صفحه 256 از 441 نخستنخست ... 156206246254255256257258266306356 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,551 به 2,560 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,746 بار در 664 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    خیلی از بروکرها این امتیازات رو برای جذب مشتری درنظر میگیرن و در مقابل درامدی که کسب میکنن چیزی نیست من حساب روبو هم دارم ولی نه سی تریدرش برام کار میکنه و نه متاتریدر به همین خاطر فعلا روی الپاری تمرین میکنم چون متاتریدرش vps های خوبی داره و همشه وصل میشه البته امارکتس هم حساب باز کردم و وریفای هم شدم.اگر به سایتشون دسترسی دارید ازشون بخواید پرووایرهاشونو معرفی کنن برای من یه لینک فرستادن دقیقا یادم نیست اسم تامین کننده نقدینگیشون چی بود.برای من ارایه vps خیلی مهمه که بر اساس بررسی خودم اول الپاریه و بعد از اون امارکتس و بعد از اون هم فیبو ولی اگر vps براتون مهم نیست اررانته بهترینه به نظر من .بازم شما شرایط خودتون ببینید و بر اساس اولویتهای خودتون تصمیم بگیرید
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.T.z نمایش پست ها
    سلام محمد عزیز امید وارم حالتون عالی باشه.
    من خودم در بروکر امارکتس اکانت دارم و ریلم کار کردم از پشتیبانی شون پرسیدم که مارکت میکر هست یا نه که گفت نه ولی شک داشتم به گفتسون و تامین کننده مالیشونم ازشون پرسیدم بهم گفتن به نظر بروکر موجه و خوبی میان ولی من چون اکانت 200 دلاریم کال شد دیگه فعلا کار نمیکنم.
    این بروکر بدون سواپ یا اسلامی هم کار میکنه ولی یکم به نظرم این موردش مشکوک میاد.
    به نظرتون روبو بهتر هست یا این بروکر؟

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

943 بار در 133 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    اگر فعال هست پس مشکل ی نیست
    باز برای اطمینان از پشتیبانی روبو سوال کنید. ممکنه امروز نباشن فردا بپرسید
    @RoboForexOfficialBot
    سلام امروز با پشتیبانی روبو صحبت کردم آدرس ایمیل منو گرفت گفت هیچ محدودیتی برای کار کردن با شما نداریم
    و ضمنا آدرس vps رایگان توی سایت رو گرفتم .
    ازشما دوست عزیزم بخاطر اینکه وقت گذاشتین برای پاسخ گویی بی نهایت سپاسگزارم

