نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafamohebbi نمایش پست ها
سلام به دوست عزیز و گرانقدرم جناب اقای نباتی @nabati
ضمن اینکه بسیار سپاسگزار سختکوشی مهربانانه شما برای ساخت-بروزرسانی و در دسترس قرار دادن اندیکاتور و اکسپرت به شدت کاربردی today profit شما هستم درباره اکسپرت درخواست راهنماییتون رو دارم
گاهی اوقات اکسپرت یه سودی از گذشته رو نشون میده و با به پایان رسیدن روز اون داده رو بازگردانی نمیکنه و تا چند روز بعد هم نشونش میده-راههایی برای رفعش به ذهنم رسید که انجام دادم که یکی دو باری جواب داده واین بار اصلا کارا نبودن
پاک کردن از پوشه اکسپرت و کپی کردن دوباره_توی تمپلیت سیو شده از یه بروکر دیگه اورده بودم که از تمپلت حذفش کردم_ریست کردن اکسپرت_بستن و بازکردن متاتریدر
اینا چیزایی که به ذهنم رسید و یکی دو باری هم جواب داد که دیگه جواب نمیده و سپاسگزار خواهم بود راهنمایی بفرمایید
سلام وقت شما بخیر
ممنون از شما
در مورد اینکه سود گذشته رو در پایان روز نشون میده ، من تا حالا ندیدم و اگه میبینید اکسپرت داره گیج میزنه کافیه یه بار دیگه اکسپرت رو با موس بکشید روی همون پنجزه ای که قبلا فعال بوده و دکمه Yes رو انتخاب کنید
من خیلی اتفاق افتاده که من پای چارت بودم و بازار از روز قبل به روز جدید منتقل شده و بلافاصله سود روز جدید با سود روز گذشته جایگزین شده و درست عمل کرده .

موفق و پرسود باشید