صفحه 258 از 440 نخستنخست ... 158208248256257258259260268308358 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,571 به 2,580 از 4396

موضوع: بررسی بروکرها

8,676 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1175 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alializadeh9080 نمایش پست ها
    دوستان ببخشید الان الپاری انگلستان که استاد میگه معتبره همین ادرسه؟ alpariforex.org
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، قاعدتا اگر وبسایت آلپاری انگلستان باشه باید با co.uk اتمام بشه، من همین الان زدم www.alpari.co.uk برام سایت آلپاری رو آورد اما با com. ، و داشتم about رو مطالعه میکردم نوشته بود best broker in Britain، حالا این آدرسی که شما نوشتی مربوط به آلپاری هست اما رگوله کجاست رو نمیدونم، اما گمان میکنم همون آلپاری هستش که رگوله روسیه هست و با ایرانی ها هم کار میکنه، موفق و شاد باشید دوست گرامی.
    لینک مقاله:
    https://alpari.com/en/company/news/35924/

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,779 بار در 666 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    کمبود نقدینگی!!!اونم توی فارکس مگه داریم همچین چیزی .یادمه توی یکی از وبینارها استاد میگفت خریدار و فروشنده خودتون هستید چون دارید ارزش رو معامله میکنید و یک دارایی رو به دارایی دیگه تبدیل میکنید یعنی مثلا دلار میفروشید و یورو میخرید و این بزرگترین مزیته چون نیازی نیست خریداری باشه تا شما بفروشید و برعکس.یعنی من اشتباه متوجه شدم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    نقدینگی هم مهمه.کمبود نقدینگی و عدم وجود خریدار/فروشنده تو اون قیمت میتونه باعثش باشه

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,911 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.Hashemi نمایش پست ها
    کمبود نقدینگی!!!اونم توی فارکس مگه داریم همچین چیزی .یادمه توی یکی از وبینارها استاد میگفت خریدار و فروشنده خودتون هستید چون دارید ارزش رو معامله میکنید و یک دارایی رو به دارایی دیگه تبدیل میکنید یعنی مثلا دلار میفروشید و یورو میخرید و این بزرگترین مزیته چون نیازی نیست خریداری باشه تا شما بفروشید و برعکس.یعنی من اشتباه متوجه شدم
    والا این چیزیه که من توی منابع مربوط به اصطلاحات فارکس خوندم.شاید هم اشتباه باشه در جریان نیستم
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

Mehdi.Izad آواتار ها
    1,274 بار در 73 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت همه دوستان،
    همه اطلاعاتی که تمام بروکرهای دنیا در خصوص جفت ارزهای اصلی (مقابل دلار) بعنوان دیتای فارکس به ما عرضه میکنن در واقع کپی دیتای واقعی یعنی دیتای مارکت فیوچرز هست که با حجم واقعی در بورس امریکا تولید میشه.
    دریافت این دیتا بر عکس دیتای فارکس به هیچ وجه مجانی نیست و باید ماهانه براش پول پرداخت کنید. CQG و RYTHMIC معروفترین هاشون هستن.
    و صد البته که به دلیل تحریم به ایرانی ها ارایه نمیشه.
    تو بازار فیوچرز شما order book دارید که در آن خریداران و فروشنگان سفارشات خودشون رو با حجمهای واقعی در قیمتهای مد نظرخودشون بصورت pending قرار میدن.
    وقتی شما بصورت pending وارد نمیشی، یعنی صاف میکوبی رو دگمه سل یا بای( که ما معمولا همین کار رو همیشه انجام میدیم)، پلتفرم شما دستور شما رو بصورت aggressive اجرا میکنه.... یعنی فرضا اگه سل زده باشی میشه sell by market و میره تو اردر بووک میگرده و به اولین خریدار موجود در مارکت میفروشه ( این میشه by market) ...حالا اگه اردر بووک از خریدار خالی باشه (مثل تایم خبر که اگه همه، مخصوصا بانکها و Hedge Fund ها و خلاصه بزرگان بازار انتظار ریزش شدید رو داشته باشن دیگه منطقا کسی اردر پندینگ خرید نمیزاره و دیگه همه فروشنده هستن) اونوقته که از شانس بد شما این اولین خریدار موجود، تو قیمت پایین تری از اونچه که شما روش سل زدی وایساده....چی میشه؟ اردر سل شما روی اون قیمت پایین تر اجرا میشه و اسلیپیج نوش جان میکنی.
    منظور از نبود نقدینگی، نبودن پول نیست...نبودن مشتریه که پول داره ولی دوس نداره تو قیمت مد نظر شما ازتون خرید کنه.
    @amino
    amino@
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.Hashemi نمایش پست ها
    There is no SHORTCUT to success

8. 10 کاربر برای این پست سودمند از Mehdi.Izad عزیز تشکر کرده اند:

Piri-hastam آواتار ها
    1,060 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alializadeh9080 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم ادرس رسمی الپاری همینه؟
    alpariforex.org
    سلام دوست عزیز بله همین هست
    شاد و تندرست باشید
    خدا تویی هستی که در فراسو به دنبال آنی

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Piri-hastam عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,779 بار در 666 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام مهدی جان امیدوارم حالت خوب باشه
    اطلاعات خیلی خوب و کاملی رو به ما منتقل کردی و حقیقتا من یکی که اینا رو نمیدونستم و البته فکر کنم کمتر تریدری این اطلاعات رو داشته باشه حالا سوالی که برام پیش اومد اینه که همه بروکرها در دنیا به همین شکل عمل میکنن یا فقط بروکرهایی که به ایران خدمات میدن؟اینو از این جهت میپرسم که اکثر تریدرا در دنیا از متاتریدر و سی تریدر استفاده میکنن و من تا حالا ندیم هیچکدوم order book داشته باشن. سوال دیگه چطور میشه کاری کرد که معامله بدون اسلیپیج باز یا بسته بشه؟چون در بلند مدت این اسلیپیج خیلی میتونه به ضرر تریدر باشه. مثلا در هر معامله 1 پیپ اگر در نظر بگیریم میشه 100 پیپ در 100 معامله و خب عدد بزرگی میشه
    سپاسگزارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Izad نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان،
    همه اطلاعاتی که تمام بروکرهای دنیا در خصوص جفت ارزهای اصلی (مقابل دلار) بعنوان دیتای فارکس به ما عرضه میکنن در واقع کپی دیتای واقعی یعنی دیتای مارکت فیوچرز هست که با حجم واقعی در بورس امریکا تولید میشه.
    دریافت این دیتا بر عکس دیتای فارکس به هیچ وجه مجانی نیست و باید ماهانه براش پول پرداخت کنید. CQG و RYTHMIC معروفترین هاشون هستن.
    و صد البته که به دلیل تحریم به ایرانی ها ارایه نمیشه.
    تو بازار فیوچرز شما order book دارید که در آن خریداران و فروشنگان سفارشات خودشون رو با حجمهای واقعی در قیمتهای مد نظرخودشون بصورت pending قرار میدن.
    وقتی شما بصورت pending وارد نمیشی، یعنی صاف میکوبی رو دگمه سل یا بای( که ما معمولا همین کار رو همیشه انجام میدیم)، پلتفرم شما دستور شما رو بصورت aggressive اجرا میکنه.... یعنی فرضا اگه سل زده باشی میشه sell by market و میره تو اردر بووک میگرده و به اولین خریدار موجود در مارکت میفروشه ( این میشه by market) ...حالا اگه اردر بووک از خریدار خالی باشه (مثل تایم خبر که اگه همه، مخصوصا بانکها و Hedge Fund ها و خلاصه بزرگان بازار انتظار ریزش شدید رو داشته باشن دیگه منطقا کسی اردر پندینگ خرید نمیزاره و دیگه همه فروشنده هستن) اونوقته که از شانس بد شما این اولین خریدار موجود، تو قیمت پایین تری از اونچه که شما روش سل زدی وایساده....چی میشه؟ اردر سل شما روی اون قیمت پایین تر اجرا میشه و اسلیپیج نوش جان میکنی.
    منظور از نبود نقدینگی، نبودن پول نیست...نبودن مشتریه که پول داره ولی دوس نداره تو قیمت مد نظر شما ازتون خرید کنه.
    @amino
    amino@

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

1,262 بار در 220 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 22 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان گلم امیدوارم عالی باشید.
    ی سوال داشتم
    اگه بخوام با حساب ایرانم تو کشور انگلیس کار کنم با کدوم بروکر میتونم شروع کنم؟ @Mehdi.Izad @Peace
    و...

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از Ma2ta عزیز تشکر کرده اند:

ibrahim آواتار ها
    85 بار در 29 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت همه عزیزان
    تو انجمن کسی هست که مقیم آمریکا باشه؟
    زیرا اکثر بروکر ها برای آمریکاییها حساب باز نمیکنه
    و کسی میدونه کدوم بروکر برای آمریکا خدمات میدن؟
    هر S/L با صدای بلند فریاد میزند «تو هرگز کال نخواهی شد»

16. 5 کاربر برای این پست سودمند از ibrahim عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1175 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ma2ta نمایش پست ها
    سلام دوستان گلم امیدوارم عالی باشید.
    ی سوال داشتم
    اگه بخوام با حساب ایرانم تو کشور انگلیس کار کنم با کدوم بروکر میتونم شروع کنم؟ @Mehdi.Izad @Peace
    و...
    درود بر شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، اگر در کشور انگلستان اقامت دارید یعنی Resident اونجا هستید، بروکر های خیلی خوبی وجود دارند که میتونید باهاشون کار کنید، مثل IG, Saxo bank, cmc market, و خیلی بروکر های دیگه، کشور انگلستان جزء کشور های خوب محسوب میشه چه از نظر جغرافیا برای ساعات ترید، چه از نظر مالیات، میتونید برید اسناد پاناما و پاندورا رو ببینید اونجا متوجه میشید که خود خانواده سلطنتی و نخست وزیر اسبق (تونی بلرن) فرار مالیاتی داشتن ( به صورت کاملا قانونی)، پیشنهاد میکنم اگر مقیم انگلستان هستید با بروکر های خوب کار کنید، اما اگر اصرار دارید با بروکر ایرانی کار کنید، که خب کاری نداره دیگه با مدارک ایران توی بروکری که با ایرانی ها کار میکنه احراز هویت کنید، مثله آلپاری، روبو، amarkets، ارنته، usgfx، و فیبو گروپ، اینا بروکر هایی هستند که با ایرانی ها کار میکنند، بعد هر جایه این کره خاکی میتونید باهاشون کار کنید و مشکلی هم نیست، اما من اینو توصیه نمیکنم، دلیلش هم که خب بالاتر توضیح دادم، حالا اگر سوالی دیگه ای داشتید تگ بفرمایید در اسرع وقت پاسخ گو خواهم بود.
    ویرایش توسط Peace : 12-31-2022 در ساعت 10:51

18. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1175 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ibrahim نمایش پست ها
    سلام خدمت همه عزیزان
    تو انجمن کسی هست که مقیم آمریکا باشه؟
    زیرا اکثر بروکر ها برای آمریکاییها حساب باز نمیکنه
    و کسی میدونه کدوم بروکر برای آمریکا خدمات میدن؟
    درود بر شما دوست عزیزم امیدوارم حالتون عالی باشه، بنده مقیم آمریکا نیستم، اما یه سری اطلاعات دارم امیدوارم به دردتون بخوره، ببینید سخت ترین رگولاتوری دنیا ماله این کشوره، به خاطر IRS که میشه داروغه آمریکا واسه جمع آوری مالیات، بروکر های اروپایی با این کشور کار نمیکنند چون SEC بهشون گیر زیاد میده، از اینطرف، فقط IG که یه بروکر اروپایی هست و خیلی بزرگه، فقط زورش میرسه با این کشور کار کنه، آمریکا بروکر های خاص خودشو داره، سه تا بروکر داره که اینجا اسمشون رو میارم:
    1: interactive brokers
    2: td ameritrade
    3:forex.com
    IG هم که گفتم اروپایی هست ولی با آمریکایی ها هم کار میکنه، حالا اگر مورد دیگه ای بود، تگ بفرمایید در اسرع وقت پاسخ گو خواهم بود، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    ویرایش توسط Peace : 12-31-2022 در ساعت 10:37

20. 14 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 40 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 40 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع