صفحه 222 از 440 نخستنخست ... 122172212220221222223224232272322 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,211 به 2,220 از 4400

موضوع: بررسی بروکرها

9,892 بار در 278 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط بامبو نمایش پست ها
    اینکه پشتیبانی خودروبوفارکس آیدی پرشین برای ثبت نام معرفی میکنه یعنی هنوز بامامشکلی ندارن(به نظرمن)
    خیلی الان جالب شده ، و میتونم حدس بزنم چه خبره، الان به منهم از همین بات جواب مشابه جواب شما رو دادند، ...

اما دوستم از خارج از ایران ازشون پرسیده به ایرانیا حساب جدید میدید گفتن نه نمیدیم و مورد تایید نیست.:d ولی با حساب هایی که از قدیم بودن کاری نداریم.
    همه جا برای حفظ مشتری تحریم و دور میزنن، چون دوستم از آی دی خارج از ایران سوال کرده اونا ترسیدن و جواب دادن نه ما با ایرانیا کار نمیکنیم. ولی به من و شما که از آی دی ایران سوال پرسیدیم جواب مثبت دادن ... حالا سایر دوستانی که خارج از ایران هستن هم میتونن تست کنند این موضوع رو..
    بنابراین این تناقض در پاسخ ها به سوال مشابه از داخل و خارج از ایران، خودش یکم شک برانگیزه، شاید بهتر باشه با خیال راحتتری مثلا" از آلپاری یا سایر بروکرهایی که بدون تناقض با ایرانیا کار میکنن استفاده کرد. هرچند با ان اوصاف من به همین شکل ثبت نام انجام دادم.
    ویرایش توسط hamedhf : 11-06-2022 در ساعت 23:16

2. 4 کاربر برای این پست سودمند از hamedhf عزیز تشکر کرده اند:

بامبو آواتار ها
    473 بار در 95 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedhf نمایش پست ها
    خیلی الان جالب شده ، و میتونم حدس بزنم چه خبره، الان به منهم از همین بات جواب مشابه جواب شما رو دادند، ...

اما دوستم از خارج از ایران ازشون پرسیده به ایرانیا حساب جدید میدید گفتن نه نمیدیم و مورد تایید نیست.:d ولی با حساب هایی که از قدیم بودن کاری نداریم.
    همه جا برای حفظ مشتری تحریم و دور میزنن، چون دوستم از آی دی خارج از ایران سوال کرده اونا ترسیدن و جواب دادن نه ما با ایرانیا کار نمیکنیم. ولی به من و شما که از آی دی ایران سوال پرسیدیم جواب مثبت دادن ... حالا سایر دوستانی که خارج از ایران هستن هم میتونن تست کنند این موضوع رو..
    بنابراین این تناقض در پاسخ ها به سوال مشابه از داخل و خارج از ایران، خودش یکم شک برانگیزه، شاید بهتر باشه با خیال راحتتری مثلا" از آلپاری یا سایر بروکرهایی که بدون تناقض با ایرانیا کار میکنن استفاده کرد.
    درود برحامد عزیز

امروز کلاازروبوکشیدم بیرون ورفتم آلپاری بخصوص که برای دسترسی به متاتریدرش احتیاج به فیلترشکن بود

تواین اوضاع واحوال بلبشو نمیشه روزه شک دارگرفت

ارادتمند

4. 6 کاربر برای این پست سودمند از بامبو عزیز تشکر کرده اند:

15 بار در 6 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان یک سوال دارم ممنون میشم راهنماایی کنید
    من یک حساب ریل در روبوفارکس فارسی باز کردم ولی برای وریفای ایمیل بهم ایمیل نمیزنن که کامل شه ثبت نامم واحتمالا مشکل از ایمیل من هست
    حالا سوالم اینه اگه با همون مشخصات دوباره حساب باز کنم مشکلی نداره//؟

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از bahman shahnaei عزیز تشکر کرده اند:

dr.radfar آواتار ها
    824 بار در 237 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_FX نمایش پست ها
    سلام رفقا امیدوارم حالتون خوب باشه
    خیلی ناراحت کننده هست اینکه بخوایم از استاد تا تاپیکی برای این موضوع باز کنه
    ولی ضاهرا دیگه داریم بهش نزدیک میشیم و باید اماده باشیم
    از تجربه هام اگه بخوام براتون بگم
    به هیچ عنوان از vpn های رایگان استفاده نکنید
    اگر هم استفاده میکنید از شرکت های معتبر مثل نورد اکسپرس ویندسکرایب و غیره استفاده کنید(vpn ها هزینه نگهداری بالایی دارند به هر vpn اعتماد نکنید)
    به شخصه در حال حاضر از فیت نت استفاده میکنم (vpnهای ایرانی هم زیاد از نظر حریم خصوصی ایمن نیستندد(همه جای دنیا vpn میخرند تا ناشناس بمونند ولی شرکت های ایرانی میگن : اگر با هویت جعلی خرید کنید پیگرد قانونی دارد!(این موضوع داخل سرویس هایی با پرداخت بانکی واضح هست)))
    تنها و تنها سرویسی که به خوبی الان کار میکنه روی نت همراه و وایرلس سرویس های سیسکو هست (openvpn tor socks ikev2 udp tcp &...... از کار افتاده اند)
    دیشب ساعت 12 به بعد موج جدیدی از فیلترینگ های فوق العاده شدیدی ایجاد شد که شب های گذشته سابقه نداشت (مرورگرها وارد safe mode شدنند و حتی سیسکو از کار افتاد که خوشبختانه رفع شد)
    نکته مهم دیگه ای که هست اینه که حتما ساعت 3 vpn خودتون رو روشن کنید تا در شب هم به اینترنت دسترسی داشته باشید
    در نهایت حتما و حتما از استاپ لاس و تیک پروفیت استفاده کنید تا نگرانی براتون به وجود نیاد.
    لطفا شما هم اگر روش جدیدی میدونید بگید تا بقیه استفاده کنند.
    سلام بنده از یک سایت فیلتر شکن سالانه به قیمت 400 هزار تومان خریدم ، روش سیسکورو نوشته ولی بسیار روند پیچیده ای داره و وصل نشدم
    احتمال دادم کلاه برداری باشه ولی شما این نکته رو گفتید، امیدوار شدم شاید قابل استفاده باشه
    در صورتی که فرصت داشتید ممنون می شم بنده رو در خصوصی راهنمایی بفرمایید.
    مشارکت دوستان جدید چون آموزش ها تازه دیده شده و در ذهن تازه است بسیار مفید
    ومشارکت دوستان با تجربه که با موارد مختلف به صورت کاربردی سروکار دارند رهگشاست.
    از مشارکت خانواده آکادمی پیشاپیش متشکرم.

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از dr.radfar عزیز تشکر کرده اند:

12 بار در 4 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت همه بخیر در مورد فیلترینگ متاتریدر روبوفارکس و خیلی از بروکر ها پیشنهاد میکنم از اینترنت همراه اول استفاده کنید که متاتریدر هیچ بروکری فیلتر نیست موفق باشید

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از sajad hoseini عزیز تشکر کرده اند:

Ali_FX آواتار ها
    564 بار در 125 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr.radfar نمایش پست ها
    سلام بنده از یک سایت فیلتر شکن سالانه به قیمت 400 هزار تومان خریدم ، روش سیسکورو نوشته ولی بسیار روند پیچیده ای داره و وصل نشدم
    احتمال دادم کلاه برداری باشه ولی شما این نکته رو گفتید، امیدوار شدم شاید قابل استفاده باشه
    در صورتی که فرصت داشتید ممنون می شم بنده رو در خصوصی راهنمایی بفرمایید.
    سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
    در خصوص این مورد هر ارایه دهنده ای اموزش های مربوط به خودش رو داره ولی به صورت کلی روی pc نیاز به نرم افزار Cisco دارید و اطلاعات کاربری خودتون و یکسری ایپی که داخل پنل کاربری vpn معمولا براتون قرار دادند.
    روش ساده ترش اینه که از نرم افزار ارایه دهنده ای که خریداری کردید استفاده کنید . معمولا تمامی سرویس هارو داخل همون نرم افزار به صورت جامع در اختیار کاربر میزارن تا به صورت خودکار کانکت بشید.
    در صورتی که نیاز به کمک بیشتری داشته باشید در خدمت هستم.
    ممکن است شما مسئول زمین خوردن خود نباشید اما مسئول از جا بلندشدن خود هستید.
    ×آنتونی رابینز×

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از Ali_FX عزیز تشکر کرده اند:

reza77 آواتار ها
    419 بار در 99 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    من بروکر آمارکت دارم خیلی وقته متاتریدر وصل نمیشه، الآنم خواستم روبو ثبت نام کنم ک فک کنم دیگه با ایران کار نمیکنه، الان باید چیکار کنم من؟ باید برم فیلتر شکن بخرم تا آمارکت باز بشه؟ بعدشم با این شرایط کار کردن داخل این بروکر ها ریسک بالایی نداره؟
    مَن طَلَبَ شَیئاً وَ جَدَّ، وَجَدَ
    هر کس چیزی را بخواهد و تلاش کند، می یابد
    حضرت علی علیه السلام

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از reza77 عزیز تشکر کرده اند:

Meh-D آواتار ها
    1,597 بار در 266 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    یکی از روش ها برای رد شدن از فیلترینگ اینه که سرورهای sstp رو از سایت vpngate بگیرید و تو خود ویندوز به عنوان vpn اد کنید، نیاز به هیچ فیلترشکنی هم نداره و اوکی هم هست
    یوزر و پسورد: vpn

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از Meh-D عزیز تشکر کرده اند:

mohamad1400 آواتار ها
    3,651 بار در 366 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 7 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    یه تجربه ای دارم خواستم با دوستان به اشتراک بذارم.
    من با سی تریدر روبو کار میکنم. میدونید که برای ورود به خود سایت(برای واریز و برداشت) نیاز به وی پی ان دارید. خود سی تریدر اگر صبر کنم بدون وی پی ان هم وصل میشه)نتم موبایل ایرانسله. بدون وی پی ان تاخیر سرور خوبه ۶۰ میلی ثانیه. ولی من گاهی هم با وی پی ان وصل میشم. به وی پی ان های ایرانی اعتماد ندارم که نظر شخصیه. در این دو سه هفته روی وی پی ان ها تحقیق کردم. ۵ سرویس معروف رو خریدم. Proton vpn . Nord vpn. Express vpn
    Surfshark vpn
    PIA vpn.)private internet access)
    همه رو با کریپتو خریدم و ارجینال خودم خریدم.
    تنها دو سرویس proton و express اون هم بعضی سرورها متصل میشن
    پروتون روی ویندوز وصل نمیشه که با به اشتراک گذاری وی پی ان روی هات اسپات با everyproxy میتونید به لپتاپ هم وی پی ان بدید و مشکلی نیست. ولی express هم ویندوز وصل میشه هم اندروید ولی روی حدودا ۱۰ سرور که بهترینش uk هست با پینگ حدود 240 . ولی پروتون روی serbia پینگ بهتری 120 میده. پروتون سرورهای بیشتریش وصل میشه. قیمتی هم برید تو سایتشون قیمتا رو ببینید. یه نکته اینکه الان تخفیف های خیلی خوبی بخاطر بلک فرایدی میدن. اگر قصد تهیه دارید کمکتون میکنه. سوالی دارید در خدمتم. و اینکه همه ی این سرویس ها ۳۰ روز ضمانت بازگشت وجه داره و من واقعا از اون سه شرکت دیگه پولم رو پس گرفتم چون وصل نمیشدن. Asrill هم شرکتیه که احتمالا در ایران وصل میشه ولی به ایرانیا سرویس نمیدن. پیام دارم ازشون پرسیدم. اون ۵ شرکتی که گفتم گفتن به ایرانیا سرویس میدن لذا خیالتون راحت. دو گزینه دارید expressvpn و protonvpn. البته وی پی ان های ایرانی هم هست که بنده زیاد تجربه ندارم
    ویرایش توسط mohamad1400 : 11-06-2022 در ساعت 09:03
    مرنج و مرنجان

18. 12 کاربر برای این پست سودمند از mohamad1400 عزیز تشکر کرده اند:

davoodazar آواتار ها
    267 بار در 68 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط بامبو نمایش پست ها
    ممنون
    ========================
    ازدوستان کسی میدونه متاتریدرآلپاری که الان بدون فیلترشکن کارمیکنه آیا نسخه موبایلش هم به همین شکل هست؟
    یعنی با اینترنت موبایل میشه راحت توگوشی بدون فیلترشکن متای آلپاری رو بازکرد؟
    سلام .
    من خودم یکسالی هست بروکر آلپاری دارم و هیچ مشکلی نداشته بدون فیلتر شکن هم کار میکنه مبایلشم مشکلی نداره
    واریز و برداشت هم با سایت ایرانی tcpay میتونید انجام بدید

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از davoodazar عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع