صفحه 373 از 426 نخستنخست ... 273323363371372373374375383423 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,721 به 3,730 از 4259

موضوع: پلتفرم معاملاتی متاتریدر

99 بار در 41 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ابتدا اگر از متاتریدر 4 استفاده میکنید، هنگام افزایش تعداد کندل ها، دوتا پنجره وجود داره، به هر دو، عددی بین یک الی سه میلیون کندل رو بدید، اگر بهش مقدار یک میلیون کندل رو بدید، در تایم فریم 1 دقیقه، تقریبا از حال مارکت رو نشون میده تا سال 2020، اگه مثلا مقدار 3 میلیون بدید، حدودا شش سال قبل تر رو هم میتونید در تایم فریم 1 دقیقه مشاهده بفرمایید، منتها متاتریدر 5 فقط یه پنجره واسه عدد دهی داره، به اون هم میتونید، واحدی بین یک تا سه میلیون بدید، توصیه میکنم، اگر واقعا نیازی ندارید، بیشتر از یک میلیون کندل عقب نرید، به خاطر اینکه داده های بیش از حد باعث کاهش سرعت متاتریدر میشه، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    سلام ممنون از پاسخگویی برای اینکه خودش دانلود کنه نیاز به vpn هم هست که روی سیستم ران بشه؟

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از invincible_1993 عزیز تشکر کرده اند:

علی رهنماپور آواتار ها
    245 بار در 75 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، توصیه میکنم از قابلیت ذخیره سازی تمپلت ها استفاده بفرمایید، به این صورت هستش که میتونید همه 123 هایی که در گذشته مارکت بررسی فرمودید رو در چارتی، به صورت تمپلت ذخیر بفرمایید، برای ذخیر سازی، کلیک راست و گزینه Template رو انتخاب کنید و بعدش گزینه Save template رو بزنید، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    خیلی ممنون دوست عزیز بابت پاسخ مفیدتون خیلی هم عالی بود

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از علی رهنماپور عزیز تشکر کرده اند:

ChookD1 آواتار ها
    803 بار در 106 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط memo نمایش پست ها
    وقت بخیر دوستان
    مکدی ای وجود داره که اگر تغییر لول داد پیام ارسال کنه روی موبایل در صورت بسته بودن پلتفرم؟
    من فول تایم تریدر نیستم و اگر چنین مکدی ای وجود داره یا اکسپرت در انجمن بزارید

ممنون و موفق باشید @chookd1 @peace
    درود. از نظر تئوری همچین چیزی قابل نوشتن نیست مگر اینکه سایت داخلی ای وجود داشته باشه که api ارائه بده و بتونیم بهش متصل بشیم و پیامک ارسال کنیم که بنده کار نکردم.
    اما اه واقعا میخواید روی گوشی هشداری دریافت کنید ، با تلگرام کار کردم. اگه کراسی یا تغییر لول یا هر نشونه ی دیگه ای که بهش بگیم و رخ بده ، یه تصویر از چارت فعلی میگیره و توی تلگرام براتون میفرسته. یا اسکرین شات هم اگه نمیخواین پیام خالی میگیره براتون و میفرسته.
    اما بازم باید یه vps خریداری کنید ( سرور مجازی ) تا یک برنامه ی متاتریدر روی اون سرور مجازی داشته باشید و این اکسپرت فعال باشه روش تا اگه رخداد براتون اسکرین شات بگیره و بفرسته. روی سیستم خونگی هم میشه اکسپرت رو گذاشت اما سرعت آپلودشون کند هست و خیلی وقتا تصویر ارسال نمیشه. ولی میشه بهش گفت یه پیام خالی بزاره که شدنیه.
    ولی خب من توصیه نمیکنم اکسپرت روی سیستم خونگی باشه. چون نیازمند فیلترشکن دائمی هست وگرنه نمیتونه به تلگرام پیام ارسال کنه. سرعت نت خونگی ضعیفه ، اکسپرت ممکنه سرعت کار مارو کم کنه. اگه بخواد اسکرین شات بگیره تقریبا ما نمیتونیم از برنامه استفاده کنیم چون اختلال ایجاد میشه سر اینکه از چه چارتی عکس بگیره.

در کل : در آینده اگه نیاز دیدید ، به شرطی که سرور مجازی رو تهیه کنید ، میتونم شرایط دلخواهی که میخواید رو برنامه نویسی کنم تا براتون توی تلگرام هشدار بده.
    یه اکسپرتی هم اخیرا نوشته بودم که کراس خط سیگنال و مکدی لاین 4 برابر رو نشون میده. همونطور که میدونی کراس خط سیگنال 4 برابر با مکدی لاینش ، ینی سوئیچ دیفالت از لول صفرش.
    اعداد مکدی رو هم میتونی تغییر بدی تا متناسب با 1/4 ـی که میشه مکدی دیفالت یه تایمی ، سیگنال دریافت کنید. اما خب فقط بصورت بصوری قرمز یا سبز میشه و به گوشی چیزی ارسال نمیشه. تا 5 کندل بعد از سوئیچ سیگنال باقی میمونه. اگه انتظار سوئیچ تایم بالا رو دارید و فول تایم تریدر نیستید ، احتمالش زیاده که سیگنالا رو ببینید چون تا 5 کندل از کراس هم باقیه.

فعلا برای کدنویسی نمیتونم وقت بزارم اما در آینده اگه نیاز دیدید حتما بگید چیز دلخواه رو براتون اوکی کنم.
    بدرود ممد
    رب زدنی عِلما | از همه کسانی که به اصلاح دید بنده کمک میکنند تشکر میکنم.

6. 4 کاربر برای این پست سودمند از ChookD1 عزیز تشکر کرده اند:

ChookD1 آواتار ها
    803 بار در 106 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 20 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی رهنماپور نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    برای من یک سوال پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنید
    منظور از صحبتهای استاد که میگن مثلا برید در تمرین 123هایی که پیدا کرده بودید مثلا فلان برسی رو انجام بدید ایا این 123 که ما پیدا میکنیم امکان ذخیره وجود داره که اگر دوباره خواستیم برسی دنبال 123 نگردیم یا من اشتباه متوجه شدم و اگر امکان ذخیره اون قسمت از چارت وجودداره ممنون میشم
    من رو هم رانمایی کنید باتشکر
    اینا دیگه باید یه خط عمودی ای چیزی بندازید که در آینده خواستید بهش برگردید ، کارتون سخت نشه
    موفق باشید
    رب زدنی عِلما | از همه کسانی که به اصلاح دید بنده کمک میکنند تشکر میکنم.

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از ChookD1 عزیز تشکر کرده اند:

2,363 بار در 623 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 11 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت همه عزیزان. امیدوارم حال همگی خوب باشه.
    یک سوال داشتم. تا حالا پیش اومده براتون که متاتریدر اجازه خروج دستی از معامله رو بهتون نده؟

10. یک کاربر برای این پست سودمند از elnaz.s عزیز تشکر کرده اند:

افتخار شاگردی آواتار ها
    1,035 بار در 185 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان
    در متاتریدر4 یا 5 میشه مثلا تایم 30 ثانیه رو آورد؟

12. یک کاربر برای این پست سودمند از افتخار شاگردی عزیز تشکر کرده اند:

Derakhshani آواتار ها
    1,634 بار در 454 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Momii نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز
    با یک مشکل رو مخی مواجه دشم و واقعا نمیدونم چیکار کنم
    من دیتای چارت eurusd رو از سایت hisdata.com دانلود میکنم
    اما به نظرم این دیتا مشکل داره . اینجوری که در روی یک تایم فریم در یک زمان مشخص قیمت مثلا در سقف هست ولی روی تایم فریم پایین تر در همان زمان ، قیمت مثلا میانه یک روند قرار دارد
    در تصاویری که فرستادم هم این مسئله دیده میشه . قیمت در روز 2022/02/10 در ساعت 18:15 در تایم فریم 15 دقیقه در سقف قیمتی است ولی در یک دقیقه در همان زمان وسط روند قرار دارد.

الان در حال انجام تمرینات 123 فرکتالی هستم و مجبورم هی از تایم های 15 دقیقه به 1 دقیقه یا از یک ساعت به 5 دقیقه سوییچ کنم ولی این اتفاق واقعا نمیزاره تمریناتم رو انجام بدم
    به نظرتون چه کاری میشه کرد ؟ از چه سایتی میشه دیتای معتبر و درست تهیه کرد ؟ شما از چه سایتی دیتا میگیرید ؟؟؟
    من این مشکل رو قبلا اینجا مطرح کردم و درنهایت مجبور شدم متاتریدر رو حذف کنم و دوباره نصب کنم اما الان کاملا مطمئنم که مشکل از دیتاست
    ممنون میشم هر کسی که میتونه کمکم کنه
    فایل پیوست 363003
    فایل پیوست 363004

@ariya , @oveys , @Brian @Amir_i70 @MEMO , @amoo baghi
    سلام و ادب باید قدیمی ترها نظر بدن اما متا 5 این مشکلات رو نداره . موفق تر باشد

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از Derakhshani عزیز تشکر کرده اند:

Derakhshani آواتار ها
    1,634 بار در 454 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 17 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و ادب ببخشید که یک تازه کار پاسخ تون رو میده البته منم دو روزه متا ی 5 ام گیر می گنه و اندیکاتور اقا امین رو هم روی صفحه ندارم بازم گیر دارم و باید کلی صبر کنم تا پایدار بشه .روبو 4 و 5 هم دارم اما این مشکل رو ندارم.
    بی اطلاعات قبلی از فارکس . 7 ماهه اومدم .و دور دوم انتهای 49 . 220 فروانی . موفق تو باشید و هستید ان شالله

16. یک کاربر برای این پست سودمند از Derakhshani عزیز تشکر کرده اند:

Ghaffar آواتار ها
    1,716 بار در 447 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 57 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام.دوستان سوالی داشتم.
    چطور میتونم توی متاتریدر از صفحه چارت عکس بگیرم.
    ولینک عکسو داشته باشم.
    لینک عکس لازم دارم میخام داخل اکسل قرار بدم.ممنون. @Peace @oveys @ariya
    ویرایش توسط Ghaffar : 05-13-2023 در ساعت 00:58

18. 3 کاربر برای این پست سودمند از Ghaffar عزیز تشکر کرده اند:

sanjari_ch آواتار ها
    1,864 بار در 364 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان وقتتون بخیر باشه
    با توجه به اینکه تایم فریم مبدا من 5 دقیقه هست، میخواستم ببینم در متاتریدر برنامه ای هست که بتونم برای تایم ورودم از تایم فریم های زیر یک دقیقه مثل 20 ثانیه استفاده کنم؟

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از sanjari_ch عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع