صفحه 225 از 441 نخستنخست ... 125175215223224225226227235275325 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,241 به 2,250 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

Meh-D آواتار ها
    1,601 بار در 266 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1400 نمایش پست ها
    سلام اقا مهدی. ممنون بابت به اشتراک گذاری بررسی هات. در بررسی یورودلار پلتفرمت متاتریدر بوده درسته؟
    تشکر محمد جان بله کلا بررسی هارو با متاتریدر انجام دادم

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از Meh-D عزیز تشکر کرده اند:

Meh-D آواتار ها
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    من از یکی از دوستان شنیدم که متای روبو روی نت سیمکارت موبایل همراه اول کار میکنه بدون قندشکن. خودم سی تریدر روبو رو تست کردم روی نت موبایل ایرانسل هیچ مشکلی نداره دوماهه دارم استفاده میکنم فقط در قطعی سراسری شبکه ی موبایل که 2 3 روز بود کلا نت بین الملل من قطع شد و رفتم منزل پدرم که نت زیتل داشتند و اونجا کارم رو انجام دادم. کلا زیتل نت خوبیه هم نامحدوده هم سرعتش خوبه هم قطعی کمی داشت در این مدت که اون هم خودشون پیام دادن گفتن اختلال شبکه است و زود رفع شد. من چون کارم رو در کتابخانه انجام میدم نت تی دی ال تی مبین نت و ایرانسل رو تهیه کردم(یه مودم انلاک) برای مواقعی که نت موبایل قطع میشه. تی دی ال تی ای میگن به منطقه تون ربط داره کیفیت ارتباطش . من جایی که هستم نت خود موبایلم که ایرانسله بهتر از جفت تی دی ال تی ای ها هست. گر چه در ترید سرعت بالایی لازم نیست . در مورد قندشکن هم (برای سایت روبو یا یوتیوب یا کلا بکاپ که اگه سی تریدر پروکسی نزد و مارو وصل نکرد) خیلی تحقیق کردم سرویس های خوب خارجی رو خریدم چون به ایرانی ها اعتماد نداشتم. ولی میشه گفت هیچ کدوم کامل کار نمیکنن . پروتون رو بعضی سرورها تو گوشی اونم فقط وصل میشه. اکسپرس هم ایرانسل کلا بسته و لپتاپ اصلا وصل نمیشه. رفتم سراغ ایرانیها. گرچه دوستی گفت دو سرویس ایرانی خریده و کار نکرده من یه سرویس که در بلاگی خوندم خوبه رو خریدم. انگار دفترشون در کانادا هست و پرداخت با رمزارزه. امروز صبح تهیه کردم تا الان که دارم اینو مینویسم خوب کار کرده. تعدادی از سرورها وصل میشن هم رو گوشی هم لپتاپ. اسمش توربو هست. ولی اینطور که معلومه خیلی دارن نت رو محدود میکنن. اگر پول زیادی در بروکر دارید سعی کنید گزینه های جایگزین رو کنار دستتون داشته باشید. استاد در وبیناری به دوستی که پرسید برای ترید چی لازمه گفتن دو تا اینترنت از دوشرکت خوب و لپتاپ و .. این سرویس ایرانی که من ازش خرید کردم خودش تاکید داشت که برای ترید از سرور مجازی استفاده کنید. هزینه ی این سرورها به کانفیگ اونها بستگی داره. خود روبو اگر شما 300 دلار در بالانستون باشه و ماهی حداقل 3 لات ترید کنید بتون وی پی اس میده. من گرفتمش تستش کردم. کانفیگش پایینه و سیستم لگ داره مخصوصا برای اسکلپ اذیت میکنه. رمش 1 هست و 1 هسته سی پی یو. من لپتاپم رمش 8 بود کمی گیر داشت 4 تا اضافه کردم تا روون شد البته هارد اس اس دی هم خیلی کمک کرد. در مورد سرور مجازی هم یه گزینه که فعلا خودم در حال بررسیشم خرید از ارایه دهندگان ایرانی مثل پارسدو و پارسپک و ایرانهاست و .. هست. یه گزینه که نمیدونم اصلا شدنیه که یا نه خرید از ارایه دهندگان خرجی هست مثلا با واسطه گری ایرانیکارت. تا اینجا به این نتیجه رسیدم که اگر بالانس و حجم تریدتون قابل توجهه بهتره از یه وی پی اس با کانفیگ رو به بالا استفاده کنید (شرکت خوب و اپ تایم خوب و پشتیبانی خوب هم لازمه) که براتون ماهی حدود 1 الی 2 آب میخوره. اگر متن رو تا اینجا خوندید هدفم از نوشتن این مطالب این بود که شاید به دوستی در حل مسائلش کمکی بکنه . شاد و تندرست باشید. در مورد وی پی اس بگم که اشنایی به من گفت که در شرکت نت مخابرات داره و ایشون ترید رمزارز میکرد گفت که اصلا در این مدت اخیر قطعی نداشتن. همچنین گفتن که ایرانسل هم برای سرور مجازی اکیه. حالا خودم که تهیه کردم نتیجه ی تست خودم رو بتون اطلاع میدم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad az نمایش پست ها
    من از adsl شرکت صبا نت استفاده میکنم
    سی تریدر هم بدون فیلتر شکن باز میشه ولی فکر کنم روی خود سی تریدر یه پروکسی داره
    مرسی محمد جان از اینکه تجربتون رو اینقدر کامل میگید عالی بود، من سی تریدر روبو رو امروز نصب کردم و دیدم بدون فیلترشکن وصل میشه، ولی برای بکاپ و سایتا منم میخواستم وی پی ان پولی تهیه کنم ولی با این وضعیت دیدم ممکنه هر ویپی انی از کار بیفته بنابراین منصرف شدم همین طور که از تجربه شما پیداست، جوری که من فیتلرو دور میزنم اینه که چنتا کلاینت دارم و سرورای جدید رو از سایتای مختلف میگیرم وصل میشم و فک کنم اینجوری همیشه به نت ازاد دسترسی داشته باشم چون سرور خیلی راحت جایگزین میشه یکی از این سایتا vpngate هست که سروراش به کلاینت هم نیاز نداره و تو خود ویندوز میشه سروراش رو اد کرد، وی پی اس اره اوکی هست ولی خرجش بالاس یه وی پی اسی که لگ نده برای بالانس بالا اره خوبه

4. 7 کاربر برای این پست سودمند از Meh-D عزیز تشکر کرده اند:

Meh-D آواتار ها
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    بچه ها برای انتقال پول با پرفکت مانی به روبو و برداشت کلا چقد کمیسیون کم میشه و کدوم روش واریز و برداشت رو پیشنهاد میدید؟

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از Meh-D عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi24 نمایش پست ها
    بچه ها برای انتقال پول با پرفکت مانی به روبو و برداشت کلا چقد کمیسیون کم میشه و کدوم روش واریز و برداشت رو پیشنهاد میدید؟
    سلام اقا مهدی. من از اول با رمزارز واریز برداشت کردم چون سر داستان روسیه و پرفکت مانی مردد بودم. و اینکه خیلی راحت و بی دردسر کارم انجام میشه. من با ترون و همچنین تتر trc20 واریز برداشت داشتم. تتر trc20 کارمزدش کمتره یه چیزی نزدیک 1 درصد اما ترون 2 درصد افزون بر اینکه ترون نوسان هم داره و الانم که سیرش نزولیه. اقای خوشرو هم در تاپیک سی تریدر همین روش رو پیشنهاد کردن و من هم انجام دادم. یه صرافی ایرانی ثبت نام و احرز هویت کنید(ترجیحا پشتیبانی دم دستی داشته باشه که سر واریز برداشت گیری داشتید زود کارتون رو راه بندازه. من یه بار از روبو برداشت زدم نیمد به حساب صرافی. ولی پشتیبانی صرافی حلش کرد) و اگر صرافیتون بتون ادرس ولت ثابت هم بده که بهتره تا سر هر واریز برداشت نخاید ادرس کپی پیست کنید و خطا به وجود بیاد. روبو خودش ادرسای برداشت رو سیو میکنه و در برداشت بعدی بتون پیشنهاد میده. سه شنبه ی اول و سوم ماه میلادی برداشت از روبو بدن کمیسیون هست.
    https://roboforex.com/clients/funds/...once%20a%20day.
    در مورد واریز هم کارمزد یکی کارمزد شبکه هست که تتر روی trc20 مبلغ 0.8 تتر (حدودا 30 هزار تومان) کم میکنه.کارمزد شبکه برای ترون کمتره ولی در نهایت براتون بیشتر میفته. یکی هم من تو واریز با تتر trc20 دیدم یه مبلغی کم میشه وقتی که میرسه به اکانتتون و متغیر بوده از 0.4 درصد دیدم تا 2.6 درصد
    مرنج و مرنجان

8. 5 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

Meh-D آواتار ها
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام اقا مهدی. من از اول با رمزارز واریز برداشت کردم چون سر داستان روسیه و پرفکت مانی مردد بودم. و اینکه خیلی راحت و بی دردسر کارم انجام میشه. من با ترون و همچنین تتر trc20 واریز برداشت داشتم. تتر trc20 کارمزدش کمتره یه چیزی نزدیک 1 درصد اما ترون 2 درصد افزون بر اینکه ترون نوسان هم داره و الانم که سیرش نزولیه. اقای خوشرو هم در تاپیک سی تریدر همین روش رو پیشنهاد کردن و من هم انجام دادم. یه صرافی ایرانی ثبت نام و احرز هویت کنید(ترجیحا پشتیبانی دم دستی داشته باشه که سر واریز برداشت گیری داشتید زود کارتون رو راه بندازه. من یه بار از روبو برداشت زدم نیمد به حساب صرافی. ولی پشتیبانی صرافی حلش کرد) و اگر صرافیتون بتون ادرس ولت ثابت هم بده که بهتره تا سر هر واریز برداشت نخاید ادرس کپی پیست کنید و خطا به وجود بیاد. روبو خودش ادرسای برداشت رو سیو میکنه و در برداشت بعدی بتون پیشنهاد میده. سه شنبه ی اول و سوم ماه میلادی برداشت از روبو بدن کمیسیون هست.
    https://roboforex.com/clients/funds/...once%20a%20day.
    در مورد واریز هم کارمزد یکی کارمزد شبکه هست که تتر روی trc20 مبلغ 0.8 تتر (حدودا 30 هزار تومان) کم میکنه.کارمزد شبکه برای ترون کمتره ولی در نهایت براتون بیشتر میفته. یکی هم من تو واریز با تتر trc20 دیدم یه مبلغی کم میشه وقتی که میرسه به اکانتتون و متغیر بوده از 0.4 درصد دیدم تا 2.6 درصد
    جالبه یعنی ممکنه از روش trc20 هزار دلار به روبو واریز کنیم بعد علاوه بر اون 0.8 دودرصد یا 20 دلار دیگه هم کم بشه؟ بعد خود روبو این کارمزد رو برنمیگردونه با عنوان refund commission؟و ایا فقط تو واریز این اتفاق میفته؟

10. 5 کاربر برای این پست سودمند از Meh-D عزیز تشکر کرده اند:

Sara.k آواتار ها
    889 بار در 138 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود
    اولین و سومین روزهای سه شنبه ماه که روبو طبق قوانین خودش کارمزد نمیگیره بقیه روزها حدود 0.5%ه و معمولا کارمزد پرفکت هم نیم درصده. من از سایت کافه ارز(https://app.cafearz.com/) پرفکتم رو شارژ میکنم . به روبو انتقال میدم. قیمت دلاریش هم نسبت به خیلی سایتهای دیگه بهتره.

12. 8 کاربر برای این پست سودمند از Sara.k عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    جالبه یعنی ممکنه از روش trc20 هزار دلار به روبو واریز کنیم بعد علاوه بر اون 0.8 دودرصد یا 20 دلار دیگه هم کم بشه؟ بعد خود روبو این کارمزد رو برنمیگردونه با عنوان refund commission؟و ایا فقط تو واریز این اتفاق میفته؟
    اقا مهدی روزت بخیر
    0.8 دلار که کارمزد انتقال شبکه هست
    چرا الان که شما میگی چک کردم در قالب refund مبالغی به من برگشته که احتمالا کارمزد واریز برداشتها بوده.
    مرنج و مرنجان

14. 6 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    دوستان کسی اخیرا با روبو مکاتبه داشته؟ میخوام بدونم خبری در مورد قطع همکاری از سمت بروکر وجود داره یا خیر؟
    همینطور اگر تجربه ای قبلا با بروکر دیگه ای در مورد قطع همکاری بوده، ایا اطلاع رسانی میشه و اجازه ی خروج بالانس از بروکر داده میشه؟
    مرنج و مرنجان

16. 5 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

2,748 بار در 945 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 314 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام دوستان وقت بخیر و خسته نباشید.
    من از adsl مخابرات استفاده میکنم، متا 4 (روبو) برام وصل نمیشه. چه پیشنهادی دارین؟
    حسبی الله

18. 7 کاربر برای این پست سودمند از farshadafrooz عزیز تشکر کرده اند:

Meh-D آواتار ها
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.k نمایش پست ها
    درود
    اولین و سومین روزهای سه شنبه ماه که روبو طبق قوانین خودش کارمزد نمیگیره بقیه روزها حدود 0.5%ه و معمولا کارمزد پرفکت هم نیم درصده. من از سایت کافه ارز(https://app.cafearz.com/) پرفکتم رو شارژ میکنم . به روبو انتقال میدم. قیمت دلاریش هم نسبت به خیلی سایتهای دیگه بهتره.
    سلام سارا خانوم من خودم با سایت tcpay که کار میکردم پرسیدم گفتن 3درصد برای برداشت از پرفکت مانی و 1 درصد برای واریز میگیرن که واسه همین کلا بیخیال پرفکت مانی شدم، سایتی که شما کار میکنید میصرفه با پرفکت مانی واریز برداشت؟ چون اینجوری که من حساب کردم اگه بخوایم با trc20 واریز برداشت کنیم نهایتا 1درصد کارمزدش میشه که البته بستگی به صرافی داره، و اینکه من تو خود سایت perfectmoney دیدم انگار کارمزد برداشت 2.85 درصد هست نمیدونم درسته این؟ اگه اینم باشه میشه 6 درصد کارمزد با صرافی که من کار میکردم چون گفتن کارمزد perfectmoney جداست

20. 6 کاربر برای این پست سودمند از Meh-D عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 50 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 49 مهمان ها)

1. mohamad4198

کلمات کلیدی این موضوع