صفحه 33 از 434 نخستنخست ... 2331323334354383133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 321 به 330 از 4334

موضوع: پلتفرم معاملاتی متاتریدر

1,320 بار در 220 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    درود دوستان وقتتون بخیر.
    چطور میتونم rectangle رو در صفحه اصلی ام داشته باشم که هی نخوام برم توی object و ...

2. 8 کاربر برای این پست سودمند از mobinFM عزیز تشکر کرده اند:

Morteza_Trader آواتار ها
    5,482 بار در 408 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    با سلام و وقت بخیر
    دوستان برای بک تست گیری تو متاتریدر اندیکاتور یا روشی رو سراغ دارید که بتونیم گذشته بازار را کندل به کندل بهمون نمایش بده؟
    ممنون
    آمین می شود هر آنچه می پندارید

4. 8 کاربر برای این پست سودمند از Morteza_Trader عزیز تشکر کرده اند:

alireza_smd آواتار ها
    952 بار در 53 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mobinFM نمایش پست ها
    درود دوستان وقتتون بخیر.
    چطور میتونم rectangle رو در صفحه اصلی ام داشته باشم که هی نخوام برم توی object و ...
    سلام روی قسمتی از متا تریدرتون که خطوط روند یا کراسر هست راست کلیک کنید بعد کاستومایز رو بزنید بعدش از قسمت سمت چپ میتونید ابجکت مورد نظرتون رو ادد کنید به صفحه اصلی (برای اضافه کردن میتونید یا روی ابجیکت دابل کلیک کنید و یا انتخاب کنید و بعد اینسرت رو بزنید)
    یاا میتونید از اندیکاتوری مثل کالر باکس استفاده کنید و به صورت ابجکت و رنگ های متخلف به گوشه چارت اضافه میشه.
    تو سایت ام کیو ال 5 اندیکاتورش هست اگر دسترسی ندارید به اندیکاتورش بگید براتون ارسال کنم

6. 9 کاربر برای این پست سودمند از alireza_smd عزیز تشکر کرده اند:

alireza_smd آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza_Trader نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخیر
    دوستان برای بک تست گیری تو متاتریدر اندیکاتور یا روشی رو سراغ دارید که بتونیم گذشته بازار را کندل به کندل بهمون نمایش بده؟
    ممنون
    سلام روزتون بخیر میتونید از اکسپرت های بک تست گیری مثل اف ایکس بلو یا سافت 4 اف ایکس و یا.... استفاده کنید که تو سطح اینترنت موجوده.
    میتونید اشتراک پرو سایت تریدینگ ویو رو تهیه کنید و از قابلیت بار ریپلی استفاده کنید برای این کار یا از پلتفرم های جانبی مثل فارکس تستر استفاده کنید.فکر میکنم اف ایکس سی ام هم پلتفرمش این قابلیت رو داره
    اگر دست رسی ندارید به هیچ کودوم از این موارد بگید واستون ارسال کنم اکسپرت بک تست رو.
    اما بنا به نظر استاد بهتره از این شبیه ساز ها استفاده نشه و به صورت لایو شکل گیری چارت رو برسی کنید و تمرین رو انجام بدید چون این شبیه ساز ها قدرت صبر رو از تریدر میگیرن.
    موفق باشید

8. 9 کاربر برای این پست سودمند از alireza_smd عزیز تشکر کرده اند:

Morteza_Trader آواتار ها
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_smd نمایش پست ها
    سلام روزتون بخیر میتونید از اکسپرت های بک تست گیری مثل اف ایکس بلو یا سافت 4 اف ایکس و یا.... استفاده کنید که تو سطح اینترنت موجوده.
    میتونید اشتراک پرو سایت تریدینگ ویو رو تهیه کنید و از قابلیت بار ریپلی استفاده کنید برای این کار یا از پلتفرم های جانبی مثل فارکس تستر استفاده کنید.فکر میکنم اف ایکس سی ام هم پلتفرمش این قابلیت رو داره
    اگر دست رسی ندارید به هیچ کودوم از این موارد بگید واستون ارسال کنم اکسپرت بک تست رو.
    اما بنا به نظر استاد بهتره از این شبیه ساز ها استفاده نشه و به صورت لایو شکل گیری چارت رو برسی کنید و تمرین رو انجام بدید چون این شبیه ساز ها قدرت صبر رو از تریدر میگیرن.
    موفق باشید
    علیرضا جان ممنون از راهنماییت
    یعنی استاد مخالف بک تست هستند؟
    چون یکبار تو رادیوتیوب آقای هامون ایشون گفتند که خیلی بک تست گرفتند از چارت ها. برای همین خواستم از این ابزار استفاده کنم تا کارم راحت بشه.
    شاید منظور آقای هامون فوروارد تست بوده و من بد متوجه شدم البته فکر کنم گفتند بک تست و بک تست هم میشه تو گذشته نمودار... @hamoon
    البته این نکته ای که استاد امین عزیز گفتند رو واقعا تو یه دوره ای تو بک تست گیری آتی زعفران تجربه کرده بودم که از لحاظ روانی صبر رو تو لایو بازار ازم گرفته بود.
    ممنونم ازت

10. 11 کاربر برای این پست سودمند از Morteza_Trader عزیز تشکر کرده اند:

alireza_smd آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    چون یکبار تو رادیوتیوب آقای هامون ایشون گفتند که خیلی بک تست گرفتند از چارت ها. برای همین خواستم از این ابزار استفاده کنم تا کارم راحت بشه.
    شاید منظور آقای هامون فوروارد تست بوده و من بد متوجه شدم البته فکر کنم گفتند بک تست و بک تست هم میشه تو گذشته نمودار... @hamoon
    البته این نکته ای که استاد امین عزیز گفتند رو واقعا تو یه دوره ای تو بک تست گیری آتی زعفران تجربه کرده بودم که از لحاظ روانی صبر رو تو لایو بازار ازم گرفته بود.
    ممنونم ازت
    خیر مخالف بک تست نیستند اما تو یکی از وبینار ها گفتن که این نوع بک تست چون سرعت ایجاد کندل دست خود تریدر هست ممکنه تو حالت لایو باعث شه تریدر نتونه صبر کنه و مشکل ساز بشه.
    فک کنم منظورشون بک تستی بود که به جای ترید در دمو هست.اگر برای تمرین میخواین فک نمیکنم از نظرشون مشکلی داشته باشه در هر صورت روش رو گقتم بنا به ترجبه گزشته و شناختی که از خودتون دارید بهترین تصمیم رو بگیرید.
    موفق باشید

12. 10 کاربر برای این پست سودمند از alireza_smd عزیز تشکر کرده اند:

hamoon آواتار ها
    52,889 بار در 1,830 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 562 پست
    برچسب زده شده
    در 12 تاپیک
    درود مرتضی عزیز
    بله بنده با نرم افزار Soft4fx بک تست گرفتم.
    البته واقعا بعد از ماه ها بک تست گرفتن مجددا به حرف استاد رسیدم که هیچ چیز ترید لایو ( البته در حساب دمو ) نمیشه.

ممنونم ازت
    این جهان کوه است و فعلِ ما ندا ... سوی ما آید نداها را صدا

14. 19 کاربر برای این پست سودمند از hamoon عزیز تشکر کرده اند:

Morteza_Trader آواتار ها
    یاد شده
    در 5 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام وقت همگی بخیر
    برای لگاریتمی کردن چارت تو متاتریدر 5 فکر کنم باید اندیکاتور مخصوص به این کار رو نصب کرد. تو اینترنت سرچ کردم چیز خوبی رو پیدا نکردم. ممنون میشم اگه دوستان دارند پیوست کنند.

16. 9 کاربر برای این پست سودمند از Morteza_Trader عزیز تشکر کرده اند:

1,320 بار در 220 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خیلی عالی و ممنون درست شد.سپاس فراوان

18. 7 کاربر برای این پست سودمند از mobinFM عزیز تشکر کرده اند:

alireza_smd آواتار ها
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت همگی بخیر
    برای لگاریتمی کردن چارت تو متاتریدر 5 فکر کنم باید اندیکاتور مخصوص به این کار رو نصب کرد. تو اینترنت سرچ کردم چیز خوبی رو پیدا نکردم. ممنون میشم اگه دوستان دارند پیوست کنند.
    سلام دوست عزیز
    تو متا تریدر 5 اندیکاتورش کاستوم شده هست و از مفید تریدر اگر استفاده کنید به صورت پیش فرض نصب شده اما جالب نیست زیاد.
    بهتزین گزینه سایت تریدینگ ویو هست از قسمت پایین سمت راست میتونین انتخاب کنین که لگاریتمی باشه یا حسابی
    موفق باشید

20. 10 کاربر برای این پست سودمند از alireza_smd عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 35 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 35 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع