نقل قول نوشته اصلی توسط DR-ali نمایش پست ها
درود دوستان
من نمیدونم چرا صبح حساب آلپاریم از متا4 قطع شده بود هرکاری هم کردم لاگین نشد حتی ی حساب دمو جدید ساختم باز به اونم وصل نشد
متا رو حذف کردم دیگه از ظهریه هر کاری میکنم لینک دانلودش باز نمیشه هم با نت مخابرات و مومدم ای دی اس ال و هم با ایرانسل چندین بار امتحان کردم ولی لینک باز نمیشه
ممنون میشم اگه لینگ متا4آلپاری رو دارین بهم بدید شاید باز شد
یا اینکه بگین چی کنم؟؟
خدا خیرشون بده با این سرعت نتی که داریم ((وی پی ان پولی هم دارم اما چند روزیه دیگه اونم وصل نمیشه که با وی پی ان دانلود کنم ))
شاد باشید ; @MEMO @amoo baghi @MEMO @MEMO
سلام دوست عزیز شبت بخیر. من وارد سایت آلپاری شدم و روی لینک دانلود متا4 کلیک کردم ولی برای دانلود باید اول لاگین کنی. من قبلا آلپاری عضو بودم ولی اطلاعات کاربریم رو پیدا نکردم منتها فایل متاتریدر 4 رو توی هارد داشتم.
توی این مسیر آپلود کردم.
https://ufile.io/26vv76nl
بعد از باز شدن صفحه روی free download کلیک کن. بعد روی slow download کلیک کن تا شروع به دانلود کنه اگه دانلود نکرد اون بالا روی click here download کلیک کن. فقط یه نکته ای: برای دانلود نیازی به ساخت نام کاربری نداره و بدون ثبت نام می تونی دانلود کنی.
امیدوارم بتونی دانلود کنی و استفاده کنی. در آخر هم اینو بگم: به نظر من اگه مجدد نتونستی به سرور آلپاری کانکت بشی یکبار از فیلترشکن استفاده کن شاید کانکت شدی. یک بار هم سرورت رو عوض کن شاید تأثیری داشت. جسارتا سرور از گوشه پایین سمت راست نرم افزار متاتریدر عوض میشه. سعی کن فایل های نصب متاتریدر رو همیشه یه جایی تو هاردت ذخیره کن و داشته باش.
موفق باشی.