4. 5 کاربر برای این پست سودمند از saeedreza9431 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام سروش عزیز تو لینکی که فرستادید هیچ کدوم از بروکرهایی که گفتید رو پیدا نکردم فقط اررانته رو دیدم که به ایران هم خدمات میده
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soroush bozorgi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز ، امیدوارم حالتون عالی باشه .
    دوستانی که c trader استفاده میکنن یه بروکر که این پلفرم رو ارائه میده فیبو گروپ هست اما من چون تویه تیک چارت کار میکنم و نهایت پیپ رو که میگیرم 4 پیپ هست و بروکر فیبو بین نیم پیپ تا یک پیپ اسپرد از من میگیره که برای من خیلی زیاد هست و تویه رویو 1 پوینت بود که به صرفه بود. و به دلیل اینکه متاتریدر تیک چارت رو ارائه نمیده مجبور شدم از تویه سی تریدر تویه تیک چارتش تحلیل کنم و تویه متاتریدر بروکر a market ترید بزنم اونجا اسپردش کمتر بود .
    بین بروکر های که به ایرانیان دارن خدمات میدن. به نسبت بروکر ها در رنک های جهان
    اول روبو بود که جمع شد ، روبو رنک 9 رو بین بروکر های 2022داشت .
    دوم بروکر a markets که رنک 13 رو بین بروکر های 2022 داره که فعال هست .
    سوم فیبو گروپ که رنک 89 در بین بروکر های 2022 داره
    و دوستانی که از آلپاری استفاده میکنن این رو در نظر داشته باشند که آلپاری رنک 125 رو دارع !!!!
    سایتی که میتونید مراجع کنید و این اطلاعات رو بررسی کنید :www.forex-rating.com
    موفق و پیروز باشید .
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    4,303 بار در 947 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 174 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.hashemi نمایش پست ها
    خیلی از بروکرها این امتیازات رو برای جذب مشتری درنظر میگیرن و در مقابل درامدی که کسب میکنن چیزی نیست من حساب روبو هم دارم ولی نه سی تریدرش برام کار میکنه و نه متاتریدر به همین خاطر فعلا روی الپاری تمرین میکنم چون متاتریدرش vps های خوبی داره و همشه وصل میشه البته امارکتس هم حساب باز کردم و وریفای هم شدم.اگر به سایتشون دسترسی دارید ازشون بخواید پرووایرهاشونو معرفی کنن برای من یه لینک فرستادن دقیقا یادم نیست اسم تامین کننده نقدینگیشون چی بود.برای من ارایه vps خیلی مهمه که بر اساس بررسی خودم اول الپاریه و بعد از اون امارکتس و بعد از اون هم فیبو ولی اگر vps براتون مهم نیست اررانته بهترینه به نظر من .بازم شما شرایط خودتون ببینید و بر اساس اولویتهای خودتون تصمیم بگیرید
    سلام مجدد محممد جان.
    متاسفانه ارانته برای من حساب باز نمیکنه یه دلایلی و با ادمینش خیلی صحبت کردم ولی نشد.
    الپاری هم زیاد دلم نیست برای vps هم به نظرم در اینده اگر اینترنت ماهواره ای بشه استفاده کرد خیلی بهتره
    E-mail: [email protected]
    Instagram: MTz_trader

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    راستش منم زیاد از الپاری خوشم نمیاد و فقط برای تمرین دارم ازش استفاده میکنم و برای ترید از امارکتس استفاده میکنم البته اگر تا اون موقع مشکل اینترنت رفع بشه حتما از اررانته استفاده میکنم. خدا از دهنت بشنوه ولی اونم خیلی هزینه اش زیاده برای اپارتمانها خوبه که چند واحد با هم استفاده کنن. پیش پا افتاده ترین حقوق شهروندی هم برامون ارزو شده
    سلام مجدد محممد جان.
    متاسفانه ارانته برای من حساب باز نمیکنه یه دلایلی و با ادمینش خیلی صحبت کردم ولی نشد.
    الپاری هم زیاد دلم نیست برای vps هم به نظرم در اینده اگر اینترنت ماهواره ای بشه استفاده کرد خیلی بهتره

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

M.T.z آواتار ها
    4,303 بار در 947 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 174 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.hashemi نمایش پست ها
    راستش منم زیاد از الپاری خوشم نمیاد و فقط برای تمرین دارم ازش استفاده میکنم و برای ترید از امارکتس استفاده میکنم البته اگر تا اون موقع مشکل اینترنت رفع بشه حتما از اررانته استفاده میکنم. خدا از دهنت بشنوه ولی اونم خیلی هزینه اش زیاده برای اپارتمانها خوبه که چند واحد با هم استفاده کنن. پیش پا افتاده ترین حقوق شهروندی هم برامون ارزو شده
    سلام مجدد محمد عزیز.
    بله هزینش زیاده ولی برای مردم عادی
    شما میتونید یکی دوسال اول رو به هر ذحمتی که شده با استفاده از vpn های خوب و پولی یا vps ترید کنید و وقتی که بینیاز مالی شدین برید سراغ اون راه که خب تا اون موقع حتما فراگیر تر هم میشه یا اصلا همین نت خودمون اوکی میشه.
    یادتون باشه که ما تریدریم و در اینده قرار اصلا دغدغه مالی نداشته باشیم پس اصلا لازم نیست نگران هزینه اون باشید.
    میگذرد این دوران
    E-mail: [email protected]
    Instagram: MTz_trader

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از M.T.z عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    بله صد درصد باهاتون موافقم ولی همین یکی دو سال خیلی داستان پشتش هست من الان هم وی پی ان پولی دارم و هم رایگان ولی هیچکدوم وصل نمیشن حتی سایت بروکر رو هم نمیتونم باز کنم فکر کنم باید از استاد درخواست کنیم یه تاپیک هم برای فیلترشکن بزنه که دربارش تبادل نظر کنیم
    سلام مجدد محمد عزیز.
    بله هزینش زیاده ولی برای مردم عادی
    شما میتونید یکی دوسال اول رو به هر ذحمتی که شده با استفاده از vpn های خوب و پولی یا vps ترید کنید و وقتی که بینیاز مالی شدین برید سراغ اون راه که خب تا اون موقع حتما فراگیر تر هم میشه یا اصلا همین نت خودمون اوکی میشه.
    یادتون باشه که ما تریدریم و در اینده قرار اصلا دغدغه مالی نداشته باشیم پس اصلا لازم نیست نگران هزینه اون باشید.
    میگذرد این دوران

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

892 بار در 268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    با سلام دوست عزیز الان من تازه وارد انجمن شدم و پست شمارو دیدم الان تاریخ پستتون رو دیدم برای سال ۲۰۱۹ هستش آیا هنوزم ctrader روبو ب نظرتون قابل اعتماد نیست ؟؟
    ممنون
    خسته شدید؟؟؟ استراحت کنید.کنار نکشید✌️

16. 5 کاربر برای این پست سودمند از شهریار عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط شهریار نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز الان من تازه وارد انجمن شدم و پست شمارو دیدم الان تاریخ پستتون رو دیدم برای سال ۲۰۱۹ هستش آیا هنوزم ctrader روبو ب نظرتون قابل اعتماد نیست ؟؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز. پستی رو که میخاید ریپلای کنید دکمه ی پاسخ با نقل قول رو بزنید که هم طرف مقابل مطلع بشه هم معلوم بشه سوالتون
    در مورد روبو خب گفته میشه کاربر جدید نمیگیره. شما به پشتیبانی تلگرام پیام بدید و بپرسید
    @RoboForexOfficialBot
    سی تریدر روبو اسپردهای خوبی داره. گزینه ی دیگه فیبوگروپ هست ولی خب اسپردها بیشتره مثلا رو یورودلار اسپرد روبو 0.1 هست روی فیبو 0.9 حدودا
    مرنج و مرنجان

18. 5 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

892 بار در 268 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. پستی رو که میخاید ریپلای کنید دکمه ی پاسخ با نقل قول رو بزنید که هم طرف مقابل مطلع بشه هم معلوم بشه سوالتون
    در مورد روبو خب گفته میشه کاربر جدید نمیگیره. شما به پشتیبانی تلگرام پیام بدید و بپرسید
    @RoboForexOfficialBot
    سی تریدر روبو اسپردهای خوبی داره. گزینه ی دیگه فیبوگروپ هست ولی خب اسپردها بیشتره مثلا رو یورودلار اسپرد روبو 0.1 هست روی فیبو 0.9 حدودا
    ممنون از راهنمایی شما فقط من یه جیزی رو متوجه نشدم از اینکه گفتید کاربر جدید نمیگیره یعنی نمیتونیم پلتفرم ctrader رو داشته باشیم یا نمیتونیم با بروکر روبو کلا کار کنیم؟؟ چون من الان حساب دارم تو روبو و اینکه ایران هم نیستم منتها میخواستم از پلتفرم ctrader استفاده کنم
    خسته شدید؟؟؟ استراحت کنید.کنار نکشید✌️

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از شهریار عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 34 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 34 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع