صفحه 11 از 441 نخستنخست ... 9101112132161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 4402

موضوع: بررسی بروکرها

Mir Tohid آواتار ها
    36,989 بار در 1,076 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 319 پست
    برچسب زده شده
    در 10 تاپیک
    سلام. بسیار عالی ممنون برا راهنمایی
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh1000 نمایش پست ها
    سلام توحیدجان
    به آیبی دیگه منتقل نمیشه بلکه به گفته خودشان چون برای فعالیت با ایران با رگوله های معتبر به مشکل میخورن ، مشتریان مقیم در ایران را با رگوله آفشور وینسنت ،خدمات میدن
    البته اکثر بروکرای معتبر برای کار کردن با ایران از همین روش استفاده میکنن و مشکلی تا حالا پیش نیومده
    در ضمن آدرس سایت هاتفارکس برای کشورهای مختلف متفاوت هست که زیر مجموعه سایت اصلی هستند مثلا با آیپی ایران این آدرس میاد https://www.gohfm.com/sv/en/index.html

_______ برنده ، بازنده ای است که یک بار دیگر هم تلاش کرده
    _______

2. 27 کاربر برای این پست سودمند از Mir Tohid عزیز تشکر کرده اند:

Ali.Zare آواتار ها
    11,729 بار در 552 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    ببخشید دوستان آی بی چیه؟

4. 24 کاربر برای این پست سودمند از Ali.Zare عزیز تشکر کرده اند:

fxramin آواتار ها
    17,724 بار در 548 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 148 پست
    برچسب زده شده
    در 11 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.Zare نمایش پست ها
    ببخشید دوستان آی بی چیه؟
    همون نماینده بروکر هست که ممکنه ادم بسیار بدی از اب در بیاد و به شیوه های گاها کثیف مثل mark up و .....با افزایش اسپرد و کمیسیون ازتون سو استفاده کنه و متوجه نشید.در عوض ممکنه برای واریز و برداشت ریالی و وبمانی خریدن کمکتون کنه.ادمهای خوب هم دارند که صرفا بخشی از اسپرد شما در معاملات به ازاری حجم مشخصی از طرف بروکر دریافت میکنند.موقع ثبت نام و افتتاح حساب با لینک ریفرال یا مستقیم اونها کار میکنید

ولی در کل بهتره حتما خودتون حساب وبمانی داشته باشید و بتونید مستقل با بروکرتون کار کنید

موفق باشید
    یا حق

6. 44 کاربر برای این پست سودمند از fxramin عزیز تشکر کرده اند:

Ali.Zare آواتار ها
    11,729 بار در 552 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 49 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط fxramin نمایش پست ها
    همون نماینده بروکر هست که ممکنه ادم بسیار بدی از اب در بیاد و به شیوه های گاها کثیف مثل mark up و .....با افزایش اسپرد و کمیسیون ازتون سو استفاده کنه و متوجه نشید.در عوض ممکنه برای واریز و برداشت ریالی و وبمانی خریدن کمکتون کنه.ادمهای خوب هم دارند که صرفا بخشی از اسپرد شما در معاملات به ازاری حجم مشخصی از طرف بروکر دریافت میکنند.موقع ثبت نام و افتتاح حساب با لینک ریفرال یا مستقیم اونها کار میکنید

ولی در کل بهتره حتما خودتون حساب وبمانی داشته باشید و بتونید مستقل با بروکرتون کار کنید

موفق باشید
    یا حق
    ببخشید mark up هم میشه بگین یعنی چی؟ خیلی ممنون از شما

8. 29 کاربر برای این پست سودمند از Ali.Zare عزیز تشکر کرده اند:

aliflash آواتار ها
    22,059 بار در 641 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 114 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.Zare نمایش پست ها
    ببخشید mark up هم میشه بگین یعنی چی؟ خیلی ممنون از شما
    سلام علی جان، یک سری از حساب ها از طرف بروکر دارای اسپرد پایینی هستند برای جذب مشتری، که برای آی بی یا همان نماینده خیلی به صرفه و جذاب نیست. اما بروکر با اون آی بی توافق میکنه ( زیر زیرکی ) که اسپرد هارو بالا ببرن تا بتونن یه جورایی کسب درآمد بیشتری کنن و از اون طرف هم بروکر به آی بی کمیسیون بیشتری میده که برای آی بی مثلا جذاب تر بشه و بیشتر دنبال جذب مشتری باشن. خب کی این وسط متضرر میشه؟ مشتری که روحشم خبر نداره اصلا چه بلایی سرش اومده.به این کار به اصطلاح mark up گفته میشه.
    ویرایش توسط aliflash : 05-31-2020 در ساعت 04:38

10. 38 کاربر برای این پست سودمند از aliflash عزیز تشکر کرده اند:

Amir.AZ آواتار ها
    9,953 بار در 278 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و وقت بخیر خدمت همگی دوستان
    در خصوص بروکر usgfx از دوستان کسی هست که اطلاعات یا تجربه ای داشته باشه؟
    اینطور که ادعا میکنند بروکر استرالیایی هست که از asic و fca تاییدیه و لایسنس داره و این تاییدیه ها رو برای بررسی مشتری ارایه میدن، فقط اینکه استرالیایی هست و در عین حال با ایرانیهای مقیم ایران کار میکنند شک برانگیزه، گفتم اینجا مطرح کنم و بپرسم که کسی با این بروکر حسابی داشته و تجربه ای از خدماتشون داره یا نه.
    پیروز و سلامت باشید.

12. 30 کاربر برای این پست سودمند از Amir.AZ عزیز تشکر کرده اند:

Amir.AZ آواتار ها
    9,953 بار در 278 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh1000 نمایش پست ها
    سلام امیر جان
    درسته رگوله های معتبری داره ولی آیا این رگوله ها در نحوه ارایه خدمات به ایرانی ها لحاظ میشه یا نه جای سوال داره که در صورت تجربه میشه بهش پی برد
    بروکرهای دیگه هم این رگوله ها رو دارن ولی رسما اعلام میکنن که بخاطر قوانین fca قادر به ارایه خدمات به ایرانی ها تحت این رگوله ها رو ندارن و بخاطر همین با ایرانی ها بدون رگوله کار میکنن مثل hotforex,robo ,fxtm

اگه از تجربه با این بروکر بگم : کابین مشتری کاملا ابتدایی و رابط کاربری ضعیف ،انگار داری با سایتهای ۱۰ سال پیش کار میکنی
    اسپردهای بالاتر - تنها تمایزش اینه که ادعا میکنه با رگوله معتبر با ایران کار میکنه

ضمنا در حساب سرور live2 که از این بروکر داشتم در یک معامله همزمان با بروکر های گفته شده بالایی ۳۵پیپ(سه و نیم دلار) اختلاف قیمتی در لحظه کلوز داشت که در سرور live3 این مورد نبود که پشتیبانش این مورد رو به علت متفاوت بودن LP های دو سرور اعلام کرد
    سرور live2 ال پی آسیایی داره ولی سرور live3 ال پی ساکسوبانک هست که خودش بروکر بزرگی هستش
    سلام صادق جان، وقت بخیر

ممنونم از راهنمایی کامل و خوبتون، موارد مهمی رو بهش اشاره کردین، واقعیت این بروکر رو یکی از دوستانم که به تازگی باهاش آشنا شده باهام در میون گذاشت و پرسید که بروکر خوبی هست یا نه، در خصوص رگوله ها خودمم به این شک افتادم که نمیتونن به این راحتی از جانب کشورهایی مثل انگلستان و استرالیا خدمات اعتباری به ایرانیهای مقیم ایران بدن، در خصوص طراحی سایت هم همونطور که فرمایش کردین بسیار طراحی ابتدایی و خیلی ساده و تو ذوق زنی داره که در نگاه اول من شک کردم که حتی scammer نباشن و همین باعث شد با بررسی اسپردهای بالایی که روی حسابها داشت بررسی رو متوقف کنم و ادامه ندم. موردی که راجع به سرورهاشون گفتید و پاسخ پشتیبانی هم در نوع خودش جالب بود.
    خداروشکر این مدل رفتارها رو این چند ساله از روبو ندیدم و امیدوارم در آینده سیاست و نحوه خدماتش رو تغییر نده.
    بازم ممنونم از وقتی که گذاشتید و راهنمایی و توضیح خوبتون.

پیروز و سلامت باشید.

14. 30 کاربر برای این پست سودمند از Amir.AZ عزیز تشکر کرده اند:

2,365 بار در 107 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام ..وقت همگی بخیر
    چندتا سوال مهم که بعد از دیدن جلسه اول برای من پیش اومد که میتونه یک مانع ذهنی برای رسیدن به اعداد های بالا در بالانس حسابمون بشه

1=سقف بروکر ها در برداشت از حساب چه مقداری روزانه و ماهانه هست؟و واریز وبرداشت ریالی توصیه میشه؟آیا میزان واریز و برداشت تناسب داره ؟
    2=سقف برداشت و انتقال و نگه داری از وبمانی چقدر هست با پاسپورت فرمال؟و چطوری میتونیم پاسپورت پرسنال بگیریم؟
    3=بعد از برداشت سود تبدیل دلار به ارزهای دیجیتال برای بلند مدت (حدود 2 تا 3 سال)منطقی هست؟
    4= بعد از اینکه به سودهای بالا رسیدیم در برداشت ریالی در مورد مالیات با توجه به اینکه فارکس در ایران غیر قانونی هست منشا درآمد رو چی باید عنوان کرد؟

16. 28 کاربر برای این پست سودمند از Elham عزیز تشکر کرده اند:

majid534 آواتار ها
    7,937 بار در 355 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elham نمایش پست ها
    سلام ..وقت همگی بخیر
    چندتا سوال مهم که بعد از دیدن جلسه اول برای من پیش اومد که میتونه یک مانع ذهنی برای رسیدن به اعداد های بالا در بالانس حسابمون بشه

1=سقف بروکر ها در برداشت از حساب چه مقداری روزانه و ماهانه هست؟و واریز وبرداشت ریالی توصیه میشه؟آیا میزان واریز و برداشت تناسب داره ؟
    2=سقف برداشت و انتقال و نگه داری از وبمانی چقدر هست با پاسپورت فرمال؟و چطوری میتونیم پاسپورت پرسنال بگیریم؟
    3=بعد از برداشت سود تبدیل دلار به ارزهای دیجیتال برای بلند مدت (حدود 2 تا 3 سال)منطقی هست؟
    4= بعد از اینکه به سودهای بالا رسیدیم در برداشت ریالی در مورد مالیات با توجه به اینکه فارکس در ایران غیر قانونی هست منشا درآمد رو چی باید عنوان کرد؟
    سلام
    وقت شما هم بخیر

1. در ظاهر سقفی تعریف نشده اما اگر منظورتون سقفیه که بعد از اون ممکنه بروکر اذیتتون کنه کاملا بستگی داره به بروکر، من واریز و برداشت دلاری رو ترجیح میدم اما ریالی خیلی راحت تره( تناسب بین واریز و برداشت رو من به تجربه خودم میگم که بله ، تا حدودی این تناسب بهتره رعایت بشه که البته باز برمیگرده به بروکر و خب مشکل ما ایرانیاست که نمیتونیم با هر بروکری کار کنیم )
    2. تا اونجا که من اطلاع دارم تو حالت فرمال روزانه 3000 ، هفتگی 10000 و ماهانه 15000 بدون مشکل انجام میشه و برای پرسنال کردن بعد از درخواست، مدارکتون رو نمایندشون باید تایید کنه که فامیلشون رو یادم نیست اما یک آقایی هستن در تهران
    3. به نظر من کاملا سلیقه ای و البته تحلیلی هست
    5. تا سقف سالانه 5 میلیارد تومن (سال 99 ) اداره مالیات اصولا حساسیتی رو گردش های مالی نداره ، بالا تر از این مبلغ میتونید دنبال دلیل باشید
    نکته آخر اینکه خود فارکس غیر قانونی نیست بلکه ترویج و تبلیغش حساسیت ایجاد میکنه ( مادامی که شاکیه خصوصی نداشته باشید کسی کاری به کارتون نداره )

موفق باشید

18. 45 کاربر برای این پست سودمند از majid534 عزیز تشکر کرده اند:

32,609 بار در 1,097 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 293 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    سلام وقت بخیر
    1- سقف کلی وجود نداره منتهی برای این که درگیر مسایلی مثل بد عهدی بروکرها نشید سعی کنید از بروکرهای مارکت میکر فاصله بگیرید و از بروکر معتبر استفاده کنید مثل روبروفارکس یا هات فارکس خودتون با تحقیق اسامیشون رو میتونید پیدا کنید واریز و برداشت از طریق وبمانی معتبر تر هست
    2 - سقف واریز و برداشت برای فرمال پاسپورت رو در لینک زیر ببینید : https://xc98.cash/blog/%D8%B3%D9%82%...7%D9%86%DB%8C/
    2- ب- از طریق نماینده های این شرکت در ایران انجام میشه من از طریق سایت dorpay.ir اقدام کردم توضیحات کامل توی سایتشون هست
    3- این نظر خودتون هست و بر میگرده به هر شخص و اهداف کوتاه مدت یا بلند مدتش
    4-میتونید از طریق اطرافیان نزدکیتون ایین کار رو انجام بدبد که بهشون اطمینان دارید برای مثال درامدتون در یک حساب ریال نشه
    با تشکر محمد

نقل قول نوشته اصلی توسط Elham نمایش پست ها
    سلام ..وقت همگی بخیر

20. 43 کاربر برای این پست سودمند از ghoolak عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 35 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 35 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع