صفحه 90 از 116 نخستنخست ... 40808889909192100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 891 به 900 از 1156

موضوع: سوالات و مشکلات فنی مرتبط با انجمن

53 بار در 19 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام من یک سوال در مورد حساب دمو داشتم قبلا در حساب دمو تمرین میکردم ولی الان حساب دمو که باز میکنم بعد از چند ساعت ارتباط قطع میشود و باید دوباره از اول یک حساب دمو دیگر باز کرد برای کسی این مشکل پیش امده؟ میتوانبد کمکم کنید

2. یک کاربر برای این پست سودمند از hamid30 عزیز تشکر کرده اند:

arya910 آواتار ها
    1,032 بار در 385 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و خسته نباشید کامپیوتر من هاردش خراب شده بود الان درست کردم اما ویدیو مربوط به اموزش پاک شده چکار باید کنم

4. یک کاربر برای این پست سودمند از arya910 عزیز تشکر کرده اند:

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط arya910 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید کامپیوتر من هاردش خراب شده بود الان درست کردم اما ویدیو مربوط به اموزش پاک شده چکار باید کنم
    درود بر شما دوست عزیزم، میتونید با برنامه ریکاوری اون رو بازیابی کنید، اما ممکنه بعضی قسمت ها کامل ریکاوری نشن، اگر هاردتون رو تعمیر کردید، احتمالا اون رو فرمت کردند، اگر همه چیزایه داخل هاردتون پاک شده که خب هارد فرمت شده، اما اگر فقط آموزش پاک شده میشه با برنامه های ریکاوری درستش کرد، اگر فرمت شده باشه، ریکاوری به اون خوبی که باید عمل نمیکنه، به هر حال امیدوارم مشکلتون حل شه دوست عزیز، موفق و شاد باشید.

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid30 نمایش پست ها
    سلام من یک سوال در مورد حساب دمو داشتم قبلا در حساب دمو تمرین میکردم ولی الان حساب دمو که باز میکنم بعد از چند ساعت ارتباط قطع میشود و باید دوباره از اول یک حساب دمو دیگر باز کرد برای کسی این مشکل پیش امده؟ میتوانبد کمکم کنید
    درود بر شما دوست عزیزم، بنده به شخصه هنوز تجربه همچین مشکلی رو نداشتم، سه تا احتمال وجود داره، اگر اخیرا این اتفاق افتاده میتونه به خاطر مشکلات اینترنتی باشه که برای همه دوستانی که قصد اتصال به سرور های خارج رو دارند اتفاق افتاده، اگر قبل از این جریانات بود، احتمالا مشکل از سرور های بروکر هست، پیشنهاد میشه بروکرتون رو عوض کنید، اگر هم هیچ کدوم از اینا نباشه، ممکنه از اینترنت خودتون، ISP، و اینجور چیزا باشه، احتمالا با تغییر فیلتر شکن مشکل رفع خواهد شد، یه پیشنهاد هم دارم خدمتتون، اگر قصد دارید که دمو کار کنید، میتونید متاتریدر 5 رو از سایت mql5.com دانلود کنید، چون سرور های اونا تقریبا بهترین پینگ رو داره و واسه دمو میتونه گزینه خوبی باشه، امیدوارم موفق و شاد باشید دوست گرامی.

8. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

arya910 آواتار ها
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود بر شما دوست عزیزم، میتونید با برنامه ریکاوری اون رو بازیابی کنید، اما ممکنه بعضی قسمت ها کامل ریکاوری نشن، اگر هاردتون رو تعمیر کردید، احتمالا اون رو فرمت کردند، اگر همه چیزایه داخل هاردتون پاک شده که خب هارد فرمت شده، اما اگر فقط آموزش پاک شده میشه با برنامه های ریکاوری درستش کرد، اگر فرمت شده باشه، ریکاوری به اون خوبی که باید عمل نمیکنه، به هر حال امیدوارم مشکلتون حل شه دوست عزیز، موفق و شاد باشید.
    خیلی ممنون از راهنمایت اما نمیدونم چطوری ریکاوری کنم دوستان گفتن تو پشتیبان اطلاع بده تا کد لاینسس بدن اما نمیدونم پشتیبان کدام قسمت است

10. یک کاربر برای این پست سودمند از arya910 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    خیلی ممنون از راهنمایت اما نمیدونم چطوری ریکاوری کنم دوستان گفتن تو پشتیبان اطلاع بده تا کد لاینسس بدن اما نمیدونم پشتیبان کدام قسمت است
    ببخشید دوره فرکتالی رو شما میفرمایید پاک شده یا دوره پرایس اکشن که روی پلیر هست؟

12. 3 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

arya910 آواتار ها
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    ببخشید دوره فرکتالی رو شما میفرمایید پاک شده یا دوره پرایس اکشن که روی پلیر هست؟
    دوره پرایس اکشن ممنمن از پیگیریت

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از arya910 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    دوره پرایس اکشن ممنمن از پیگیریت
    نه خواهش میکنم عزیزم، خوشحال میشم بتونم کمک کنم، یه چیزی رو میگم لطفا چک بفرمایید، اگر اسمتون رو بالایه پلیر میبینید پس دوره هنوز فعاله و میتونید دوره رو دوباره دانلود بفرمایید، این در صورتی هستش که مادربورد عوض نشده باشه، حالا یه چک بفرمایید ببینید اسمتون رو مشاهده میفرمایید و دوره باز هست براتون یا نه؟
    اگر آره که خب مشکلی نیست و میتونید دوره رو دانلود بفرمایید، اما امکان ریکاوری وجود نداره، علتش هم به خاطر اینه که دوره در پلیر قابل مشاهده بوده و هست و فقط فایل هایی قابل ریکاوری هستند که به طور مثال مثل فایل ها دوره فرکتالی باشند که فرمت Mp4 دارند و روی هارد، در یه درایو مجزا قرار دارند، امیدوارم که مشکلتون رفع بشه دوست گرامی.

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

arya910 آواتار ها
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نه خواهش میکنم عزیزم، خوشحال میشم بتونم کمک کنم، یه چیزی رو میگم لطفا چک بفرمایید، اگر اسمتون رو بالایه پلیر میبینید پس دوره هنوز فعاله و میتونید دوره رو دوباره دانلود بفرمایید، این در صورتی هستش که مادربورد عوض نشده باشه، حالا یه چک بفرمایید ببینید اسمتون رو مشاهده میفرمایید و دوره باز هست براتون یا نه؟
    اگر آره که خب مشکلی نیست و میتونید دوره رو دانلود بفرمایید، اما امکان ریکاوری وجود نداره، علتش هم به خاطر اینه که دوره در پلیر قابل مشاهده بوده و هست و فقط فایل هایی قابل ریکاوری هستند که به طور مثال مثل فایل ها دوره فرکتالی باشند که فرمت Mp4 دارند و روی هارد، در یه درایو مجزا قرار دارند، امیدوارم که مشکلتون رفع بشه دوست گرامی.
    خیلی ممنون از راهنمایت نه اسمم نمیاد فقط کد میخواد نمیدونم چکار کنم به غیر شما کسی جواب نمیده بازهم دست شما درد نکنه نمیدونم ادمین جواب نمیدن چرا باز هم سپاسگزارم دوست عزیز

18. یک کاربر برای این پست سودمند از arya910 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    خیلی ممنون از راهنمایت نه اسمم نمیاد فقط کد میخواد نمیدونم چکار کنم به غیر شما کسی جواب نمیده بازهم دست شما درد نکنه نمیدونم ادمین جواب نمیدن چرا باز هم سپاسگزارم دوست عزیز
    خواهش میکنم عزیزم، آره به خاطر اینکه حجم پیام ها بسیار بالاست، یه مقدار پاسخ دهی طول میکشه، نگران نباشید من کمکتون میکنم، شما دوره پرایس اکشن رو قبلا فعال کردید لایسنس کدش رو دیگه درسته؟ ( منظورم همون کدی هست که در سایت دریافت میکنید و اون رو به پلیر میدید و دوره پرایس اکشن براتون باز میشه و میتونید فایل ها رو ببینید)
    اگر این کار رو قبلا انجام دادید در حال حاضر هم به همون شکل، اول تشریف ببرید سایت آکادمی ( انجمن نه، خود سایت آکادمی به آدرس:www.academywave.com) و اونجا وارد حساب کاربری بشید و در بخش محصولات لایسنس رو میتونید مشاهده کنید، البته قبلش تاکید میکنم که این کار رو فقط زمانی انجام بدید که مادربردتون رو عوض نکرده باشید، در غیر اینصورت دوره باز نمیشه، این کار رو انجام بدید، لایسنس رو به پلیر بدید تا دوره دوباره باز بشه براتون، اما اگر باز نشد، در سایت آکادمی ویو به همون آدرس بالا، وارد حساب کاربری بشید و در قسمت تیکت پشتیبانی، یه تیکت بنویسید که لایسنس جدید براتون صادر بشه، هزینش هم تقریبا فکر کنم 150,000 هزار تومن میشه، امیدوارم هر چه سریع تر مشکلتون حل شه دوست عزیز.

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 20 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 20 مهمان ها)