صفحه 233 از 441 نخستنخست ... 133183223231232233234235243283333 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,321 به 2,330 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

mishelkh7@gmail.com آواتار ها
    3,244 بار در 950 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 204 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و ارادت خدمت تمامی دوستان عزیز،امیدوارم هر کجا که هستید عالی باشید
    سوالم نمیدونم در رابطه با تاپیک هستش یا خیر ولی به نظرم اومد باید اینجا پرسیده بشه
    من تا به الان برای تمرینات با توجه به آنلاین نبودن پلتفرم متاتریدر روی بروکرهای آلپاری و روبوفارکس تمرین میکردم ولی کم کم دارم نزدیک میشم به ترید دمو
    برای آنلاین کار کردن از این دو بروکر نیاز به وی پی ان هستش و من از NORD VPN استفاده میکنم ولی مشکل اینجاست که روی سیستم ویندوز این اواخر کار نمیکنه و امروز روی سیستم مک تست کردم و دیدم که اوکی هستش ولی به یک مشکل دیگه بر خوردم،اینکه در سایت این دو بروکر متاتریدر بر روی مک نصب نمیشه و البته فایل رو بعد جستجو در سایت این دو بروکر پیدا کردم ولی اصلا باز نمیشه،البته که در روبوفارکس فایلی به عنوان play on mac قرار داده شده بود که نوشته بود این فایل مربوط به اجرای برنامه نسخه ویندوزی پلتفرم بر روی مک هستش ولی متاسفانه جواب نداد.
    از دوستانی که مک دارند لطفا اگر تجربه و راه حلی بر روی این مشکل داشتند راهنمایی کنند و همچنین دوستانی که از سیستم ویندوز استفاده میکنند و NORD VPN دارند ممنون میشم راهنمایی کنند
    اگر هم کسی از فیلتر شکن اکپرس استفاده کرده ممنون میشم تجربه کار با این فیلتر شکن رو در ۲ ماه اخیر بگه.
    شرمنده طولانی شد
    با سپاس فراوان

2. 5 کاربر برای این پست سودمند از [email protected] عزیز تشکر کرده اند:

2,328 بار در 233 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط [email protected] نمایش پست ها
    سوالم نمیدونم در رابطه با تاپیک هستش یا خیر ولی به نظرم اومد باید اینجا پرسیده بشه
    من تا به الان برای تمرینات با توجه به آنلاین نبودن پلتفرم متاتریدر روی بروکرهای آلپاری و روبوفارکس تمرین میکردم ولی کم کم دارم نزدیک میشم به ترید دمو
    برای آنلاین کار کردن از این دو بروکر نیاز به وی پی ان هستش و من از NORD VPN استفاده میکنم ولی مشکل اینجاست که روی سیستم ویندوز این اواخر کار نمیکنه و امروز روی سیستم مک تست کردم و دیدم که اوکی هستش ولی به یک مشکل دیگه بر خوردم،اینکه در سایت این دو بروکر متاتریدر بر روی مک نصب نمیشه و البته فایل رو بعد جستجو در سایت این دو بروکر پیدا کردم ولی اصلا باز نمیشه،البته که در روبوفارکس فایلی به عنوان play on mac قرار داده شده بود که نوشته بود این فایل مربوط به اجرای برنامه نسخه ویندوزی پلتفرم بر روی مک هستش ولی متاسفانه جواب نداد.
    از دوستانی که مک دارند لطفا اگر تجربه و راه حلی بر روی این مشکل داشتند راهنمایی کنند و همچنین دوستانی که از سیستم ویندوز استفاده میکنند و NORD VPN دارند ممنون میشم راهنمایی کنند
    اگر هم کسی از فیلتر شکن اکپرس استفاده کرده ممنون میشم تجربه کار با این فیلتر شکن رو در ۲ ماه اخیر بگه.
    شرمنده طولانی شد
    با سپاس فراوان
    با سلام و درود.
    متاتریدر 4 آلپاری بدون فیلتر کار میکنه.
    c trader روبوفارکس هم بدون فیلتر کار میکنه.

موفق باشید.
    چک لیست:
    1) مساعد بودن از لحاظ روانی.
    2) چک کردن اخبار.
    3) کشیدن خطوط روند و سطوح حمایت و مقاومت در تایم 5 برابر.
    4) در تایم 5 برابر مکدی دیفالت زیر صفر یا بالای صفر و استوک به صورت حالت تیر و کمان و كراس K% و D%. (مکدی دایورجنس نداده باشه)
    5) ورود به تایم یک پنجم و مکدی زیر صفر یا بالای صفر و استوک در حالت هیدن.
    6) ورود زیر مقاومت یا حمایت و tp سقف یا کف قبل و sl هم سقف یا کف قبل. ورود تنها يك پوزيشن.

هر کس که فکر میکند تقدیر آینده اش را تعیین کرده است در حقیقت به ضعف اراده خویش اعترف کرده.

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از Amirhossein_Nas عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 204 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein_Nas نمایش پست ها
    با سلام و درود.
    متاتریدر 4 آلپاری بدون فیلتر کار میکنه.
    c trader روبوفارکس هم بدون فیلتر کار میکنه.

موفق باشید.
    سلام مجدد،ممنون از پاسخگویی
    متاسفانه برای من کار نمیکنه و بارگذاری نمیشه و همچنین بر روی چند اپراتر هم تست کردم ولی همچنان در حال لود کردن هستش.

6. 5 کاربر برای این پست سودمند از [email protected] عزیز تشکر کرده اند:

243 بار در 32 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوست عزیز این فیلترشکن خوبه منظورم اینه قطع و و صل نمیشه و بینگش خوبه چون برای ما تریدرها زمان خیلی مهمه و یه لحظه زودتر بستن تاثیر داره
    نقل قول نوشته اصلی توسط radmardhossein نمایش پست ها
    برای ما تریدرها بهترین راه حل استفاده از وی..ان windscribe هست فقط برای کامپیوتر خوب جواب داده و دارم با همین ترید میزنم.اکانت رایگان رو داره و 10 گیگ ماهانه در اختیارتون میزاره که برای ترید مناسب و زیاد هم هست.فقط بعد از نصب باید تو تنظیمات برید و در تب connection پروتوکل wstunnel رو بزارید.
    فایل پیوست 423741

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از hashemi810 عزیز تشکر کرده اند:

385 بار در 98 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hashemi810 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز این فیلترشکن خوبه منظورم اینه قطع و و صل نمیشه و بینگش خوبه چون برای ما تریدرها زمان خیلی مهمه و یه لحظه زودتر بستن تاثیر داره
    نه خدارو شکر قطعی نداشته برای من و سرعت پوزیشنهای باز و بست خوب بوده.خودتون هم تست کنید و اطلاع بدید.

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از radmardhossein عزیز تشکر کرده اند:

243 بار در 32 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    ممنون از شما چشم بررسی می کنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط radmardhossein نمایش پست ها
    نه خدارو شکر قطعی نداشته برای من و سرعت پوزیشنهای باز و بست خوب بوده.خودتون هم تست کنید و اطلاع بدید.

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از hashemi810 عزیز تشکر کرده اند:

najiend آواتار ها
    127 بار در 41 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    من میخواستم که حساب ریل باز کنم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم لینک ویدیوی اموزشی یا توضیحی دارید که بهم بدید
    با تشکر

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از najiend عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط najiend نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    من میخواستم که حساب ریل باز کنم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم لینک ویدیوی اموزشی یا توضیحی دارید که بهم بدید
    با تشکر
    سلام دوست عزیز
    ابتدا باید یک بروکر انتخاب کنید(روبوآلپاری فیبوکروپ آمارکتس ارانته ....) برای انتخاب 20 صفحه ی اخیر این تاپیک رو بخونید تا نظر بچه ها رو بدونید. من خودم با روبو کار میکنم آلپاری هم حساب دارم. میتونید در گوگل هم سرچ کنید و توضیحات هر بروکر رو بخونید. به سایت اصلیشون مراجعه کنید و نوع حساب ها پلتفرمها اسپرد کمیسیون رگوله بودن و واریز و برداشتشون رو همچنین پشتیبانیشون رو چک کنید. به پشتیبانیشون پیام بدید و راهنمایی بخاید.
    نوع حساب و پلتفرمتون رو مشخص کنید. اگر زیر 1 دقیقه کار میکنید نیاز به سی تریدر دارید که فیبو گروپ و روبو ارایه میدن. متا رو همه بروکرها ارایه میدن.
    یه اکانت در سایت بروکر باز کنید با ایمیلتون و وریفای کنید با کارت ملی یا پاسپورت. پشتیبانی بروکر مخصوصا اگر فارسی زبان باشه میتونه کمکتون کنه
    اگر روش انتقال وجهتون ریالی هست باید ببینید بروکرتون ساپورت میکنه یا نه/ همینطور وبمانی یا رمزارز
    اگر انتخابتون رمزارز هست (انتخاب من) باید در یک صرافی ایرانی(تبدیل نوبیتکس آبان تتر ...) حساب داشته باشید برای انها ریالی واریز کنید تتر(یا ترون یا بیتکوین یا ..) بخرید و انتقال بدید به بروکرتون(من تتر trc20 استفاده میکنم کارمزدش مناسبه)
    بعد پلتفرم مورد نظرتون رو از سایت بروکرتون دانلود میکنید لاگین میکنید و ترید میکنید و در نهایت برای برداشت هم باید از یکی از روش ها انتقال بدید به صرافی و نقد کنید(ریالی هم دارن بعضی بروکرها)
    مرنج و مرنجان

16. 4 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط [email protected] نمایش پست ها
    شرمنده طولانی شد
    با سپاس فراوان
    دوست عزیز سلام
    من نورد پروتون و اکسپرس رو تهیه کردم . همینطور وی پی اس از پارس پک. خلاصه بگم هیچ کدوم به کارتون نمیاد. الان در الپاری حساب دارم متا 4 ecn pro با سرور اسیا گاهی هم اروپا وصل میشه. باز کنید متا رو 4 5 دقیقه سرورها رو امتحان کنید نهایتا وصل میشه و بعدشم برا من قطعی نداره. نتم هم ایرانسل دارم مخابرات هم دارم. اگر خواستید پروتون رو اکسپرس رو تهیه کنید سی روز ضمانت بازگشت وجه دارن . پول من رو نورد پس داد. اکسپرس و پروتون رو گوشی خوبه اکثر اوقات وصل میشه مخصوصا با اپدیتا. ولی رو لپتاپ نه. وی پی اس هم دوستی بم گفت رو نت مخابرات قطعی نداره ولی من گرفتم و قطعی داره بخاطر حوادث اخیر
    راه حلی که من الان استفاده میکنم فی الواقع خود پلتفرمه. سی تریدر روبو رو نت مخابرات و ایرانسل(تا چند روز پیش. این چن روزه رو مخابراتم و ایرانسلو تست نکردم) وصل میشه و اصلا قطعی نداره. شاید اولش که باز میکنید 3 4 دقیقه بگرده تا سرور مناسب پیدا کنه ولی تا نبندینش قطع نمیشه
    مرنج و مرنجان

18. 4 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 204 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    من نورد پروتون و اکسپرس رو تهیه کردم . همینطور وی پی اس از پارس پک. خلاصه بگم هیچ کدوم به کارتون نمیاد. الان در الپاری حساب دارم متا 4 ecn pro با سرور اسیا گاهی هم اروپا وصل میشه. باز کنید متا رو 4 5 دقیقه سرورها رو امتحان کنید نهایتا وصل میشه و بعدشم برا من قطعی نداره. نتم هم ایرانسل دارم مخابرات هم دارم. اگر خواستید پروتون رو اکسپرس رو تهیه کنید سی روز ضمانت بازگشت وجه دارن . پول من رو نورد پس داد. اکسپرس و پروتون رو گوشی خوبه اکثر اوقات وصل میشه مخصوصا با اپدیتا. ولی رو لپتاپ نه. وی پی اس هم دوستی بم گفت رو نت مخابرات قطعی نداره ولی من گرفتم و قطعی داره بخاطر حوادث اخیر
    راه حلی که من الان استفاده میکنم فی الواقع خود پلتفرمه. سی تریدر روبو رو نت مخابرات و ایرانسل(تا چند روز پیش. این چن روزه رو مخابراتم و ایرانسلو تست نکردم) وصل میشه و اصلا قطعی نداره. شاید اولش که باز میکنید 3 4 دقیقه بگرده تا سرور مناسب پیدا کنه ولی تا نبندینش قطع نمیشه
    سلام محمد عزیز،ممنون از راهنمایی

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از [email protected] عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 45 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 45 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع