صفحه 256 از 440 نخستنخست ... 156206246254255256257258266306356 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,551 به 2,560 از 4398

موضوع: بررسی بروکرها

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,784 بار در 667 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    بله صد درصد باهاتون موافقم ولی همین یکی دو سال خیلی داستان پشتش هست من الان هم وی پی ان پولی دارم و هم رایگان ولی هیچکدوم وصل نمیشن حتی سایت بروکر رو هم نمیتونم باز کنم فکر کنم باید از استاد درخواست کنیم یه تاپیک هم برای فیلترشکن بزنه که دربارش تبادل نظر کنیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.T.z نمایش پست ها
    سلام مجدد محمد عزیز.
    بله هزینش زیاده ولی برای مردم عادی
    شما میتونید یکی دوسال اول رو به هر ذحمتی که شده با استفاده از vpn های خوب و پولی یا vps ترید کنید و وقتی که بینیاز مالی شدین برید سراغ اون راه که خب تا اون موقع حتما فراگیر تر هم میشه یا اصلا همین نت خودمون اوکی میشه.
    یادتون باشه که ما تریدریم و در اینده قرار اصلا دغدغه مالی نداشته باشیم پس اصلا لازم نیست نگران هزینه اون باشید.
    میگذرد این دوران

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

894 بار در 268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام دوست عزیز الان من تازه وارد انجمن شدم و پست شمارو دیدم الان تاریخ پستتون رو دیدم برای سال ۲۰۱۹ هستش آیا هنوزم ctrader روبو ب نظرتون قابل اعتماد نیست ؟؟
    ممنون
    خسته شدید؟؟؟ استراحت کنید.کنار نکشید✌️

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از شهریار عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,656 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط شهریار نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز الان من تازه وارد انجمن شدم و پست شمارو دیدم الان تاریخ پستتون رو دیدم برای سال ۲۰۱۹ هستش آیا هنوزم ctrader روبو ب نظرتون قابل اعتماد نیست ؟؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز. پستی رو که میخاید ریپلای کنید دکمه ی پاسخ با نقل قول رو بزنید که هم طرف مقابل مطلع بشه هم معلوم بشه سوالتون
    در مورد روبو خب گفته میشه کاربر جدید نمیگیره. شما به پشتیبانی تلگرام پیام بدید و بپرسید
    @RoboForexOfficialBot
    سی تریدر روبو اسپردهای خوبی داره. گزینه ی دیگه فیبوگروپ هست ولی خب اسپردها بیشتره مثلا رو یورودلار اسپرد روبو 0.1 هست روی فیبو 0.9 حدودا
    مرنج و مرنجان

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. پستی رو که میخاید ریپلای کنید دکمه ی پاسخ با نقل قول رو بزنید که هم طرف مقابل مطلع بشه هم معلوم بشه سوالتون
    در مورد روبو خب گفته میشه کاربر جدید نمیگیره. شما به پشتیبانی تلگرام پیام بدید و بپرسید
    @RoboForexOfficialBot
    سی تریدر روبو اسپردهای خوبی داره. گزینه ی دیگه فیبوگروپ هست ولی خب اسپردها بیشتره مثلا رو یورودلار اسپرد روبو 0.1 هست روی فیبو 0.9 حدودا
    ممنون از راهنمایی شما فقط من یه جیزی رو متوجه نشدم از اینکه گفتید کاربر جدید نمیگیره یعنی نمیتونیم پلتفرم ctrader رو داشته باشیم یا نمیتونیم با بروکر روبو کلا کار کنیم؟؟ چون من الان حساب دارم تو روبو و اینکه ایران هم نیستم منتها میخواستم از پلتفرم ctrader استفاده کنم

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از شهریار عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,656 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط شهریار نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما فقط من یه جیزی رو متوجه نشدم از اینکه گفتید کاربر جدید نمیگیره یعنی نمیتونیم پلتفرم ctrader رو داشته باشیم یا نمیتونیم با بروکر روبو کلا کار کنیم؟؟ چون من الان حساب دارم تو روبو و اینکه ایران هم نیستم منتها میخواستم از پلتفرم ctrader استفاده کنم
    نه شهریار جان . این مساله در مورد ایرانه. شما مشکلی نداری. اگر حساب دارید که حله کلا. برید تو پنل و یک حساب سی تریدر باز کنید. پلتفرم رو هم دانلود کنید از همون روبو و باقی ماجرا. احتمالا شما که خارج هستید بروکرهای دیگه ای هم هستن که سی تریدر ارایه بدن. ولی من اطلاعی ندارم . یه سرچ بکنید. همین روبو هم خوبه هم معتبره هم سی تریدرش اسپرد خوبی داره
    مرنج و مرنجان

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    نه شهریار جان . این مساله در مورد ایرانه. شما مشکلی نداری. اگر حساب دارید که حله کلا. برید تو پنل و یک حساب سی تریدر باز کنید. پلتفرم رو هم دانلود کنید از همون روبو و باقی ماجرا. احتمالا شما که خارج هستید بروکرهای دیگه ای هم هستن که سی تریدر ارایه بدن. ولی من اطلاعی ندارم . یه سرچ بکنید. همین روبو هم خوبه هم معتبره هم سی تریدرش اسپرد خوبی داره
    ممنون از شما������

12. 4 کاربر برای این پست سودمند از شهریار عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,911 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام مجدد محممد جان.
    متاسفانه ارانته برای من حساب باز نمیکنه یه دلایلی و با ادمینش خیلی صحبت کردم ولی نشد.
    الپاری هم زیاد دلم نیست برای vps هم به نظرم در اینده اگر اینترنت ماهواره ای بشه استفاده کرد خیلی بهتره
    سلام.چرا ارانته براتون حساب باز نمیکنه؟
    من بدون مشکل حساب باز کردم.تنها مشکلم تایید ادرس بود که با قبض اوکی نشد.بعد با پشتیبان صحبت کردم گفتن بیمه نامه و برگ سبز ماشینم رو کنار هم عکس بگیرم بفرستم تا تایید کنن و مشکل حل شد.
    برگ سبز ماشین هم چون تاریخ صدورش زمان زیادی گذشته بود به تنهایی قبول نمیکردن.
    در مورد تجربم هم تو این 1هفته باید بگم سرعت اردر گذاریش به شدت بالاست و همچنین توی 14ترید من حتی یه دونه اسلیپیج هم نداشتم.(روبو همه ی پوزیشن ها اسلیپیج داشت)
    حساب من ecn premium که حداقل واریزش 1000 دلاره و اسپرداش روی یورو دلار معمولا 10-11 پوینته که کمیسیون هم دریافت نمیکنه.اگر اسپرد پایینتر بخوای باید بالای 5000دلار شارژ کنی که در اون صورت اسپردش از روبو هم پایینتر میاد.
    واریزم هم با تتر بود که کمتر از 5دقیقه تایید شد.
    برداشت هنوز نداشتم.
    بنظر من بهترین انتخاب در حال حاضر همینه.باز اگر موردی دیدم اینجا پست میکنم
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    4,411 بار در 958 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 177 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    من بدون مشکل حساب باز کردم.تنها مشکلم تایید ادرس بود که با قبض اوکی نشد.بعد با پشتیبان صحبت کردم گفتن بیمه نامه و برگ سبز ماشینم رو کنار هم عکس بگیرم بفرستم تا تایید کنن و مشکل حل شد.
    در مورد تجربم هم تو این 1هفته باید بگم سرعت اردر گذاریش به شدت بالاست و همچنین توی 14ترید من حتی یه دونه اسلیپیج هم نداشتم.(روبو همه ی پوزیشن ها اسلیپیج داشت)
    حساب من ecn premium که حداقل واریزش 1000 دلاره و اسپرداش روی یورو دلار معمولا 10-11 پوینته که کمیسیون هم دریافت نمیکنه.اگر اسپرد پایینتر بخوای باید بالای 5000دلار شارژ کنی که در اون صورت اسپردش از روبو هم پایینتر میاد.
    برداشت هنوز نداشتم.
    سلام بهنام عزیز امید وارم حالت عالی باشه.
    مشکل مدارک دارم و انتخاب اولم ارانته بود ولی متاسفانه ادمینش قبول نکرد و نشد و بعد رفتم سراغ امارکتس که تا این جا راضیم و چی خواصی ندیدم
    E-mail: [email protected]
    Instagram: MTz_trader

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

Behnambaziar آواتار ها
    3,911 بار در 640 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام بهنام عزیز امید وارم حالت عالی باشه.
    مشکل مدارک دارم و انتخاب اولم ارانته بود ولی متاسفانه ادمینش قبول نکرد و نشد و بعد رفتم سراغ امارکتس که تا این جا راضیم و چی خواصی ندیدم
    واقعیت اینه که انتخاب هایی که ما داریم همه تقریبا توی یک سطح هستن و خیلی اختلاف چشمگیری ندارن.توی ی سری جزییات اختلاف دارن که با توجه به کاربردی که واسه تریدر داره میشه فیلتر گداشت.
    بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست،،،در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

18. 6 کاربر برای این پست سودمند از Behnambaziar عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,784 بار در 667 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام بهنام جان ادرس منم تایید نکرد سند ماشین فرستادم ولی چون بیشتر از سه ماه از تاریخ صدورش گذشته بود تایید نکرد الانم که دیگه هیچ فبلترشکنی که کار بکنه ندارم و نمیتونم وارد سایت بشم .داداش متاتریدرش که فیلتره تو چطوری ترید میزنی اگه فیلترشکن خوب سراغ داری بگو ما هم تهیه کنیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behnambaziar نمایش پست ها
    برداشت هنوز نداشتم.

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 58 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 58 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع