صفحه 216 از 441 نخستنخست ... 116166206214215216217218226266316 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,151 به 2,160 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

Quantum آواتار ها
    408 بار در 78 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود بر شما دوست عزیزم، جناب امینو در رادیوتیوب فکر میکنم جناب محمد (غولک) بود که فرمودند، حساب ریل رو به myfxbook وصل نکنید، توصیه ایشون رو جدی بگیرید، هیچ لزومی برای وصل کردن حساب ریل به سایت های دیگه نیست، توصیه میکنم قبلش با ادمین یا جناب امینو هم مشورت کنید، البته میتونید این سوالتون رو در تاپیک پلتفرم معاملاتی متاتریدر مطرح کنید و یا ادمین یا جناب امینو رو هم تگ کنید، اما قبلش رادیوتیوب ها رو ببینید و توصیه های جناب امینو به دوستان رو گوش کنید، البته بنده دقیقا حضور ذهن ندارم کدوم رادیوتیوب بود، به هر حال امیدوارم موفق و شاد باشید دوست گرامی.
    سلام دوست عزیز ممنون از پاسخگوییتون اگر استاد فرمودند که وصل نکنیم قطعا انجام نشه بهتره من ندیدم تمام رادیو یوتیوبهارو حتما نگاه میکنم
    سپاس از شما
    ما از 99/999999999 درصد انرژی ساخته شده ایم .........

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از Quantum عزیز تشکر کرده اند:

Piri-hastam آواتار ها
    1,059 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خواهش میکنم عزیزم، فقط امیدوارم هر چه سریع تر مشکلتون حل شه، فقط لطف بفرمایید برای کمک به بقیه دوستان اگر مشکلتون با تماس به پشتیبانی رفع شد، اینجا یه اطلاع رسانی کنید، شاید در آینده دوستانی مثل شما پیدا بشن، بدونیم چطوری میشه این مشکل رو رفع کرد، سلامت و شاد باشید.
    سلام خدمت دوستان عزیز
    بچه ها میخوام یه دفعه کامل چالشهای ساختن حساب در روبوفارکس رو تا جای ممکن توضیح بدم(و این بازی کثیفو تمومش کنیم)
    روبو دو بخش اسیایی و اروپایی داره که ما ایرانیا فقط بخش اسیایی رو حق استفاده داریم.این لینک اصلی سایت روبوفارکس هست.دوستان یا باید با فیلترشکن اسیایی (مثلا سرور سنگاپور)ثبت نام رو انجام بدن که اسم کشور عزیزمون در لیست کشورها باشه یا اینکه با یه فیلترشکن معمولی ثبت نام رو انجام بدن و بعد به یکی از این شماره ها در تلگرام پیام بدن تا احراز هویت بشن: 00905466398603 و 00905466398602
    میریم سراغ غول مرحله دوم که ماجرای واریز و برداشت باشه.میتونید با پرفکت مانی این کار رو انجام بدید که استاد محبت کردن راجع بهش یک مقاله در انجمن گذاشتن و یا اینکه از طریق ارز دیجیتال(کریپتوکارنسی) این کار رو انجام بدین.کسانی مثل من که تازگیا(یکی دو ماه به این ور) حساب باز کردن گاهی روش کریپتو رو در حسابی که احراز هویت هم شده باشه ندارن پس بدین منظور یک ایمیل محترمانه(همراه با دو عدد ناسزای ابدار )به این ادرس بزنن: [email protected] (دقت کنید حتما با ادرس ایمیلی که حساب رو احراز هویت کردید انجام بشه)اگر انگلیشیتون مثل من تعریفی نیست از google translator استفاده کنید(محتوای ایمیل خود من این بود که دوستام حساب ساختن روش کریپتو رو داره چرا مال من نداره!ها؟) یعنی قر و فری که این بروکرا برای احراز و واریز میان رو بانکای وال استریت اینا نداره.

پ.ن: چون دوستون دارم جسارتا دوتا تجربه بنده رو درباره روش واریز با ارز دیجیتال به یاد داشته باشید: 1-ترجیحا با تتر بر بستر ترون(tether-trc20) واریز و برداشت کنید.(چرا؟ چون تتر استیبل هست و قیمتش بالا پایین نمیره بعبارتی روش تریدی انجام نمیشه که حالا شما برداشت بزنید و بروکر کشش بده تا قیمت اون ارز بیاد پایین و بعدش مبلغ کمتری براتون بزنه به این بهونه که ایراد از شبکه ی اون ارز بوده) 2-ترجیحا از توی تراست ولت یا لجر واریز و برداشت کنید نه مستقیم از ادرس کیف پولتون در صرافی.(چرا؟ چون بروکر همون ادرسی رو که دفعه ی اول ازش واریز کردین رو فقط به همون ادرس اجازه ی برداشت میده. اگه صرافیتون ایرانی باشه ممکنه مثل کریپتولند بره هوا اگه خارجی باشه ممکنه به احراز هویتتون گیر بده یا دیگه به ایرانی اجازه کارکرد نده.فرق معامله زیر 2دلاره و خاطرتون جمع-اگه مثل من برای برداشت با تتر حوصله ایمیل بازی با بروکر رو ندارید به این گفته ها عمل کنید)

پ.ن2: دوستان در انتخاب بروکر زیاد خودتونو گیج نکنید.از قدیم که با ایرانیا کار کرده و به نسبت بازی و ماجرا نداشته یکی ویندزور هست که فقط دو تا حساب زیرو و پرایم داره و خبری از ecn,... نیست که کمیسیونم نمیگیره و از کف 50دلار میشه شارژش کرد و تریدر حرفه ای داریم که 8ساله داره باهاشون کار میکنه(خودشو و شاگرداش) و همین روبو که دیگه مثال بارز استاد عزیزمون هست که کلی تنوع حساب داره و با 10دلار میشه حساب شارژ کرد کمیسیون میگیره ولی سبک از اونطرف حساب مطمینتری مثل ecn ارایه میده از طرفی c-trader داره که هم دل ادم رو قرصتر میکنه(تحقیق کنید) همراه محیط کاربری جذاب با امکانات بهتر و بیشتر(کلا روونتره از متاتریدر یکمم به تریدینگ ویو شبیهه). هر روز داره به این بروکرا اضافه میشه و گوشزد استاد رو فراموش نکنیم که *همه سرمایه تون رو توی یه بروکر و یه حساب نریزید ولی از بروکرش مطمین باشید*
    حالا اگه گذاشتن با خیال راحت به قول @Peace جان{بر لبchair نشینیم وگذرchart ببینیم}
    هر روز یه قر جدید میان و مزاحم بازی کردنمون میشن
    براتون شادی"تندرستی"آسایش رو از خداوند آرزومندم
    ویرایش توسط Piri-hastam : 10-24-2022 در ساعت 21:16
    خدا تویی هستی که در فراسو به دنبال آنی

4. 18 کاربر برای این پست سودمند از Piri-hastam عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Piri-hastam نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    بچه ها میخوام یه دفعه کامل چالشهای ساختن حساب در روبوفارکس رو تا جای ممکن توضیح بدم(و این بازی کثیفو تمومش کنیم)
    روبو دو بخش اسیایی و اروپایی داره که ما ایرانیا فقط بخش اسیایی رو حق استفاده داریم.این لینک اصلی سایت روبوفارکس هست.دوستان یا باید با فیلترشکن اسیایی (مثلا سرور سنگاپور)ثبت نام رو انجام بدن که اسم کشور عزیزمون در لیست کشورها باشه یا اینکه با یه فیلترشکن معمولی ثبت نام رو انجام بدن و بعد به یکی از این شماره ها در تلگرام پیام بدن تا احراز هویت بشن: 00905466398603 و 00905466398602
    میریم سراغ غول مرحله دوم که ماجرای واریز و برداشت باشه.میتونید با پرفکت مانی این کار رو انجام بدید که استاد محبت کردن راجع بهش یک مقاله در انجمن گذاشتن و یا اینکه از طریق ارز دیجیتال(کریپتوکارنسی) این کار رو انجام بدین.کسانی مثل من که تازگیا(یکی دو ماه به این ور) حساب باز کردن گاهی روش کریپتو رو در حسابی که احراز هویت هم شده باشه ندارن پس بدین منظور یک ایمیل محترمانه(همراه با دو عدد ناسزای ابدار )به این ادرس بزنن: [email protected] (دقت کنید حتما با ادرس ایمیلی که حساب رو احراز هویت کردید انجام بشه)اگر انگلیشیتون مثل من تعریفی نیست از google translator استفاده کنید(محتوای ایمیل خود من این بود که دوستام حساب ساختن روش کریپتو رو داره چرا مال من نداره!ها؟) یعنی قر و فری که این بروکرا برای احراز و واریز میان رو بانکای وال استریت اینا نداره.

پ.ن: چون دوستون دارم جسارتا دوتا تجربه بنده رو درباره روش واریز با ارز دیجیتال به یاد داشته باشید: 1-ترجیحا با تتر بر بستر ترون(tether-trc20) واریز و برداشت کنید.(چرا؟ چون تتر استیبل هست و قیمتش بالا پایین نمیره بعبارتی روش تریدی انجام نمیشه که حالا شما برداشت بزنید و بروکر کشش بده تا قیمت اون ارز بیاد پایین و بعدش مبلغ کمتری براتون بزنه به این بهونه که ایراد از شبکه ی اون ارز بوده) 2-ترجیحا از توی تراست ولت یا لجر واریز و برداشت کنید نه مستقیم از ادرس کیف پولتون در صرافی.(چرا؟ چون بروکر همون ادرسی رو که دفعه ی اول ازش واریز کردین رو فقط به همون ادرس اجازه ی برداشت میده. اگه صرافیتون ایرانی باشه ممکنه مثل کریپتولند بره هوا اگه خارجی باشه ممکنه به احراز هویتتون گیر بده یا دیگه به ایرانی اجازه کارکرد نده.فرق معامله زیر 2دلاره و خاطرتون جمع)

پ.ن2: دوستان در انتخاب بروکر زیاد خودتونو گیج نکنید.از قدیم که با ایرانیا کار کرده و به نسبت بازی و ماجرا نداشته یکی ویندزور هست که فقط دو تا حساب زیرو و پرایم داره و خبری از ecn,... نیست که کمیسیونم نمیگیره و از کف 50دلار میشه شارژش کرد و تریدر حرفه ای داریم که 8ساله داره باهاشون کار میکنه(خودشو و شاگرداش) و همین روبو که دیگه مثال بارز استاد عزیزمون هست که کلی تنوع حساب داره و با 10دلار میشه حساب شارژ کرد کمیسیون میگیره ولی سبک از اونطرف حساب مطمینتری مثل ecn ارایه میده از طرفی c-trader داره که هم دل ادم رو قرصتر میکنه(تحقیق کنید) همراه محیط کاربری جذاب با امکانات بهتر و بیشتر(کلا روونتره از متاتریدر یکمم به تریدینگ ویو شبیهه). هر روز داره به این بروکرا اضافه میشه و گوشزد استاد رو فراموش نکنیم که *همه سرمایه تون رو توی یه بروکر و یه حساب نریزید ولی از بروکرش مطمین باشید*
    حالا اگه گذاشتن با خیال راحت به قول @Peace جان{بر لبchair نشینیم وگذرchart ببینیم}
    درود بر شما دوست عزیزم، نکاتی که فرمودید بسیار آموزنده و ارزشمند هست برای دوستان تازه وارد، و عزیزانی که قصد ایجاد حساب در روبو رو دارند، بنده هم مثل حضرتعالی این صحبت جناب امینو رو تاکید میکنم که همیشه در چندین بروکر حساب داشته باشید، فکر میکنم در وبینار های فرکتالی بود که جناب امینو به این موضوع، داشتن چندتا حساب در بروکر های مختلف اشاره فرمودند، امیدوارم عزیزان و بقیه دوستان هم بتونند از صحبت های حضرتعالی و بزرگواران نهایت استفاده رو ببرند و تجربه ترید بدون دغدغه رو داشته باشند، سپاسگذارم از صحبت های پر محتوا جناب عالی.

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

4,795 بار در 539 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 12 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    درود بر شما دوست عزیزم، بنده توی لایت فارکس حساب داشتم، الان تغییر اسم داده و اسم جدیدش لایت فایننس هست، اما میتونم حداقل پنج تا بروکر معرفی کنم از لایت فارکس بهتر، تقریبا جزء آخر لیست بروکر های خوب محسوب میشه که به ایرانی ها سرویس میدند، اما در کل بخوام خدمتتون عرض کنم اونقدرا هم بد نیست که جای نگرانی باشه یا مثلا اسکم باشه، ولی مبالغ بالا رو با این بروکر ها کار نکنید، در مورد روبو، روبو در حال حاضر بهترین بروکری هست که به ایرانی ها سرویس میده، از هر نظر که بخواید حساب کنید، روبو یه سر و گردن از همه بالاتره، کمیسیون معقول، اسپرد پایین، واریز و برداشت های آنی و خیلی موارد مثبت دیگه، در مورد کندل سازی که حضرتعالی فرمودید، یه بخشش برمیگرده به پروایدر های اون بروکر، خود بروکر از کجا دیتا میگیره؟ اینا توی هر بروکر، فرق دارند، من شخصا دیدم توی یه بروکر روی متا 4 و متا 5 اختلاف قیمت داشتیم، در حد سه چهار پیپ، خیلی درگیر این جور حواشی نشید که روبو کندل ها رو دستکاری میکنه و اینها، ممکنه بتونند اسپرد رو به قول خودشون wide کنند اما قیمت رو نمیتونند کاری کنند، اون اختلاف کوچیک هم همونطور که خدمتتون عرض کردم از اختلاف بین پروایدر ها میاد که خب کاملا طبیعیه، در مورد قطع و وصل شدن هم، یه سری موارد دیگه وجود دارند که در پست های قبلی برای بقیه دوستان هم ذکر کردم، لطفا پست های قبلی بنده رو در همین تاپیک مطالعه بفرمایید، اما شخصا از روبو راضی هستم، امیدوارم شاد و سلامت باشید دوست عزیزم.
    ممنون. يه سوال اينكه تريدري كه تحليلي تريد ميكنه پلتفرم سي تريدر بيشتر بكارش مياد يا متاتريدر ( مضمون سخن يكي از دوستان در جايي گفته بودن: وقتي از متا رفته به سمت سي تريدر تازه فهميده تريد يعني چي و بقولي رويد تحليلش اثر مثبت خوبي داشته) ميخوام بدونم از لحاظ نگاه به چارت و روندها چه ويژگي برتري نسبت به متا داره كه جذاب ترش كرده ؟

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از max62 عزیز تشکر کرده اند:

ABBAS TRADER آواتار ها
    223 بار در 30 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    لطفا لینک تبت نام در بروکر روبو فارکس رو اینجا اعلام فرمایید.

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از ABBAS TRADER عزیز تشکر کرده اند:

ABBAS TRADER آواتار ها
    223 بار در 30 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام
    دوستان عزیز متای رویو بدون فیلتر یاز میشود یا نه؟
    ویرایش توسط ABBAS TRADER : 10-25-2022 در ساعت 11:09

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از ABBAS TRADER عزیز تشکر کرده اند:

Iman آواتار ها
    964 بار در 279 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Piri-hastam نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز

پ.ن: چون دوستون دارم جسارتا دوتا تجربه بنده رو درباره روش واریز با ارز دیجیتال به یاد داشته باشید: 1-ترجیحا با تتر بر بستر ترون(tether-trc20) واریز و برداشت کنید.(چرا؟ چون تتر استیبل هست و قیمتش بالا پایین نمیره بعبارتی روش تریدی انجام نمیشه که حالا شما برداشت بزنید و بروکر کشش بده تا قیمت اون ارز بیاد پایین و بعدش مبلغ کمتری براتون بزنه به این بهونه که ایراد از شبکه ی اون ارز بوده) 2-ترجیحا از توی تراست ولت یا لجر واریز و برداشت کنید نه مستقیم از ادرس کیف پولتون در صرافی.(چرا؟ چون بروکر همون ادرسی رو که دفعه ی اول ازش واریز کردین رو فقط به همون ادرس اجازه ی برداشت میده. اگه صرافیتون ایرانی باشه ممکنه مثل کریپتولند بره هوا اگه خارجی باشه ممکنه به احراز هویتتون گیر بده یا دیگه به ایرانی اجازه کارکرد نده.فرق معامله زیر 2دلاره و خاطرتون جمع-اگه مثل من برای برداشت با تتر حوصله ایمیل بازی با بروکر رو ندارید به این گفته ها عمل کنید)

سلااام ممنون
    تا یکماه پیش اون دو شماره کار احراز هویت انحام نمیدادن الانو نمیدونم و بمن گفتن تیکت بزن.
    ولی به راحتی با تیکت در سایت و یا ایمیل به Info روبو هم شماره تماس و هم آدرس و ...تایید کردن.
    پشتبانی هم به زبان فارسی انجام شد.

14. 5 کاربر برای این پست سودمند از Iman عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABBAS TRADER نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا لینک تبت نام در بروکر روبو فارکس رو اینجا اعلام فرمایید.
    درود بر شما دوست عزیزم امیدوارم حالتون خوب باشه، لینک ثبت نام در بروکر روبوفارکس:
    https://my.roboforex.com/en/register/
    با فیلتر شکن باید وارد بشید و با آی پی کشور آسیایی.
    موفق و پیروز باشید دوست عزیز.

16. 6 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ABBAS TRADER نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز متای رویو بدون فیلتر یاز میشود یا نه؟
    درود دوباره دوست عزیزم، بنده شخصا بدون فیلتر شکن نمی تونم متاتریدر رو باز کنم، اما با فیلتر شکن امکان ترید وجود دارد، حالا اگر از دوستان کسی هست که بدون فیلتر شکن متاتریدر روبو رو میتونن باز کنند، لطفا اینجا اعلام کنند، اما بنده توی این یه ماه اتصالم با فیلتر شکن بود و تقریبا مشکل خاصی هم وجود نداشت، موفق و شاد باشید دوست گرامی.

18. 10 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

9,892 بار در 278 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    رفقا درود
    خیلی ممنون از پیامها و اطلاع رسانی هاتون خیلی استفاده می کنم همیشه.
    یکم مسخره شده این داستان افتتاح حساب تو روبو، قبلا" مشکلی نبود ولی الان خواستم حساب باز کنم با فیلتر شکن zenmate extention گوگل کروم هست که همه سایتای فیلتر رو باز میکنه و با ip سنگاپور رفتم تو سایت روبو پیش شماره ایران و نشون نمیده. برای اطمینان با فیلتر شکن گوشی با ip ترکیه و ارمنستان تست کردم بازم پیش شماره ایران رو نشون نمیده.. مشکل از چی میتونه باشه بنظرتون؟ از فیلترشکنای منه یا نه؟ میتونید یه فیلترشکن برای کامپیوتر معرفی کنید که ip آسیا داشته باشه؟ باسپاس

20. 4 کاربر برای این پست سودمند از hamedhf عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 27 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 27 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع