگم خیلی ها ممکنه باور نکنند، اما مالیات ندارند واقعا، در کل دوست عزیزم، یه جمله هست که آلبرت انیشتین میگه: "سخت ترین کار دنیا درک مسائل مالیاتی و پولی هست" ، اینو بزرگترین دانشمند قرن 20 میگه، واقعا اینجور مسائل بسیار سیال و تغییر پذیر هستند و نمیشه همیشه یه پاسخ قطعی در یه زمان مشخص داد، امروز اینجوریه فردا ممکنه همه چیز تغییر کنه، امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم دوست گرامی، شاد و سربلند باشید.

سلام دوست عزیز
    ممنون از شما بابت اطلاعات مفیدتون
    در مورد مالیات عمان و نحوه ی کار در عمان و اینکه آیا مشکلی با تربدرها دارند یا نه ؟ اطلاعاتی دارید؟
    ممنونم

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از sir_mhj عزیز تشکر کرده اند:

57 بار در 15 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی رهنماپور نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستا ن
    ااینرنت من پلتفرم هارو در روز بالا نمیاره میخواستم بدونم شما هم با مشکلات مواجه هستید یا نه ممنون میشم راهمنایی کنید
    سلام
    بعضی بروکرها نیاز به شیلترفکن داره
    بعضی ها نه
    بهتره نسخه متا رو از خود بروکر دانلود کنید

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از Ehsaan عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sir_mhj نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ممنون از شما بابت اطلاعات مفیدتون
    در مورد مالیات عمان و نحوه ی کار در عمان و اینکه آیا مشکلی با تربدرها دارند یا نه ؟ اطلاعاتی دارید؟
    ممنونم
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، خواهش میکنم نظر لطفتونه، خوشحالم مطالب مثمر ثمر واقع شده و تونسته کمکی کرده باشه، راستش در رابطه با عمان خیر اطلاعی ندارم که شرایطش به چه صورته، اما طبق شنیده ها خدمتتون عرض میکنم، زیاد نمیشه بهش استناد کرد، عمان هم کشور خوبیه و مشکلی واسه کار کردن نداره، حالا خودتون هم میتونید در این مورد اطلاعاتی کسب کنید و اگر دوست داشتید با بقیه عزیزان هم به اشتراک بگذارید، امیدوارم که سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ویرایش توسط Peace : 01-02-2023 در ساعت 09:04

8. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,746 بار در 664 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    به اینترنتتون و بروکر بستگی داره مثلا متاتریدر روبو من با اینترنت همراه اول راحت وصل میشه ولی با اینترنت مخابرات وصل نمیشه و باید فیلترشکن روشن کنم.ولی متاتریدر الپاری با هر دو اینترنت هم مخابرات و هم همراه اول راحت وصل میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی رهنماپور نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستا ن

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

10. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

mohamadrezasj آواتار ها
    18,754 بار در 1,579 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 183 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hootan.hagh نمایش پست ها
    عرض ادب
    داداش تو بروکر کار میکنی ؟
    سرم گیج میره از اطلاعات خیلی کاملی که راجع به بروکرا داری ... راجع به تمام بروکرا در تمام کشورها و ...
    ممنونم ازت بابت این اطلاعات مفیدت .
    حالا در رابطه با صفر بودن مالیات بر درامد جهانی و ارتباطش با درامد از ترید و بروکرهای بین المللی خوب مثل forex/IG و ... که با کشور دومنیکا ارتباط داشته باشند داری رفیق ؟
    سلام هوتن جان وقتتون بخیر
    یادم هست در یک وبیناری شاید 2 سال پیش بحث این شد که یکی از دوستان که هلند بودن از استاد پرسیدن که چجوری مالیات رو دور بزنم و ... استاد هم فرمودن واقعا با خیال راحت مالیات رو بدید و از امکانات اون کشور لذت ببرید.. نظر شخصی من هم اینه که کشوری رو انتخاب کنید که شهروندی و پاسپورت بهتون بده. امارات خیلی خوبه برای مالیات ولی تقریبا هیچ موقع پاسپورت و شهروندی نمیده. اقامت میده ولی شهروندی نه. در این شرایطی که توی دنیا پیش اومده و واقعا هیج بعید نیست جنگ های زیادی در سالهای آینده در دنیا ببینیم به کشوری که شهروندی میده بیشتر فکر کنید به نظرم.. مالیات هم نوش جونشون..
    اطلاعات جناب @Peace هم عالی بود و استفاده کردم ممنون ازشون
    If you cannot control your emotions,you cannot control your money

12. 10 کاربر برای این پست سودمند از mohamadrezasj عزیز تشکر کرده اند:

hootan.hagh آواتار ها
    11,104 بار در 953 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 132 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadrezasj نمایش پست ها
    سلام هوتن جان وقتتون بخیر
    یادم هست در یک وبیناری شاید 2 سال پیش بحث این شد که یکی از دوستان که هلند بودن از استاد پرسیدن که چجوری مالیات رو دور بزنم و ... استاد هم فرمودن واقعا با خیال راحت مالیات رو بدید و از امکانات اون کشور لذت ببرید.. نظر شخصی من هم اینه که کشوری رو انتخاب کنید که شهروندی و پاسپورت بهتون بده. امارات خیلی خوبه برای مالیات ولی تقریبا هیچ موقع پاسپورت و شهروندی نمیده. اقامت میده ولی شهروندی نه. در این شرایطی که توی دنیا پیش اومده و واقعا هیج بعید نیست جنگ های زیادی در سالهای آینده در دنیا ببینیم به کشوری که شهروندی میده بیشتر فکر کنید به نظرم.. مالیات هم نوش جونشون..
    اطلاعات جناب @Peace هم عالی بود و استفاده کردم ممنون ازشون
    سلام ارادت
    بله کاملا درسته ، صحبت من هم گرفتن پاسپورت جای دیگر و ترید کردن در دبی بود و سپس جابه*جایی پول از دبی به حسابهای دیگر ( حساب جایی که شهروندیش داری )
    که برای اون هم من دومنیکارو پیشنهاد میکنم .

من زاده ی ایرانم .

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از hootan.hagh عزیز تشکر کرده اند:

AminRaptor آواتار ها
    4,385 بار در 420 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان به نظر من ایران بهترین جا برای ترید کردن هست. شما با بروکر روبو ترید کنید و سود رو با ارز دیجیتال برداشت کنید و با همون ارز دیجیتال توی تهران و کرج خونه و ماشین و ... بخرید . با این کار مالیات درآمد هم ندارید (خریدها اصلا قابل ردیابی نیست که بخواین مالیات بدید). بروکر روبو هم بخواد با ایرانیها کار نکنه قبلش خبر میده و میتونید حسابتون رو خالی کنید
    ویرایش توسط AminRaptor : 01-02-2023 در ساعت 18:46

16. 9 کاربر برای این پست سودمند از AminRaptor عزیز تشکر کرده اند:

علی رهنماپور آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام ممنون بابت راهنمایی
    من با متا تریدر کار میکردم ولی متا برای اینکه من میخوام در گذشته بازار تمرین کنم چارت بازار تا سه یا چهار سال بیشتر
    به عقب نمیره ولی سی تریدر تا هفت هشت سال راحت گذشته مارکت رو به من نشون میده ایا متا تریدر تنظیماتی داره که مثل
    سی تریدر تا چندین سال گذشته مارکت رو به ما نشون بده یا نه

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از علی رهنماپور عزیز تشکر کرده اند:

علی رهنماپور آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    اینترنت مودم من خصوصی برای شرکت اساتک سرعتشم 8مگ قبلا خیلی عالی بود
    ولی بعد این تظاهرات اخیر به بعد خیلی ضعیف شده مثلا ساعت شش بعدظهر تا ساعت 12شب که من میخوام تمرین کنم بالا نمیاره ولی صبح ساعت 3 یا4 که بلند میشم راحت میاره
    بنظرتون مودم ایرانسل خوبه اضافه کنم کسی استفاده میکنه

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از علی رهنماپور عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 50 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 49 مهمان ها)

1. mohamad4198

کلمات کلیدی این موضوع