نقل قول نوشته اصلی توسط oveys نمایش پست ها
سلام محمد جان. وقتت بخیر.
قبلا من از سایتی که عنوان کردی دیتا میگرفتم که خوب چون دیتا تنها مال 1 دقیقه بود و باید از طریق متاتریدر به تایم های دیگه تبدیل کرد کمی مشکل ساز میشد.
یک روش جدید رو معرفی میکنم که امیدوارم مشکلت رو حل کنه.
ابتدا در متاتریدر به سربرگ tools برو و گزینه options رو بزن، در پنجره باز شده سربرگ charts رو بزن و در قسمت max bar in history و max bar in chart عدد 9999999999999 رو وارد کن تا تعداد کندل های داخل متاتریدر افزایش پیدا کنه.
بعد از کانال تلگرام زیر فایل های زیپ شده دیتای قیمتی رو بگیر. برای مثال دیتای EurUsd رو از دو بروکر مختلف الپاری یا دوکاس کپی داره و کافیه با توجه به سالی که میخوای دیتا داشته باشی یکی از اونها رو دانلود کنی. بعد اون فایل رو extract کن. پوشه بدست اومده شامل فایل هایی با پسوند hst است.
https://t.me/c/1341691170/3
تمامی دیتا مربوط به 1 دقیقه تا ماهانه در این پوشه است. اونها رو copy کن و در مسیر زیر paste کن.
مجدد متاتریدر رو باز کن در قسمت file گزینه open data folder رو بزن و بعد پوشه history رو انتخاب کن و پوشه مربوط به بروکری که باهاش کار میکنی رو انتخاب کن (مثلا alpari) و فایل های copy شده رو paste کن و کزینه copy & replace رو بزن.
چند دقیقه صبر کن و حتما مطمین باش که متاتریدر به سرور وصله تا اپدیت انجام بشه. اگر طول کشید یک یا دوبار متا رو ببند و باز کن تا تمام اطلاعات اپدیت بشه.
فقط چون دیتا تا سال 2020 هست یک گپی در دیتای 1 دقیقه بین سال 2020 تا 2022 هست که باید با دیتای تایم یک دقیقه که از HISDATA.COM میگیری پرش کنی. امیدوارم کمکی کرده باشم. موفق و پیروز باشی

@Brian @ariya
آقا سلام
واقعا سپاسگذارم ازت
واقعا از این دلسوزی و وقتی که میزاری و به منو امثال من کمک میکنی باید ازت قدردانی کنم
یه روز حتما این کارو میکنم :دی

فقط یه چیزی
این کانالی ک*معرفی کردی تو تلگرام ، پرایویت هستش . لینکش باز نمیشه متاسفانه