صفحه 355 از 434 نخستنخست ... 255305345353354355356357365405 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,541 به 3,550 از 4334

موضوع: پلتفرم معاملاتی متاتریدر

8,669 بار در 1,515 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط memo نمایش پست ها
    سلام امین جان حالت خوبه

برای تریدینگ ویو تنظیمات مکدی رو درست کردم (قبلا پرسیده بودم ازت) ولی یه سوال چطوری میتونم سیگنال لاینشو مثل متاتریدر کنم ؟ چون کراس های سیگنال لاین با میدلاین سیستم رو نیاز دارم توی تریدینگ ویو
    فایل پیوست 473144
    ممنون
    درود به جناب memo بزرگوار، امیدوارم حالتون عالی باشه، طبق عکس خودتون عرض میکنم، تیک هیستوگرام رو بردارید (اولی)، بعد تیک مکدی رو فعال کنید (دومی)، و تیک مکدی رو که فعال کردید سمت چپ اون آیکون تغییر رنگ، حالت رو، روی هیستوگرام قرار بدید، مثل عکس پایین، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed_Montazer73 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید در متاتریدر چطور میتونم دوتا rsiرو با پریود های مختلف در یه دونه اندیکاتور بندازیم

ممنونم از راهنماییتون
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، کلید های ترکیبی Ctrl+N رو بزنید، یه پنجره سمت چپ باز میشه، از اونجا گزینه Indicators رو انتخاب کنید و بعدش در قسمت Oscillators اندیکاتور مورد نظرتون رو انتخاب کنید، برای اضافه کردن اندیکاتور دومی در پنجره اندیکاتور اول، اندیکاتور دوم رو، درگ کنید (یعنی کلیک کنید نگه دارید و بکشید) در پنجره اندیکاتور اول، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

4. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

1,608 بار در 396 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، کلید های ترکیبی Ctrl+N رو بزنید، یه پنجره سمت چپ باز میشه، از اونجا گزینه Indicators رو انتخاب کنید و بعدش در قسمت Oscillators اندیکاتور مورد نظرتون رو انتخاب کنید، برای اضافه کردن اندیکاتور دومی در پنجره اندیکاتور اول، اندیکاتور دوم رو، درگ کنید (یعنی کلیک کنید نگه دارید و بکشید) در پنجره اندیکاتور اول، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

خیلی ممنونم
    یه سوال دیگه اینکه کارایی و نحوه ی استفاده از rsiدر پترن 123استاندارد رو توضیح بدید

میدونم این قسمت مخصوص نیست و باید در فراکتالی پرسیده بشه ولی من هنوز در فراکتالی ثبت نام نکردم ممنون میشم راهنمایی فرمایید

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از Saeed_Montazer73 عزیز تشکر کرده اند:

1,608 بار در 396 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام و عرض ادب

دوستان عزیز من در یورو کد یه پترن 123 در تایم 15دقیقه پیدا کردم
    و تایم 2تا3رو به به 1دقیقه بردم ولی هر چه دکمه سل رو زدم خرید انجام نشد کجا اشتباه کردم
    500 درصد پر کرد فعلا

ویرایش توسط Saeed_Montazer73 : 03-13-2023 در ساعت 11:23

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از Saeed_Montazer73 عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed_Montazer73 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب

دوستان عزیز من در یورو کد یه پترن 123 در تایم 15دقیقه پیدا کردم
    و تایم 2تا3رو به به 1دقیقه بردم ولی هر چه دکمه سل رو زدم خرید انجام نشد کجا اشتباه کردم
    500 درصد پر کرد فعلا

درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، طبق عکس شما، ارور Invalid S/L or T/P رو داده، یعنی ابتدا باید میزان حد ضرر و حد سود رو انتخاب کنید و بعد کلید خرید یا فروش رو بزنید، شما بدون اینکه حد ضرر و حد سود رو انتخاب کنید، دکمه فروش رو زدید و کار نکرده، اگر قصد دارید بدون نیاز به قرار دادن حد ضرر یا حد سود معامله رو سریع باز کنید، کلید های ترکیبی Alt+T رو بزنید، اون گوشه بالا سمت چپ یه پنجره کوچیک باز میشه، از طریق این پنجره میتونید معاملاتتون رو سریع تر انجام بدید، امیدوارم سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

10. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,746 بار در 664 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    سلام دوستان میشه تو متا ترید4 تایم فریم های 2 دقیقه و 3 دقیقه رو هم اضافه کرد اگه میشه لطفا راهنمایی کنید
    سپاسگزارم

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

12. یک کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.Hashemi نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه تو متا ترید4 تایم فریم های 2 دقیقه و 3 دقیقه رو هم اضافه کرد اگه میشه لطفا راهنمایی کنید
    سپاسگزارم
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله این کار در متاتریدر 4 با استفاده از یه سری اکسپرت ها شدنی هستش، منتها چارت رو به صورت Offline برای شما اضافه میکنه و مدام احتیاج به Update داره، توصیه میشه یا از متاتریدر 5 استفاده کنید که این تایم فریم ها رو پوشش میده، یا اینکه از سی تریدر استفاده بفرمایید، اگر خواستید امر بفرمایید تا اکسپرت مورد نظر رو در تاپیک "اندیکاتورهای متاتریدر" خدمتتون قرار بدم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

14. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

Mohammad.Hashemi آواتار ها
    2,746 بار در 664 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 87 پست
    برچسب زده شده
    در 1 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peace نمایش پست ها
    درود به شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، بله این کار در متاتریدر 4 با استفاده از یه سری اکسپرت ها شدنی هستش، منتها چارت رو به صورت Offline برای شما اضافه میکنه و مدام احتیاج به Update داره، توصیه میشه یا از متاتریدر 5 استفاده کنید که این تایم فریم ها رو پوشش میده، یا اینکه از سی تریدر استفاده بفرمایید، اگر خواستید امر بفرمایید تا اکسپرت مورد نظر رو در تاپیک "اندیکاتورهای متاتریدر" خدمتتون قرار بدم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.
    سلام و درود امین جان امیدوارم حالتون خوب باشه با متا۴ راحتترم یعنی در لایو مارکت نمیشه ازش استفاده کرد

هوش و استعداد خاصی لازم نیست تا به یک معامله گر سوداور در بلندمدت تبدیل شوید.هیچ ابزار خاصی به جز ذهنی رام و متعادل نیاز نیست.

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از Mohammad.Hashemi عزیز تشکر کرده اند:

یاد شده
    در 1168 پست
    برچسب زده شده
    در 24 تاپیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.Hashemi نمایش پست ها
    سلام و درود امین جان امیدوارم حالتون خوب باشه با متا۴ راحتترم یعنی در لایو مارکت نمیشه ازش استفاده کرد
    درود دوباره خدمت شما دوست عزیزم، امیدوارم حالتون عالی باشه، راستش بنده شخصا از این اکسپرت استفاده نکردم و فقط ویدیو مربوط به آموزشش رو دیدم، اما میدونم که چارت تایم فریم های مختلف رو با استفاده از این اکسپرت تحلیل میکردن، حالا به این صورت نیست که نشه در لایو مارکت ازش استفاده کرد، منتها هر چند دقیقه یک بار باید چارت رو آپدیت کنید، آپدیت کردنش هم زمانی که چندین بار انجام بدید در عرض سی ثانیه میشه انجام داد، اگر لینک اکسپرت مربوطه رو مخیوایید، امر بفرمایید تا در تاپیک "اندیکاتورهای متاتریدر" براتون آپلود کنم، سلامت و شاد باشید دوست گرامی.

18. 4 کاربر برای این پست سودمند از Peace عزیز تشکر کرده اند:

gerami_sh آواتار ها
    537 بار در 110 پست از ایشان تشکر شده است
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام دوستان کسی میدونه در تریدینگ ویو چطور میشه گزینه creata limit order را فعال کرد
    زمانی که به صرافی متصل میشی دیگه برات گزیهcreata limit order فعال نیست پوزیشن سایزینگ نمیکنه و میزان سود و ضرر رو نشون نمیده.این گزینه زمانی فعال میشه که شما گزینه لانگ یا شورت پوزیشن بزنید کلیک راست کنید روش این گزینه رو نشون میده ولی در حالتی که به صرافی وصله اینو نداره و من خیلی سختمه وارد پوزیشن بشم .ممنون میشم کمک کنید @Peace

20. 2 کاربر برای این پست سودمند از gerami_sh عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 17 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 17 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع