صفحه 372 از 426 نخستنخست ... 272322362370371372373374382422 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,711 به 3,720 از 4259

موضوع: پلتفرم معاملاتی متاتریدر

MohsenBjp آواتار ها
    12,323 بار در 4,694 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 3505 پست
    برچسب زده شده
    در 3 تاپیک
    سلام
    من متوجه نشدم

نقل قول نوشته اصلی توسط negar.h نمایش پست ها
    سلام دوستاندن
    در متا امکان داره مثلا بریم در تایم 1 دقیقه روی زمان خاصی مثلا 2020.1.2 بریم بدون کشیدن خط و ctr+b
    چارت را باز کنیم از 2023 و بعد بریم تایمی که گفتم

@amoo baghi @MohsenBjp @Peace @farshad70 @farshad70
    هر چیز پیش از این بوده، پس از این هم خواهد بود و هر آنچه پیش از این انجام شده، پس از این هم انجام خواهد شد و هیچ چیز زیر این خورشید جدید نیست.
    "ویلیام دلبرت گن"

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از MohsenBjp عزیز تشکر کرده اند:

E.ESMAIL آواتار ها
    5,627 بار در 1,267 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 137 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان

یک سوال دارم چرا مکدی بورس ایران خط سیگنالش رو اسمان هست اصلا نتیجه گیری خیلی سخته .

100 تومن سهام بانک دی 2 و 3 سال پیش گرفتم دیگه به نفت رسیده بود تازه سربه سرم 230 تومن هست منتظرم مکدی دیفالت 1 ساعت یا 3 ساعت دایورجنس بده بیام بیرون . ولی تایم دیلیش صعود خوب رو نشون میده به نظرم.پس باید همه قوانینها یکسان باشه .

شما دوستان نظر شخصیتون چیه. ولی تایم دیلی صعودی خوب هست.

فایل پیوست 494619

فایل پیوست 494620

فایل پیوست 494621

دوستان دوست دارم این مکدی کارگزاری مبین سرمایه مثل مکدی بروکرها باشه و خط سیگنالش نره به اسمون
    ویرایش توسط E.ESMAIL : 05-07-2023 در ساعت 18:41
    الله

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از E.ESMAIL عزیز تشکر کرده اند:

99 بار در 41 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت دوستان عزیز وقت بخیر
    چند وقت پیش یه سوالی در خصوص اضافه کردن دیتا به متا 4 گذاشتم و دوستان پاسخ دادن که از سربرگ tools-option-chart تعداد کندلی که میخوام نمایش بده رو مشخص کنم بعد روی ماهیانه بزارم...این کار رو کردم ماهیانم تا 1999 آورد اما 15 که من کارمی کنم فقط تا 2021 داره چه کاری باید انجام بدم؟ حتی روی خود تایم 15 این مسیر رو رفتم اما اتفاقی نیفتاد

6. 3 کاربر برای این پست سودمند از invincible_1993 عزیز تشکر کرده اند:

8,586 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1160 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjebi نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    من یه مشکلی دارم اونم اینه ک
    دور سوم تموم کردم و یک سال توی اکادمی هستم
    چارت تحلیل میکنم و توانایی ترید رسیدم
    سیستم معاملاتی و چک لیست دارم
    ولی با مفاهیمی پایه مثله حساب ecn رگولاتور اسپرت یا منظور از لاورج 1:500 آشنایی ندارم
    میخوام یک حساب دمو رو شروع و رشد بدم ولی در این مرحله stop زدم
    بنظرتون کجا بگردم دنبال این مطالب پایه؟
    peace@
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ابتدا تبریک عرض میکنم خدمت شما بابت رسیدن به توانایی تحلیل چارت قیمت؛ همچنان دوره رو منظم و پرقدرت طبق نقشه راه جلو بیایید تا به دور پنجم برسید، در مورد این "مطالب پایه" میتونید در وبسایت های مختلف مقالات مختلف رو مطالعه بفرمایید؛
    در وبسایت اصلی آکادمی، ادمین های محترم لطف میکنن و مقالات متعددی در رابطه با انواع موضوع های مختلف ارسال میکنند، میتونید اونجا سری بزنید، و هنچنین میتونید، در وبسایت های دیگه هم این اطلاعات رو کسب بفرمایید، در مورد افتتاح حساب دمو، بنده توصیه میکنم، یه حساب دمو ecn در بروکر آلپاری افتتاح بفرمایید، تقریبا حسابی هستش که اکثر تریدرهای ایرانی، با این حساب کار میکنند، در مورد لوریج 1:500 هم، به این معنی هستش، که شما 500 برابر پولی که وارد میکنید، اجازه معامله و خرید فروش دارید؛ اگر هم در آینده سوالی پیش اومد، میتونید در انجمن مورد نظر سوالتون رو مطرح بفرمایید تا عزیزان در اسرع وقت پاسخ بدن، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

8. 8 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1160 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط invincible_1993 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز وقت بخیر
    چند وقت پیش یه سوالی در خصوص اضافه کردن دیتا به متا 4 گذاشتم و دوستان پاسخ دادن که از سربرگ tools-option-chart تعداد کندلی که میخوام نمایش بده رو مشخص کنم بعد روی ماهیانه بزارم...این کار رو کردم ماهیانم تا 1999 آورد اما 15 که من کارمی کنم فقط تا 2021 داره چه کاری باید انجام بدم؟ حتی روی خود تایم 15 این مسیر رو رفتم اما اتفاقی نیفتاد
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، ابتدا اگر از متاتریدر 4 استفاده میکنید، هنگام افزایش تعداد کندل ها، دوتا پنجره وجود داره، به هر دو، عددی بین یک الی سه میلیون کندل رو بدید، اگر بهش مقدار یک میلیون کندل رو بدید، در تایم فریم 1 دقیقه، تقریبا از حال مارکت رو نشون میده تا سال 2020، اگه مثلا مقدار 3 میلیون بدید، حدودا شش سال قبل تر رو هم میتونید در تایم فریم 1 دقیقه مشاهده بفرمایید، منتها متاتریدر 5 فقط یه پنجره واسه عدد دهی داره، به اون هم میتونید، واحدی بین یک تا سه میلیون بدید، توصیه میکنم، اگر واقعا نیازی ندارید، بیشتر از یک میلیون کندل عقب نرید، به خاطر اینکه داده های بیش از حد باعث کاهش سرعت متاتریدر میشه، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

10. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1160 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط negar.h نمایش پست ها
    سلام دوستاندن
    در متا امکان داره مثلا بریم در تایم 1 دقیقه روی زمان خاصی مثلا 2020.1.2 بریم بدون کشیدن خط و ctr+b
    چارت را باز کنیم از 2023 و بعد بریم تایمی که گفتم

@amoo baghi @MohsenBjp @Peace @farshad70 @farshad70
    درود به شما، امیدوارم حالتون عالی باشه، نرم افزار معاملاتی متاتریدر به صورت پیش فرض این قابلیت رو در اختیار شما قرار میده که به هر تاریخی از چارت که دوست دارید رجوع کنید و احتیاجی هم به هیچ گونه اندیکاتور یا اسکریپت خاصی نیست، برای اینکار ابتدا باید مطمئن بشید، که داده های قیمتی اون تاریخ به خصوص رو در حافظه Cache در اختیار دارید، به عنوان مثال من در عکس زیر میخوام از حال مارکت در تایم فریم 1 دقیقه، رجوع کنم، به تاریخ 22 اوت 2020 اگر بخوام دستی اینکار رو انجام بدم، بسیار زمانبر هستش، حالا اگر این تاریخ حتی عقب تر هم باشه که دیگه بدتر (مثلا سال 2012)، خب برای اینکار میبایست ابتدا کلید Enter رو بزنید یه منو اون پایین سمت چپ باز میشه، از طریق این پنجره، تاریخ مور نظر رو بنویسید، یعنی برای 22 اوت 2020 باید بزنید 22.08.2020، دوباره کلید Enter رو بزنید تا چارت به تاریخ مورد نظر بره، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید.
    ویرایش توسط Peace : 05-07-2023 در ساعت 20:18

12. 7 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

negar.h آواتار ها
    2,851 بار در 681 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 186 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما، امیدوارم حالتون عالی باشه، نرم افزار معاملاتی متاتریدر به صورت پیش فرض این قابلیت رو در اختیار شما قرار میده که به هر تاریخی از چارت که دوست دارید رجوع کنید و احتیاجی هم به هیچ گونه اندیکاتور یا اسکریپت خاصی نیست، برای اینکار ابتدا باید مطمئن بشید، که داده های قیمتی اون تاریخ به خصوص رو در حافظه Cache در اختیار دارید، به عنوان مثال من در عکس زیر میخوام از حال مارکت در تایم فریم 1 دقیقه، رجوع کنم، به تاریخ 22 اوت 2020 اگر بخوام دستی اینکار رو انجام بدم، بسیار زمانبر هستش، حالا اگر این تاریخ حتی عقب تر هم باشه که دیگه بدتر (مثلا سال 2012)، خب برای اینکار میبایست ابتدا کلید Enter رو بزنید یه منو اون پایین سمت چپ باز میشه، از طریق این پنجره، تاریخ مور نظر رو بنویسید، یعنی برای 22 اوت 2020 باید بزنید 22.08.2020، دوباره کلید Enter رو بزنید تا چارت به تاریخ مورد نظر بره، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید.
    ممنونم دوست عزیز اسم شما را نمیدونم واقعا کمک بزرگی به من کردید
    هر چه بیشتر باچیزی یا مساله ای بجنگید فقط به بزرگتر و قوی تر شدن آن کمک کرده اید ک.گ.یونگ

14. 3 کاربر برای این پست سودمند از negar.h عزیز تشکر کرده اند:

negar.h آواتار ها
    2,851 بار در 681 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 186 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    خواهش میکنم، خوشحالم مثمر ثمر واقع شده، نام کاربری بنده در آکادمی Peace هست (به معنی صلح و آرامش)، اما دوستان بنده رو امین خطاب میکنن، سلامت و شاد باشید.
    امین جان انگلیسی خوبه معنیش میدونستم
    کمک بزرگی کردید
    هر چه بیشتر باچیزی یا مساله ای بجنگید فقط به بزرگتر و قوی تر شدن آن کمک کرده اید ک.گ.یونگ

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از negar.h عزیز تشکر کرده اند:

علی رهنماپور آواتار ها
    245 بار در 75 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام خدمت دوستان
    برای من یک سوال پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنید
    منظور از صحبتهای استاد که میگن مثلا برید در تمرین 123هایی که پیدا کرده بودید مثلا فلان برسی رو انجام بدید ایا این 123 که ما پیدا میکنیم امکان ذخیره وجود داره که اگر دوباره خواستیم برسی دنبال 123 نگردیم یا من اشتباه متوجه شدم و اگر امکان ذخیره اون قسمت از چارت وجودداره ممنون میشم
    من رو هم رانمایی کنید باتشکر

18. 2 کاربر برای این پست سودمند از علی رهنماپور عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1160 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی رهنماپور نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    برای من یک سوال پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنید
    منظور از صحبتهای استاد که میگن مثلا برید در تمرین 123هایی که پیدا کرده بودید مثلا فلان برسی رو انجام بدید ایا این 123 که ما پیدا میکنیم امکان ذخیره وجود داره که اگر دوباره خواستیم برسی دنبال 123 نگردیم یا من اشتباه متوجه شدم و اگر امکان ذخیره اون قسمت از چارت وجودداره ممنون میشم
    من رو هم رانمایی کنید باتشکر
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، توصیه میکنم از قابلیت ذخیره سازی تمپلت ها استفاده بفرمایید، به این صورت هستش که میتونید همه 123 هایی که در گذشته مارکت بررسی فرمودید رو در چارتی، به صورت تمپلت ذخیر بفرمایید، برای ذخیر سازی، کلیک راست و گزینه Template رو انتخاب کنید و بعدش گزینه Save template رو بزنید، امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

20. 10 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع