صفحه 126 از 435 نخستنخست ... 2676116124125126127128136176226 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,251 به 1,260 از 4341

موضوع: بررسی بروکرها

7,255 بار در 855 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 42 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mir Tohid نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر.

برای تغییر لورج و مدیریت حسابتون طبق عکس هایی که قرار میدم پیش برین مشکلتون رفع بشه.

تصویر شماره1 :
    فایل پیوست 253936

تصویر شماره 2:
    فایل پیوست 253937

تصویر شماره 3:
    فایل پیوست 253938

موفق باشین

ممنون میر توحید عزیز

انجام دادم متشکرم

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از Matthieu عزیز تشکر کرده اند:

7,255 بار در 855 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 42 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mir Tohid نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر.

برای تغییر لورج و مدیریت حسابتون طبق عکس هایی که قرار میدم پیش برین مشکلتون رفع بشه.

تصویر شماره1 :
    فایل پیوست 253936

تصویر شماره 2:
    فایل پیوست 253937

تصویر شماره 3:
    فایل پیوست 253938

موفق باشین
    یه سوال میر توحید جان.

این سایت همون الپاری معروف هست؟ آخه استاد در وبینار میگفت یه آلپاری روسی هم هست که پیشنهاد نمیکنم.

ممنونم

4. 3 کاربر برای این پست سودمند از Matthieu عزیز تشکر کرده اند:

Mir Tohid آواتار ها
    36,908 بار در 1,076 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 317 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    سلام وقت بخیر.

می تونید برای تست یه حساب ریل کوچیک باز کنید و کار کنید برای فهمیدن اینکه بدردتون میخوره یا نه.
    من مشکلی ندارم. البته طبق توصیه ای استاد روبوفارکس هم حساب دارم.

سی تریدر نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadnejadi نمایش پست ها

سلام تابحال توی الپاری اکانت نداشتم بروکر قابل اعتماد و خوبی هست ؟ و اینکه ایا سی تریدر داره مثل روبو؟

_______ برنده ، بازنده ای است که یک بار دیگر هم تلاش کرده
    _______

6. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mir Tohid عزیز تشکر کرده اند:

Mir Tohid آواتار ها
    یاد شده
    در 317 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    سلام وقت بخیر.

بروکر آلپری که مورد اشاره استاد هستش با اروپای غربی کار می کنه. ما خاورمیانه هستیم!

یه مورد دیگه اینکه موقعیت ما برای فعالیت تو بازارهای مالی جهانی پر ریسک هستش از نظر بقیه کشورها! بروکرها مطلع هستند از این موضوعات و
    دور میزنن این مورد رو که البته این به معنی داشتن دسترسی حقوقی به بروکرها برای ما نیست!

موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Matthieu نمایش پست ها
    یه سوال میر توحید جان.

این سایت همون الپاری معروف هست؟ آخه استاد در وبینار میگفت یه آلپاری روسی هم هست که پیشنهاد نمیکنم.

ممنونم

_______

8. 7 کاربر برای این پست سودمند از Mir Tohid عزیز تشکر کرده اند:

12 بار در 3 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    کسی با تاپ چنج کار میکنه که مشکلی براش پیش اومده باشه؟
    میخواستم حساب باز کنم گفتم قبلش اینجا با شما دوستان مشورت کنم
    ممنون میشم تجربتون رو در اختیارم بذارین

10. 3 کاربر برای این پست سودمند از hamidd عزیز تشکر کرده اند:

Mir Tohid آواتار ها
    یاد شده
    در 317 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    سلام وقت بخیر.

تجربه ی کار با تاپ چنچ رو دارم و مشکلی نداشتم تا الان.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid514 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی با تاپ چنج کار میکنه که مشکلی براش پیش اومده باشه؟
    میخواستم حساب باز کنم گفتم قبلش اینجا با شما دوستان مشورت کنم
    ممنون میشم تجربتون رو در اختیارم بذارین

_______

12. 6 کاربر برای این پست سودمند از Mir Tohid عزیز تشکر کرده اند:

192 بار در 36 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    [QUOTE=Mostafamohebbi;201369]بچه ها سلام
    من پستها رو تقریبا از اول مرور کردم و یه چیزی واسم سوال شد که چرا انقدر همه اصرار دارن به وبمانی و صرافی و ریالی و... در حالیکه ارز دیجیتال اسونترین گزینه هاست لطفا اگه منطقی پشتش هست به من هم بگید
    ایا بخاطر سقف واریز و برداشت که مثلا در وبمانی بیشتره یا کمتره؟
    منطقی به لحاظ امنیتی پشت این ماجراست؟
    یا دلایلی که من نا اگاهم نسبت بهشون!
    یا اینکه صرفا بخاطر واریز اول هست که همه میدونیم به هر روشی واریز کنید همونطور هم باید برداشت کنید که اونم وقتی سود به حدنصاب واریز رسید برای برداشتای بعدی دستمون بازه که به روش دلخواه باشه
    پیشتر از توجه شما سپاسگزارم[/QUOTE
    سلام دوست عزیز یعنی با این روش اگر صد دلار شارژ کنی و برسونی به ۲۰۰دلار شما میتونی به هر روشی که مایل باشی برداشت بزنی چون الان اینطوریه که باید برسه به ۵۰۰دلار و اینکه کارمزد ۲۵دلاری میگیره برای این توضیحی دارید ممنون میشم بگید ؟

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از alirabeie عزیز تشکر کرده اند:

Piri-hastam آواتار ها
    1,055 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    [QUOTE=alirabeie;203069]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafamohebbi نمایش پست ها
    بچه ها سلام
    من پستها رو تقریبا از اول مرور کردم و یه چیزی واسم سوال شد که چرا انقدر همه اصرار دارن به وبمانی و صرافی و ریالی و... در حالیکه ارز دیجیتال اسونترین گزینه هاست لطفا اگه منطقی پشتش هست به من هم بگید
    ایا بخاطر سقف واریز و برداشت که مثلا در وبمانی بیشتره یا کمتره؟
    منطقی به لحاظ امنیتی پشت این ماجراست؟
    یا دلایلی که من نا اگاهم نسبت بهشون!
    یا اینکه صرفا بخاطر واریز اول هست که همه میدونیم به هر روشی واریز کنید همونطور هم باید برداشت کنید که اونم وقتی سود به حدنصاب واریز رسید برای برداشتای بعدی دستمون بازه که به روش دلخواه باشه
    پیشتر از توجه شما سپاسگزارم[/QUOTE
    سلام دوست عزیز یعنی با این روش اگر صد دلار شارژ کنی و برسونی به ۲۰۰دلار شما میتونی به هر روشی که مایل باشی برداشت بزنی چون الان اینطوریه که باید برسه به ۵۰۰دلار و اینکه کارمزد ۲۵دلاری میگیره برای این توضیحی دارید ممنون میشم بگید ؟
    سلام علی جان
    من قبلا از لایت فارکس که برداشت میزدم اینطور بود که خیلی وقته باهاش کار نمیکنم ولی الان ویندزور کار میکنم همینطوره(پایین توضیح دادم)و البته هیچکودوم کارمزدی از من نگرفتن برای برداشت من همیشه واریز و برداشتم با ارزای دیجیتال بوده و گاهی ریالی
    مثلا من 500 دلار واریز کردم حالا از اینجا به بعد تا 500دلار فقط میتونم به روش ارز دیجیتال برداشت کنم چون این روش واریزیم بوده(خواه پول واریز شده رو بخوام برداشت بزنم خواه سود کرده باشم) حالا اگه سودم از 500دلاری که اول واریز کرده بودم بیشتر شد مثلا بالانسم شد 1500دلار میتونم با روشهای دیگه برداشت بزنم(یعنی تا 500دلار با ارز دیجیتال که روش واریزی اولم بوده و از اون بیشتر به روشی که خودم مایل باشم که بازم ارز دیجیتال برداشت میزنم چون مطمینتره) و تا جایی که میدونم قانون بروکرا یا لاقل بیشتر اونایی که با ایرانیا کار میکنن همینه.
    پ.ن: اینم اضافه کنم اخرین برداشت من برمیگرده به 2-3ماه پیش البته شما به گفته های من اکتفا نکن و حالا هر بروکری که کار میکنی حتما با پرویی تمام از پشتیبانیش بخواه که برات توضیح بده (من این موضوع برداشت و واریز رو دفعه اول یکسال پیش که برای دفعه اول میخواستم برداشت بزنم فهمیدم و حقیقتش شوکه شدم)
    دلایل خود بنده برای استفاده از بروکر ویندزور یکیش اینه که اسپرد مناسبی داره و واریز و برداشت هم ریالی و هم ارز دیجیتالش که من دوتا رو استفاده میکنم بسیار سریع هست (اینم عرض کنم برای برداشت ریالی من از صرافی طرف قرارداد خودشون که اسمش توریست هست اقدام کردم و مشکلی نداشتم و اینم بگم مبلغ من زیر 1000 دلار بوده) از پشتیبانیشون که نگم برات محشره شما ایمیل میدی اون بهت سریع زنگ میزنه توضیح میده
    عیباشم اینه که خیلی تنوع حساب نداره کلا دو نوع حساب داره زیرو و پرایم دوم اینکه برای حساب پرایمش کمیسیون نمیگیره که به قول دوستان یکم شک بر انگیزه(ولی خوب تریدرای بزرگی تو ایران میشناسم البته غیرقابل مقایسه با سامورایی خودمونکه لاقل 8ساله باهاش کار میکنن و این خیال ادم رو کمی راحت میکنه)
    در حال حاضر از نظر بنده برای ایرانیا بهترینه البته اندازه درک و تجربه خودم و بازم میگم هر بروکری خواستین کار کنین پوست پشتیبانیش رو بکنیدچون سرمایه تونه علف خرس نیست
    براتون شادی تندرستی و ارامش ارزو میکنم alirabeie
    ویرایش توسط Piri-hastam : 02-23-2022 در ساعت 12:01
    خدا تویی هستی که در فراسو به دنبال آنی

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از Piri-hastam عزیز تشکر کرده اند:

192 بار در 36 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    [QUOTE=Mostafamohebbi;203229]
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirabeie نمایش پست ها
    سلام علی جان
    من قبلا از لایت فارکس که برداشت میزدم اینطور بود که خیلی وقته باهاش کار نمیکنم ولی الان ویندزور کار میکنم همینطوره(پایین توضیح دادم)و البته هیچکودوم کارمزدی از من نگرفتن برای برداشت من همیشه واریز و برداشتم با ارزای دیجیتال بوده و گاهی ریالی
    مثلا من 500 دلار واریز کردم حالا از اینجا به بعد تا 500دلار فقط میتونم به روش ارز دیجیتال برداشت کنم چون این روش واریزیم بوده(خواه پول واریز شده رو بخوام برداشت بزنم خواه سود کرده باشم) حالا اگه سودم از 500دلاری که اول واریز کرده بودم بیشتر شد مثلا بالانسم شد 1500دلار میتونم با روشهای دیگه برداشت بزنم(یعنی تا 500دلار با ارز دیجیتال که روش واریزی اولم بوده و از اون بیشتر به روشی که خودم مایل باشم که بازم ارز دیجیتال برداشت میزنم چون مطمینتره) و تا جایی که میدونم قانون بروکرا یا لاقل بیشتر اونایی که با ایرانیا کار میکنن همینه.
    پ.ن: اینم اضافه کنم اخرین برداشت من برمیگرده به 2-3ماه پیش البته شما به گفته های من اکتفا نکن و حالا هر بروکری که کار میکنی حتما با پرویی تمام از پشتیبانیش بخواه که برات توضیح بده (من این موضوع برداشت و واریز رو دفعه اول یکسال پیش که برای دفعه اول میخواستم برداشت بزنم فهمیدم و حقیقتش شوکه شدم)
    دلایل خود بنده برای استفاده از بروکر ویندزور یکیش اینه که اسپرد مناسبی داره و واریز و برداشت هم ریالی و هم ارز دیجیتالش که من دوتا رو استفاده میکنم بسیار سریع هست (اینم عرض کنم برای برداشت ریالی من از صرافی طرف قرارداد خودشون که اسمش توریست هست اقدام کردم و مشکلی نداشتم و اینم بگم مبلغ من زیر 1000 دلار بوده) از پشتیبانیشون که نگم برات محشره شما ایمیل میدی اون بهت سریع زنگ میزنه توضیح میده
    عیباشم اینه که خیلی تنوع حساب نداره کلا دو نوع حساب داره زیرو و پرایم دوم اینکه برای حساب پرایمش کمیسیون نمیگیره که به قول دوستان یکم شک بر انگیزه(ولی خوب تریدرای بزرگی تو ایران میشناسم البته غیرقابل مقایسه با سامورایی خودمونکه لاقل 8ساله باهاش کار میکنن و این خیال ادم رو کمی راحت میکنه)
    در حال حاضر از نظر بنده برای ایرانیا بهترینه البته اندازه درک و تجربه خودم و بازم میگم هر بروکری خواستین کار کنین پوست پشتیبانیش رو بکنیدچون سرمایه تونه علف خرس نیست
    براتون شادی تندرستی و ارامش ارزو میکنم alirabeie
    ممنونم ازت که ایتقدر وقت گذاشتی کامل و دقیق توضیح دادی همچنین مصطفی جان پر سود باشی

18. 4 کاربر برای این پست سودمند از alirabeie عزیز تشکر کرده اند:

Piri-hastam آواتار ها
    1,055 بار در 165 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    [QUOTE=Mohammadnejadi;203459]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafamohebbi نمایش پست ها

سلام مصطفی جان امیدوارم حالت خوب باشه سایت اصلی بروکر ویندزور رو میفرستی برام ..ممنون و اینکه ایا پلتفرم سی تریدر هم داره مثل روبو؟
    سلام محمد جان خدمت شما
    c-trader رو نمیدونم ولی ادرس رو میگذارم خدمتت سایتش فارسی هم میشه میتونی چک کنی برادر
    https://en.windsorbrokers.com/
    ارام و تندرست باشی
    خدا تویی هستی که در فراسو به دنبال آنی

20. 5 کاربر برای این پست سودمند از Piri-hastam عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع