صفحه 434 از 434 نخستنخست ... 334384424432433434
نمایش نتایج: از 4,331 به 4,334 از 4334

موضوع: پلتفرم معاملاتی متاتریدر

12 بار در 6 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر رضا نمایش پست ها
    سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
    چرا سایتش برای من بالا میاد
    ولی مشکل انگار متاتریدر نمیدونم علتش چیه دوسستان دیگه انگار این مشکلو ندارن نمیدونم چون هنوز کسی نیومده اینجا بگه
    Kourosh ‫(ASV (Alpari SV))‬
    ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۱:۰۴ (‎+۳ گرینویچ)
    با سلام.
    لطفا توجه داشته باشید که به منظور بهبود خدمات ارائه شده، ما در حال اجرای تست*های عملکردی روی سرورهای دمو هستیم که ممکن است باعث ایجاد اسلیپیج قابل توجهی برای سفارشات در این حساب ها شود. این موضوع تنها به محیط حساب های دمو مربوط می*شود و تأثیری بر حساب*های حقیقی نخواهد داشت. ما در تلاشیم تا هرچه سریع*تر این تست*ها را به پایان برسانیم، از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم. از هرگونه مزاحمت ایجاد شده عذرخواهی می*کنیم.
    اگر همچنان به راهنمایی نیاز دارید، می توانید از بانک اطلاعات ما دیدن فرمایید.با احترامتیم پشتیبانی بروکر آلپاری

2. یک کاربر برای این پست سودمند از hosseinmt78 عزیز تشکر کرده اند:

امیر رضا آواتار ها
    1,415 بار در 359 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 19 پست
    برچسب زده شده
    در 8 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinmt78 نمایش پست ها
    Kourosh ‫(ASV (Alpari SV))‬
    ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۱:۰۴ (‎+۳ گرینویچ)
    با سلام.
    لطفا توجه داشته باشید که به منظور بهبود خدمات ارائه شده، ما در حال اجرای تست*های عملکردی روی سرورهای دمو هستیم که ممکن است باعث ایجاد اسلیپیج قابل توجهی برای سفارشات در این حساب ها شود. این موضوع تنها به محیط حساب های دمو مربوط می*شود و تأثیری بر حساب*های حقیقی نخواهد داشت. ما در تلاشیم تا هرچه سریع*تر این تست*ها را به پایان برسانیم، از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم. از هرگونه مزاحمت ایجاد شده عذرخواهی می*کنیم.
    اگر همچنان به راهنمایی نیاز دارید، می توانید از بانک اطلاعات ما دیدن فرمایید.با احترامتیم پشتیبانی بروکر آلپاری
    سلام امیدوارم حالتون خوب باشه ممنون از پیگیری بله رو حساب دمو بود فقط خیلی ممنون
    موفق باشی دوست من
    Every day is important
    هر روز مهم

50 بار در 19 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط nabati نمایش پست ها
    سلام خدمت شما و دوستان آکادمی

اکسپرت Today Profit EA با امکانات :

*نمایش سود و زیان روزانه (Today Profit) و نمایش سود وزیان ترید لایو (Live Profit) ، اسپرد (Spread) ، وزن هر پوینت نماد (Tick Value)

* مدیریت سرمایه وتعیین حجم اتومات معامله با تعیین درصد یا مبلغ ریسک یا ریوارد با ظاهر شدن دکمه BUY ، SELL با نمایش حجم لات به پوزیشن ( با کلیک روی دکمه ظاهر شده و ارائه خط افقی آبی رنگ برای TP و خط قرمز افقی برای SL ) ( AUTO SL Percent or Money )

* TP و SL گذاری اتومات بر اساس درصد یا مبلغ سود و زیان به صورت تکی یا تجمیعی ( Cover One / All Position )

* دکمه بستن بخشی از پوزیشن های در سود یا زیان بر اساس درصد حجم معامله یا بستن همه پوزیشن ها ( Break Even ( Close Loss or Win Orders ) ( 25% ، 50% ، 75% 100، % )

* بستن گروهی پوزیشن های باز، با رسیدن به سود بر اساس مبلغ یا درصد ( Close Group Orders )

* ریسک فری و تریلینگ استاپ همه پوزیشن های باز ( Select Manage Orders : Risk Free or Trailing Stop )

* بستن اتومات درصدی از پوزیشن های باز با حرکت بازار بر اساس پیپ ( Redue POS Volume)

اکسپرت نسخه 4.95 Today Profit EA لینک دانلود : فایل پیوست 613068

اندیکاتور نسخه 2.2 Today Profit لینک دانلود : فایل پیوست 608919
    @amino

فایل پیوست 608928

موفق و پرسود باشید

درود جناب نباتی ممنون بابت زحمات

دو تا مطلب رو خواستم عنوان کنم البته اقا محمد حسین قبلا لطف کردن و بنده رو در موارد دیگه راهنمایی کردن اما این مورد جدیده البته اینو بگم ورژن من 4.4 هست
    اول اینکه اکسپرت رو زمانی که روی طلا فعال میکنم هیچ مشکلی نداره و در تنظیمات بطور مثال وقتی تی پی رو روی 3 میگذارم و تریلینگ استاپ رو هم فعال میکنم و روی عددی مثل 15 قرار میدم روی این نماد هیچ مشکلی وجود نداره اما به محض اینکه بر فرض روی جفت ارز دیگه ای مثل gbpusd ترید میزنم متاسفانه به محض اینکه سهم 4 پوینت میره تو سود بلافاصله اکسپرت اقدام به بستن معامله میکنه . میخواستم بگم از دوستان کسی این مشکل رو داره یا نه؟

و اینکه متاسفانه اندیکاتور دانلود نمیشه و میگه حذف شده از سایت
    ویرایش توسط محمد جواد : دیروز در ساعت 19:14

nabati آواتار ها
    4,629 بار در 225 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 31 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد جواد نمایش پست ها
    درود جناب نباتی ممنون بابت زحمات

دو تا مطلب رو خواستم عنوان کنم البته اقا محمد حسین قبلا لطف کردن و بنده رو در موارد دیگه راهنمایی کردن اما این مورد جدیده البته اینو بگم ورژن من 4.4 هست
    اول اینکه اکسپرت رو زمانی که روی طلا فعال میکنم هیچ مشکلی نداره و در تنظیمات بطور مثال وقتی تی پی رو روی 3 میگذارم و تریلینگ استاپ رو هم فعال میکنم و روی عددی مثل 15 قرار میدم روی این نماد هیچ مشکلی وجود نداره اما به محض اینکه بر فرض روی جفت ارز دیگه ای مثل gbpusd ترید میزنم متاسفانه به محض اینکه سهم 4 پوینت میره تو سود بلافاصله اکسپرت اقدام به بستن معامله میکنه . میخواستم بگم از دوستان کسی این مشکل رو داره یا نه؟

و اینکه متاسفانه اندیکاتور دانلود نمیشه و میگه حذف شده از سایت
    سلام وقت شما بخیر
    در لینک زیر میتونید از آخرین نسخه اکسپرت Today Profit EA یعنی 4.95 با امکانات جدید استفاده کنید
    و همچنین اندیکاتور Today Profit نسخه 2.2

https://forum.academywave.com/showth...l=1#post505326

در ضمن اگر مشکلی که اشاره کردید بازم ایجاد شد ، یه فیلم کوتاه بگیرین و به آی دی تلگرام بنده ارسال کنید (telegram id : Nabati_Ali)

موفق و پرسود باشید
    ویرایش توسط nabati : امروز در ساعت 11:56

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از nabati عزیز تشکر کرده اند:

صفحه 434 از 434 نخستنخست ... 334384424432433434

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع