صفحه 426 از 426 نخستنخست ... 326376416424425426
نمایش نتایج: از 4,251 به 4,259 از 4259

موضوع: پلتفرم معاملاتی متاتریدر

ahghavam آواتار ها
    412 بار در 148 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_Hosein نمایش پست ها
    هیستوگرام میاد و اختلاف بین مکدی لاین و سیگنال لاین رو حساب میکنه و نشون میده.
    برای تریدینگ ویو بله باید هیستوگرام رو خاموش کنید.

توضیح اضافه اینکه این هیستوگرام توی متاتریدر با عنوان OsMA وجود داره که یه اندیکاتور جداست توی اون پلتفرم.
    موفق باشید.
    واقعا دم شما گرم خیلی عالی بودد
    یا به اندازه تلاشمان می توانیم آرزو کنیم و یا باید آرزو و درخواست هایمان را به اندازه تلاشمان پایین بیاوریم
    اکانت و تریدر باید باهم رشد کنند

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از ahghavam عزیز تشکر کرده اند:

349 بار در 116 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام و وقت به خیر خدمت همه ی عزیزان .
    عذرخواهی میکنم یه سوال داشتم ممنون میشم اگر دوستان بتونن من رو راهنمایی کنن.
    من تو بروکر لایت فایننس حساب دمو باز کردم و متاتریدر 4رو هم از سایت دانلود کردم اما هرچی اطلاعات حساب رو میزنم اصلا وصل نمیشه .حتی با وی پی ان و بدون وی پی ان هم زدم. نمیدونم ایا من اشتباهی دارم انجام میدم یا لپ تاپ دچار مشکل شده چون متا تریدر رو از سایت الپاری داشتم و استفاده میکردم که الان اون هم چند وقته که کانکت نمیشه. در واقع چند وقت پیش سیستمم خود به خود رفرش شد و بعد از اون عکس پس زمینه هم سیاه شد . وقتی که خواستم عوضش کنم هم پیغام میداد که نمیشه و اول باید ویندوز رو اکتیو کنید .یکی دو روز بعد از اون دیگه متا تریدرم کانکت نشد. که رفتم تو لایت فایننس حساب باز کردم و اون هم کانکت نمیشه اصلا به اینترنت . البته من اون گزینه های پایین سمت راست تو قسمتی که نو کانکشن میزنه رو هی دستکاری کردم و ریسرچ سرور و اینارو میزدم . الان نمیدونم تنظیمات چیزی رو به هم زدم یا مشکل از ویندوز لپ تاپه .
    ببخشید واقعا من تو زمینه ی کار کردن با سیستم بسیار مبتدی هستم و خیلی سر درنمیارم سعی کردم در حد اطلاعات خودم توضیح بدم
    @Mohammad_Hosein @E.ESMAIL@forexmh

1,113 بار در 154 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیلوفر آسیائی نمایش پست ها
    سلام و وقت به خیر خدمت همه ی عزیزان .
    عذرخواهی میکنم یه سوال داشتم ممنون میشم اگر دوستان بتونن من رو راهنمایی کنن.
    من تو بروکر لایت فایننس حساب دمو باز کردم و متاتریدر 4رو هم از سایت دانلود کردم اما هرچی اطلاعات حساب رو میزنم اصلا وصل نمیشه .حتی با وی پی ان و بدون وی پی ان هم زدم. نمیدونم ایا من اشتباهی دارم انجام میدم یا لپ تاپ دچار مشکل شده چون متا تریدر رو از سایت الپاری داشتم و استفاده میکردم که الان اون هم چند وقته که کانکت نمیشه. در واقع چند وقت پیش سیستمم خود به خود رفرش شد و بعد از اون عکس پس زمینه هم سیاه شد . وقتی که خواستم عوضش کنم هم پیغام میداد که نمیشه و اول باید ویندوز رو اکتیو کنید .یکی دو روز بعد از اون دیگه متا تریدرم کانکت نشد. که رفتم تو لایت فایننس حساب باز کردم و اون هم کانکت نمیشه اصلا به اینترنت . البته من اون گزینه های پایین سمت راست تو قسمتی که نو کانکشن میزنه رو هی دستکاری کردم و ریسرچ سرور و اینارو میزدم . الان نمیدونم تنظیمات چیزی رو به هم زدم یا مشکل از ویندوز لپ تاپه .
    ببخشید واقعا من تو زمینه ی کار کردن با سیستم بسیار مبتدی هستم و خیلی سر درنمیارم سعی کردم در حد اطلاعات خودم توضیح بدم
    @Mohammad_Hosein @E.ESMAIL@forexmh

سلام وقت شما بخیر
    چک کنید که سرور درست رو انتخاب میکنید یا نه، احتمالش هست که روی سرور حساب های لایو دارید وارد میشید.

مورد بعدی اینه که جفت ارز درست انتخاب شده باشه، معمولا سرور های دمو داده ها رو با یه اسم دیگه نشون میدن مثلا لایت فایننسس یه _o به آخر عناوین اضافه میکنه مثلا GBPUSD_o

این دو مورد رو چک کنید اگر درست نشد باز بررسی میکنیم.

برای فعالسازی ویندوز هم این لینک رو ببینید خیلی ساده است و خود سافت 98 هم آموزشش رو گذاشته هر چند لود نشدن متاتریدر ربطی به اکتیو بودن ویندوز نداره.

موفق باشید!
    ویرایش توسط Mohammad_Hosein : امروز در ساعت 12:39

یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام وقت شما بخیر
    چک کنید که سرور درست رو انتخاب میکنید یا نه، احتمالش هست که روی سرور حساب های لایو دارید وارد میشید.

مورد بعدی اینه که جفت ارز درست انتخاب شده باشه، معمولا سرور های دمو داده ها رو با یه اسم دیگه نشون میدن مثلا لایت فایننسس یه _o به آخر عناوین اضافه میکنه مثلا GBPUSD_o

این دو مورد رو چک کنید اگر درست نشد باز بررسی میکنیم.

برای فعالسازی ویندوز هم این لینک رو ببینید خیلی ساده است و خود سافت 98 هم آموزشش رو گذاشته هر چند لود نشدن متاتریدر ربطی به اکتیو بودن ویندوز نداره.

موفق باشید!
    خیلی ممنونم از راهنماییتون . من با متاتریدر 4 کار میکنم . به این ترتیب وارد میشم .اول از قسمت فایل ورود به اکانت و انتخاب میکنم

بعد این قسمت مشخصات و از طریق ایمیلی که برام اومده میزنم. تو قسمت لوگ این کد ورود به ترمینال - بعد برای پسوورد گذروازه ی معامله گر و سرور

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    خیلی ممنونم از راهنماییتون . من با متاتریدر 4 کار میکنم . به این ترتیب وارد میشم .اول از قسمت فایل ورود به اکانت و انتخاب میکنم

بعد این قسمت مشخصات و از طریق ایمیلی که برام اومده میزنم. تو قسمت لوگ این کد ورود به ترمینال - بعد برای پسوورد گذروازه ی معامله گر و سرور

حب مشکل از اکانتتون هست به نظر:

یه چک مجدد کنید که رمز رو درست میزنید، اگر از ایمیل کپی میکنید دقت کنید که کامل Trader's password رو کپی میکنید. فکر کنم حل بشه. معمولا کاراکتر های خاص رو اگر دابل کلیک میکنید و کپی میکنید انتخاب نمیشن. رمز های دیفالت آخرش یه پرانتز یا علامت تعجبی چیزی هست.

بعدش که متصل شدید ctrl+U رو بزنید و این هایی که آخرشون _o داره رو دابل کلیک کنید روی هر کدوم که میخواهید تا مثل EURUSD_o من روشن بشه بعد اون پنجره رو ببندید و از منوی بالا File>New chart اون رو باز کنید.
    ویرایش توسط Mohammad_Hosein : امروز در ساعت 13:23

یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    حب مشکل از اکانتتون هست به نظر:

یه چک مجدد کنید که رمز رو درست میزنید، اگر از ایمیل کپی میکنید دقت کنید که کامل Trader's password رو کپی میکنید. فکر کنم حل بشه. معمولا کاراکتر های خاص رو اگر دابل کلیک میکنید و کپی میکنید انتخاب نمیشن. رمز های دیفالت آخرش یه پرانتز یا علامت تعجبی چیزی هست.

بعدش که متصل شدید ctrl+U رو بزنید و این هایی که آخرشون _o داره رو دابل کلیک کنید روی هر کدوم که میخواهید تا مثل EURUSD_o من روشن بشه بعد اون پنجره رو ببندید و از منوی بالا File>New chart اون رو باز کنید.
    چندین بار چک کردم هم کپی کردم هم دستی وارد کردم ولی همچنان همینه . نه حساب های الپاریم وصل میشه نه لایت فایننس. من فکر میکنم یه تنظیماتی و به هم زدم شاید . دوتا پلتفرم ها هم اخه کار نمیکنه

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    چندین بار چک کردم هم کپی کردم هم دستی وارد کردم ولی همچنان همینه . نه حساب های الپاریم وصل میشه نه لایت فایننس. من فکر میکنم یه تنظیماتی و به هم زدم شاید . دوتا پلتفرم ها هم اخه کار نمیکنه
    هممم عجیبه!
    در حصوص تنظیمات شاید تنظیمات پروکسی به هم خورده باشه، ساده ترین راه دسترسی اینه:
    توی تنظیمات کروم برید و بخش سیستم Proxy رو باز کنید، پروکسی تون باید Off باشه

فایل پیوست 604205
    فایل پیوست 604206
    ویرایش توسط Mohammad_Hosein : امروز در ساعت 14:24

یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    هممم عجیبه!
    در حصوص تنظیمات شاید تنظیمات پروکسی به هم خورده باشه، ساده ترین راه دسترسی اینه:
    توی تنظیمات کروم برید و بخش سیستم Proxy رو باز کنید، پروکسی تون باید Off باشه

فایل پیوست 604205
    فایل پیوست 604206
    فایل پیوست 604207

تصاویر شمارو باز نمیکنه اما پروکسی خاموشه

یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    تصاویر شمارو باز نمیکنه اما پروکسی خاموشه

دیگه چیزی به ذهنم نمیاد فقط یه مورد آخر رو چک کنید اگر نباشه دیگه به بروکر پیام بدید. الیته گفتید بروکر هم عوض کردید، نمیدونم، واقعا شاید آخرش مثل مسئول آی تی ها یه ریست کنید درست بشه دیگه شرمنده نشد به نتیجه برسیم.
    توی متا تریدر نوار بالا بخش Help>About ببینید Version متاتریدرتون 4.00 هست یا نه اگر نیست آپدیت کنید.
    ویرایش توسط Mohammad_Hosein : امروز در ساعت 14:56

صفحه 426 از 426 نخستنخست ... 326376416424425426

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع